Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Mawyx


Mawyx
senior tag

Nézegetni nem rossz, de rémkényelmetlen az ilyen papucs sztem. Én évek óta szandált hordok papucs helyett. Amikor Pestre kerültem, nem hoztam papucsot, hirtelen nem tudtam hol vegyek vmi jó kis pacskert, aztán 1-2 hét alatt hozzászoktam, hogy a szandálba bújtam mindig bele úgy, hogy nem tépőzáraztam be. Egyik most nyáron szakadt el, így beüzemeltem az utódját. Ezer ft-os metrós sportszandálok, beváltak, sajnálom, hogy évekkel ezelőtt nem vettem egy harmadik tartalékot is. Ha ez elhasználódik, megint lehet kényelmes és olcsó szandált keresni, nem lesz egyszerű.

A fejem nekem is fáj, este megfájdult, de most se hagyja abba. Épp iszok egy kis bort, nem tudom ez segít-e majd :U

Szerk: Nekem tetszik a félig külföldi nyelvhasználat, én tudok tanulni belőle. Ott igenis nem irányítószám van, hanem nemtommi, még nem jegyeztem meg :D Na, ezért kell soxor külföldiül leírni, olvasni :D .

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.