Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) degu


degu
senior tag

Nem egeszen a temaba vag,de igen tanulsagos! :R
Az ugyfelszolgalat a mai,modern kor leglatvanyosabb parasztvakitasa! :(
Nevleg van,mert kell csinalni egyet a szolgaltatonak,de gyk.NINCS. :Y
Este beulunk a TV ele,hogy a regen vart kedvenc sorozatot megnezzuk/nem en! a parom!/
Hangyas az egesz skala! No sebaj,bekaccsolom a szg-et,majd ott nezzuk...hiba,a tavoli kiszolgalo nem talalhato!
Mivel a papirtologato,tintanyalo,szokehadsereg munkaideje vegetert,a halozati szerelo pedig befejezte a napi munkat,es kikaccsolta a telojat,csak csupan az uzenetrogzitovel tudtam megbeszelni a problemat... :W
Na nehogyma ugyeletet tartsanak ezert a rengeteg penzert /4100+6000 Ft- 2 eves huseg?nyilatkozattal!/
Reggelig semmi!
Reggel 8-kor bevanszorognak a csokosok,de csak nem fognak a leallt rendszerrel foglalkozni! KV,suti,pletyo...majd 10 ora fele elkezdett pislogni a modem.
A telefon vagy foglalt,vagy nem elerheto.../kikaccsoltak!/ Informacio nuku.Az uzenetrogzito nem tud uzenetet fogadni /a halozatszerelonel/...mert megtelt! /Tehat nem csak nekunk tunt fel a hiba/
Ez azonban a gyikfejueket egy cseppet sem zavarja! Elovettem a szerzodest,hogy a szolgaltatas nem kielegito volta eseten hogyan bonthatom fel a szerzodest.
Sehogy!
Ilyen pont egyszeruen a szezodesben nincs! Fel oldal foglalkozik az ugyfel kotelessegeivel,es a bunteto szankciokkal,es a szolgaltato kotelezettsegeirol SEMMI !
Annyi,hogy vallalja a szolgaltatast.
Eltelt szepen az egesz nap a gorcsolessel,mig vegre este nagynehezen felallt a rencer.
Mentem a honlapjukra infoert,es hogy fogadjam a bocsanatkeresuket...
/Hogy en milyen idealista barom vok! :W /
Semmi magyarazat,semmi...elnezest kerunk a masfel napos kimaradasert!
Ennyi!
Gondoljak a gyikfejuek: mit tud csinalni az a szerencsetlen barom?/az ugyfel,akikbol igen jol megelnek!/...Semmit...falra maszik,es irkal minden hulyeseget...vagy-atigazol egy masik bunbandahoz! :Y

[ Szerkesztve ]

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.