Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Mért homályosítottad el a fejed? :D Amúgy is van kép rólad a blogodban. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#2) Thome


Thome
addikt

Nyíjjáki

Szerk: Óbzmg... :DDD
Mert jobb a békesség! ;)

[ Szerkesztve ]

(#3) EczkE válasza Thome (#2) üzenetére


EczkE
addikt

Nincs elsőzés!

Asszem mindenféleképpen!

(#4) Sandrew


Sandrew
őstag

Fúú de raj vagy :DDD

(#5) Thome válasza Sandrew (#4) üzenetére


Thome
addikt

Jaja, tudom! ;]

(#6) sz4blya


sz4blya
csendes tag

Ügyes vagy! :C

A videó alapján egész jól működik, gondolom előnyt fog jelenteni a játékban.

Mióta ArmA-zol? Van jó magyar multis közösség? Vagy csak szingliben tolod? :D

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#7) Thome válasza sz4blya (#6) üzenetére


Thome
addikt

Köszönöm! :R

Még nem a legjobb, de már bőven használható.

Igazából OFP-ztem, most lett normális gépem, most kezdtem el Arma2-zni, az első része úgy 1:1-ben ki is maradt. Jó multis közösségbe még nem futottam bele, singlit nem játszom, mert az Arma2 free-vel nyomom. :)

(#8) .bableWes válasza EczkE (#1) üzenetére


.bableWes
őstag

tul szép ide :B

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#9) albert8 válasza Thome (#5) üzenetére


albert8
addikt

Ejj az a FUX nagyon kemény
ügyes vagy am :)

:DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#10) .bableWes válasza albert8 (#9) üzenetére


.bableWes
őstag

rajos :D

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#11) Thome válasza albert8 (#9) üzenetére


Thome
addikt

Azt még 5 éve kaptam, nem leszólni! :D

(#12) Kassadin


Kassadin
addikt

Te hány éves vagy?(;])

Szerk: Azt hittem korombeli. Magasabbnak és erősebbnek képzeltelek el. Csalódtam. :(

[ Szerkesztve ]

(#13) Thome válasza Kassadin (#12) üzenetére


Thome
addikt

19... :P

(#14) rt06


rt06
veterán

a kameran mit kell atalakitani? alapbol is latnia kellene az infratartomanyt (probald ki egy mezei tv taviranyitoval)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#15) Thome válasza rt06 (#14) üzenetére


Thome
addikt

Igen, tudom, látja. Cserébe látja a normál fényt is. Amit jó lenne ha nem látna (ezért akarom átalakítani), mert így csak sötétben használható, mert minden mást is pontnak érzékel, az meg nem jó.

(#16) .bableWes válasza Thome (#15) üzenetére


.bableWes
őstag

ha megengednéd akkor idézném az aláirásod: "szia <3"

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#17) Thome


Thome
addikt

V1.5-nél járok...

A baseball sapi elhagva, áttérve a fülhallgató felfogatásos módszerre.
A finomsága is javult a használatának, de még játszanom kell egy kicsit vele, mert túl érzékeny.

Az a gond, hogy nem tudom melyik beállítás szabályozza azt, hogy minden kis szar kitérést érzékeljen...

(#18) Thome válasza Thome (#17) üzenetére


Thome
addikt

V2.0 Alpha

Szétbasztam a fenébe. Majd kezdem elölről...

(#19) Samus válasza Thome (#18) üzenetére


Samus
addikt

A V3.0 beta pedig az lesz, mikor kölcsönért egy vásárolt TrackIR-t, a teljes verzió pedig, mikor Te is veszel egyet? :D Az arc homályosítást én sem értem, a végigjátszásos videókban is látszik a fejed...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#20) Thome válasza Samus (#19) üzenetére


Thome
addikt

A v3.0 az biztosan az lesz, hogy veszek egy TrackIR 4-et vagy 5-öt, mellé egy TrackClip Pro-t, azt viszlát. Ez a házi barkácsolás sohasem lesz még csak a közelében sem az eredetinek.

Vagy pedig (ismét) airsoft, és akkor real time übergrafika, trackir nélkül... :DDD

Az Archomályosítás pedig azért van, mert aki nem nézte a videóim, annak tök lényegtelen, hogy lát-e vagy sem, így nem kell látnia.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.