Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Ma láttam élőben egy ilyen telót, vicces, hogy négy magon is ugyanúgy akad az alap android, mint pl. MTK6577-en.
A kijelzője szép, az akku kicsi - utóbbi érthetetlen számomra.

(#802) peter76bp válasza hippo0315 (#800) üzenetére


peter76bp
senior tag

Nem hiszem, hogy mostanában lesz időm rá. Meg olyan nagyon nem is tudnék mit. Akku ikont akartam csak, de funkcionalitásba nem nyúltam meg nem is nyúlnék bele.

Erről pedig visszaállhatsz a 4.1-re CWM-el ha nem tetszik.

(#803) hippo0315 válasza peter76bp (#802) üzenetére


hippo0315
senior tag

Köszi az infót. :D

(#804) peter76bp válasza turbulencia8 (#801) üzenetére


peter76bp
senior tag

Tényleg vicces ... Nekem az egész hozzászólásod érthetetlen. Rengeteg appal telepakolva sem akad és nem kicsi az akku :D De venni kell 2 kilóért egy S4-et vagy egy HTC One-t ;)

[ Szerkesztve ]

(#805) hippo0315 válasza turbulencia8 (#801) üzenetére


hippo0315
senior tag

Akadás?

Akkor ne ilyet vegyél.

[ Szerkesztve ]

(#806) peter76bp válasza hippo0315 (#805) üzenetére


peter76bp
senior tag

Nem számít, nekünk kis igényűeknek jó ez a vicces teló is :))

(#807) hippo0315 válasza peter76bp (#806) üzenetére


hippo0315
senior tag

Jaja, és Én maradok ilyen kisigényű.

(#808) rebuilt


rebuilt
tag

Olvasgatva más forumokat ott is hibaként jelentkezik a távolságmérés Android OS 4.2.1 verzionál .

Sok Samsungos panaszkodik hogy irreális sebességet kapnak(Edmondo) val.

Tehát nem csak nálunk probléma ez.

Remélhető hogy egy uj OS verzió talán orvosolja ezt a hibát.

[ Szerkesztve ]

Ha már eladtad amit hirdettél vedd a fáradtságot és írd oda hogy ELKELT vagy akár törölheted is.Mind a ketten jobban járunk!!!;

(#809) imis válasza hippo0315 (#673) üzenetére


imis
senior tag

köszi

(#810) turbulencia8 válasza peter76bp (#804) üzenetére


turbulencia8
őstag

Az S4 is képes lagolni az alap androiddal, Novával gondolom mindegyik remek.
Ekkora telóban elférne nagyobb akku is.

(#811) Indiant válasza turbulencia8 (#810) üzenetére


Indiant
addikt

Nem kell nagyobb akku, hozzá kell kötni a hátlaphoz a másik akksit és kész is.
Valahogy így:

vagy házilag:[link]

[ Szerkesztve ]

(#812) peter76bp válasza Indiant (#811) üzenetére


peter76bp
senior tag

Ez remek megoldás. De lehet venni kb ekkora méretű 12 meg 20 ezer mAh-s Power Bankot azt egyazegybe rá kell kötni és kész a megaakksi. Kicsit stabilabb lesz a teló fogása is tőle és azért 22000 mAh már talán nem hangzik olyan viccesen ... vagy igen :F

Nem tudom eldönteni, olyan bizonytalan lettem most ezen a téren :))

Ilyen vicces telót kellett nekem is megvennem, francba :W

[ Szerkesztve ]

(#813) Indiant válasza Indiant (#811) üzenetére


Indiant
addikt

Van valakinek 3D-s nyomtatója? Azzal lehetne hátlapot nyomtatni hozzá.

(#812) peter76bp: a W8-hoz?! Linket pls. Szinte semmi nincs hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#814) peter76bp válasza Indiant (#813) üzenetére


peter76bp
senior tag

Nem a W8-hoz, mindenhez. A Power Bankok univerzálisak. Csak azt mondtam vannak kb teló méretűek és az is megoldás lehet a viccesen kicsi akksihoz. :D

(#815) Indiant válasza peter76bp (#814) üzenetére


Indiant
addikt

De ez lenne a tuti:Kurblis tok

(#816) hippo0315 válasza Indiant (#811) üzenetére


hippo0315
senior tag

Az a házilag mókolt hátlap engem a régi Sokol rádióra emlékeztet, amire befőttes gumival fogatták rá a plusz aksit. :D

(#817) peter76bp válasza Indiant (#815) üzenetére


peter76bp
senior tag

Ez ám a tuti :C

(#818) bodnarbenede


bodnarbenede
csendes tag

Nem rég vettem egy thl w8as 4gb os telefont. megpróbáltam a recovery flashelését. sikerült is de a recovery nem indul akármeddig nyomom a két gombot. És próbáltam a második módszert. is ott meg nem csinál semmit a flashtools. és ráadásul a telefonom már csak töltőként érzékel minden számítóbgépet. A számítógép meg az usb eszközt nem lehet felismerni szöveget irja. Ez miért lehet?

(#819) peter76bp válasza bodnarbenede (#818) üzenetére


peter76bp
senior tag

Néhány telefonnál előfordul mostanában, hogy nem lehet belépni indításkor a recoverybe, annak ellenére, hogy rendesen rajta van. Ezeknél ha felteszed a Mobileuncle MTK Tools progit, akkor abban tudsz recoverybe való újraindítást csinálni.

Azt hogy a PC miért írja ezt azt passzolom, szerintem driver probléma lehet vagy az USB hibakeresés mód nincs bepipálva a telefon menürendszerében. Bár ettől talán meghajtóként látnia kellene, ha ezt a telefonon engedélyezed.

(#820) bodnarbenede válasza peter76bp (#819) üzenetére


bodnarbenede
csendes tag

Letöltöttem a programot,de ezzel meg az a baj hogy root jogot kér ami nekem még nincs mert nem tudok belépni a recoverybe. ördögi kör

(#821) peter76bp válasza bodnarbenede (#820) üzenetére


peter76bp
senior tag

Bocsi :U

Ezzel tudod megcsinálni a rootot elindított bekapcsolt telefon mellett. Ez semmi mást nem csinál csak root jogot ad a készüléknek. Telepítés után újraindítja a telefont. (Persze a driver probléma beleszólhat ebbe is, így előfordulhat, hogy nem indul el.)

Másik lehetőség, hogy felteszed a GravityMod2-t FlashTools-al. Az rootolja is meg CWM-et is tesz a telódra és be fogsz tudni lépni rendesen a CWM-be is. Egy W8+-nál is ez volt a gond, hogy nem tudtunk recovery módba belépni aztán fel lett téve rá a custom ROM és onnantól ment a recovery mód is.

Egyetlen bökkenő, hogy ha nem tetszene a 4.2 akkor onnan csak angol gyári ROM-ot tudsz visszatenni a 4GB-os készülékre. Viszont semmi gond nincs a 4.2-vel, úgyhogy én azt mondom érdemes feltenni. Javítva van benne a fényképező hibája is.

(#822) hippo0315


hippo0315
senior tag

Ha kell valakinek, akkor CWM 6.0.3.2.-vel mentett szűz magyar nyelvel rendelkező gyári 4.1.2. rom-ot tudok adni.

(#823) peter76bp válasza hippo0315 (#822) üzenetére


peter76bp
senior tag

Kíváncsi lennék, hogy ha a GravityMod2-t felflasheli valaki utána vissza tudja-e tenni ezt a mentést.

Esetleg önként jelentkező, aki 4GB-os telóra feltette a GM2-t ? :F

(#824) hippo0315 válasza peter76bp (#823) üzenetére


hippo0315
senior tag

Talán ha visszaflasheli az angol 4.1-et és arrat tesz cwm-et. :B

De valóban felesleges lenne visszatennia 4.1.-et

[ Szerkesztve ]

(#825) bodnarbenede válasza peter76bp (#821) üzenetére


bodnarbenede
csendes tag

köszönöm a segítséget, imei mentésen meg rendszer mentésen kívűl mást előre nem érdemes csinálno ugye? a Gravitymod 2-nek van valami bugja?

(#826) peter76bp válasza bodnarbenede (#825) üzenetére


peter76bp
senior tag

Nem tudok vészesebb bugról. Ráadásul folyamatosan fejleszti a srác, aki csinálta.

Sikerült ezek szerint a root és be tudtál lépni CWM-be?

(#827) bodnarbenede válasza peter76bp (#826) üzenetére


bodnarbenede
csendes tag

igen sikerült. amugy normális tokot nem lehet kapni ehez a telefonhoz?

(#828) peter76bp válasza bodnarbenede (#827) üzenetére


peter76bp
senior tag

Mit értesz normális alatt? Kicsit visszább fotókkal tettem be övre tehető illetve kihúzó nyelves tokot. Plusz van a gyári flipes. Meg vannak még kinyithatóak ehhez a mérethez alin.

(#829) Mittu88


Mittu88
senior tag

Valakinek megjött már a W8+-a? Az enyém vámkezelve van, szerintem kedden kapom meg. Úgy izgulok, mint 14 évesen egy Nokia 3330-ast tapogatva :)

(#830) peter76bp válasza Mittu88 (#829) üzenetére


peter76bp
senior tag

Eddig egyről tudunk, aki aktívabban ír is ide.

(#831) mrkatona válasza Mittu88 (#829) üzenetére


mrkatona
tag

én a sima w8-at várom, nekem is vámkezelve van péntek óta. Remélem kedden meg is jön.

(#832) peter76bp


peter76bp
senior tag

Jó fej ez a C3C076, valószínűleg elbökték páran a Gravity flashelését, csinált egy ilyen sokat mondó képernyőkpépet a leírásba:

(#833) peter76bp válasza peter76bp (#832) üzenetére


peter76bp
senior tag

Tudnám hogy tűnt el a kép a hozzászólásomból :F

(#834) hippo0315 válasza peter76bp (#832) üzenetére


hippo0315
senior tag

Mellé nyúltak, vagy emlékezetből próbálták.

Látod, Én is olvastam a W8+ automata fényerő állítási problémát, mégis fagyásnak hittem. :B

(#835) GD


GD
őstag

w8+ gyári rom általam tapasztalt hibái:

1. halk hangerő a fülhallgatóban : engineer módban alapértékekkel javítva
2. auto fényerőnél képernyő sötétben marad: kikapcsolva, amúgy sem túl életképes
3. beszélgetés után/közben a fülről levett telefon képernyője nem jön vissza, sötét marad, valami a távolságérzékelléssel tényleg nem oké
4. óra beállításra az app elszáll, de mivel lefrissítette az időt és jól, az ébresztőt máshonnét is tudom piszkálni, tehát megint csak nem érdekes
5. nehezen talált műholdat: a fórumban korábban leírt módon javítható
6. ez nem hiba, de a fényképező menüje szerintem az előző telefonomhoz képest kicsit nyomi.. a módok kiválasztása nem praktikus
7. verőfényes napsütésnél a gyári fólia csökkent a láthatóságon, de inkább mint karcolódások

mindezekkel együtt egy ilyen bonyolultságú operációs rendszernél még azt mondom, vállalható mennyiség

a gravity mod-nál pár dolog ezek közül javítva, és ha ott is a hangerő problémát meg tudom oldani az alap rom-on használt megoldással, akkor még lehet visszakerül nálam

[ Szerkesztve ]

(#836) hunaqua


hunaqua
addikt

Úgy féltek ettől a GravityMod2-től mintha az ördögtől való lenne. :D

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#837) peter76bp válasza hunaqua (#836) üzenetére


peter76bp
senior tag

Pedig fénylő csillogó drágaszág :))

(#838) hunaqua válasza peter76bp (#837) üzenetére


hunaqua
addikt

:DDD

Ez a gyerek nem ma kezdte (C3C0),már több telefonra "ütött össze" nagyon sok jól működő Rom-ot.

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#839) peter76bp válasza hunaqua (#838) üzenetére


peter76bp
senior tag

De azt ki kell érdemelni. Először küzdjön csak meg mindenki a gyári ROM-mal ;)

Majd mindjárt kaptok ám ..... jó kis fotókat meg videót :D

(#840) hippo0315


hippo0315
senior tag

Biztos nagyon jó rom, de amig nem látom azt, hogy gyári állapotra vissza tudom állítani a telót, addig nem állok neki.

(#841) peter76bp


peter76bp
senior tag

Itt az ízelítő, részletek a képre kattintva a cikkben linkelt oldal alján ;)

[ Szerkesztve ]

(#842) betyarr válasza peter76bp (#841) üzenetére


betyarr
veterán

állat képek! :K

(#843) mrkatona válasza peter76bp (#841) üzenetére


mrkatona
tag

Szerintem jók ezek a képek, köszönjük,hogy megosztottad.
Keddre én is várom a w8-at. :-)

(#844) Tomotheus válasza peter76bp (#841) üzenetére


Tomotheus
csendes tag

:Y

(#845) hunaqua válasza peter76bp (#841) üzenetére


hunaqua
addikt

:C

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#846) hippo0315 válasza peter76bp (#841) üzenetére


hippo0315
senior tag

Remek fotók, gratulálok. :R

Mely rom használatával készültek?

(#847) peter76bp válasza hippo0315 (#846) üzenetére


peter76bp
senior tag

Örülök, hogy többeknek tetszenek. Gyári 4.2.1 ami a W8+-ról lett átalakítva és a gyári fényképező app alapbeállításokkal.

Aki ezekbe is bele tud kötni az meg is érdemli, hogy nincs ilyen telefonja ;]

Én elégedett vagyok ezekkel a képekkel.

Egyébként azt figyeltem meg, hogy ha fényképezés közben esetleg látod, hogy valami túl világos vagy sötét, mondjuk a napsütés miatt és egy adott pontra böksz akkor ahhoz állítja a fénymérést.

[ Szerkesztve ]

(#848) imis


imis
senior tag

GravityMod2 mennyire vált be?
Hiányosságok?

(#849) peter76bp válasza imis (#848) üzenetére


peter76bp
senior tag

Ahogy nézegetem az eredeti fórumot, max olyan hibái vannak, amiket nem fedeztek még fel. De ami felvetődik azokat folyamatosan javítgatja benne a srác.

Most került ki pl egy csomag az átparticionáláshoz.

(#850) imis válasza peter76bp (#847) üzenetére


imis
senior tag

ez a "repartitioning package" mennyire műxik? a GravityMod2 előtt kell feltenni?

---
ja, szóval ez a 3. javítás
asszem próbálkozom egyet vele :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.