Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) hippo0315 válasza imrus72 (#1696) üzenetére


hippo0315
senior tag

Lányom egy SonyEricsson MH650 hifi sztereo headse-el hallgatja, multkor kipróbáltam, nagyon jól szólt vele a teló.

(#1702) zero977 válasza imrus72 (#1693) üzenetére


zero977
tag

Én egy ilyen bluettoth headsetet rendeltem hozzá, ahhoz minden füles tökéletes + van benne mikrofon, hangerőszabályzó, pause és számléptető. Nagyon megbízható, nem bontja a kapcsoltatot stb.

[ Szerkesztve ]

(#1703) imis


imis
senior tag

feltettem a 2.0- frissítést, és 1-2 órával később gondolt egyet és újraindult a telefon. :F

(#1704) hippo0315 válasza imis (#1703) üzenetére


hippo0315
senior tag

Nekem reggel 9 óta van fenn, eddig minden rendben van ele. Én az alábbi két wipe-t elvégeztem telepítés előtt.

Nem tudom hogy wipe cache és advanced / wipe dalvik cache volt e telepítés előtt?

[ Szerkesztve ]

(#1705) imis válasza hippo0315 (#1704) üzenetére


imis
senior tag

véletlen vettem csak észre, de valóban a wipe-t kihagytam,
esetleg ránéznél, hogy neked azóta megy-e a beállítások/telefonról/állapot/ futási időben?

[ Szerkesztve ]

(#1706) madrac


madrac
őstag

Érdekes ez a GPS továbbra is. Felhős idő van, és wifi vagy bármilyen net nélkül képtelen fixálni itthon az erkélyen is. Maximum 2-3 holdat lát, de azt is jó sok idő mire behozza. Mobileuncle tools se 20 perc alatt. Az többnyire csak 1 holdat látott végig. Kipróbáltam egy Galaxy Ace-el is, és az se tudott fixálni, bár az mindig 1-el több holdat látott mint a W8, de az is kevés volt hozzá. Pedig azt olvastam, hogy a felhős időben is kéne működnie.
Egyébként buszon, vonaton jó időben se tud fixálni.
Stock rom, root-os mókolások nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#1707) hippo0315 válasza imis (#1705) üzenetére


hippo0315
senior tag

Igen, szépen számolja

(#1708) hippo0315 válasza madrac (#1706) üzenetére


hippo0315
senior tag

Ha root-olt a készüléked akkor használd a faster gps-t, ingyenes a googla play-ban, kb azonnal van kellő mennyiségű hold

(#1709) madrac válasza hippo0315 (#1708) üzenetére


madrac
őstag

Még mindig nem root-olt, különben már kipróbáltam volna. Azóta se tudott válaszolni senki arra a kérdésre, hogy lelehet-e menteni úgy a stock romot, hogy utána, ha root-olom, szükség esetén a gari miatt, visszalehet-e rakni rá, hogy eltűnjön a root. Hogy ne vegyék észre.
Wifi-vel, adatkapcsolattal szerintem ez is tudna fixálni, de anélkül is mennie kéne.
Amikor indítottam a mobileuncle tools-t, akkor szépen ki is rakott a radarra 9 piros holdat, aztán egy idő után eltűntek, mivel gondolom nem jött semmi jel.

(#1710) hippo0315 válasza madrac (#1709) üzenetére


hippo0315
senior tag

Bocs, elfelejtettem, hogy nem root-oltad, elnézést. :B

(#1711) faresz5 válasza madrac (#1709) üzenetére


faresz5
senior tag

Unroot és már nem is rootolt , egyébként a kínai garanciát nem kell olyan komolyan venni.

[ Szerkesztve ]

(#1712) imrus72


imrus72
tag

Kaptam egy konkrét segítséget a telefonálás közbeni halk hang problémára.Bár peter76bp leírása is nagyon jó.
Idézem!
Playen szedd le a "mobileuncletools" progit. Mobileuncle tools-ban > engineer mode (MTK) > Audio > Normal mode > a type legyen sph és a level 6. A value-hoz írj 160-at (ez a max) és SET.

A chipset "bios"-át állítja. Nem android szinten állít, ez az MTK gyári hardver utility-ja.

Hátha ez is segít valakinek. :)

(#1713) peter76bp válasza imrus72 (#1712) üzenetére


peter76bp
senior tag

Szerintem a Mobileuncletools ugyanazt az Engineer Mode felületet hívja meg amit Te a kódokkal tárcsázóból

Azonban megnéztem ezt a Normal mode sph type level 6 szintet az nálam 112 ... ezek szerint mégsem minden annyin áll mint az XDA-s leírásban. Amiket délután megnéztem azok pont stimmeltek.

Aki állítgatni akar egyéb dolgokat is az csak a level 6-os értékeket állítgassa szerintem, mert az a max hangerő szinthez tartozó érték.

(#1714) madrac válasza faresz5 (#1711) üzenetére


madrac
őstag

Ezt az egyszerű root leírást én is olvastam, de egy szó se esik az unroot-ról, és sehol se találtam ilyen leírást hozzá. Gondolom nem abból áll, hogy az ember egyszerűen uninstallálja a root alkalmazást.

Hogy érted, hogy nem kell komolyan venni a kínai garit? Ha bekrepál, akkor így jártál? Viszont olyat már olvastam valakitől ha jól emlékszem, hogy arra hivatkozva tagadták meg a garanciát hogy valami mókolás volt a telón. Talán nem hivatalos firmware.

Jó lenne kipróbálni a gravity modot is hogy miben jobb esetleg pl a gps-ben vagy hang ügyileg, de ahhoz tényleg kellene egy visszaállítható stock rom mentési lehetőség.

(#1715) imrus72 válasza peter76bp (#1713) üzenetére


imrus72
tag

Igen igazad van. :K
A tool progi ,meg a lustáknak jó,akik nem szeretnek pötyögni. :DDD

(#1716) Indiant


Indiant
addikt

Valaki tudna egy összehasonlító képet feldobni a régi és az új CWM recovery-ről?
A betűk növekedése érdekel.

(#1717) Indiant válasza Indiant (#1716) üzenetére


Indiant
addikt

Addig egy kis érdekesség: kép a szétnyílt W8-ról :Y

(#1718) agoka07 válasza Indiant (#1717) üzenetére


agoka07
senior tag

neeee! lehet a pillanatragasztó segít! :)

[ Szerkesztve ]

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#1719) hippo0315 válasza Indiant (#1717) üzenetére


hippo0315
senior tag

Vááááááááááááá :Y , mi történt szegény készülékkel?

(#1720) maroni


maroni
aktív tag

Háát az enyém nem nyílt szét, de kb 80 cmről kicsúszott a kezemből kiesett a flippes tokból és elrepedt a kijelzője és még két apró pici pont is lett rajta úgy hogy 50$ úszott!
Valaki nem tud Bp- tatbánya vonalon normál árú szervizt aki beépíti ha megjön?
Üdv: Mároni

(#1721) faresz5 válasza madrac (#1714) üzenetére


faresz5
senior tag

Google play keresobe : Unroot

(#1722) Indiant válasza maroni (#1720) üzenetére


Indiant
addikt

(#1723) GD


GD
őstag

van bevált program arra, hogy a gps műhold adatokat frissen tudjam tartani wifi-n keresztül? amivel látványosan gyorsabban találok majd műholdat navigációkor.. bár megcsináltam a korábban leírt tuningolást, de tegnap fél órán keresztül nem talált műholdat a telefon, újraindítás után nagy nehezen.. :U

(#1724) hippo0315 válasza GD (#1723) üzenetére


hippo0315
senior tag

faster gps, bár Én nem csak wifi-n használom

(#1725) Indiant válasza Indiant (#1722) üzenetére


Indiant
addikt

Ezt a videót mindenképp nézzétek meg. :Y
Nagyon tanulságos!

(#1726) maroni válasza Indiant (#1725) üzenetére


maroni
aktív tag

Hát nem egy bátorító dolog!
Lehet jobb ha repedten használom még egy darabig azután majd veszek újat!

Üdv: maroni

(#1727) maroni


maroni
aktív tag

Ez csak egy érintőpanel nem complett http://www.aliexpress.com/item/original-new-wholesale-price-touch-screen-panel-digitizer-replacement-For-THL-W8-Free-Shipping-black-color/930838895.html ?

(#1728) fujifilm1


fujifilm1
senior tag

Sziasztok,

Fehér W8+ hoz keresek flip tokot, ha valakinek nem kell, de volt a csomagjában, kérem dobjon egy privit.

Bocs az offért.

R

(#1729) Mittu88


Mittu88
senior tag

Sziasztok!

Tud valaki olyan szilikon tokot W8-hoz, mint amik iphone-hoz vannak? Valami hasonlóra gondolok.
eBay-en nem találtam, csak olyat, amilyet gyárilag kaptam is hozzá, de az nembejövős.

(#1730) Doki16 válasza Indiant (#1717) üzenetére


Doki16
addikt

Enyémnek is a jobb oldala kicsit fel van jőve a bal oldalhoz képest. Ha olyan szögbe tartom akkor a jobb alsó sarokba se is lehet látni a kijelző alá. Első naptól kezdve ilyen, idegesít, de nem tudok vele mit kezdeni, a használatban meg nem korlátoz.

A képet honnan szerezted? Hátha a kép tulaja már talált rá megoldást.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#1731) Indiant válasza Doki16 (#1730) üzenetére


Indiant
addikt

Az oroszoktól..., talán hajszárítózd meg.

(#1732) hippo0315 válasza Mittu88 (#1729) üzenetére


hippo0315
senior tag

kb 1 hónapja keresek szilikon tokot W8-oz, de eddig még sehol semmi, sajnos

(#1733) Mittu88 válasza hippo0315 (#1732) üzenetére


Mittu88
senior tag

Uh, ez nem jó hír :/ Köszi a választ :R

(#1734) Indiant válasza maroni (#1726) üzenetére


Indiant
addikt

(#1735) noobsaibot válasza peter76bp (#1686) üzenetére


noobsaibot
tag

Üdv!
Nem válasz csak kérés.....
Tegnapelöttől kompatibilis a GravityMod2 a W8 16GB-os modellel is. (HD.8P128)
Talán nem sokan vették észre,de ebben a modelben a másodlagos kamera valószínűleg külömbözik a normál W8-tól,ezért nem működik sem a legújabb GM2-ben ,sem más custom rom-ban,csak a gyári szoftverben.
Gondolom a W8+ modellben található van benne,ezért annak driver-ét kéne felerőltetni erre a készülékre,de én nem tudok írni fejlesztőnek,mert nincs még elég hozzászólásom,ezért kérném,hogy te ,vagy valaki aki ráér, jelezhetné ezt az XDA-s GravityMod2 fórumban C3C076-nak.
Köszönöm! :R

Xiaomi MI8

(#1736) hippo0315 válasza noobsaibot (#1735) üzenetére


hippo0315
senior tag

Én is irtam neki, privátban és szívesen vette a visszajelzést, nyugodtn írhatsz neki priviben

(#1737) maroni válasza Indiant (#1734) üzenetére


maroni
aktív tag

Köszi az infót sajna nem ingyenes sőt a cn 18$ +2$ pay fee, de a dhl csak 5$ több így 45,5 $ ez még olcsobb az alinál és gyorsan megjön! :R

(#1738) Indiant


Indiant
addikt

Flip tokosok előnyben.
Ki lehet vitelezni az S View Cover megoldást a W8-on?
(magyarul lehet-e rá ablakot vágni)
Vagy kell hozzá valami speckó beállítás?

Kíváncsi lennék, hogy rögzítik a telefont azon az 1,5 cm-es csíkon a tokhoz.

[ Szerkesztve ]

(#1739) bodnarzoltan


bodnarzoltan
tag

Sziasztok! Most vettem észre, hogy a W8+ gyári 4.2.1 szofttal nem jelzi az értesítő leddel ha viber üzenet érkezik. A nem fogadott hívást, sms-t, mail-t azt igen. Be lehet valahogy állítani hogy a viberes üzeneteket is jelezze. Más telefonokon jelzi. Köszi! (Azt be lehet állítani, hogy a képernyő alatti gombbal is bekapcsolja a kijelzőt?)

(#1740) maroni


maroni
aktív tag

Ha esetleg valaki megkérdezné nekem a thl cégtől, hogy az érintőpanelt önmagában lehet-e cserélni megköszönném, mert én csak guglival tudok angolul!
Üdv: mároni ;)

(#1741) slezakimi válasza maroni (#1740) üzenetére


slezakimi
senior tag

Dear THL,

I have a THL W8 mobile phone 1GB/4GB. I accidentally dropped it and its touch screen has broken (the display/screen isn't harmed at all, the phone works perfectly). My question would be if is both the touch screen and display screen one device, or can it be replaced separately? Because I've seen that a separate touch screen can be bought, but I'm not sure if it can be replaced without having to replace the display screen as well.
Thank you very much!

Irtam :)

Bizzunk benne válaszolnak:)

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#1742) hunaqua válasza slezakimi (#1741) üzenetére


hunaqua
addikt

Sajnos nekem eddig az a tapasztalat,hogy nem nagyon szoktak Kínai cégek ilyenekre válaszolni.
Egyszer ezen felbuzdulva írtam,hogy a cégem szeretne vásárolni jelenleg csak kis mennyiséget,500db-ot.A későbbiek folyamán meg nagyobb menyiséget,kérem jelentkezzen.Na erre reagált a kis kooocsoog.
(ez nem ThL volt)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#1743) slezakimi válasza hunaqua (#1742) üzenetére


slezakimi
senior tag

Hát sajna igen. :(
Egy próbát megér.
:)

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#1744) Indiant


Indiant
addikt

Valaki, aki rendelkezik W8-al.... ki akarja próbálni az Online Nandroid-ot, ami már támogatja a telefont?
Én elkértem a készítőtől Ameer Dawood-tól :C a progit, de nincs telóm. Viszont log fájlt szeretne vissza kapni cserébe.
Ez a futó rendszerről készít mentést.

[ Szerkesztve ]

(#1745) maroni válasza slezakimi (#1741) üzenetére


maroni
aktív tag

Köszi , hogy írtál én is megpróbáltam online kapcsolatba lépni velük kínaiul, ha minden igaz és a guglit jól értettem lehet külön cserélni, de remélem válaszolnak neked is!
Üdv mároni

(#1746) Emirabdul


Emirabdul
tag

Vissza lehet térni a Gravity2 ben a 2.0ás frissítésről az 1.9-re?
Azóta a töltés kijelzésem megőrült. Reggel még 97 % most ránézek és 32% ...
Tegnap este is csinált ilyet ...

(#1747) peter76bp válasza Emirabdul (#1746) üzenetére


peter76bp
senior tag

Visszatenni nem tudod az előzőt, illetve nem mégy vele semmire, mert minden frissítés mást ír felül, szóval az 1.9 újra felrakása után még a 2.0 által átírt dolgok ugyanúgy megmaradnak.

Próbálj meg egy wipa cache wipe davlik cache futtatást CWM alól hátha segít. Telepítés előtt ezeket lefuttattad egyébként?

Érdemes lehet rászánni azt a pár percet a frissítések telepítése előtt egy backup futtatásra is, hogyha bármi gebasz van vissza lehessen állni egy jól futó állapotra.

(#1748) Emirabdul válasza peter76bp (#1747) üzenetére


Emirabdul
tag

Igen lefuttatom mindig frissítés előtt . Viszont mentésem nincs sajna...
Akkor marad ez és rem javítja a következőben...

Viszont ami fent van az Xda-n amivel fel lehet ébreszteni a telót menü gombal egyenlőre jól működik.

(#1749) peter76bp válasza Emirabdul (#1748) üzenetére


peter76bp
senior tag

Ezt linkeld már be légyszíves, hátha valakinek kellene.

(#1750) slezakimi válasza Emirabdul (#1748) üzenetére


slezakimi
senior tag

Nekem nem csinál ilyet.
Fura.Jól mutatja teljesen.

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.