Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Somatom


Somatom
veterán

Gratula, egész pofás lett! Az első sárvédő nekem "típusudegennek" tűnik. Úgy tudom, hogy az 50 -esek mind pálcásak, csak az 51 -eseket szerelték ilyen pálca nélkülivel, mint ami a tieden van.
A mestered vállal munkát? Van egy S51 Endurom (ha jól emlékszem, akkor 1984 -es, gyári Enduro, nem barkács). Fel kéne újítani a blokkját, egy 70 -esítéssel egybekötve.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#2) TheLázs válasza Somatom (#1) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Szia, örülök, hogy tetszett!

A Mesterrel beszélgettem már a 70-es témakörről, de ő azt adta a tudomásomra, hogy a 70-es blokkban rengeteg alkatrész különbözik, amiket gyári minőségben megszerezni már igen nehéz. Ő szeret mindenből gyárit használni, inkább keres és kutat, mint hogy megvegye a kétes utángyártottat. Sajnos sok rossz tapasztalata volt már.

Budapesten Táboriék csinálnak kiváló 70-eseket, többről is hallottam, hogy a gazdi már 30e km felett jár vele. Ha csak sima blokkfelújítás, azt szerintem vállalná, természetesen nem agyongányolt blokk esetén. Bár hozzá bekerülni hatalmas alázat kell.

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#3) Somatom válasza TheLázs (#2) üzenetére


Somatom
veterán

Ismerem a Táboriékat, de ők egy "gyár", ami futószalagon dolgozik. Sztem van jobb kontaktom, majd megkérdezem a srácot.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#4) TheLázs válasza Somatom (#3) üzenetére


TheLázs
csendes tag

A "gyár"-ság azzal az előnnyel jár, hogy minden felmerülő problémára már kész és bevált megoldást tudnak nyújtani, hogy a tuningolt motorod élettartama ne rövidüljön számottevő mértékben. Ha valaha lesz blokkom ami erősebb, velük szeretném megcsináltatni, vagy valakivel, aki nagyon tudja, hogy kell olyan teljesítménynövelést elkövetni, hogy az ne menjen túlságosan az élettartam rovására.

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#5) Veatta


Veatta
aktív tag

Jól néz ki! :)

(#6) TheLázs válasza Veatta (#5) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Köszönöm!

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.