Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Várom nagyon. :K Kérdés mikor jön.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

:C
Helyes. Adjuk meg a módját.

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3) elithun


elithun
őstag

Tetszik. :)
Remélem a kardtartását megváltoztatják,mert az első részben , szerintem , nagyon gagyi volt.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#4) scyllafren


scyllafren
senior tag

Az ingame képek is nagyon szépek, remélem csak jobbak lesznek :)

(#5) tálusz


tálusz
tag

Már nagyon várom! :)

"Titeket apátok ATI kártyával vert Abu85 for president pólóban? Vagy mi fáj ennyire?" by nemlehet "

(#6) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

Másfél millát adtak el az első Witcher-ből úgy, hogy csak PC-n jelent meg? Na az nem semmi a warez korszakában... Az első rész volt annyira jó hogy megvegyem a másodikat is. Geralt mintha kissé "megfiatalodott" volna ebben a trailer-ben.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#7) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Megvétel, megérdemli.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#8) Thodeus válasza GypsFulvus2 (#6) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Kicsit átcsontosodott az arca na :D

(#9) zolomon17


zolomon17
senior tag

Hősünk pofája kicsit átszabásra került, csak a miértjét nem értem :F
Remélem, hogy folytatás lesz és nem prequel...

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#10) Lenry


Lenry
félisten

tetszik :K

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11) GrG1210


GrG1210
aktív tag

az első rész is kurvajóvolt , de ez mégjobb lessz. és csaak PC-seknek ,, a ratyi konzolosok kimaradnak a jóból , eggyelőre.

(#12) tsii_H


tsii_H
tag

mindenki isteniti ezt a witchert, de en 5 percet birtam vele, pedig imadom a jo RPG-ket...

(#13) Thodeus válasza GrG1210 (#11) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Pedig én úgy tudom hogy konzolra is jön :DDD Sőt gondolom azon remélik a sok eladott példányt is.

[ Szerkesztve ]

(#14) romero28


romero28
senior tag

fincsi-mincsi wicher2 :Y várom :K

(#15) Janika!2


Janika!2
aktív tag

Ríviai Geralt újabb kalandjai....Kíváncsian várjuk :K

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#16) HaaS


HaaS
addikt

Katt-katt-KATT kettő:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#17) Sicilian


Sicilian
addikt

jó várós :K

nothing is true everything is permitted..

(#18) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Éljen, éljen! Elmúlt sok év egyik legnagyobb kedvence számomra, újra itt, nem kérdés, hogy dobozban, polcon :C

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#19) zcool


zcool
aktív tag

Húú..nagyon hangulatos kis videó... :K
Imádom a Witchert az első részt is 2. toltam végig...
Remélem, hogy valóban kijön ebben az évben és nem húzzák halasszák...

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#20) 300


300
csendes tag

Ti se hiszitek el hogy kiszivárgott :C :C :Y :Y
Vegyetek új videókártyát,,,,,,,,

(#21) zcool válasza 300 (#20) üzenetére


zcool
aktív tag

Én elhiszem.. :DDD

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#22) boeing


boeing
senior tag

Jó lesz,csak ne legyen annyira bugos mint a elsö rész. :K

(#23) zola79 válasza GypsFulvus2 (#6) üzenetére


zola79
csendes tag

Én letöltöttem egy torrent oldalról az első részt, végigjátszottam... és utána elmentem a boltba és megvettem. Azért, mert ők megérdemelték (dragon age dlc-k nem ingyenesek, a witcher viszont ingyen adott egy plusz küldetést egy évre a játék kiadása után). Igaz ehhez kellett a magyar szinkron is. Remélem a második részhez is megcsinálják, bár nem tudom a mi kis kalóz országunkba mennyien vették meg, de ha elegendően ahhoz hogy a szinkronköltséget is fedezze a bevétel, akkor talán...

(#24) hoffman_ válasza zola79 (#23) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Mi eléggé odafigyelünk arra, hogy mire dobunk ki pénzt, de ebből 2 is van, családon belül, szóval ez ne legyen kérdés. Viszont a szinkront úgy is megcsinálhatnák, hogy picit életszerűbb és folyékonyabb legyen... No meg a sok bug, például epizódok közötti ugrásnál és hasolnók. De még is így is le a kalappal, és ide vele :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#25) csaabz


csaabz
őstag

1 rész jó volt, ez talán még jobb lesz...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#26) alibaba78 válasza GrG1210 (#11) üzenetére


alibaba78
őstag

Bar tudnam, hogy mitol ratyi a konzolos, te #~}}{P{}@~}?/: !!!

(#27) Sanyix


Sanyix
őstag

na mivan néhány rész múlva már orlando bloom kisfiús arcú lesz geralt? jó volt a régi balta arc ahogy volt.
A grafika meg jobban néz ki... tehát játszhatatlan lesz a nem csúcskategóriás gépeken.
És gondolom lesz valami butítás is irányításban a konzolok fantasztikusan sokoldalú kontrollerei miatt...

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#28) atike


atike
nagyúr

Tetszik. Határozottan. :)

(#29) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Én úgy tudom, hogy a konzolverziókat törölték, mert karcsú volt az erőforrás, és nem akartak belebukni, így maradt az 1 platform, de az jól. Én így hallottam.

Ha jól emlékszem ennek az első részében volt az az egérrángatós harcrendszer, ugye? Csak a demót próbáltam.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#30) GypsFulvus2 válasza TazLeacher (#29) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ez az első részre törölték; a Rise of the White Wolf projectet félbehagyták. Elbocsátások voltak náluk a legrosszabkor jött válság miatt, és a maradék emberekkel inkább a 2. részt csinálták. De a másodikról tudomásom szerint nincs még infó kijön-e konzolra is, vagy nem. Ha a kiadó nem hülye, akkor megfinanszírozza. Kíváncsi lenék pl. a Dragon Age eladott 3,5 milla példányából mennyi volt a PC részaránya. De valószínűleg kevesebb, mint a 1,5 milla, amit a Witcher PC-n elért. Nagy kár, hogy ezeket az adatokat tikolják a kiadók.

Egérrángatós?? Klikkelgetni kellett, emiatt egysíkú volt, csak ritmusérzék kellett hozzá. Sőt könnyű fokozaton még egy kard-ikon is megjelent a hülyék kedvéért mikor klikkelj. Nehéz fokozaton már csak a ritmusból és a hangból tudtad mikor kell, de szvsz nagyon könnyű volt. Cserébe legalább látványos, különösen amikor már sokat fejlesztetted és nagyon sok támadást tudtál összefűzni. Ehhez jöttek a kivégzőmozdulatok. Sokat röhögtem pár vérpistikén akik panaszkodtak hogy hiába klikkelgetnek nem akar rendesen támadni... ;] ...a 12 éves unokaöcsém kb. 5 perc alatt megtanulta a "harcrendszert". azért ezen jó lenne ha változtatnának. Kicsit megbonyolíthatnák a látványosság megtartása mellett.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#31) TazLeacher válasza GypsFulvus2 (#30) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Akkor kevertem valamivel a harcrendszert, úgy emlékeztem, mintha...de akkor nem. Kb. 15 percet játszottam, de nem jött át valahogy. Pedig a Dragon Age és a Mass Effect is nagyon. Na, mind1.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#32) GypsFulvus2 válasza TazLeacher (#31) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Hát 15 perc alatt max a harmadrangú FPS-ekről lehet valami véleményt kialakítani. Egy RPG azért más. Tégy vele egy próbát, juss el a külvárosi kocsmáig legalább, hallgasd meg az anyázásokat, beszélj Kalksteinnel aki a legjobb arc a játékban, irányítsd Geraltot amikor már be van b@..a. Elég hangulatos. A történet pedig szvsz a legjobb amivel a Planescape Torment óta találkoztam.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#33) hoffman_ válasza Sanyix (#27) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Adja az ég, hogy ne így legyen. Tőlem aztán tolhatják a konzolosok, de maradjon PC a fő irány, és onnan fejlesszék nextgen-re, mert fordított esetben b@szhatjuk. Bár amilyen korrekt a CDprojekt - manapság ritka módon - szerintem nem kell félni. De Geralt arca szerintem is el lett cseszve. Az a markáns az első részből olyan király volt. A záróvideóban( saját :) ) se tetszik már annyira, a legtöbb átvezető videóban más szerintem.

Amúgy ez a video nagyon király :D Meg az is nagyon tetszett, ami anno pár hónapja kiszivárgott. Az többet nyújtott ingame, de ennek a hangulata nálam nyerő nagyon.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#34) TazLeacher válasza GypsFulvus2 (#32) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Lehet teszek egy pórbát, sose lehet tudni, és mostmár az ára se vészes.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#35) alibaba78 válasza TazLeacher (#34) üzenetére


alibaba78
őstag

Nekem is ilyen volt a hozzallasom, hogy teszek egy probat, aztan az elso inditas utan csak azt vettem eszre, hogy eltelt 2 ora. :D Remek jatek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.