Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

jesszus! mennyire lehet hulladék állapotban, ha az Ubi szerint sem kész a megjelenésre??

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) Lenry válasza anulu (#1) üzenetére


Lenry
félisten

:DDD

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) homerhamm válasza anulu (#1) üzenetére


homerhamm
addikt

Ánulu mondani, lenni játék játszhatatlan, mámá nágyon hárágudni!

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4) Raysen623 válasza anulu (#1) üzenetére


Raysen623
addikt

BF2042-nél csak nem lesz nagyobb hulladék ;] Egyébként helyes ha több időt kérnek BUG javításra, ne induláskor jöjjön elő a szarvihar.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#5) Gave válasza Raysen623 (#4) üzenetére


Gave
addikt

Pedig de sajnos, hiába adom le hetekkel előbb a preview-t , hogy hagyják jóvá a munkát, vállat se rándítanak rá, aztán amikor fél nappal a kiadás előtt vagyunk akkor küldik a kilométeres emailt, amikor már 140 helyen kell javítani, és mindenhol kézi beavatkozással persze. PM meg azért van, hogy el lehessen mondani, hogy van olyan is a cégnél :))

(#6) Raysen623 válasza Gave (#5) üzenetére


Raysen623
addikt

Nem akarlak elkeseríteni de mindenhol ez van. Mindenki csak bele akar szólni a munkát elvégzők dolgába feleslegesen is néha.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#7) Urzu_7 válasza Raysen623 (#4) üzenetére


Urzu_7
aktív tag

Az a baj ennél a játéknál nem bug javítás lesz mert nem a bugok miatt lett elhalasztva. A játék egyszerűen csak nem lett "The Settlers". Ez egy kiherélt AoE mobile valami és nagyon örülök hogy a fanok egyértelműen jelezték minden formában amiben csak lehetett.

giran~

(#8) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ebből se lesz már semmi, mint a Stalker 2-ből...

(#9) MrTwister válasza Dr. Akula (#8) üzenetére


MrTwister
őstag

Ezt is oroszok fejlesztik? :Y Én meg előrendeltem... :(((

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#10) Dr. Akula válasza MrTwister (#9) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Mármint melyiket? A Settlers német, a Stalker ukrán.

[ Szerkesztve ]

(#11) MrTwister válasza Dr. Akula (#10) üzenetére


MrTwister
őstag

Akkor jó, ha ugyanaz a német csapat fejleszti, mint az előző részeket akkor megnyugodtam. Erőt gyűjtenek, aztán idén Karácsonyra hátha lesz belőle valami. Ennyi halogatás után úgy tűnik a szülés is nehéz lesz. :((

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#12) Dr. Akula válasza MrTwister (#11) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Én csak azt várom hogy lehessen megint geológusokkal széttáblázni a földet. Mindegy mennyi időt vesz igénybe ez a fejlesztés. :D

(#13) MrTwister válasza Dr. Akula (#12) üzenetére


MrTwister
őstag

:K Azaz!!! Imádtam azt a kopácsolást, meg amikor hátraszaltóztak egy jipijájé' kíséretében ha valamilyen ércet találtak. :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.