Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nunder


Nunder
őstag

Horror játék Piroskával és kis barátaival? Érdekes, érdekes. Lehet meg kéne lesni azt a demo-t. :K

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#2) cousin333


cousin333
addikt

"A The Path-ről tudniillik, hogy a kritikusoknál igen jól szerepelt, kivéve a játékos társadalom nagy részét leszámítva."

Ebben az esetben "tudni illik". A mondat második fele meg értelmetlen.

"We spared no expense"

(#3) Zolás


Zolás
addikt

Spoilerrrrr:
Nos egy új játékfajjal találkoztam amit MNTS-nek lehet magyarul nevezni. Vagyis Masszivan Nem Történik Semmi!! A demóban ha nem mész le az útról akkor eléred a házat éééééés lehet restartolni. Ha lemész az útról idővel kis világító csilaggmiafenéket találsz az erdőben. 144et lehet gyűjteni. Nos a kis MNTS-ben mivel marha idegesítő a zene illetve néha beugrik egy kis motion blur is(álló helyben azért ez valami) ezért én 46nál abbahagytam. Ha van nálad és ugy mész be a házba akkor is restart és gyűjthetsz újra előlről.. A pályának nincs széle. Addig rajzolja neked amig mész.
Ja próbaképp kínomba elindultam hátrafelé de szintén semmi csak az utat rajzolja neked folyamatban.
Szóval aki szeret a zöld erdőben kóricálni és közben semmi se tröténjen akkor ez a neki való gém. Aki szereti ha ugyanaz az idegesítő dallam szól a fülébe az szintén nyert.
És most iszok egy sört. Ennyit kinlódni egy MNTS-el szerintem megérdemlem :DDD

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#4) _Toka_ válasza Zolás (#3) üzenetére


_Toka_
senior tag

Köszi! Nem nézem meg egyelőre...

(#5) Nunder válasza Zolás (#3) üzenetére


Nunder
őstag

Hmm... Akkor talán nem kéne vele próbálkozni. Biztosan nem csak a demo ilyen?

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#6) Preda válasza Zolás (#3) üzenetére


Preda
aktív tag

Tömény izgalom lehet akkor. Én a trailer-en is elaldutam az első 10s után :D .

(#7) obligat


obligat
senior tag

nekem bejött. nem a cél a lényeg benne, hanem ami útközben történik.
lovagolt a lány farkason a temetőben, ivott a tábortűznél, és gyanús, hogy a favágó megizélte, tologatott bevásárlókocsit stb. elborult nagyon, de tetszik.

--==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

(#8) plus44 válasza Zolás (#3) üzenetére


plus44
veterán

Wow, őszinte csodálatom, de komolyan...46 világító biz-basz?? Én 21-nél vagy 22-nél adtam fel, már nem is számoltam, aztán fogtam és uninstall, ahogy van. Gyötrelem. :(

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#9) D1Rect válasza Zolás (#3) üzenetére


D1Rect
félisten

Ezen nagyon röhögtem :D . MNTS. lol. Ki kell próbálnom.

(#10) twollah


twollah
nagyúr

Valami muveszjatek lehet.

(#11) bishoplogan válasza twollah (#10) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Sokan ezt mondják rá.

(#12) Zolás válasza obligat (#7) üzenetére


Zolás
addikt

Neked hol lovagolt farkason?? Meg milyen tábortűz?? Vagy te megvetted és van benne extra ficsör? Én azért adtam neki fél órát de MNTS ahogy már feljebb is emlitettem ;]

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#13) Zolás válasza D1Rect (#9) üzenetére


Zolás
addikt

Köszönöm :DDD Igyekszik az ember igy szombat este ha már nem megy sehova :O

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#14) bishoplogan válasza Zolás (#12) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Mind a 6 karakterrel más sztori várható... pl. a legidősebb karakter vágyik a szerelem után... míg a kisebbik inkább virágokat szeret gyűjteni a mezőn... így a kicsi meg a nagy lányok más témára, érdeklődésre speciálózódnak

[ Szerkesztve ]

(#15) GabN73


GabN73
addikt

ez a gamma gothosoknak és emosoknak van kitalálva :D

(#16) athomi válasza twollah (#10) üzenetére


athomi
veterán

Az! Azt viszont nem hiszem, hogy nagy igény lenne egy ilyen típusú játékra.

[ Szerkesztve ]

(#17) D1Rect válasza GabN73 (#15) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez inkább megnemértettművészeknek van kitalálva. :U

(#18) m1sk4r


m1sk4r
aktív tag

Elég elvont egy játék az biztos.

Aurea mediocritas

(#19) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Na hát ez érdekes.

Első blikkre az American McGee's Alice jutott eszembe róla... Mindenesetre egy próbát valszeg teszek vele.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#20) D1Rect válasza Dr. Romano (#19) üzenetére


D1Rect
félisten

Első blikkre lehet, de azért az "kicsit" tartalmasabb.

(#21) hommeros


hommeros
őstag

úristün, mi ez a beteg játék.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#22) athomi


athomi
veterán

Akár merre megyünk, mindig ugyanoda érkezünk vissza. Néha a képernyő közepén kirajzolódik egy-egy pillanatra egy térkép, de nem sok jelentősége van.
Valaki gyűjtötte már össze a csillagocskákat? :DDD

(#23) heihachi


heihachi
addikt

Jó ez a trailer, mert legalább tudom, hogy ezzel se kell foglalkoznom, a maradék érdeklődésemet is elvette :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#24) Nunder válasza athomi (#22) üzenetére


Nunder
őstag

Gyűjtögetni még én is elkezdtem de feladtam. Ezzel tényleg nem tudom ki tudna érdemlegesen eljátszani. Ha már horror játéknak van kitalálva, akkor gondolom 16 feletti minősítést kéne kapnia minimum, de azt a korosztályt meg szvsz nem köti le. :U

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.