Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Ha esetleg maradt benne helyesírási hiba, elnézést, de sietősen kellett befejeznem. Majd ha visszajöttem, mindent kijavítok. Ha valaki hibát lát, az jelezze. Köszi. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2) derapo


derapo
tag

Már nagyon várós.

Jó írás. Helyesírást meg nem is nézem. :R

https://www.youtube.com/watch?v=etVHIG8i_Ls

(#3) h-yle


h-yle
addikt

Emberi arcú emberek. :R

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#4) Morden24 válasza h-yle (#3) üzenetére


Morden24
nagyúr

Igen-igen.
Bevallom, a Morrowind és az Oblivion karakterrajzai nekem nagyon durván nem tetszettek, itt viszont igencsak korrekt a megvalósítás :R

Várós a játék, na :K

Sectumsempra - For Enemies

(#5) Muton válasza h-yle (#3) üzenetére


Muton
addikt

halott arcú élőholtak :DD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#6) XuChi


XuChi
addikt

Várós bizony, de remélem a játékmenete is pörgősebb lesz mint az oblinak. Azt is remélem hogy nem kell majd megjelenés után 3 évet várni mire lesz gép ami fullon futtassa 60fps fix-en :)))

(#7) h-yle válasza Muton (#5) üzenetére


h-yle
addikt

Az eddig is volt. Csak más nem. ;]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#8) pilóta


pilóta
nagyúr

Hát ha ez igaz, ami itt le van írva, akkor ez minden idők legjobb játéka lesz.
Attól tartok, némi marketing is belecsúszott azért :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#9) rupert


rupert
tag

Kérdéses, hogy a leírtakból mennyi valósul meg. Reméljük minden és még több. :)

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 3700x, 2*8 GB G.skill Trident Z Neo, 500 GB Samsung Evo 860, Seasonic Focus Plus Gold 650W, Asus RTX 2060 ROG Strix OC, Cooler Master Masterkeys Pro L RGB, Logitech G403 Wireless, Deepcool Kendomen, Alienware AW2518HF 1080p 24" 240Hz, PS4 500GB, LG 42LF652V

(#10) harry válasza XuChi (#6) üzenetére


harry
veterán

Én az Oblivionra-ra alapozva, még hajlandó is lennék lecserélni a mostni 7800GT-met :D Az a játék nagyon tetszett, beleöltem pár száz játékórát.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#11) frame>24 válasza Vistaboy (#1) üzenetére


frame>24
addikt

Köszönjük a valóban tartalmas cikket!

A nagy komplexitás miatt várhatóan irtó bugos lesz, de a sok érdekes újítás miatt kezd engem is érdekelni.
Különösen AZT várom, hogy ebben a kifinomultabb mozgású és AI-jú környezetben megismételjem/kipróbáljam végre ezt: :DD [link]

Aki teheti, próbálja ki a régi Oblivionban! Emlékszem, hogy szó szerint sírva röhögtem percekig, mikor Imperial City őrei/lakói minden lövésénél vagy elkezdtek rohanni (invisibility), vagy bénán összeesni (paralyze)... :))

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#12) wolfman válasza XuChi (#6) üzenetére


wolfman
veterán

Ez úgy működik, hogy egy év mire megjelenik, meg még egy mire játszani is tudsz vele! :D

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#13) BemAnyó


BemAnyó
senior tag

A motor alapján jól érzem hogy inkább az ati károlyok lesznek némi előnyben ? vagy ezt csak most beleképzeltem :U :F

(#14) grc999 válasza BemAnyó (#13) üzenetére


grc999
tag

Miért lennének?
@frame>24: a főquestet be lehet fejezni a többi város felkeresése nélkül, a havas város miliciája bőven elég még nehéz fokozaton is ahhoz, hogy visszaverjék az oblivion gate-ből kiáramló lényeket addig a 2 percig, amíg át tudsz jutni az utsó quest helyszínére.

[ Szerkesztve ]

"Sometimes it is hard to decide which side of the fence to be on. But to straddle it will just make your balls hurt."

(#15) Djuree


Djuree
félisten

bár lenne magyarul is. de magyarítás csak évek múlva lesz hozzája :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Már előre dörzsölöm a kezemet, milyen jó kis Fallout-ot lehet majd csinálni ezzel a motorral. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#17) litvitcsak.a


litvitcsak.a
tag

Már várom, bár ehhez már kevés lesz az imac-em...:(

iMac 27" | Nexus4 | Kavics a magyar vizsla

(#18) Lenry


Lenry
félisten

nájsssz :K

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19) dy_nmq


dy_nmq
aktív tag

oooo yeee... lenne már november

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#20) jozefgucci1 válasza Djuree (#15) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Bizony ha magyraul jelenne meg jobb lenne , persze így is várós nagyon.Az a kérdés csak , hogy milyen gépen fog szépen futni.A szépen alatt legalább 60 Fps-t értek .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#21) leviske


leviske
veterán

Ha ezek mellé még egy tartalmas sztorit is le tudnak rakni, akkor egypár évig viselhetik a "tökéletes RPG megalkotói" címet.

(#13) BemApo: A Havok-ra inkább ne alapozz, más infóból meg nemigen lehet következtetni. Meg mondjuk év végén már jönnek az új kártyák, bármelyik gyártó elhúzhat a másik mellett.

(#20) jozefgucci1: Kérdés, hogy a konzol és a PC változat közt mekkora lesz a különbség.

[ Szerkesztve ]

(#22) Morden24 válasza leviske (#21) üzenetére


Morden24
nagyúr

Igen, ahogy feltűnt, a TES sosem volt túl erős a fő történetszál terén. Bár a Morrowind elment egynek, az Oblivion kifejezetten zéró volt ilyen téren.
Remélhetőleg ezúttal erre is ráfekszenek, nem csak egy jó nagy sandbox lesz.

Sectumsempra - For Enemies

(#23) Saccco


Saccco
nagyúr

Remélem nem kell majd erőmű hozzá. :N

szerk: A képeket elnézve... lehet, hogy vissza kell venni a beállításokon... mind1 azért várjuk. :DDD

Morden24:
Nekem a Morrowind tetszett ilyen téren. Az Obliviont viszont nem vittem végig. Valahogy nem fogott meg annyira, mint a mw anno.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24) Lenry válasza Morden24 (#22) üzenetére


Lenry
félisten

én elvidámkodtam ~160 órát az Oblivion-féle sandboxban is, szerintem a Skyrimben is meg lesz ugyanez, bár azért én is örülnék egy jó sztorinak
(meg persze, hogy jobb lesz-e a Dragon Age-nél)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#25) Morden24 válasza Lenry (#24) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nemtom, milyen lesz a DA2 (nekem a sztorival, a főszereplővel és a koncepcióval is vannak bajaim), de a DAO meg az Oblivion nem játszik egy ligában.

Mindenesetre rendes, alapos lore-al és jól kidolgozott sztorival felfegyverzett sandbox játékot nem igazán láttam még a Gothic első részén kívül - bár ott is bőven vannak fenntartások -, így remélem, hogy a Skyrim ilyen lesz :K

Sectumsempra - For Enemies

(#26) Lenry válasza Morden24 (#25) üzenetére


Lenry
félisten

nálam egy kategória: szörnyethentelős-mágusoswarriorosrogues-hősös-gonoszos-szintlépős-gearvadászós-fantasysztoris cRPG, amiben megmentem a világot.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#27) Morden24 válasza Lenry (#26) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ja hogy ja.
Ki mi alapján osztályoz :)

Sectumsempra - For Enemies

(#28) Djuree válasza bLaCkDoGoNe (#16) üzenetére


Djuree
félisten

remélem nem csinálnak még egy 'fail'out 3-at. a sorozat megcsúfolása az a játék...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#29) Djuree válasza Lenry (#24) üzenetére


Djuree
félisten

inkább egy új might and magic jönne már, az az igazi rpg. azok nem ilyen holmi 160 órás játékok. a 6-ba kb. 500 órát raktam bele :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30) BemAnyó válasza Djuree (#28) üzenetére


BemAnyó
senior tag

bezzeg a fallout nyúlvágás az zsír lett, igaz hogy telis-tele van buggal, de ígysem bírom abbahagyni ;)

(#31) Angel1981


Angel1981
veterán

Ígéretes!
Mindazonáltal kellemes meglepi lenne, ha tényleg megjelenne akkor, amikorra mondják. :U

(#32) keIdor válasza Angel1981 (#31) üzenetére


keIdor
titán

Általában minden csúszik, lesz ez 2012 is...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#33) davep


davep
tag

Megavárós a cucc. De miért jó a Bethesdának, hogy két évekig fejlesztett multiplatform engine van házon belül.

Machete don't text

(#34) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Hűű, hát ez nagyon komoly. Kíváncsi vagyok mit tudnak ebből betartani. Ha tényleg hozza a kitűzött szintet, akkor komolyan, még egy gépújítást is megér. Ha nem is egyedül, de az i-re a pontot, sőt koronát felteheti.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#35) Thodeus


Thodeus
aktív tag

Most már csak az első gameplay anyagot várom, na meg persze a rendes játékot. :)

(#36) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Cak az egyen barlang és rom belsőtereket felejtsék el. Változatos környezet grafikát tanulhatnának a Nehrim-et készítő kis csapattól.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#37) Senhi


Senhi
aktív tag

Asszem évek óta ez lesz az első játék amiért hajlandó leszek gépet fejleszteni :) . Nagyon várom már.

(#38) hoffman_ válasza CriticalHit (#36) üzenetére


hoffman_
nagyúr

De az optimalizációt ne :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#39) Hiftu válasza frame>24 (#11) üzenetére


Hiftu
senior tag

Ezt le is mentettem. :D

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#40) teeem


teeem
aktív tag

Az új Total War on kívül ez az egyetlen cucc amit várok, de nagyon. Én az Obliviont nagyon szerettem, a mai napig játszogatok vele. A fő sztori nagyon gyenge volt, de a mellékküldik meg a céhek küldetései simán szinten tartották a játékot. Nagyon bejött, és remélem hogy ez is be fog, bár lassan ideje lesz gépet is újítani.

(#41) Hiftu


Hiftu
senior tag

Ha minden összejön akkor nagyon ütős év (vége) lesz számomra.
TES V: Skyrim, Mass Effect 3, (és remélhetőleg) Diablo 3.

DA2 első ránézésre nem tetszik, de meggyőzhető vagyok.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#42) Saccco


Saccco
nagyúr

Nah végre volt időm végigolvasni.

"Sok játékban a mellékküldetések teljesen eltéríthették a játékosokat a fősztori irányától. A Bethesda ezúttal figyelt erre, nem fogjuk úgy érezni, hogy a Radiant Story rendszere elhalmoz minket küldetésekkel, és nem tudjuk, melyiket teljesítsük előbb."

Erről a fallout jutott eszembe. :DDD

"Habár a The Elder Scrolls V: Skyrim megjelenéséig még majdnem egy év van hátra, de az már most is látszik, hogy a Bethesda alkotása igen magasra fogja tenni majd a lécet a jövő nyílt világgal rendelkező RPG játékai előtt."

Még egy év?! :Y :W

Csak lesz közben 1-2 jó kis játék amivel elüthetjük az időt. :DDD

Hiftu:
+1 :DDD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#43) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

Ez egyszerűen túl szépen hangzik. Kíváncsi vagyok mi lesz belőle.

(#44) HS 2142 válasza zeorsdfd (#43) üzenetére


HS 2142
őstag

Hasonlóképpen érzek én is, bár nekem a Bethesda játékok mindig valami kis előnnyel indítottak a többi játékkal szemben :)
Az engine logója mit ábrázol?

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#45) bLaCkDoGoNe válasza HS 2142 (#44) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szerintem egy bolygót, utalva a teremtésre.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#46) Hiftu válasza zeorsdfd (#43) üzenetére


Hiftu
senior tag

Azzal még sem jöhetnek:

Csinálunk egy játékot, ami nem is lesz szép, meg buta lesz benne az AI, de szénné piritja a vga-t.

(Félreértések elkerülése végett, nem így gondolom, csak extra példát hoztam fel.)

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#47) Tirexi


Tirexi
addikt

Ó hát ez a game lazán fog menni. :D

(#48) hoffman_ válasza Tirexi (#47) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én nem örülnék ennyire a helyedben...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#49) gybazsi


gybazsi
senior tag

Az eddigi infók alapján, ha tényleg jól sikerül megcsinálni, megkockáztatnék neki egy év játéka címet. (Hacsak nem jön ki időközben a Beyond Good&Evil 2 :DD )

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#50) Vazallus


Vazallus
tag

Számomra már csak azaz érdekes milyen ember alkotta eszköz tudja ezt majd futtatni Novemberben. :U

"Mr. Salieri sends his regards"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.