Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) teeem


teeem
aktív tag

Persze hogy pont Európában a legdrágább, mit is vártam... :U Egyébként tetszetős, csak sajnos félhavi keresetet nem szívesen áldoznék rá.

(#2) kapeti07


kapeti07
senior tag

Ezek sajnos nem magyar embernek lettek kitalálva. német lennék havi 4 kilós fizuval akkor talán elgondolkodnék rajta de így sajnos még az sem biztos, hogy megveszem. Talán majd csak akkor ha 1 éves lesz a játék és lenyomják majd az árát. :(

Xbox: kapeti

(#3) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Ez az EUR ár egyszerűen vicc.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#4) Youri


Youri
veterán

Van valakinek ismerőse az USA-ban? :U

RTX ON

(#5) Boxi88


Boxi88
őstag

Már majdnem felháborodtam, hogy milyen drága... mikor rájöttem, hogy azt se tudom mi ez?! és nem is érdekel! :U

Aki ennyiért megveszi meg is érdemli!

[ Szerkesztve ]

(#6) Youri válasza Boxi88 (#5) üzenetére


Youri
veterán

Klassz hozzászólás, megérte :C

RTX ON

(#7) Boxi88 válasza Youri (#6) üzenetére


Boxi88
őstag

Szintén! :U :C

(#8) teeem


teeem
aktív tag

Igazság szerint ezek közül az árak közül mindegyik a fölött a csík fölött van, amit én még kiadnék érte. :B Szóval, azt hiszem hogy nekem mindenféleképpen marad a normál kiadás, arra nem sajnálom a pénzt. De azért némileg felháborít, hogy 41 ezer pénzt elkérnek egy figuráért meg egy pár négyzetcentis vászonanyagért, amikor pl a Shogun 2 ben kb dupla ennyi cuccot adtak, és ott is talán a legdrágább gyűjtői kiadás az 27 ezer körül volt. Ez így nem igazán éri meg, viszont a normál verzió az biztos vétel.

(#9) TESCO-Zsömle válasza Youri (#4) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem elég a dombornyomott kártyám. ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#10) Vistaboy válasza teeem (#8) üzenetére


Vistaboy
veterán

A térképet akkor is megkapod, ha előrendeled a normál változatot, az nem a gyűjtői kiadás extrája. :)

A figuráért, a könyvért és a bónusz DVD-ért kérnek el ennyit.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#11) teeem válasza Vistaboy (#10) üzenetére


teeem
aktív tag

Akkor meg főleg vicc... :P

(#12) PowerBuldog válasza teeem (#11) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Egy 200 oldalas könyvért és egy 31cm-es szoborért szerintem ez teljesen korrekt ár. (kivéve az EUR)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#13) Youri válasza TESCO-Zsömle (#9) üzenetére


Youri
veterán

És miután kifizetted a postát, ugyanott vagy. Vagy lehet, hogy tévedek :F

Vistaboy: az már kiderült, hogy hol kellene előrendelni, hogy ezeket megkapjam?

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#14) teeem válasza PowerBuldog (#12) üzenetére


teeem
aktív tag

Hát nem tudom, én nem vagyok vele kibékülve. Oké, még azt mondom, hogy az USA ár az oké, annyit másért is elkérnek, de a többi, pl az Angol, de még az Ausztriai ár is horribilis. De mindegy is igazából, max nem lesz gyűjtőim és ennyi. :)

Közben fanatikus tag lettem. ;]

[ Szerkesztve ]

(#15) TESCO-Zsömle válasza Youri (#13) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Keveseknek van olyan amerikai ismerőse, aki ingyen házhoz hozza a kint vásárolt árut... :U

sz: Viszont postát az EURO árra is kell pluszban fizetni, vagy ha itthon veszed, akkor + áfa.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16) Youri válasza TESCO-Zsömle (#15) üzenetére


Youri
veterán

Sehogy se jó.... marad a sima, csak kérdés, hogy hol kellene eéőrendelni, hogy megkapjam a cuccokat

RTX ON

(#17) teeem válasza Youri (#16) üzenetére


teeem
aktív tag

Szerintem a CD galaxison napokon belül előrendelhető lesz, már most is kint van csak még nem lehet.

mod: Ahogy elnézem itt már elő is lehet rendelni.

[ Szerkesztve ]

(#18) Youri válasza teeem (#17) üzenetére


Youri
veterán

Annak ellenére, hogy nem írják, ebben a boltban is él az előrendelői akció?

MOD: igen, a simára vagyok inkább kiváncsi :)

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#19) PowerBuldog válasza teeem (#17) üzenetére


PowerBuldog
veterán

De ez a sima verzió, nem a CE.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#20) Wolverine válasza teeem (#14) üzenetére


Wolverine
félisten

Azért Ausztriát keverni Ausztráliával... :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21) teeem válasza PowerBuldog (#19) üzenetére


teeem
aktív tag

De azt írta hogy marad a sima, ebből gondoltam hogy a normál kell neki.

Wolverine: Igen, fail, de már nem tudtam szerkeszteni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22) Vistaboy válasza Youri (#13) üzenetére


Vistaboy
veterán

A textiltérképet elméletileg minden elővételben vásárolt játék doboza mellé adják, a Collector's Edition megrendelhetőségéről azonban még - ahogyan a cikkben is írtam - jelenleg nincs pontos információnk.

Amint megtudok valamit, frissítem a hírt. :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#23) TESCO-Zsömle válasza Vistaboy (#22) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

És milyen nagy az?

Ha lefedi az ebédlőasztalt, lehet előrendelek én is. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#24) Vistaboy válasza TESCO-Zsömle (#23) üzenetére


Vistaboy
veterán

A szobor magassága 31 cm, nagyjából kikövetkeztetheted, ha megnézed a képet.

#25: Igen, tudom, úgy értettem, hogy ahhoz viszonyítsa a térkép méreteit. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#25) PowerBuldog válasza Vistaboy (#24) üzenetére


PowerBuldog
veterán

A térkép mekkora. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#26) Fücsök007


Fücsök007
őstag

Ennyiért nem nagy eresztés a limitált kiadás. :( 25K körül lenne reális szerintem.

(#27) Lenry


Lenry
félisten

igazán leszokhatnának már erről az 1EUR = 1USD dologról, mert b*szott idegesítő... :(((

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#28) nuke7


nuke7
veterán

csak én látom, hogy a videoban 1:25-nél a víz milyen GÁNY?! :F
szerintem ez a gáz kategória grafikailag, pedig szép lenne..
mondjuk ebben a gameplay trailer-ben nem igazán láttam nyomát a dx11-nek, amikor sétált a karakter a faluban akkor az út is elég csúnyácska volt :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#29) Lenry válasza nuke7 (#28) üzenetére


Lenry
félisten

az megvan, hogy a víz csak egy shader, ami nagyjából 3 kattintással cserélhető, a játék meg még nincsen kész?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#30) Vikthor


Vikthor
nagyúr

hát ennek a sárkánynak a szája ismét failbloghoz hasonló oldalakon fog szerepelni...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#31) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Az ilyen előrendelések annyira gázak. Mi lett volna, ha Duke Nukemnél is előrendelem azt a Közepesre sikeredett játékot? Csak a szobor ért volna valamit.

Nem bízok az ilyen kindertojásokban... (Bár ezzel a játékkal kapcsolatban optimistább érzéseim vannak)

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#32) gbors válasza Lenry (#29) üzenetére


gbors
nagyúr

na, ha ez így van, az csak az igazán gáz :DDD

de alig hiszem - inkább koncentráljunk arra, hogy nincs kész, és még sok polír fog rámenni, abban teljesen igazad van.

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#33) cbr688 válasza Fücsök007 (#26) üzenetére


cbr688
senior tag

nekem 20k körül lenne,de a sima az biztos vétel...

(#34) Malachi


Malachi
addikt

nem az én világom, de ettől a trailertől még mindig borzongok. állati jól eltalálták. gondolom a sztori sem 5 óráig köti majd le az embert, inkább ezért kérjenek sokat, mint a többi divatos játékért. ha rajongó lennék, nem sajnálnám rá a pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#35) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Biztos a szobrot Michelangelo készítette azért ilyen drága

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#36) Lenry válasza gbors (#32) üzenetére


Lenry
félisten

3D grafikus vagyok. hidd el, hogy így van ;)

(na persze a vízshadert megírni igen komoly és bonyolult dolog tud lenni, de a kész shadert a játékba rakni már tényleg csak pár klikk. könnyen lehet, hogy ez még nem a végleges víz)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#37) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Csak a könnyebb érhetőség kedvéért: a shadert is úgy kell felrakni mint egy textúrát. Szóval egy vízre új shadert rakni ugyanannyi munka majdnem, mint egy ajtóra új textúrát tenni.

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#38) anulu válasza Inv1sus (#31) üzenetére


anulu
félisten

lehet rám köpködni, de először "letöltve" megnézem a játékot, aztán ha tetszik megveszem, ha hulladék, akkor megy a levesbe .kevés olyan játék van, amit előrendelek, mert pontosan tudom, h mire számíthatok.
lehet, ha a játék megjelenése előtt adnának ki értékelhető tartalmú demo-t (lást Burnout Paradise), akkor nem ez lenne a sorrend nálam. csak akkor az, h valami hulladék, hamarabb kiderülne. ha viszont valami jó, akkor felpörgetné az eladásokat

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#39) ddekany


ddekany
veterán

41K? Támogatandó megközelítés. Aki nem normális az fizessen sokat, hogy ezzel is átvállaljon fejlesztési költséget azoktól, akinek még nem ment el józan eszük. ;]

(#40) Inv1sus válasza ddekany (#39) üzenetére


Inv1sus
addikt

Ha legalább élő sárkányt adnának, de így... :DDD

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#41) kexksz


kexksz
addikt

Semmi gond nincs az árakkal, teljesen normálisak. Az más kérdés, hogy ebben az országban negyede a havi kereslet, kb. bármely másik országhoz viszonyítva. Ha úgy nézitek azoknak, akik máshol élnek ez kb olyan, mint a mi fizetésünkhöz viszonyítva 10k forint.

(#42) Youri válasza kexksz (#41) üzenetére


Youri
veterán

Viszonyítva más CE-khez képest is sok...

RTX ON

(#43) Inv1sus válasza kexksz (#41) üzenetére


Inv1sus
addikt

Jah, ez országtól függetlenül is sokk. Egyébként is ha valahol valamit dupla annyiért adnak, mint máshol, akkor az soknak számít. :)

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#44) Xaels válasza teeem (#17) üzenetére


Xaels
félisten

[link] Talán itt is érdmes megpróbálni a simát.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#45) kexksz válasza Youri (#42) üzenetére


kexksz
addikt

Más CE-khez képes sok, de világviszonylatban még mindig "nem leszarom, alig kerül valamibe" szinten van.

(#46) HaaS válasza ddekany (#39) üzenetére


HaaS
addikt

:DDD

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#47) Pollux66 válasza Boxi88 (#5) üzenetére


Pollux66
tag

Egyszer még talán jó 5-6éve magyar-angolon volt egy tag aki benyögte a "ki a fa*om az Beckham!" mondatot...valamiért ez jutott most eszembe! :U

Amúgy ez az ár irreális...még ha simán dollárban is nézem(euróban meg aztán pff).
Jó lesz nekem a sima. Annyit nem ér egy art book...egy plasztik sárkány meg főleg.
Tessék példát venni a Witcher 2 Editor kiadásáról, mai ugyan annyiba került mint az alap gamma!

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." George Carlin

(#48) Youri válasza kexksz (#45) üzenetére


Youri
veterán

azért 150 ojró, az kint is 150 ojró egy szoftverért, amit nem CE változatban 40-50-ért adnak

RTX ON

(#49) kexksz válasza Youri (#48) üzenetére


kexksz
addikt

Nem érzed a különbséget. Ez kb. annyit jelent egy tehetősebb országban, hogy nem 15 PC játékot vesznek meg egy hónapban, hanem 13-at. :)

(#50) maszi99


maszi99
őstag

Nem tudom sokan miért akadnak ki :( , mert nem a játék árán kellene kiakadni, hanem hogy miért ilyen gyatra a fizu nálunk :(((
Én amondó vagyok, hogy 1 fejlesztő cég, ha minőségi munkát ad ki a kezéből akkor a + dolgokat igenis megfizettetem, pláne az extrákat :K
Az megint 1 más kérdés, hogy miért annyi az annyi ?
De nézzük a dolgok jó oldalát, kapunk normál kiadást szokott áron, elképesztő játékélménnyel, mert nagyon úgy fest jelenleg trailer-ből :C
A játék zenéje meg egyszerűen lenyűgöző, hozzáteszem utálom sok esetben a zenét, és általában halkan játszom, de ezt sokszor kimaxolva fogom üvöltetni :))
Remélem még sok ilyen szám lesz a játékban :R

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.