Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zoltn


Zoltn
senior tag

Lassan tényleg Android emulátor kell a win-emre. :D

"Music is your only friend. Until the end!"

(#2) smc válasza Zoltn (#1) üzenetére


smc
addikt

Hogy egy híres embert idézzek.
“DO YOU GUYS NOT HAVE PHONES?”
;]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#3) GodGamer5 válasza smc (#2) üzenetére


GodGamer5
addikt

:DDD
Ilyenkor bánom, hogy eladtam az összes Iphone-t otthonról...
Nem baj tesómnak az Ipadja pont jó lesz erre a kis időre. :D

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) VágniValó


VágniValó
addikt

Meglattam a cimet es zsibbadni kezdett mindket labam, majd lenyitom a cikket es akkor latom, hogy mobilrol van szo...

:O

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#5) #65675776 válasza VágniValó (#4) üzenetére


#65675776
törölt tag

És örülsz neki, hogy le van zsibbadva a lábad, mert így nem tudsz hirtelen felindulásból felrúgni valami értékeset a közeledben.

[ Szerkesztve ]

(#6) smc válasza GodGamer5 (#3) üzenetére


smc
addikt

Én feliratkoztam mindkét platformon, csak mert érdekel milyen is lesz, de sok jót nem jósolok neki..

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#7) batai15


batai15
félisten

Én nagyon várom a játékot , szóval remélem minél hamarabb tudok rajta majd játszani mert nagy Tes fan vagyok .

(#8) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Ez rendes megvehető játék lesz vagy f2p?

(#9) smc


smc
addikt

Lejött, persze nem enged játszani.. :_D

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#10) Plazmacucci válasza smc (#9) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nekem is jelezte, hogy elérhető.
Elindul, de nem tudom fejből a Beth accountom jelszavát :D Előtte azért le kellett gyakni valami elfet, nem volt valami smooth érzés :))

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#11) markknight


markknight
veterán

Nem tudom a jelszavam, de ahhoz, hogy jelszót kérjek ahhoz adjam meg a felhasználónevem. Azt sem tudom, így az e-mailemre kérek egy emlékeztetőt a username-ről, majd a username-mel meg a passwordről?! 2019 van gyerekek!! Nincs időm ilyen szarságokra! Nekem ez elég is volt, hogy letöröljem az egészet a francba. Ilyen ertyáknak a játékával én nem fogok játszani és természetesen írtam a bethesdának egy szép habosat.

[ Szerkesztve ]

(#12) smc válasza markknight (#11) üzenetére


smc
addikt

Oké. :U

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#13) oriic válasza smc (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mert csak a kliens tölthető, meghívó kell ahhoz hogy játszani lehessen.

Live-Die-Respawn

(#14) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Én ma reggel kaptam meghívót és kipróbáltam az első küldetést. Csináltam belőle egy gameplay videót ha valakit érdekel [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#15) Plazmacucci válasza l.skywalker (#14) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Az igen... Csak androidon lehet játszani, igaz?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#16) l.skywalker válasza Plazmacucci (#15) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem ez iOS.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#17) Plazmacucci válasza l.skywalker (#16) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Azt hittem ott van valamiféle quality controll :))

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#18) l.skywalker válasza Plazmacucci (#17) üzenetére


l.skywalker
félisten

Lövésem sincs. Én csak jelentkeztem

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#19) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Mindenki számára elérhető az Early Access

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.