Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) The DJ


The DJ
addikt

Megnyílt.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nálam sem lehet átprogramozni. :(

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) moha21


moha21
addikt

Nálam átlehet 2 kimeneten is használom ugyanaz a jelet. Amúgy elég HW hiba gyanús.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#4) The DJ válasza moha21 (#3) üzenetére


The DJ
addikt

Melyik verziós Realtek drivert használod és milyen operációs rendszer mellett?

Mert állítólag Vista és fölötte eltűnt érdekes módon a driverekből ez az opció.

Vakegérke: Köszönöm, hogy megnézted :R

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#5) moha21 válasza The DJ (#4) üzenetére


moha21
addikt

Win XP SP2
ALC888 Realtek HD audio 5.10.0.5485

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#6) The DJ válasza moha21 (#5) üzenetére


The DJ
addikt

Na csak beigazolódik a sejtésem... XP alatt működik ez az opció, Win 7 alatt nem.
Megint szívok valamivel, amit nem tudnak normálisan megírni. :(((

Valami olyasmit is olvastam, hogy Win 7 alatt is meg lehet ezt oldani, csak registry turkálással, de nem találtam semmi konkrétumot :(

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#7) moha21 válasza The DJ (#6) üzenetére


moha21
addikt

Passzolok, mert ezen a gépen soha nem volt win7. :( Elég gáz visszafele fejlődni.
Ha nem menne én vennék egy SB live/audigy karit használtan. Utóbbi van ebben a gépben is.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#8) The DJ válasza moha21 (#7) üzenetére


The DJ
addikt

Óóóóbammeg...sorry, privátban küldtem valahogy véletlenül, amit ide akartam... ez mostanában már a második, nem tudom mi van velem :N

Ennél nagyobb szívás csak a Creative kártyák drivereivel és beállításaival van, főleg Win 7 alatt :D

Három vagy négy SB Live kártyát adtam el pár hónapja emiatt, de az Audigynek sem áll jobban a szénája ezen a téren. Meg is fogadtam, hogyha valaha veszek hangkártyát, akkor az nem Creative lesz és nem is valami gagyi 1-2 ezer forintos, hanem mondjuk egy Asus Xonar vagy egyéb professzionális kártya. De ez nem mostanában lesz. Addig meg marad az USB-s AC97, nem nagy eresztés, nem tud semmi extrát, de legalább sztereo.

De még nem adtam fel, előbb utóbb úgyis találok valami megoldást erre a problémára.

[ Szerkesztve ]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#9) Zolás válasza The DJ (#8) üzenetére


Zolás
addikt

Veszel egy másik lapot amibe müködik :DDD
Amugy zenélsz is valahol vagy csak otthon csinálsz Djprogrammal dolgokat?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#10) Gyusz


Gyusz
őstag

2.55-ös driver, Windows 7, és jobb klikkre megjelenik a Csatlakozó átprogramozása, de csak ott, ahova kábel is be van dugva.

(#11) The DJ válasza Gyusz (#10) üzenetére


The DJ
addikt

Muhaha :DDD Már röhögök kínomban komolyan. Feltettem a 2.55-öst, megörültem, mert tényleg megjelent az átprogramozás lehetősége, de hol? Csak a rossz alapértelmezett lime csatin, a többin szintúgy nem történik jobb klikkre semmi. Tehát bedugom mondjuk egy másik kimenetbe, érzékeli, hogy be van dugva valami, de jobb klikkre nem jön elő aminek kéne. A rossz csatin pedig csak fejhallgatót vagy sztereo kimenetet lehet választani. Realtek, én így szeretlek!

Az utóbbi pár napban többet térdeltem mint egy sarki gombaárús basszus... mászkálok be az asztal alá, mert már mozdítani se akarom a gépet, nehogy még valami meghaljon benne.

(#9) Zolás: Egyelőre csak itthon kontárkodom, de ha már van egy alaplapom meg egy hangkártyám is rajta, akkor szeretném, ha rendesen működne.

[ Szerkesztve ]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#12) LadyLorien válasza The DJ (#11) üzenetére


LadyLorien
tag

Az asszony meg vegetál... :DDD Csak nézem mit szenvedsz, mondjuk nem igazán értem, miért gyötröd magad, ha amúgy is venni akarsz egy másikat és mostanában egyáltalán nem használod nagy zenekészítésre a gépet (még más zenével kapcsolatos dologra sem, mert általában a laptopok közül az egyik szól, vagy pedig a netbook...)

...de ha neked jó, akkor legyen... :P :P Azért néha felnézhetnél a gép mögül... :)

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#13) Zolás válasza The DJ (#11) üzenetére


Zolás
addikt

Értem.
Én is gondolkodom hogy kéne valamit varázsolni itthon, hogy ne kelljen folyton élőbe nyomni melóba :DDD
Funky zene keveréséhez tudsz valami jófajta programot?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#14) The DJ válasza Zolás (#13) üzenetére


The DJ
addikt

Alap programnak ha csak egy mixet akarsz hipp-hop összedobni akkor ott van a Virtual Dj, ha meg komolyabban akarsz valamit összehozni akkor az Abletont ajánlom. Mindkettővel foglalkoztam már, de az utóbbi az ami mellett megmaradtam végül.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#15) Zolás válasza The DJ (#14) üzenetére


Zolás
addikt

Köszi. Meglesem mindkettőt ahogy lesz rá időm. :R

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#16) The DJ


The DJ
addikt

Én se hiszem el, de SIKERÜLT!!!
Addig túrtam a netet, amíg működő megoldásra nem leltem.

Ha valakinek ilyen gondja van, akkor itt találhat megoldást: [link]

A registry-ben lehet módosítani manuálisan a ki és bemenetek felosztásait, mindent át lehet irányítani máshova, tehát nekem annyit kellett tennem, hogy kiválasztottam egy másik kimenetet, jelen esetben a digitálisat, és módosítottam a bináris értékét arra, ami eredetileg a lime színű kimenet értéke. Így a digitális kimenet funkcionál alapértelmezett kimenetként. Így tökéletes a dolog. :C

Nem semmi kör volt, de nem fogott ki rajtam végül :))

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#17) Zolás válasza The DJ (#16) üzenetére


Zolás
addikt

No ez a virtualdj egy nagy szemétdomb :DDD Tuctuchoz lehet hogy jó de funkyzenéhez :DDD
Kipróbálom a másikat remélem az komolyabb.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#18) Lenry válasza The DJ (#16) üzenetére


Lenry
félisten

zsíír. ezt el is mentem, hátha jól jön még

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19) moha21 válasza The DJ (#16) üzenetére


moha21
addikt

Na gratulálok! :)

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#20) Gery15


Gery15
addikt

Nekem is működik win 7 alatt az átprogramozás.

HyperX

(#21) #43960832


#43960832
törölt tag

SB Live-ot nekem sikerült megcsinálnom Win7 alatt, hozzáteszem több hetes meló volt. Kx driver volt a megoldás.

(#22) _Atesz


_Atesz
addikt

Annak, aki Audigy kártyát szeretne win7 alatt használni, ajánlom ezt . Nekem szépen megy vele az Audigy 4-es kártyám.

[ Szerkesztve ]

(#23) fanti


fanti
addikt

Majd én is megvizslatom otthon.

Bár 600Ft-ért vettem egy jack osztót, és most az van a zöld hátsóba dugva és az osztja kétfelé a jelet a monitor hangszóróinak, illetve a sztereó erősítőnek.

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#24) agika kerdez


agika kerdez
csendes tag

Sziasztok!
Szűz gépre lett telepítve adobe premier és after effects. A videófájlok hangját a gép amúgy remekül lejátszotta (pl: vlc-vel, quick playerrel), de premierben és AE-ben nincs hang :/
Kodek probléma, vagy a Realtek beállítással van gond... tippek? :F
Előre is köszi!!! :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.