Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Az 1.6-tal egy napra tenni kicsit meggondolatlanság volt az Ubisoft részéről, amúgy sem áll stabil lábakon a szerverparkjuk. :U

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#2) Soybex


Soybex
őstag

Régóta gondolkoztam hogy megvegyem-e, de most ez egy remek alkalom hogy döntsek.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#3) Raymond


Raymond
félisten

Two thumbs up! Biztos kiprobalom, mar egy ideje nezegettem van-e olcson mert erdekelt a grafika miatt, de a jatekmenet nem igazan nekem szol. Most lesz 6 oram hogy elbarangoljak a varosban, az talan eleg is lesz ra.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#4) elithun


elithun
őstag

Kipróbálom, érdekel, hogy jól fut-e, plusz, hogy megfog-e a világa.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#5) Csandi85 válasza elithun (#4) üzenetére


Csandi85
csendes tag

nekem egy i3-3220/750Ti párossal egész szépen elfut highon.

(#6) AxBattler


AxBattler
félisten

Eljött az én időm! :D

(#5) Csandi85
Milyen felbontáson, mennyi FPS-sel?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7) Csandi85 válasza AxBattler (#6) üzenetére


Csandi85
csendes tag

1680x1050 az fps lockolva van 30-ra. de nem megy 100%-on a cga és cpu. stabillan tartja a 30-at.

(#8) AxBattler válasza Csandi85 (#7) üzenetére


AxBattler
félisten

Az határozottan nem rossz, gondolom valami i3, vagy Penya van alatta. :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9) Csandi85 válasza AxBattler (#8) üzenetére


Csandi85
csendes tag

írtam, hogy i3-3220 :) a 750Ti-n meg +200/+400 OC van.

(#10) Zedz válasza Csandi85 (#5) üzenetére


Zedz
addikt

Nálam is 30 fps-sel futott még a GTX 650 Ti Boostomon, 1080p-ben. Meg is lepődtem kicsit.

(#11) elithun válasza Csandi85 (#5) üzenetére


elithun
őstag

Akkor bizakodom, hogy jól megy majd. Már csak az a kérdés, akkor, hogy milyen a világa. :K

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#12) AxBattler válasza Csandi85 (#9) üzenetére


AxBattler
félisten

Bocsesz, pedig már 2 kávét legurítottam... :B
Igen, az teljesen jó a konfigodhoz, még akkor is van benne kis tartalék, ha VGA-t cserélnél, mondjuk 1050Ti-re. A fix 30FPS meg teljesen korrekt eredmény.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#13) Csandi85 válasza Zedz (#10) üzenetére


Csandi85
csendes tag

650Ti Boost az kemény volt. jó játék, elég jól skálázható a grafika. sok beállítást felesleges is feltolni csak eszi a gépet. az nvidia oldalán vannak játék beállítás tesztek képekkel. ott ki lehet sakkozni egy performance/quality beállítást.

(#14) Praston


Praston
tag

Azért level 8-on nem sok mindent lehet csinálni, lényegében level 30 pár nap kényelmes tempóval. Persze tesztelni mennyire fut jól, esetleg megnézni a vendorokat arra jó, de itt ki is fújt véleményem szerint. Maga az alap játék unalmassá tud válni relatív hamar level 30-on (kivéve ha Dark Zone-t akarod tolni egész nap), viszont a DLC-k maguk hatalmasat dobnak a játék élményen. :R

i9-9900k , rtx 3090 , 32 gb

(#15) Raymond válasza AxBattler (#12) üzenetére


Raymond
félisten

Meg a regi gepemen (Q9550@3.4Ghz, 8GB DDR2-800, 750Ti, 1680x1050) probaltam egy fel-egy orat az open beta-t anno es egesz jol ment (30+ FPS biztosan). Azota csak fejlodhetett a dolog.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#16) AxBattler válasza Raymond (#15) üzenetére


AxBattler
félisten

Béta óta biztos sokat javítottak rajta + ugye az AMD/Nvidia is folyamatosan hegeszti a driver-eit. :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#17) Csandi85 válasza AxBattler (#16) üzenetére


Csandi85
csendes tag

inkább a játékot hegesztik, optimalizálják. most is benne van a patch noteban egy csomo javitás bug és teljesitményben is.

(#18) DrakeWood


DrakeWood
csendes tag

Én kb 3 hónapja vettem meg az alapjátékot.
lvl 30 -ig izgalmas, aztután a 256 felszerelés megszerzése.
Specializálódni PVE/PVP -re.
Nem tudtam még eddig megunni, bár csak 95 órát toltam bele a 3 hónap alatt.
lvl 8 -at kicsit keveslem, mert ott még nem nagyon lehet mit csinálni, max a mellék küldiket, ha többen vagytok a fő küldiket.
DZ -be meg nincs értelme be menni, mert ott veszélyesek az ellenfelek, bár világ 0 -án (nehézségi szint) és többen vagytok akkor rejthet izgalmakat :D

XBOX360 4EVER

(#19) asvald válasza Snip3r_HUN (#1) üzenetére


asvald
senior tag

na ja! nálam már dobta is a trial verzsönnél a delta c1 -200 as errort úgyhogy kipróbálni eddig nem tudtam :C
Szal nem valami biztató már most! :))

[ Szerkesztve ]

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#20) Snip3r_HUN válasza asvald (#19) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ez csak azért van mert ma jön az 1.6 és a szokásotól eltérően nem 9:30-12:30-ig van a karbantartás hanem valami hiba miatt délután ~2-ig.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#21) yozsee11 válasza Snip3r_HUN (#20) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Twitteren azt írták, hogy 15:00 óra körül lesz elérhető (remélhetőleg, ha nem jön közbe újabb hiba...)

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#22) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Már próbátam egyszer az ingyenes hétvégén. Nagyobb a füstje mint a lángja, nem ér annyit amennyit kérnek érte. Talán ezért is jön a trial, de inkább F2P-be kéne menniük, ha játékosokat akarnak. De még lehet ez se lökne túl nagyot a szekéren. Nehéz, körülményes, komplex és vontatott játék lapos sztorival és világgal de azt legalább igényesen megcsinálták.

(#23) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Amíg az ember nem megy PvP-zni, addig okés.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#24) Heisenberg69 válasza Soybex (#2) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

+1
Én is erre vártam, ha jól fut, akkor megveszem.

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#25) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Mostanra tudtak kigyomlálni annyi bugot, hogy már merik demózni vásárlás előtt állóknak? ;]

(#26) GreatL


GreatL
őstag

Volt már próbahétvége... Nem nagy szám ez a játék, nem véletlenül lesz ingyenesen kipróbálható.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#27) myckey


myckey
veterán

Lehet a hírt át kellene szerkeszteni.

Bizonyos időn belül, bárki kipróbálhatja a játékot......

Majd ha lesz szero.... :DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#28) freeapro


freeapro
senior tag

mire a hír kijött már töröltem is a bétát

(#29) DrakeWood válasza freeapro (#28) üzenetére


DrakeWood
csendes tag

Hát nem tudom.
Elég sok játékossal találkozok nap mint nap.
Ha DZ -be akarok menni ha napi Kihívás küldit csinálok vagy bármi, hamar találok másik 3 embert.
Meg egyébként is, szerintem 5000 Ft -ot megér.

XBOX360 4EVER

(#30) okibots


okibots
aktív tag

2016 novemberében megvettem, azóta 3 órát tettem bele...pedig azt hittem tetszeni fog, de talán majd egyszer elkap, talán :B

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#31) utomi válasza VinoRosso (#22) üzenetére


utomi
senior tag

Lol. Lehet véleményed de ez nettó baromság így. :W

(#32) Csandi85 válasza utomi (#31) üzenetére


Csandi85
csendes tag

nekem is ez jutott eszembe :) mintha nem is egy játékról lenne szó :D

(#33) DrakeWood


DrakeWood
csendes tag

Igen, lehet véleményem, de én napi szinten nyomom... és te?
Ha nem vagy bent legalább heti 1 alkalommal honnan veszed hogy baromság amit írtam?

XBOX360 4EVER

(#34) Raymond válasza AxBattler (#16) üzenetére


Raymond
félisten

Le is toltottem es megneztem, az R9 380X-em (1161Mhz GPU / 1566Mhz VRAM) egesz jol viszi FullHD-ban:

Low 118.9
Medium 80.2
High 60.9
Ultra 46.8

Ahogy neztem meg elmenne ugy is hogy Ultra alap es 2-3 dolgot lejjebb huzni (Particle Detail vissza High-ra plusz az Object Detail 40-50% es az Extra Streaming Distance pedig 50-60%), de oszinten szolva ugy tunt a High jatek kozben eleg, a plusz dolgok az Ultra-nal nemigen jonnek elo.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#35) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Valaha olyan akciót nem terveznek, hogyha valaki kifizette a szarjukért a teljes árat mondjuk ilyen akciók keretében a vételár 25-30%-át visszatérítik? Örömteli lenne. Vagy esetleg egy bocsánatkérő levél is megtenné.

(#36) ribizly


ribizly
veterán

Nem értem miért kell szidni ezt a játékot. Ez egy coop game alapvetően, amiben el lehet lavírozgatni egyedülis, de azért az nem az igazi.
A másik amit meg kell érteni: Ez egy RPG! Stat-ok és skill-ek harca 80-90%-ában és a maradék 10% a taktika.

Ha valakinek nem jön ez be, akkor ez van. De attól még maga a game jó.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#37) Raymond válasza Raymond (#34) üzenetére


Raymond
félisten

Azert ez a beallitas megizzasztja a kartyat (85 fok 90%-on sikito ventik mellett), le kellett vennem (1026/1450 fesz -60mV) igy a High-on csak 56.5 lett az FPS, de atkapcsolva DX12-re visszament 60.9-re :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#38) Praston válasza VinoRosso (#22) üzenetére


Praston
tag

Érdekelne, hogy mégis melyik játékról beszélsz, mert nem a division-ról az biztos. :W

i9-9900k , rtx 3090 , 32 gb

(#39) GreatL válasza Praston (#38) üzenetére


GreatL
őstag

De... pl. nekem is ugyanezek voltak a tapasztalataim.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#40) Gigi01


Gigi01
őstag

Hát,ez nekem nem jött be,ezért jó,hogy vannak ilyen alkalmak. :B
Pedig én is gondolkoztam a vételén.

[ Szerkesztve ]

(#41) Raymond


Raymond
félisten

Azert meg kell mondjam veszett jol nez ki. Ez a stats alapu lovoldozes nekem se jon be, de a varos nagyon hangulatos. Lebarangolom azt a 6 orat es ha nem untam meg megveszem majd valamilyen akcios aron - meg azt a 30EUR-t is sokallom erte amit a UPlay ker, talan a feleert, mert biztos hogy nem fogom vegigjatszani :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#42) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Ez a játék maximálisan megérte. 200+ órám van benne. Ami játék 60+ órát nyújt nekem, arra azt mondom, hogy érdemes megvenni. :)

plus ça change, plus c'est la même chose

(#43) Stauffenberg válasza Raymond (#41) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Konzolra már bőven 30 EUR alatt tudsz lemezes példányt venni használtan, de PC-re is tavaly vettem ajándékba az öcsémnek durván 5 ezer körül (igaz éppen akciós volt, most 7k).

(#44) Raymond válasza Stauffenberg (#43) üzenetére


Raymond
félisten

Nekem PC-re kell :) UPlay azt mondja 29.99 most ami nem rossz, van olcsobban Kinguin-en, lehet azt a 17EUR-t raaldozom , majd meglatom ha letelik a 6 ora :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#45) Stauffenberg válasza Raymond (#44) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Írtam a PC-s árat is:

30 EUR ~ 9300 Ft

Most éppen 6890 Ft a legolcsóbb ár magyar boltban, lemezesen. Aktiválod és digitálisan megvan. Ez nekem kevesebbnek tűnik, mint 30 EUR. De ha te megtaláltad 17-ért is, akkor hajrá. :)

(#46) DrakeWood


DrakeWood
csendes tag

Ha valakit érdekel : https://www.g2a.com/tom-clancy-s-the-division-uplay-cd-key-global.html

XBOX360 4EVER

(#47) Borvitéz


Borvitéz
csendes tag

MSI afterburner 4.3.0 -val kívántam tesztelni
a teljesítményt,
de nem jelez ki semmit a rivatuner statistic server
- játék alatt -
pedig minden más játéknál vidáman tolja a képembe "milyen szar"
vasam van :D
Hasonló tapasztata volt valakinek?

(#48) Praston válasza Borvitéz (#47) üzenetére


Praston
tag

Ha csak az fps kimutatása a lényeg, azt tudja a uplay is. Játékban nyomsz egy Shift+F2-t és ott lesz a beállitásoknál hogy FPS érték mutatása, vagy valami hasonló néven. Esetleg nyomsz egy in-game benchmarkot ami kimutatja a CPU és GPU terhelést a végén (ha jól emlékszem szakaszokra bontva, de lehet az a rainbow6). Én Relive AMD driver óta nem használok MSI afterburnert mert mindig össze akadt az új driverrel, de annyira nem zavar személy szerint. :)

i9-9900k , rtx 3090 , 32 gb

(#49) Borvitéz válasza Praston (#48) üzenetére


Borvitéz
csendes tag

Hasznos tanács, köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.