Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Viszlát


Viszlát
addikt

Hello,

alapvetően érdekes a bemutatód, a képek ötletesek, jól bemutatják a különbséget. De ha van rá egy kis időd, szánj pár percet a tagolásra, szövegszerkesztésre. Eléggé összefolynak a dolgok, amin akár sima vastagítással is lehetne segíteni...

szerk: ja és a helyesírás is megérdemelne egy áttekintést (pl kifelytettem helyesen kifejtettem)

Üdv, V

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2) adam182


adam182
csendes tag

kifelytettem

omg..ez még az én szememet is kibökte

www.freestylefoci.hu www.tarkaret.hu

(#3) lesaux


lesaux
veterán

Ctrl-a, ctrl-c, Microsoft Word, ctrl-v, F7. De csak mert kritikát kértél.

(#4) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

üdv!
a benq moncsikról én sem nagyon olvastam semmit. se a wide fórumban, sem a cikkek vagy tesztek között...legalábbis pl olyan részletesen mint egy asus vagy viewsonic monitorról. ettől függetlenül sztem egy V7, Hanns-G, LGnél jobbnak tűnik, szal kb belinea - samsung-stb felé tendál a képe - a képek alapján :DDD
a szerzőhöz a kérdésem pedig a következő. ez a monitor tényleg olyan nagy hogy ha fél méterről nézi az ember akkor torzul a széle??? mert én is 22-t szeretnék, de ez kicsit durva. az utolsó képeken egyébként nem tűnik olyan nagynak a crt-hez képest. érdekelne a válasz.
:F

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#5) bzoley


bzoley
veterán

Jó írás. Ha lettek is volna kétségeim, most már tuti, hogy sokkal jobban jártam a PVA - D-SUB párossal.

(#6) philoxenia válasza raskolnikoff (#4) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ez a fényképezőgép optikájának a hordótorzítása szerintem. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#7) Necc válasza philoxenia (#6) üzenetére


Necc
addikt

Ez a szemem optikája, és csak akkor észrevehető, ha direkt erre figyel az ember és nem pl. magára a játékra, szövegre, stb.

#1: az egész héten eddig talán ha 24 órát aludtam (4-5 óra/nap) ma is dolgoztam, a legkisebb dolgom az volt, hogy a helyesírási hibákra ügyeljek, jobban ügyeltem a gépelési hibákra :DDD /hiába én sosem kipihenten írok/ :))
Tagolást majd megoldom, hiba javítva.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#8) #06658560


#06658560
törölt tag

Azért még midnig maradok a CRT-nél. nekem kellemesebb a képük, és a felbontásuk is arányaiban jobb. A 60Hz frissítés meg nem zavar.
Egyébként CRT-m 19" AOC, 1600*1200, és tökéletesen meg vok vele elégedve. Manapság adódik egy kis torzulás és vibrálás a kép szélein, de egy sötétebb oldal megoldja, épp ezért inkább a VGA-ra tippelek, mint a monitorra, mint ludasra.

(#9) Shadowz


Shadowz
csendes tag

Jó kis leírás, nekem a nagytestvér van meg már egy ideje (BENQ FP241WZ), bár drága volt de nem bántam meg, szinte tökéletes a monitor, egyetlen hibája, hogy hátulról ha nagyon fülelek a beépített táp nagyfrekis hangját hallom, de csak vájtfülűeknek feltűnő.

Shadowz

(#10) Necc válasza Shadowz (#9) üzenetére


Necc
addikt

Minden tápnak van egy kis hangja, de ez notmál esetben úgysem hallható. Amúgy én is hallom ezt a táphangot (most hogy így írtad kifüleltem :) ), de csak 5-10cm-ig hallható, utána már megszűnik. Kikapcsolt (készenléti) állapotban meg én nem hallok a monitorból kijövő táphangot. Ugyanez van az FSP Zen tápomnál is, csak ott kb. 20-30 cm -ig hallható :))

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#11) Necc


Necc
addikt

Update: képek hozzáadva.
A legutolsó képről direkt nincsen nagyfelbontású kép.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#12) dferee


dferee
tag

Most már sokkal érdemesebb szerintem 24"-os tft-t venni, árban alig van különbség...

(#13) kispancs


kispancs
csendes tag

Torzulás engem is érdekelne,mert elég szembetűnő,+az is h esetleg más dizájnal is lehet-e kapni?(mert ez annyira nem jön be)

(#14) kisbaby11


kisbaby11
csendes tag

Nem csináltál rossz vásárt ezzel a monitorral.
Én most ezzel szemezgetek:
Szerintetek megéri az árát?

[link]

(#15) dferee válasza kisbaby11 (#14) üzenetére


dferee
tag

Sztem várj vele kicsit most még túl drága.
Kb fél év múlva 70%áért megveheted

(#16) kisbaby11 válasza dferee (#15) üzenetére


kisbaby11
csendes tag

Ez igaz, de nekem most kell monitor és nem fél év múlva.
Addig nem érem be az abakusszal. :D

(#17) bonitaluna


bonitaluna
csendes tag

Sziasztok!
Volna egy problémám. Szeretném a segítségeteket kérni.
Egy sérült gyerekekkel foglalkozó szervezet nevében, ami nagyon szegény, tavaly vásároltam egy asus gépet. Nem kaptunk hozzá jótállást. Azóta is megy a húzavona és szerintem tudták, hogy rossz a gép, ezért nem adták oda. Igérgetnek fűt, fát, de jótállást nem adnak. Nagyon póruljártunk, alig tudtuk kifizetni a gépet. Az Elektropont áruházban vettük, Újpesten. Szerintetek ki a hibás? Az áruház, a gyártó vagy a forgalmazó?
Minden esetre jól átvágtak egy szegény szervezetet.
Előre is megköszönöm, a tanácsokat!
Kati

(#18) Necc válasza bonitaluna (#17) üzenetére


Necc
addikt

Ilyen esetekben a fogyasztóvédőkhöz kell fordulni.

//////

Monitorvásárlási tanácsoknak megvan a maga topicja, oda kéretik írni, hamarabb, és jobb választ is kapsz, mint itt.

[ Szerkesztve ]

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.