Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ansell


ansell
tag

újra izzik a VGA-piac, hurrá...
7800GS Pci elég szűl szegmenset probál belőni hiszen a 7600GT-7800GT így is elég közel van egymáshoz...
szvsz a 7900GS lenne 1 érdekes darab...

ITX konfig eladó!

(#2) Szlovi


Szlovi
aktív tag

Nagyon jó (nekünk,vásárlóknak) ez az árháború...karácsonyra 45K-ért veszek 7800 GT-t
Már nagyon várjuk a 7900GT vs. X1900GT tesztet! UP nekije!!!

(#3) bLL^ válasza Szlovi (#2) üzenetére


bLL^
senior tag

Ha addigra megérkezik a g80as széria nemhiszem h élő 7800GT fogsz találni, ami persze akkor már középkategória lesz... ;]

(#4) NorDezs


NorDezs
senior tag

Mikorra is várhatjuk pontosan azt a 7900gt vs x1900gt tesztet? :U

(#5) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Jó kis összefoglaló, most már jöhet a teszt!

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#6) AusWolf válasza NorDezs (#4) üzenetére


AusWolf
őstag

Ezt kérdezem én is. Engem nagyon érdekel az az X1900GT, főleg hogy lesz belőle HIS IceQ3 változat. Tényleg! Az mikor lesz?

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#7) Csiborbogár


Csiborbogár
őstag

Számomra szomorú tény, hogy az ATI nem tud előrukkolni egy igazi középkategóriás kártyával. A lyukakat meg visszabutított csúcskategóriás GPU-kal oldja meg. Valszeg nagy tervezési költséget spórolnak meg vele. ;) Továbbra is reménykedem a 16 futószalagos 7600-asban.... :))

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#8) blackluck


blackluck
csendes tag

''Jelenleg az egyik legdrágább, de egyben legerősebb, hazánkban kapható Asus notebook a V6J családba tartozik. Kétmagos processzora 1,83 GHz-en jár, és Intel 945 PM chipkészlet hajtja. A 15,4 hüvelykes, SXGA (1400x105 pixeles) felbontású ''

Azt hiszem kimaradt 1 számjegy :)

[Szerkesztve]

Ingyenes online játék, ha érdekel katt http://www.travian.hu/?uc=hu2_21788

(#9) TomLion válasza NorDezs (#4) üzenetére


TomLion
tag

7600GT vs 1800GTO teszt jön..

''Jobb ma egy XP mint holnap egy Duron''

(#10) NorDezs válasza TomLion (#9) üzenetére


NorDezs
senior tag

7900gt vs x1900gt teszt is jön: ''Egymás sarkát tapossa a most már minden fennakadás nélkül kapható GeForce 7900 GT és a frissen debütált X1900 GT. Tesztlaborunkban is nagyon gyilkolja egymást a két kártya; rövidesen kiderül, melyik kerekedett felül.'' :U

(#11) atuci


atuci
senior tag

Az iMON 2.4G LT és DT már nem infravörös fénnyel, hanem 2.4 GHz-es rádióhullámokkal kommunikál, így nagyobb: 30 méter :F a micsodája? :)

javítsátok, légyszi

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#12) JagdPanther


JagdPanther
aktív tag

tök birom hogy ilyen jól fogalmaztok cikkek esetében meg a híreknél is :R
alaplapok hogyhogy kimaradtak?

(#13) (Kolombusz) válasza JagdPanther (#12) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Gondolom nem jelent meg semmi újdonság... :)

(#14) pisti


pisti
őstag

7300gt ről meg alsóbb kategóriás kártyákról is lehet nyugodtan ilyenkor hírezni, a többségnek úgyis csak azokra van pénze.

(#15) b@ndi


b@ndi
tag

:O egyszerűen, hogy a határon átlépve mennyivel drágábbak a számtech eszközök. Az x1600-as Asust már kinéztem magamnak Németo.-ban, azzal a különbséggel, hogy 1G ram van benne és nem 512mb, és 453eFt helyett 1.300 euró (325eFt). Ha van itt vki, aki hivatalos számtechboltban dolgozik, mondja már el nekem, hogy ez miért van így? Máshonnan szerzik be a termékeket?

Nem flame akar lenni, csak közgadász vagyok és nem értem :P

[Szerkesztve]

(#16) ^Bundi^ válasza b@ndi (#15) üzenetére


^Bundi^
senior tag

aza vicces, hogy németoban sem sokkal olcsóbbak átlagban a cuccok mint itt...
persze van ami olcsóbb félre ne érts, de az nem a középkategória..
igaz amit te írtál az tényleg nem oda tartozik, de nem is a nagy átlag...a 150-200K -s notik ami a naggya kinnt is u.a. :)

Nos Omnes Una Manet

(#17) orbano válasza ^Bundi^ (#16) üzenetére


orbano
félisten

én eddig amit vettem/venni akartam, németországban sokkal olcsóbb.

elképzelhetőnek tartom, hogy ide drágább idehozni. többynire ezeket repzajjal hozzák távolkeletről, elég jó eséllyel mondjuk Frankfurtba. Onnan még el kell ide hozni... és lehúzni a magyarokat :( és ez valóban a felsőkategóriéra igaz a legjobban, mert abból nálunk nem fogy sok, mert igénytelen nép vagyunk és csak árcédulákat veszünk, így reális áron csak a tömegcikkeket tudják ide behozni. Németországba pedig mindent ugye...
azt hiszem eljött az az idő, hogy itthon nemigen vásárolok...

A vér nem válik VAZZE!™

(#18) rudi válasza NorDezs (#4) üzenetére


rudi
nagyúr

7600GT-X1800GTO-7900GT-X1900GT teszt lesz rövidesen, de annyi ütős anyagunk jön mostanában, hogy pontosan nem tudom megmondani, mikor jelenik meg.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#19) Obi-1 válasza orbano (#17) üzenetére


Obi-1
őstag

Undorító igénytelenség, ha valakinek nincs 100 rúgó cash a zsebében a legújabb csúcshardverre. :U

Az utolsó mondat is nagyon ''kedves''.

Only a Sith deals in absolutes.

(#20) bpz válasza Obi-1 (#19) üzenetére


bpz
csendes tag

Így igaz ahogy mondod!
Minimálbérből jó a 100 K-s vga-ra gyűjteni! :F

(#21) Mackósajt válasza b@ndi (#15) üzenetére


Mackósajt
senior tag

Ez egyáltalűn nem számítástechnikai specialitás. Pl. kozmetikai cikkek esetén is észrevették, hogy a Németországban és itt egyaránt boltokkal rendelkező áruházlánc ugyanazt lényegesen drágábban árulja nálunk. De még az analitikai mérőműszerek árai is magasabbak. A kisebb piac valamilyen hatásával magyarázzák. (Gondolom vannak fix költségek, amelyek függetlenek az eladott tételtől), de szvsz. ez nem indokolna ekkora árkülönbséget. Az is lehet, hogy itt kevésbé nyílt és kemény a verseny.
(Vannak itt más anomáliák is, pl. abszolút nem értem , hogy egy bizonyos csúcskategóriás CPU a kiskerárak szerint, hogy lehet a legdrágább helyen 100k-val!!! drágább, mint a legolcsóbbon. Ki a halálnak tudják úgy eladni?)

(#22) AusWolf válasza bpz (#20) üzenetére


AusWolf
őstag

Vagy éppen zsebpénzből és nyári munkából... :( Ezt is épphogy össze tudtam kaparni valahogy.

[Szerkesztve]

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#23) Mrdav


Mrdav
tag

7900gt vs x1800xt teszt upp

Majd egyszer

(#24) Mrdav válasza Szlovi (#2) üzenetére


Mrdav
tag

Még hamarabb!Lhete hogy nyár vége fele amugy meg 7900gt upp

Majd egyszer

(#25) Mrdav válasza Obi-1 (#19) üzenetére


Mrdav
tag

Pontosan undorító :DDD [mondjuk nekem sincs] ;]

Majd egyszer

(#26) Mrdav válasza rudi (#18) üzenetére


Mrdav
tag

uhh fincsinek tünik :D
Cod2-be is tesztelitek majd öket? ;]

Majd egyszer

(#27) NorDezs válasza rudi (#18) üzenetére


NorDezs
senior tag

Te melyik kártyára szavazol 7900GT vagy X1900GT?

(#28) rudi válasza NorDezs (#27) üzenetére


rudi
nagyúr

Nem tudom, még nem láttam az X1900GT eredményeit.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#29) AusWolf válasza NorDezs (#27) üzenetére


AusWolf
őstag

Ha nem baj, én is megosztanám a véleményem.

Külföldi tesztoldalakon látott eredmények alapján azt mondom, hogy szerintem egyik se jobb vagy rosszabb a másiknál. Van játék, amiben 10-15 FPS-sel jobb az X1900GT, de van olyan is, ahol még egy 7600GT, vagy egy 6800GS is lenyomja.

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.