Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Icedevil


Icedevil
aktív tag

Csak majdnem.

[Szerkesztve]

(#2) AS


AS
félisten

Fém ház dicséretes a többi, elmegy.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) HERR Z


HERR Z
veterán

a z530-hoz biszonyítva +10-14k-ért a jobb kijelző/kamera/design+fejhalgató szerintem reális
nekem nem tetszik h a külső kijelző ilyen, a z530-é volt eddig a legjobb, frankó lett volna átmenteni....de így is zsír szerintem SE kagyló felhozatalba

(#4) bobace


bobace
őstag

Jaj de szép, teccik, teccik, a belső meg a szokásos. Nem is tudom a tesztekben a belsőt minek olvasom, minden SE lassan ugyanazt tudja egy két eltéréssel, ami persze jó, de mégis...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#5) a_tesz válasza HERR Z (#3) üzenetére


a_tesz
Korrektor

ráadásul szerintem fog ez még egy kicsit lejjebb menni...

a külső kijelző szerintem jobb így, ahogy Bog is írta a tesztben, jót tesz a fogyasztásnak, és ami fontos, pl sms, nem fogadott hívás, azt ez is kiírja, meg az időt :) szerintem jó ez így

Bog: lehet elsiklottam felette, de most akkor adnak hozzá USB kábelt vagy sem? a füles meg rendesek hogy sztereó, gondolom azt adják, ami a k750hez is van...

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#6) Bog válasza a_tesz (#5) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nincs USB, és igen, a K750i fülese jár hozzá.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#7) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Gyönyörű a telefon. Ha beletették volna a K750i autofokuszos kameráját, nagy durranás lett volna. Bár biztos megcsinálják azt is, z650i néven.

(#8) (An)Dante válasza Zoli bácsi (#7) üzenetére


(An)Dante
őstag

Nem sajnos egyelőre nem lesz AF kamerás kagyló a középkategóriában. Még a Z710i is csak fixfókuszos kamerával jön! Várhatóan gyorsan fog esni ennek a kagylónak is az ára, bár maga az 52e körüli nyitóára is reálisnak tűnik. (A W300i 256 MB-os kártyával még mindig 60e felett van, és ugye ennél szinte mindenben rosszabb.)

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#9) emtyy válasza Bog (#6) üzenetére


emtyy
csendes tag

k750-t már volt szerencsém kipróbálni....
szóval szted a z550 ha a fülesével hallgatsz mp3-at akkor k750-hez viszonyítva jobb, rosszabb vagy ugyan olyan a hangminősége?
azért kérdem mert engem komolyan érdekelne ez a teló de én mp3 lejátszásra is szeretném használni!
thx

(#10) koxkids


koxkids
őstag

egyre bejövősebb nekem a kicsike de csak feketében :)
És ez ára igy egyre kecsgtetőbb...
Vki vett már ilyet :F :F

(#11) Bog válasza emtyy (#9) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Szerintem csont ua.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#12) emtyy válasza Bog (#11) üzenetére


emtyy
csendes tag

thx :)

(#13) gerjus


gerjus
aktív tag

Üdvözlet. tudnátok nekem valami árajánlaot küldeni a z550i, meg a w710i-ről. Fotos lenne köszike

Never trust a computer you can't throw out of the window! - http://www.flickriver.com/photos/gerjus/

(#14) Bazsee71 válasza gerjus (#13) üzenetére


Bazsee71
őstag

Mikor lesz már kapható szolgáltatóknál ez a telefon? :F

(#15) Apollyon válasza Bazsee71 (#14) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Szerintem vedd meg kártyafüggetlenül! A szolgáltatók néha belerakják a saját módosított ostoba szoftverüket... :(((

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16) blueMerle válasza Apollyon (#15) üzenetére


blueMerle
veterán

Sajnos ez így igaz! Ma láttam az Orange verziót! ÁÁÁ sikítottam!!! Hogy nagyjából el tudjátok képzelni miröl beszélek: [link]
És ez a sáv a föképernyön van ebben is, nem lehet kikapcsolni, scrollozni lehet, kis ikonok. RONDA, és minden mobilba ezt teszik a mai naptól. Mindbe....ez kész, rosszabb mint a Live, komolyan mondom. Ma láttam ezt a sávot 6151,K800,W810 és az összes kínált modellen. A módosítás miatt minden teló neve után egy f betu kerul majd. Tehát 6151f, Z550if,.... :O :O

[Szerkesztve]

(#17) Bazsee71 válasza Apollyon (#15) üzenetére


Bazsee71
őstag

Hát remélem szolgáltatónál megkapom olcsóbban, meg februárig ráérek, akkor hosszabbítok szerződést. Szerencsére a Pannon nem a nagy variálásokról híres... :)
...de mondjuk az olcsó telókról sem. :(

(#18) Bazsee71 válasza Bazsee71 (#17) üzenetére


Bazsee71
őstag

A Pannon új árlistáján sincs rajta...még jó hogy ráérek. :DDD

(#19) rumos14


rumos14
nagyúr

ezüst-bézs (nem ezüst-fekete) színváltozatban kapható valahol?

(#20) AMD Power


AMD Power
titán

Megéri újonnan függetlenül egy HBH-PV700 bluetooth-s headsettel együtt 50K-ért?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#21) Viktor0610 válasza AMD Power (#20) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem nem, mert a telefon 40 k, a füles meg 9 k. A kettő együtt sz.tem max. 45-47 k.

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.