Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#118) Fiery válasza Pompi (#114) üzenetére


Fiery
veterán

Ugyanamiatt van ra szukseg, amiert pl. egy Nokia N-szerias telefon is bughalmaz sok esetben, amikor megjelenik. Csak itt -- szerencsere -- nem a bugok miatt kell frissiteni :)

Megjegyzem, az N70-emet nem akkor vettem, amikor me'g nagy ujdonsag volt, megis bugos volt a szoftvere, a szoftver frissitessel pedig a 2 komoly hibaja kozul csak az egyik szunt meg... Sz'al mas gyartoknak se megy jobban, ami annak fenyeben plane szomoru, hogy a Nokianak mar volt vagy 500 modellje, az Apple-nek meg ez az elso.

Aztan ugye azt se felejtsuk el, hogy az amerikai vasarloknak mas az igenyuk, lehet hogy az USA-ban (es Kanadaban) a kutya nem MMS-ezik, tehat nem veletlenul maradt ki ez a szolgaltatas. Az europai modell pedig szinten nem veletlenul koveti honapokkal az USA-modellt, velhetoen jo nehany hibat javitanak, es jo nehany hianyossagot potolnak. Lasd iPod nano, ahol a masodik generacioban igyekeztek a hibakat javitani (ott ugye inkabb hardveres problemak voltak).

A tomegpszichozisnak meg azert van alapja az Apple-nel, nem is keves. Volt szerencsem jo nehany MP3 lejatszot kiprobalni, es epitesi minosegben, hangminosegben, kezelhetosegben az iPod siman vert mindent (egy 1st-gen nanot es egy ''nagy'' iPod videot is probaltam). Termeszetesen ar/ertek aranyban vannak jobbak is, csak nekem pl. a hangminoseg lenne a legfontosabb (ott az iPod nehezen verheto), utana az epitesi minoseg (ebben nem igazan van jobb mint az iPod), az ar meg legutoljara jonne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.