Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) lorcsi


lorcsi
veterán

most néztem a téwebsopban, szerintem ennyiért kifejezetten drága :F. van egy csomó funkció amit simán beletehettek volna. kijelzé simán lehetne színesebb is, bt nincs benne se ems. azzal a 4.4 MB és mp3 lejátszással meg mit lehet kezdeni :F. cserébe úgy néz ki mint egy 50ezres teló...már majdnem a bóvli kategóriát súrolja vagy inkább utánzat

(#52) Viktor0610 válasza lorcsi (#51) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nézd meg a Pannon árait, egyből jobbnak tartod majd... :(

Samsung Galaxy A54

(#53) lorcsi válasza Viktor0610 (#52) üzenetére


lorcsi
veterán

ugyan ezt most mutatták a pannonos reklámban 22900

(#54) Viktor0610 válasza lorcsi (#53) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, 5000 Ft használtkészülék-beszámítással valóban annyi, egyébként 28 k HUF...

Samsung Galaxy A54

(#55) lorcsi válasza Viktor0610 (#54) üzenetére


lorcsi
veterán

a tnél meg: 27.970, nincs különbség

[Szerkesztve]

(#56) Viktor0610 válasza lorcsi (#55) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azért írtam, mert nem vettem szemügyre az újévi változásokat -30 volt nemrég.

Samsung Galaxy A54

(#57) Jetbrowse


Jetbrowse
csendes tag

Jelentem, hogy az enyémen elszállt a bekapcs gomb a tetején, kiment alóla a mikrokapcsoló. Szerencsére bekapcsolt állapotban szállt el, de ha lemerül az akksi, akkor gáz van. Beadtam szervízbe. 6610-et kaptam cserébe, amíg javítják. A Nokia boltban tájékoztattak, hogy ha letört a panelről a kapcs (valszeg igen, de nem zörög benn semmi :F ), akkor lehet, hogy költségtérítéses lesz. Nem igazán értem :U , mert nagyon vigyáztam rá, egyszer sem ejtettem le a fél év alatt, és vettem neki tokot is.

Jet

(#58) jobbos


jobbos
csendes tag

Hogy tudtátok a telefonkönyvet szinkronizálni? Nekem a sagem myv55-ömről egyesével kellett átküldenem infrán a bejegyzéseket, mert a PC Sync meg a PC Suite azt mondja nem támogatott készüléktípus. Illetve csak a telefonkönyves dolgoknál van ez, minden más funkció műxik a PC Suite-tal.

(#59) Jetbrowse válasza jobbos (#58) üzenetére


Jetbrowse
csendes tag

Megjavították a telefonom, és a biztonsági másolatról 0,5 perc alatt mind a 100 név rajt volt a telón.
Melyik verzióval próbáltad? A legújabbal működnie kell, nekem is az van fennt a gépen.
Jet

PS: látogass el a nokia honlapjára, és töltsd le a legfrissebbet, készíts biztonsági mentést, hasznos.

[Szerkesztve]

(#60) jobbos válasza Jetbrowse (#59) üzenetére


jobbos
csendes tag

Megvan a hiba!

A nokia magyar honlapján a 6.6-os PCSuite van belinkelve a telefonhoz...
Az angol oldalról leszedtem a hozzá való 6.8-ast, azzal megy minden rendesen.

(#61) jerry311


jerry311
nagyúr

Ehhez a telefonhoz létezik fülhallgató adapter?
Nokia fülesek messze vannak a jótól, szóval inkább a jól bevált sennheiser-t használnám...

(#62) blueMerle válasza jerry311 (#61) üzenetére


blueMerle
veterán

Sztem a sima pop-portos 3.5 jackes jó hozzá. Nade ehhez Sennhesier? ;]

(#63) jerry311 válasza blueMerle (#62) üzenetére


jerry311
nagyúr

Nem fogok Sennheisert venni hozzá, mert már vettem máshoz. :DDD
Viszont ha már megvan, akkor használnám ehhez is.
Nokia fülesem pedig nem lesz, ez biztos. Nagyon nem tetszenek. :))

Jólvan, hagyjuk. Megtaláltam. Nemtom legutóbb milyen keresőszavakat használtam, de nem láttam ilyen adaptert, mint pl a Nokia AD-15...

[Szerkesztve]

(#64) blueMerle válasza jerry311 (#63) üzenetére


blueMerle
veterán

Érdekes, mert én azonnal megtaláltam a speedshopon, mégcsak keresnem se kellett.
[link] :))

És máskor elég lesz EGY TOPIKBAN feltenni a kérdésed. Köszi

(#65) jerry311 válasza blueMerle (#64) üzenetére


jerry311
nagyúr

Amíg EGY TOPIKBAN volt, addig nem kaptam választ. Persze benne van az is a dologban, hogy a kérdés feltevése előtt valamit nagyon elbénáztam, hogy nem találtam ilyen adaptert.

(#66) jerry311 válasza jerry311 (#65) üzenetére


jerry311
nagyúr

Nos Nokia AD-15 az adapter neve.
Alapjában véve fasza kis cuccos.
Sajnos a rádió minősége kicsit romlott, mert így nincs olyan hosszú antennája.

(#67) Aljas


Aljas
csendes tag

Volt valakinek rossz tapasztalata a kijelzőjével ??? (Azon kívül, hogy ''kissé'' ronda... :) )

Az első odáig bírta, hogy hazavittem a boltból a zsír új csomagot, kibontottam, és addigra már csíkos lett a kijelzője.

Készülék csere után három hétig bírta az asszony kezében, és egyik este, ahogy hazaért vele, és már csak a háttérvilágítás működött.

Lehet, hogy nem bírja hideget??? :C

Hess rémes árny. Szörnykép, riogató! Hess!

(#68) fánimáni


fánimáni
csendes tag

sziasztok!!!

Melyik telefont vegyem?
A nokia 6070-es és a samsung sgh-x530 között vacilálok!!!

Aki tud, hozzászólásával segítsen a döntésben. Köszi

[Szerkesztve]

(#69) Viktor0610 válasza fánimáni (#68) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Nokia jobb, mert a memóriája egy kicsivel több (és nem osztott), illetve az infra korlátlan (az X530-é csak sz.géppel kommunikál).

Samsung Galaxy A54

(#70) jobbos válasza Aljas (#67) üzenetére


jobbos
csendes tag

Tény hogy nem bírja a hideget a kijelző.
Ha egy ideig hidegben van teljesen kivilágosodik, alig látszik rajta valami. Ahogy újra felmelegszik visszaáll a kép.

(#72) zaskar


zaskar
senior tag

Sziasztok! nemrég vettem előfizetéssel egy ilyen telót, tehát nem került sokba. Ezért az árért teljesen elfogadhatónak tartom, jó a dizájn, tűrhető a kijelző, a rádió jól szól kihangosítva is, a készenléti ideje is lehet akár egy hét, ha keveset beszélek. Egy valami nem tetszik csak rajta, de az nagyon nem...A csengőhangok minősége. Szerintem nagyon gagyi minőségben szólalnak meg. Alig tudtam kiválasztani egyet, amit nem égés használni. Szabaddá tettem 1,5 Mb helyet, és rátettem két 30 mp-re vágott jó minőségű mp3 felvételt csengőhangnak. A Sokol rádió magasan veri hangminőség szempontjából. Le is töröltem mindkettőt, használhatatlan az mp3, mint csengőhang. Ez azért lep meg, mert a rádió szépen szól... Ugyanezeket az mp3 fájlokat 6230i-n meghallgatva -ég és föld! Persze lehet hogy nincs mindenkinek ilyen kifinomult hallása mint, nekem, de ez tényleg gáz...tényleg nem tünt fel rajtam kívül még senkinek? Persze mit várok ennyi pénzért, de akkor minek bele az mp3 funkció? Így aztán teljesen mindegy hogy 10mb vagy 1,5 mb hellyel gazdálkodhatok, ha a zeneszámok úgyis hallgathatatlanok. De amúgy ezen kívül semmi bajom a telóval. Tényleg.

(#73) ArchElf


ArchElf
addikt

Van egy Nokia USB adatkábelem. Használható ehhez a készülékhez?

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#74) Zoltanfi válasza zaskar (#72) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

A jó hangcsip drága, nem teszik be olcsó telefonba.
Ugyanez a bajom volt a 6060-al is. De abba legalább normális (TFT) kijelzőt tettek.

(#75) Viktor0610 válasza ArchElf (#73) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben ez a kábel a CA-42 névre hallgat, mindenképp' -egyéb esetben nem. ;)

Samsung Galaxy A54

(#76) Jetbrowse válasza zaskar (#72) üzenetére


Jetbrowse
csendes tag

Ne csak vágd a számokat, hanem a hangszínt is állítsd be. A teló preferálja a magas hangkat, ebből vegyél el, és adj neki egy kis mély hangot. Én ezt csináltam, és így megfelelő minőséget lehet belőle kicsiholni.
Nem árt hangosítani sem a muzsikán.
Jet

[Szerkesztve]

(#77) Kloss válasza Jetbrowse (#76) üzenetére


Kloss
őstag

Hali!
Ezt melyik progival csináltad?
Köszi!

(#78) Viktor0610 válasza Kloss (#77) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Khhmmm... [link] :U

Samsung Galaxy A54

(#79) Kloss válasza Viktor0610 (#78) üzenetére


Kloss
őstag

Khmmm.... köszi! :) :R

(#80) Debilon


Debilon
addikt

hali!

mennyit érhet most egy vodás (de ha kell független), tavaly szeptemberben vett 6070-es?

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#81) jobbos


jobbos
csendes tag

Infrán keresztül max. 128kbyte-os dolgokat lehet küldözgetni a telefonra.
Adatkábellel is megvan ez a korlát, vagy azzal nagyobb fájlokat is küldhetek?

(#82) PetyaKmet


PetyaKmet
csendes tag

Sziasztok!

Van egy ilyen telefonom, és ma vettem hozzá egy adatkábelt. Feltelepítettem a drivert, meg a PCSuite 6.8 -as programot.
A következőek a kérdéseim (láma vagyok)
- mit jelent az, hogy PC szinkronizálás?
- a telefonkártyán tárolom a neveket és a telefonszámokat. Ezzel a PC Suite programmal lehet valahogy szerkeszteni így a telefonkönyvet?
- telepített már valaki erre a telefonra Java vagy Symbián programokat? Hol lehet ilyeneket beszerezni/vásárolni?

Üdv: Péter

(#83) Kloss válasza PetyaKmet (#82) üzenetére


Kloss
őstag

Hali!

Ha elindítod a PC Suite-ot, ráviszed az egeret pl a Szinkronizálás ikonra, akkor alul ki is írja, mire szolgál. Pl az Outlook-kal lehet szinkronizálni.
- PC Suite sztem csak a készülék memóriájában lévőket kezeli, de ez nem 100%
- Symbian progit nem tudsz, csak Java-t
[link]
[link]

[Szerkesztve]

(#84) h_and


h_and
tag

sziasztok
hogyan lehet átállítani a menüt a 3x3-as ikonsorra? Átfésültem már az összes beállítást, de sehol se lelem.
Köszönöm

(#85) Viktor0610 válasza h_and (#84) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A magyarnyelvű tanulsága szerint: Menü - Opciók - Fő menü nézete - Rács... :U

Samsung Galaxy A54

(#86) BluEyes válasza Viktor0610 (#85) üzenetére


BluEyes
őstag

Szia!
Pár hónapja írtad, hogy nincs gond a készülékekkel, nem hozzák vissza őket meghibásodások miatt. Azóta mit mutatnak az ezirányú tapasztalatok? Ugyanis gondolkodom a vételen.

[Szerkesztve]

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#87) Viktor0610 válasza BluEyes (#86) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs velük gond azóta sem.

Egy jellemző hiba van, a kijelzője nem bírja a hideget, hajlamos (volt télen) elromlani. Keveset hoztak vissza ezzel a hibával.

Vedd meg nyugodtan!!!

Samsung Galaxy A54

(#88) BluEyes válasza Viktor0610 (#87) üzenetére


BluEyes
őstag

Nagyon köszönöm! :R

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#89) h_and válasza Viktor0610 (#85) üzenetére


h_and
tag

köszönöm, közben én is megtaláltam :) végülis a szememet majd kibökte, csak a fene se gondol rá hogy a főmenünek is vannak opciói:)

(#90) jobbos


jobbos
csendes tag

Barátnőm hugának sikerült tegnap lefagyasztani a telefont, hogy hogyan csinálta azt nem tudom, odaragadt egy 0 a képernyőre, aztán már csak a kikapcsolás segített.

Egyébként jó telefon, tényleg csak a kijelzője ilyen fura, hidegben kivilágosodó, meg elég kevés benne a memória.

(#91) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Volt anno egy 6020-asom (vagy 6021, már nem emlékszem, amelyikben Bluetooth volt, de kamera nem:D), ahhoz képest jobb/rosszabb ennek a kijelzője? Valamint a rácson kívül van bazi nagy egy ikonos módja is?:D Pannonnál most 15k/db, ha kettőt veszünk, egyik mehetne papámnak, egyik meg nekem (N73-mat imádom, de mp3-ra meg telefonra rájöttem, hogy kár volt kivágni 90k-t még akkor is, ha néha-néha használom tanulásra (Acrobat Reader) is a telót:()

[Szerkesztve]

(#92) kezman


kezman
őstag

Hali, honnan lehet ehez a telohoz témákat letölteni?? ;] köszi a segitséget :R :R

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#93) kezman


kezman
őstag

Hát nem jár ide senki?? csak egy kis segitség kellett volna, azért köszönöm :((

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#94) Viktor0610 válasza kezman (#93) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Google segítségével találhatsz a [link]elthez hasonló oldalakat. ;)

Samsung Galaxy A54

(#95) Vernon


Vernon
csendes tag

Hali ma vettem egy ilyen telefont,és azt vettem észre, hogyha rajtvan a töltőn akkor nem megy a rezgő hívásjelzés :F
Ez egyedi eset, vagy a többi telcsinél is ilyen?thx

(#96) nemma válasza Vernon (#95) üzenetére


nemma
addikt

Mindegyiknél így van ;)

(#97) Vernon


Vernon
csendes tag

Köszi!
Mégegy kérdés:
Az üzemmódokat lehet törölni?Mert az előző tulaj beleírt egy Gábor nevű üzemmodot amitől szeretnék megválni.
Előre is thx

(#98) Kloss válasza Vernon (#97) üzenetére


Kloss
őstag

Át kell nevezni :)
Az üzemmód testreszabása opció.

(#99) Vernon válasza Kloss (#98) üzenetére


Vernon
csendes tag

és alapból nemtudod milyen üzemmód nevek vannak?mert ugye én már így kaptam a telót és ha lehet szeretném a gyári állapotot visszaállítani..
Ja és ti nem érzitek kicsit halknak telefonálás közben?mert az előbb beszéltem valakivel és elég halknak tűnt a hangerő az előző telefonomhoz(K700) képest...

(#100) nemma válasza Vernon (#99) üzenetére


nemma
addikt

Nokiáknál ha jól emlékszem, van:
Általános
Néma/Hangtalan
Halk
Hangos
Ezek után pedig egyéni üzemmódokat lehet választani.

Mod: Bocs, hogy ezt kérdezem, de felhangosítottad, mikor telefonáltál? :)

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.