Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Icedevil


Icedevil
aktív tag

Egyszerű és feltünésmentes.Nem is rossz.

[Szerkesztve]

(#2) JimmyCarrera válasza Icedevil (#1) üzenetére


JimmyCarrera
csendes tag

egyetértek :R

A hazug embert hamarabb utólérik, ha sánta. Bort, bluest, békességet!

(#3) (An)Dante


(An)Dante
őstag

Azért a cSTN kijelző kissé idejét múlt! Igazából semmi extra, de talán pont ez benne a jó.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#4) AMD Power


AMD Power
titán

Valóban nem rossz kis telcsi! És veszik is rendesen. Kedden eladtam ''csak'' én vagy 2-t.

(#5) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

a nokia az ilyen aránylag elegáns alapmodelleknek köszönheti, hogy még él.. :DDD

(#6) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Ha annak idején vagy 3 éve amikor egy 3510i t vettem lett volna ez a telefon, akkor tuti hogy ezt vettem volna meg és nem pedig azt.Egyébbként sztem a kijelzője se lehet valami rossz mert a nokia már ezen a téren is elég sok fejlődést ért el.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#7) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

A 6020 utódjának mondják, de azért ne felejtsük el, hogy a 6020-asba TFT kijelzőt tettek. Amúgy a készülék nagyon tetszik, de beletehették volna a 6060-as kijelzőjét, na és kékfogat, meg legalább 15 Mb memóriát. Kamera nekem nem hiányozna. Végül is a picikét nagyobb kijelzőben, és az mp3 csengőhang támogatásban tér el tudásban a 6020-tól, ha jól látom. Szép, de maradok a 6021-nél.

Szerk: Na, végül is azt akartam mondani, hogy össze kellett volna gyúrni a 6020-as, és 6021-est ebbe a külsőbe, nagyobb memóriával, és akkor szuper lenne.

[Szerkesztve]

(#8) Dr.Anonymus válasza AMD Power (#4) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

AMD Power: és melyik telko megy most legjobban???

(#9) Zoli bácsi válasza Jégkokó (#6) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Ha lett volna 3 éve, akkor sem vetted volna meg, mert 6 számjegyű lett volna az ára. Emléxem a Nokia mintaboltban 119e. forintért kirakott 6610-esekre.

(#10) Coyote2000 válasza Zoli bácsi (#9) üzenetére


Coyote2000
őstag

Apropó 6610: ebben a kategóriában még ma is azt tartom a legszebb készüléknek. Kinézetre magasan veri a 6xxx sorozatszámú Nokiákat nálam. Egyszerű és elegáns.
Esetleg a 6230 (i nélküli!!!), a 6600, a klasszikus 6210, és a másik szépség, a 6680 közeliti meg.
A 6610i-nek egyetlen vetélytársa akadt szépségben akkoriban: 7250i. Tudásban megegyeztek.

Ne kérdezzétek meg hogy ezt most miért irtam ide, mert én sem tudom. Csak úgy :DDD

(#11) atuci válasza Coyote2000 (#10) üzenetére


atuci
senior tag

spec. nekem a 6100 tetszik a 6-os szériából :)

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#12) Levin01


Levin01
őstag

Nekem anno volt 6610 és 6100 is és szerettem mindkettőt. A sors fura fintora, hogy a 6610-est eladtam utána 2év alatt volt minden féle és márkájú telóm aztán most karácsonykor vettem nagy okosan egy 6030-at ami SZINTE totálisan ugyan az mint a 6610 csak másképpen néz ki (csúnyább). Elég vicces :DDD

(#13) AMD Power válasza Dr.Anonymus (#8) üzenetére


AMD Power
titán

Ez a 6070-t , Nokia 6103 , Motorla E1 , illetve a Samsung E530-t nagyon keresik és még a Sony K750I-t.

[Szerkesztve]

(#14) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Szerintem elég az offolásokból, hozzuk vissza a topikot a témához. Annyi biztos, hogy a 6070-es nem sokkal tud többet, mint a pár éve kiadott 6610. De ahogy a 6610 is inkább a formájával, és megbízhatóságával hódított, úgy a 6070-esnek is nagy esélye van rá. A 35e. forintos független ár után feltételezem, hogy szolgáltatóknál kártyásan 25-28e. forintos induló áron fog fölbukkanni. Ha nem is a tizenévesek körébe lesz népszerű, de biztos vinni fogják.

(#15) Jégkokó válasza Zoli bácsi (#14) üzenetére


Jégkokó
veterán

Viszont nekem pár éve tetszett a 6100 ás, mert elég vékony volt a kialakítása, de viszont a 6610 és az i változat nagy csalódás volt, mert eszméletlenül rossz volt a burkolatuk és recsegtek össze vissza.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#16) betyarr


betyarr
veterán

sziasztok!

após azt mondja hogy nem jó hozzá a hozzá adott szoftver.tapasztalat valakinek?

(#17) Zoli bácsi válasza betyarr (#16) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Sokan még nem használnak ilyen telót, szerintem. A nokia weblapjáról [link] töltsd le a legújabb Ps suite-ot, azzal elvileg kábelen keresztül, vagy infrán menni kellene az adatcserének, szinkronizálásnak. Sok ismerősömnek volt olyan gondja nokia készülék PC-hez csatlakoztatásával, hogy az utángyártott adatkábellal nem akarta látni a számítógép a telefont.

(#18) Lars


Lars
őstag

Formára tetszik, de a 6230i marad :)
Ha lenne benne kék fog, akkor még flotta telcsinek is el tudnám képzelni.
Nálunk ilyen célra most 6020-asok vannak, és mindenki szereti.
Aki meg nem, az vesz magának másikat saját zsebből :P

(#19) lajo válasza Coyote2000 (#10) üzenetére


lajo
senior tag

Szerintem a 6220 még szebb. Saját vélemény. :B


mod.: apámnak 6100-ja van az se rossz 76g. :Y

[Szerkesztve]

(#20) Jégkokó válasza lajo (#19) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát nem tudom, de szerintem a 6220 as a gagyi műanyag és ráadásúl összezsúfolt gombjaival elég gagyi érzést vált ki.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#21) Ricardo


Ricardo
félisten

Érdekes elgondolás. Szerintem ebben a kategóriában sincs már helye a cstn kijelzőnek :(

(#22) Jégkokó válasza Ricardo (#21) üzenetére


Jégkokó
veterán

Szerintem annyira nem lehet rossz az a kijelző, de amint lehetőségem lesz, akkor megnézem a telefont közelebbről.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#23) Icedevil


Icedevil
aktív tag

Itt már lehet venni 36K-ért.[link]

(#24) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Itt is kapható, az országban ingyenes házhozszállítással: [link]

(#25) Jetbrowse


Jetbrowse
csendes tag

Eljött az ideje, hogy lecseréljem a 3510-esem, és azt kell mondjam hogy nem bántam meg.
Kicsit félve vettem kezembe az olvasott teszt után. Két modell közt vaciláltam: a 6021 és a 6070.
A kijelző a technológia elenére szép, napfényben is tökéletesen olvasható, de ha extém kontasztot választ a tulaj (ez teljesen felesleges, mert az olvashatósága annyival nem lesz jobb, sőt megkockáztatom, hogy rosszabb) a jobb felső részen zöldes elszíneződés tapasztalható. Na és a fényképezéskor tényleg kiderül, hogy a kamera ilyen kijelző mellett felesleges, és a kamera is MMS-re jó csupán. Negatívumkét csak az akkumulátor időtartamot tudnám még említeni, de mivel még csak 1 hete van nálam a készülék, pontos adatot nem tudok mondani, élettartam egy töltéssel, kb 1 hét mindezt éjszakára kikapcsolva 5-8 perc beszélgetéssel átlagban. (3510 majd két hetet bírt anno)

Na és akkor miért ezt választottam?
Ahogy én láttam a 6070-es kijelzője kevésbé pixeles, igaz valamivel lassabb a válaszideje, de ez elenyésző. A 6021-estől az ötirányú gomb riasztott el, itt ez egy nikkel tartalmú keret (külön felhívja a figyelmed a használati erre a tényre), határozott nyomásponttal. Na és mérlegeltem a Bluetooth, és az fm rádió közt, és rájöttem, hogy útközben a rádiót jobban kihasználom.

6610-es óta feljődött az fm-rádió, ugyanazzal a headsettel sokkal jobb a vételt értem el. A hangfelismerés is sokat javult a 3510-es óta, tapasztalataim szerint zajos háttérben is felismeri a hangot, mindig megértette amit mondtam neki. A predektív szövegbevitel is fejlődött, tegez (!) és ismer egy csomó magyar falut, de ha mégsem akkor az új szó szótárba rögzítése is könnyedén megy, nem törli ki a fel nem ismert szót hanem beilleszti a beviteli ablakba, így azt csak javítani kell. Hasznosnak találtam olyan hosszú szavaknál, mint a ''koronarographia''! :P

Na és a PC Suite programról csak elismerően tudok nyilatkozni. Nemrég egy Samsung X660-as telefonkönyvét rendezgettem a gépen infrán keresztül, és szánalmasan lassan operál a szoftverük, minden egyes kontakt bevitele után frissít (ezzel elmegy vagy 15 mp),sokszor nem találja a telefont, megszakad az átvitel, na és a 34 kontaktos telefonköny beolasása min.1 perc! Nokiánál ilyen nincs, 129 kontakt beolvasása mindössze 15mp körül mozog ugyanolyan infra beállításokkal.

Sztereo headset kötelezően beszerzendő aki ezt a telefont választja.
Hát úgy röviden ennyi :DD , ha lesz valami új esemény a telefonnal, jelentkezem.

Jet

[Szerkesztve]

(#26) HXY


HXY
addikt

[kép]

:DDD :DD

Néha a kevesebb több.
Viktor0610

(#27) blueMerle


blueMerle
veterán

Mivel jelenleg egy ilyen ''csoda'' van a birtokomban, és mint láttam, témákat nemigen lehet hozzá szerezni, én pedig készítettem vagy 30 non-pixel, azaz a kijelzön is faxán mutató témát, szóval ha van érdeklödés, fellövöm valahova. Ugyanezek a témák jók 6101-hez is.

A 3230-asom a tegnapi esös napon egy pocsolyában landolt :(

(#28) LoLl válasza blueMerle (#27) üzenetére


LoLl
csendes tag

Ok engem érdekelnének :D

(#29) Jetbrowse


Jetbrowse
csendes tag

Helló engem is érdekelne!
Akksi tapasztalat javult, egy hetet kibír éjjeli bekapcsolással együtt.

Jet

(#30) blueMerle válasza LoLl (#28) üzenetére


blueMerle
veterán

Majd ha idom engedi feldobom valahova :)

(#31) LoLl válasza blueMerle (#30) üzenetére


LoLl
csendes tag

Okés , majd írd le hova töltöd :)

[Szerkesztve]

(#33) ragazzo


ragazzo
őstag

Szerintem nem helyes ilyen kérdéseket feltenni.Tudod, hogy warezért bannelés jár.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#34) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

bebar:
:(((


Nem értem, h. nem pörög jobban ennek a telefonnak a topikja...
Két eset lehetséges, vagy nem Ph!órumoznak a 6070-tulajok vagy nincs semmi bajuk a telefonnal. :D
(Utóbbit nagyon is valószínűnek tartom, lévén rengeteget eladunk belőle minden nap és még eggyet sem hoztak vissza!!!
Grat Nokia!!!)

Samsung Galaxy A54

(#35) ragazzo válasza Viktor0610 (#34) üzenetére


ragazzo
őstag

Szintén ezt tapasztalom.Ez most jól sikerült,de a nokia is melléfog néha.Igaz csak ritkán.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#36) bebar


bebar
aktív tag

Hogy mi?

Most ebben a kérdésben mi volt a baj?

(#37) Viktor0610 válasza bebar (#36) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

ragazzo megválaszolta helyettem.

Samsung Galaxy A54

(#38) bebar


bebar
aktív tag

Kinek volt baja a telóval?

(#39) Jetbrowse


Jetbrowse
csendes tag

Hát én nem tudok mit írni. Annyit hogy az akku nagyon megizmosodott ezalatt a két hónap alatt. Másfelől sem fagyás, sem furcsa lassúság, semmi...
Egyébként tényleg furcsa, hogy nem ír senki semmit, sem meleget sem hideget. Igaz erről a telóról nagyon nem lehet mit írni, mert ez tényleg csak egy Teló.

(#40) Viktor0610 válasza Jetbrowse (#39) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mennyit bír?

Samsung Galaxy A54

(#41) csimpok


csimpok
aktív tag

Nekem napi 1-2 telefonnal, néha kis wappal kb 6 napig jó (éjszaka is megy). Viszont hogy valami rosszat is mondjak, a kijelzője nagyon ócska, napos időben/szabadban szinte olvashatatlan. Más problémám nincs vele.

(#42) Jetbrowse


Jetbrowse
csendes tag

Hasnló használattal, éjszakai kikapcsolással több mint egy hét (kb 1,5), ha éjszaka is bekapcsolva hagyom, akkor 1 hét. Kijelzővel nekem nincs sok problémám, igaz nem használok háttérképet.

(#45) jován


jován
csendes tag

az eredeti(760-as) akksi helyett van- e erősebb változat? mert úgy tudom pl. a 2610-st 970-sel adják

Túl a Mindenen...

(#46) jerry311


jerry311
nagyúr

Tud ez a kis aranyos hívócsoportokat kezelni?

(#47) Viktor0610 válasza jerry311 (#46) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az interneten is megtalálható ;] használati ;] ;] tanulsága szerint igen.

Samsung Galaxy A54

(#48) jerry311 válasza Viktor0610 (#47) üzenetére


jerry311
nagyúr

Thx! :R
A Nokia weblapon ezt nem említették, minden más (számomra kevésbé fontos) szolgáltatását igen. :(
Használati utasítást nem olvastam...

(#49) Viktor0610 válasza jerry311 (#48) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

''Használati utasítást nem olvastam...''
Honnan is gondoltam, h. így van... :D

Samsung Galaxy A54

(#50) jerry311 válasza Viktor0610 (#49) üzenetére


jerry311
nagyúr

Azé' szerintem illett volna felsorolni a ''A telefon összes funkciója >>'' [link]-en. Naminegy. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.