Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Saint

    aktív tag

    Sziasztok Skacok, kérnék egy kis segitséget, vettem egy Harmony One+ -os távot, nagyon jó meg minden, de amikor felprogramozom, az eszközöket, van 12 eszközöm, és ugye az lcd-n csak 3 eszköz jelenik meg, azt hogyan lehet beállitani, hogy az egyes képernyökön milyen sorrendben szerepeljenek az eszközök???

    pl mikor berakom a tv-t az az első,
    a 2-ik a tvix 6600-as
    a 3-ik a sony Dvd felvevő
    a 4-ik a Pioneer Dvd Felvevő

    de amikor 5-ik nek berakom a panasonic házimozit, akkor azt berakja a tv mögé az lesz a 2-ik...

    és ezt szeretném ha át lehetne helyezni oda ahova akarom...
    ezt a Harmony szoftveré-ben való beprogramozásnál csinálja, mert az one+ -os távot már a web-en is lehet programozni Harmony , itt úgy rakja be ahogy én sorrendbe bekonfigolom, ,, áthelyezni nem tudom de legalább a sorrendet megtartja... de sajnos itt is vannak problémák,, sorolom...

    1. Valamiért az lcd-n az órát nem lehet 24H-s módban állitani igy csak 12-óráig van , igaz van AM/PM, de azt nem jelzi az lcd-n , és ugye a 24H-s az jobb,
    2. Sajnos nem lehet a készülékeket átnevezni Pl Sony RDR-HX650 igy jelenik meg a távvezérlőn az lcd-n a készülék neve, a harmony szoftverében, ezt át lehet nevezni amire akarom pl Sony Dvd Recorder...

    és még egy észrevétel, valamiért 2 napot bir csak a távvezérlő szuflával, lehet hogy sokat használom :) ?????, mondjuk ez lenne a legkisebb gondom, ha a többi megoldódna akkor nagyon boldog lennék,,,

    és egy nagy szivás, mikor felhivom a logitech-segély vonalat, hogy próbáljak egy kis technikai segitséget kérni, hát ott nem beszélnek magyarul :), csak angolul, és ugye nem mindenki beszéli ezt a furcsa /kihalt/ nyelvet,,, én speciel mikor suliba jártam orosz volt a 2-ik nyelv, és lássatok csodát oroszúl nem beszélnek a logitech-nél...

    Megkérek mindenkit aki tud az segitsen, köszönettel, Tibor

    Gigabyte X99 Gaming 5P, I7 - 5820K- 3,3 GHz, 32GB Corsair 3000, 1080 GTX , Codegen S101, Sata 6 SSD, Popcorn A-500, Asus Transformer Book T100Ta 64GB+500GB, FULL-FULL VIZ Hűtés..

Új hozzászólás Aktív témák