Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) keopsz válasza moma (#29) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

bár beszédes adat:
- a stokke 30 éve gyártja a variable széket, ezzel indult a balance (billegős..) sorozatuk, ami azóta ugyan kibővült, h legyen közte reprezentatívabb db is, de az ős-stokke azóta is kapható
- stokke széket az ember egy (két? :) ) életre vesz, használt piaca gyakorlatilag nincs, az általad emlegetett félelem (drága, mi van, ha nem jön be..) igazából leginkább akkor merül fel az emberben, ha még nem ült stokkén. :) (jó, a move pl. nekem nem volt jó semmire, de ez egy dolog..)
- a stokke székeket ki lehet próbálni, adott kaució fejében akár 72 órát is üldögélhet rajtuk a vásárló, mielőtt beruház, az pedig sok mindenre elég
- ezeket a székeket nem azért adják drágán, mert márka vagy divat vagy lehúzás. gyakorlatilag senki más nem gyárt ilyet, és már a variable széküket is kb. lehetetlen lekoppintani, 30 éve nem is koppintotta le senki. vagy nézd meg a gravity-t, és mutasd meg egy asztalosnak, azt fogja mondani, h ez nem szék, basszus, hanem ufó! :DDD
- a variable a ''legbutább'' stokke, ''CSAK'' az alapkoncepció van meg benne. nyilván nem jó mindenkinek, de legkevésbé azért, mert billeg, pont az a zseniális benne, h egész finoman tudsz ringatózni ülés közben, ergo lehetetlen, h rágörcsölj vmilyen üléspozícióra
- az ember lejött a fáról (állítólag), és idővel felegyenesedett. nem pedig leült. :) egy széknek, főleg munkaszéknek, amivel asztal előtt ülsz, nem kell támla. sem kartámasz, sem nyaktámla - a stokke szerint. és szerintem se. :DDD

az asztalom egy ikea-csoda :), 80*80cm-es, masszív talapzattal, ami 60-80(?)cm-ig állítható.. a thatsit támlája amúgy nem arra van, amire te gondsz, h van neki, az ugyanis egy kétállású szék, lehet belle pihenni (hátradőlés, támla..) és dolgozni (előredőlsz, támla offline). mondjuk a térdtámasza állítható, ez a variable-nél nem, de nekem sose hiányzott. akit érdekel, menjel el az unico-stokkéhez, a legtöbb szék ki van állítva, bele lehet ülni, és fel lehet fedezni újra az ülést. :C

cantante di sampietrini

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.