Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Már csak az utolsó oldal tartalma miat is megéri kimenni ;)
A CM-es csajt elvenném feleségül.

(#2) atuci válasza -FreaK- (#1) üzenetére


atuci
senior tag

Szerintem is az a néni néz ki a legjobban :)

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#3) xuldar válasza -FreaK- (#1) üzenetére


xuldar
őstag

Ja, én is őt nézegettem :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#4) sharKBITE


sharKBITE
aktív tag

A Bearlake család néhány tagja íg például már kezeli a vadonatúj, a korábbinál valamivel energiatakarékosabb működést ígérő, de (egyelőre) semmivel sem gyorsabb memóriaszabványt, a DDR3-at.

(#5) Male válasza -FreaK- (#1) üzenetére


Male
nagyúr

+1 szavazat rá :)


Rudi: a magyar túrista már nem kóbászt visz, hanem pár doboz port? :D

(#6) Rez_Grof válasza -FreaK- (#1) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Azért a XFX szőke rendőrlánykája se kifejezettem csunya. :)

''Vigyorog egy rendőrlány
ő tudja mi az irány''
/Auróra/

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#7) murphy27


murphy27
tag

Nekem az XFX-es rendőrlányok jöttek be, de a CM-es sem rossz.

"A papírsárkány is a széllel szemben emelkedik a magasba."

(#8) StaMiNa


StaMiNa
aktív tag

Bárcsak ilyen Termalthake-em lenne :U
Igaz, sztem a gatya csufitja el az alakjat...

[Szerkesztve]

(#9) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Az XFX-esek közül nekem a fekete jön be inkább.Őt is akarom:)

StaMiNa: én azt a ''bárcsak ilyen'' kezdetű mondatot máshogy fejezném be;)
nah de most már befejezem a nyálcsorgatást:)

[Szerkesztve]

(#10) Ősember


Ősember
őstag

jo dolgokat lehet látni egy egy ilyen rendezvényen, bár annyira nem vonz, hogy a fél kontinenst végigautozzam :D

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#11) joshua7


joshua7
veterán

Nekem a rendőrnéni tetszett, nameg az ikrek. [kép]

Semper Fi

(#12) Nimda


Nimda
addikt

Miért is nem csodálkozom,hogy mindenki a csajokat górcsőzi...:DDD...gyönyörüek bizony...:D

(#13) Achill3uS


Achill3uS
veterán

ááhh.. XFX 8800GTX mellé rendőr nénit kapunk? mert akkor rohanok rendelni :D
magától a Cebiten bemutatott cuccoktól nem dobtam hátast, de ez a ráadás szekció viszi a pálmát :)

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#14) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Hát köszönjük szépen. :R
A tudosítást, a személyes élményeket és a sok képet.
Jövőre is legaláb ilyet.

"Csak úgy mondom"

(#15) Renwick válasza Nimda (#12) üzenetére


Renwick
őstag

Pff, mit nekünk CeBIT, jövőre az Erotika Kiállításról tudósítunk... :DDD

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#16) Franklin válasza Renwick (#15) üzenetére


Franklin
addikt

:-DDD

A Prohardver olvasói állnak elébe! Ugye srácok? ;-)

(#17) ftc


ftc
nagyúr

SIS,VIA semmi? chipset gyártók nem voltak?

AMD,Intel-nél voltatok?



azért jövőre is inkább Cebit mint erotika kiállítás ha lehet...az más oldalakra tartozik :D

(#18) Renwick válasza ftc (#17) üzenetére


Renwick
őstag

A VIA nem állított ki, a SiS pedig semmi falrengetőt nem mutatott emlékeim szerint.
Az Intelnél sem volt semmi új, az AMD-nél is a 690G volt a nagy szám...

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#19) ftc válasza Renwick (#18) üzenetére


ftc
nagyúr

hm SIS771 nem nagy szám akkor nem tom ....
(azt még mindig nem tudjátok,hogy miért nem lehet errefele SIS chipsetes lapokat kapni-ezt gondolom)
akkor megyek tovább:D

ECS? VGA karik tőlük,alalpapok?

Globalwin?
Hercules?(bár ők kétlem,hogy kint lette volna)

Asrock semmi uj őrültséget nem mutatott be?

(#20) szab.tam


szab.tam
nagyúr

Rudi!

Láttam az egyik képen egy MSI HTPC-t. Fennakadt a szememe egy kis Dolby táblácskán:
''Dolby® Master Studio™''

A neten már találtam róla:

[link]

, de nem igazán tudom, hogy ezt hogy kell érteni. Ez egy software-s dekóder csomag, amit én is megvehetek, vagy ez valami hardware-s beleintegrált akármi? Problémám az, hogy a pc-met elég sokat használom médiázásra: 3 tv tuner is van benne, és ezeknek a hangját nem bírom a fejhallgatóra virtuális térhangzással megerőszakolni. És erre kéne valami megoldás. (A már rögzített tv-adásokat, és az online adókat már meg tudom oldani, mert a lejátszó progikba betettem különböző pluginokat). Megoldás lenne még egy drága hangkártya, mert azokhoz már van Dolby Headphone, de én szeretném progival megoldani. Kicsit elkanyarodott a kérdés a CeBITT-ől, de hátha van megoldás...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#21) Renwick válasza ftc (#19) üzenetére


Renwick
őstag

ECS-nél voltunk, igen, voltak alaplapjaik és VGA-ik is. :)
Az alaplapokból a bearlake-es újdonságokat megmutattuk hírben, a videokártyáik között semmi extra...
Globalwin? Hercules? Ezek a cégek még léteznek? :B
Ha léteznek is, az idei CeBIT-en nem voltak ott.

Az Asrocknál egy két PCIe x16 slottal elllátott 690G-s lap volt a sztár (4Core1333-DVI/H), erről van feltöltve képem.

[kép]

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#22) BusyChild


BusyChild
tag

''Play Hard'' ;] :DD

Pixel 4a 5G

(#23) shteer


shteer
titán

nekem ez tetszik nagyon:
[kép]
fűthet rendesen :D

..szerintem jónak tűnik

(#24) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Csak margó szélén jegyzem meg: az a Renault, az (ide a rozsdás bökőt) nem német állampolgár tulajdona volt.. (és nem is 1.1es!)... ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#25) Xantomas


Xantomas
őstag

Mindenki a rendőrlánykákra gerjed? :) Ha itthon is hasonló egyedek oszlatnának, a földön fekvő férfiak inkább libilókáznának.

Részemről a freenetes melírozott vöröses barna viszi a pálmát.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#26) ftc válasza Renwick (#21) üzenetére


ftc
nagyúr

Léteznek bizony....
[link] pl globalwin....

(#27) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

A szőke rendőrlányka fenyítését el tudnám viselni. :DDD De a CM-es csaj is nagyon helyes.
Csak az asszony el ne olvassa ezt. ;)

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#28) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Az itteni (megszokott) jó írások ellenére, én összességében nagyot csalódtam az idei CeBIT-ben. Nos, hogy őszinte legyek azt vártam, hogy az nvidia elkáprásztat majd minket mindenféle g8x-as vga kártyával, belépő, és közép szinten, de aztán rá kellett jönnöm, hogy mielőtt ezt megtennék, biztosan ki akarják pucolni a sok gf7 gpu-t a raktáraikból, ezért míg marad egy 7900gs-re való chip, addig nem fogják kezeink közé adni a 8600-as kártyákat.

Az AMD-től is többet vártam, mondhatni titkon reméltem, hogy mindenféle ütemterv ellenére villantanak egy igazi ütős négymagost, vagy egy kis hihető ízelítőt kapunk r600-ból, de persze nem ez történt.

Ahogy már megjegyezték előttem, az idei rendezvény szinte semmi újjat, izgalmasat, érdekeset nem hozott. Persze lehet, hogy eddig voltunk elkényeztetve, de az elmúlt pár tavasz, bizony jóval érdekfeszítőbb volt.

Egy szó, mint száz, többet vártam.

Megjegyezném, viszont, hogy ez nem von le a ''tudósítás'' értékéből, és minőségéből, úgyhogy én is köszönöm a remek beszámolókat, amelyek a hardveres ''újdonságok'' mellett, jó kis olvasmányokat is tartalmaztak.

(#29) kayman


kayman
senior tag

Egyet biztosan meg tudok erősíteni, a hostess lányok garmada kényezteti szemünket a Cebiten. Tavaj meggyőződtem én is róla. És miután megláttam a legszebb csajszit a navigációval foglalkozó pavilonban, a 3dszori körbejárásra észleltem hogy az a iGo standja és a csajszi magyarul csiripel... És én boldogan jöttem haza, mert a magyar lányok mindehol gyönyörűen mutatnak... :R



[Szerkesztve]

HyperTransport az úr!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.