Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pip


pip
aktív tag

Nekem is ilyen van, eddig jol muxik, bar meg csak CD-t irtam. Megy a lightscribe is rajta, a tesztek szerint ugyanolyan minoseget hoz mint mas gyartok iroja. Eleg csendesen mukodik, egyelore nincs panaszom. Olvastam forumokon hogy firmware ujrairas utan befuccsolt a lightscribe kepesseg, de lehet hogy egyedi esetekrol volt szo.

(#2) Crytek


Crytek
veterán

Ezek a hibák mit jelentenek nem értek hozzá??

Next PC Upgrade: 2022

(#3) Kantorpe válasza Crytek (#2) üzenetére


Kantorpe
tag

Cikk elejen link.

Kattint, olvas, nem nyavalyog.

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#4) AMD Power


AMD Power
titán

24W? Jézus.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Jó kis író, ára is jó! DVD-RAM mire való? :F

(#6) robekri válasza WonderCSabo (#5) üzenetére


robekri
addikt

Úgy használod, mint a vinyót! TCben fogod és csak F5-el átmásolod a cuccot a DVD-ram-ra! Nem kell hozzá külön prog!

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#7) PPeter válasza robekri (#6) üzenetére


PPeter
addikt

Valóban így IS lehet használni: megfelelő oprációs rendszerben (XP SP2 ajánlott) külön telepített program nélkül közvetlen állománykezeléssel - bár így FAT32 állományrendszerhez vagy kötve. Ha viszont a közvetlen állománykezelést UDF állományrendszerrel akarod megvalósítani, akkor már telepíteni kell hozzá háttérben dolgozó rezidens programot (pl. InCD-t, vagy a gyártó által adott úgynevezett ''DVD-RAM drivert''). Azonban a DVD-RAM lemez lényege nem ebben rejlik. Minden más típusú RW lemezt így használni ugyanis. Ajánlott olvasmány:
[link]

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#8) robekri válasza PPeter (#7) üzenetére


robekri
addikt

Igen elnézést a SP2-t elfelejtettem írni, viszont FAT32-t nem tudtam! :R

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#9) Male válasza PPeter (#7) üzenetére


Male
nagyúr

''gyárilag préselt, műsörös lemezek '' Eh, hol járt az eszed? :D

(#10) PPeter válasza Male (#9) üzenetére


PPeter
addikt

Hol-hol, a hűtőben, a sörök között. :D

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#11) TeeJay


TeeJay
félisten

ez az író akkor nem Pio belsővel van?
fura mert Asus utóbbi években Pio belsővel nyomta az íróit :B

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#12) PPeter válasza TeeJay (#11) üzenetére


PPeter
addikt

Az író saját topikjára, ha vetnél egy pillantást...

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#13) WonderCSabo válasza PPeter (#7) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Köszi mindkettőtöknek! :R

(#14) dragonfx


dragonfx
veterán

Enneka satás verziója lesza next dvdíróm :)
Örülök hogy jól szerepelt.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#15) caprine


caprine
aktív tag

Nekem annyira furcsa hogy gyorsabban ír mint ahogy olvas (18/12). Ez olyan mintha a tízedikre hamarabb mennék fel mint le. :F

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#16) waverider válasza PPeter (#10) üzenetére


waverider
senior tag

véletlen a sörök közt nem bukkantál infóra a típus SATA-s verziójáról saját vagy más író tollából? :)) Köszi! :R

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#17) Balage76 válasza caprine (#15) üzenetére


Balage76
senior tag

Van írási stratégia és olvasási stratégia... Olvasásnál jellemzően össze-vissza mászkál a fej és úgysem bírná a 16-18-20x-es sebességet a gyakori pozicionálás miatt. Az íráshoz hasonló folyamatos olvasás pedig nagyon ritka, tehát inkább biztonságra mennek, mint sebességre...

(#18) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Énis hiányolok már egy SATA-s változatot...
Nekem ASUS DRW-1608P3S van igencsak megvagyok eddig elégedve vele! :R :)) :R

(#19) Neovenator válasza PPeter (#7) üzenetére


Neovenator
senior tag

PPeter
Mi lett végülis a Mt.Rainier sorsa? Tán többet tudsz a dologról, mint amennyi infó a neten kering, mert igazából semmi érdemleges infó nem kering a neten, hogy miért is futott zátonyra a dolog.
Azt sem értem egyébként, hogy ha már egyszer halott szabvány, akkor miért ragaszkodnak hozzá mégis oly makacs módon a Nero InfoTool-ban...
Előre is kösz!

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#20) Oliverda válasza PPeter (#7) üzenetére


Oliverda
félisten

Az számomra nem derült ki az (amúgy igen alapos) írásodból, hogy miért érné meg az UDF-et használni a FAT32 helyett.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#21) PPeter válasza Oliverda (#20) üzenetére


PPeter
addikt

Állományok mérete nem korlátozott, biztonságosabb hülye-karakter-támogatás a fájlnevekben, adatvesztés esetén nagyobb esély a visszaállításra (elvileg).

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.