Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LÁZ


LÁZ
addikt

Grat, korrekt cikk lett, elsőre 270 órába telt a kalandozásom :C . Fallout 2 után ezüstérmes nálam :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#2) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Morrowind nekem jobban bejött, de sztem majd ezt is végigjátszom majd mégegyszer. a Vége nagyon hülyeség lett sztem.

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#3) SystemRoot válasza Inv1sus (#2) üzenetére


SystemRoot
őstag

Miért lett hülyeség?

Sztem jó, persze nem egy irodalmi mű a story, de élvezhető.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#4) katt777


katt777
félisten

Kár, hogy nem maximum grafika a játék. Részemről nyugodtan linkeld be a BC-s képeimet, vagy a videóimat, ill. ezeket bárki megtalálhatja/letöltheti a honlapomon a Programok/Oblivion szekcióból.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5) SystemRoot válasza katt777 (#4) üzenetére


SystemRoot
őstag

Mi nem max grafika? :U

Egyébként linkelve van a galéria, ott látják a kép gyűjteményt.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#6) _Orbi_


_Orbi_
aktív tag

Ez az a játék, aminek soha nem értettem a lényegét. Főleg mivel angol. Semmi akció, csak unalmas beszélgetés.
Kedvencem, hogy egyszer csak megáll benne az alakom (???) és nincs az az isten ami megmozdítsa. Asszem sok cuccot vettem fel, de persze eldobni nem lehet semmi leírás, súgó semmi. Katasztrófa.
Én nagyon gáznak tartom...

(#7) katt777 válasza SystemRoot (#5) üzenetére


katt777
félisten

Én ízelítőnek gondoltam pár képre.
Tudod te, hogy mi nem max. grafika. ;) :R

_Orbi_: Hát bizony, már megbocsáss, de az a gáz, hogy nem érted a játékot, amikor mindent kiír, ráadásul messze nem csak beszélgetésből áll. Egyébként van hozzá egy termetes kézikönyv, amelyet a warez verzió persze nem tartalmaz... Annyiból igazad van, hogy Mo-on adjanak már ki egy játékot magyarul, de a mai világban azért nem árt idegen nyelveket beszélni, főleg, hogy másutt messziről tojnak a büszke magyar önérzetére. :DDD Én mindenesetre, amikor látom, hogy milyen "játékokat "honosítanak (tisztelet a kevés kivételnek), azt mondom, legyenek a játékok inkább angol nyelvűek, de élvezetesek.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#8) SystemRoot válasza _Orbi_ (#6) üzenetére


SystemRoot
őstag

Bocs, de ezzel magadat járatod le nem a játékot.:U Az Oblivion is stupid-proof játék, mint minden amcsi játék, mindent kiír a Tutorial részben még csak angolul sem nagyon kell hozzá tudni.

Katt:

Csak a BC mod az ami hiányzik csúnyán a tesztből, de hát most mit csináljak? Jorus elutazik, neked nincs meg a kártyád, nekem meg nem működik.:O

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#9) katt777 válasza SystemRoot (#8) üzenetére


katt777
félisten

Ezért mondtam, hogy elsietett volt a cikk megjelenítése, ami benne van, azzal önmagában semmi probléma. De majd upgrade-eled. Mondtam, hogy ne X2-t vegyél... :U

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#10) tzimash


tzimash
őstag

jó az írás, bár a BC-t én is hiányolom.
remélem sokan elolvassák, vagy legalább a képeket megnézik, s lesett állal konstatálják mire képes (nem csak grafika terén) egy majd 3 éves játék :)
holnap kipróbálom az ini-s módosításokat.
4GB ram okoz érezhető javulást a 2-höz képest? ill csak 3,5 a 32 bites xp miatt.

_Orbi_
inkább nem is írok semmit... katasztrófa...

(#11) SystemRoot válasza katt777 (#9) üzenetére


SystemRoot
őstag

Majd ki lehet egészíteni, lényegileg a teszt csak másodlagosan szól arról hogy milyen teljesítményt produkál a cucc, az elsődleges a modok ismertetése és az ini tweak segítségnyújtás.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#12) SystemRoot válasza tzimash (#10) üzenetére


SystemRoot
őstag

Sztem nem számít sokat a plusz ram. Amire érzékeny a játék az a proci sebesség és a vga shader sebesség.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#13) v.tom válasza _Orbi_ (#6) üzenetére


v.tom
őstag

Akkor játszanod kellett volna egy Morrowind-del vagy esetleg egy Gothic 1-gyel. Ha az oblivion-t bonyolultnak érezted, akkor azokon kibuktál volna. :) És ezek a játékok már mnd "újkoriak", egyszerűek. Régebben volt ennél cifrább is. ;)

(#14) Tüzi válasza v.tom (#13) üzenetére

Dagoth Ur rulz :))

[link]
[link]
Azt a ku... :Y
Baz, kell vennem új gépet :O

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#15) v.tom válasza Tüzi (#14) üzenetére


v.tom
őstag

Morrowind az egy jó cucc volt. Érdemes volt feltenni a Sea Of Destiny modot hozzá. Ha kellett a kihívás. Azok voltak a szép idők. Nem volt még olyan, hogy a gép a szintünkhöz állította a ellenfeleket. Akkor még egy kis hernyó is elp*csázott 1. szinten, ha nem vigyázott az ember :D De jó is volt.

(#16) Tüzi válasza v.tom (#15) üzenetére

Mondjuk nekem az a mod nincs meg. Lehet, hogy leszedem, és megint felrakom a Morrowindet. Az még elfut a gépemen :) Bár úgy emlékszem, hogy a TES4-et is próbáltam 9600XT-vel. Annál azért jobb a 76GS :D Na majd kiderül.

Hogy is mondják? "Mon Serra"

akkor még te is emlékszel arra, amikor két patkány után piheni kellett? :)

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#17) madcom válasza _Orbi_ (#6) üzenetére


madcom
csendes tag

Håt ja. Ehez a nyelvtudås elengedhetetlen. Mindamellett a tàrgyak eldobåsåhoz belèpsz az inventory-ba, egèrklikkel (nem emlèkszem melyik oldal, de nincs ugye túl sok lehetösèg) megfogod a gombot nyomvatartva kilèpsz az inventory-bòl (ekkor magad elött egy kèzfej meg az eldobandò tàrgy kellene hogy làtszòdjon) majd felengedve a gombot eldobod a tårgyat. Persze magadra varàzsolhatsz pld egy lighten load vagy egy feather varàzslatot is. Persze nèzheted azt is hogy mennyit tudsz mèg a karakteredre aggatni ès ehez kèpest milyen nehèz amit fel akarsz venni. Ciao

Nem gyözni jöttünk, hanem pusztitani !

(#18) KilgoreTrout válasza Tüzi (#16) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

Én 9600XT-n toltam végig az Obliviont nem is egyszer... Mondjuk némileg herélt windows volt, meg minden nme kellő processt kilőttem feladatkezelőből minden indítás előtt.

Amiről nem nagyon olvastam az a unique landscapes mod (-gyűjtemény), ami a BC-hez hasonó, csak a városokon kívüli tájat változtatja meg ráadásul annyira nem erőforrásigényes, (9600XT-n használtam). Egy próbát megér szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#19) mcsabee


mcsabee
senior tag

Mióta végig akarom már vinni, de a Morrowindhez sem volt erőm :-S. Pedig annyira penge ez is, meg az előző rész is, hogy az valami iszonyat. Bár mondjuk a Might and Magic VI-ot is vagy 10 éve viszem végig már lassan, de még nem jutottam a végére :-D.

Stay a while and listen...

(#20) _Orbi_


_Orbi_
aktív tag

Lejáratom magamat? Miért is? Mert elmondtam a véleményemet?
Nem tetszhet mindenkinek ugyan az a játék. Neked tetszik én meg messziről elkerülöm.
Pap meg a papné...

[ Szerkesztve ]

(#21) Sirandrish válasza _Orbi_ (#20) üzenetére


Sirandrish
legenda

azzal járatod le magad szvsz hogy olyanokért nem tetszik aminek a hibaforrása te vagy..nem érted a lényegét...főleg mert angol...ez nem a játék hibája szvsz...

EGyébként első ránézésre nekem sem tetszett és mégis anno a topicba is betudtam írni ezt normálisan ugy hogy nem támadtak utánna...

Most viszont tetszene csak kilép hogy vesszen meg:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22) katt777 válasza Tüzi (#14) üzenetére


katt777
félisten

És ezek még csak nem is maxos képek. Nem tudok róla, hogy lett volna olyan Oblivion topicban, aki nem fejlesztett gépet, miután először feltettem a totálra maxolt képeket, igaz, akkor még 3870-nel futott, és a képekhez kb. 12FPS-szel...
Egy E8400 egy HD4870 társaságában már megfelelő alap, így volt meg nekem (már BC moddal) min 27 FPS... :U Sok ellenséggel küzdve ez még lassulhat.

Morrowind-et pont azért hagytam abba már 5x, mert irreális a játékmenete.

madcom: Inventory-ból simán jobb click-kel eldobhatsz bármit.

Sirandrish: Senkit nem támadunk meg, szerintem itt sem erről van szó. Én aztán elküldöm bármelyik agyonhájpolt játékot a készítőivel a jó anyjukba, ha szar, de azért nem lehet szólni, hogy a világ nem magyarul beszél, vagy ha - legyünk jóindulatúak - nem olvassuk el a kézikönyvet.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#23) Sirandrish válasza katt777 (#22) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát kb ezt írtam énis..nem a játék tehet arról hogy angol...
Egyébként én sem tudok angolul de ha egy játékot azért nem tudok játszani mert sok a duma ami fontos és nemértem akkor nem játszok..ettől még nem lesz szar..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24) v.tom válasza Tüzi (#16) üzenetére


v.tom
őstag

Hogyne emlékeznék. :) Emlékszem az elején Seyda Neen környékén arra a fazonra is, aki az úton eléd zuhant, mert a repüléssel kísérletezett, csak nem igazán jött össze. Neki voltak +1000 acrobatics tekercsei, ha az emlékeim nem csalnak.

(#25) hoffman_


hoffman_
nagyúr

SR ez elég komolyra sikerült, részemről :R Ne hallgass kattra, BC-vel kel és fexik ;]

Grat a munkához. Megyek és be is lövöm az .ini-t :D

Bár jelenesetben full instabil a gépem. Random lépeget ki a játékokból, de 20 percnél tovább egy sem bírta. Van ami el sem indul. De azért megbuherálom az .ini-t :K

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#26) Tüzi válasza v.tom (#24) üzenetére

Az nem a repülőcipős fazon? Amúgy én úgy játszottam Morrowindel, hogy szétkopott a space gombom :) Lett is a végére olyan acrobatic skillem, hogy öröm volt nézni :D

Utánanézek én ennek a IV-esnek szerintem megint... Egyre jobban tetszik, és valahogy megint előtört az rpg-s énem.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#27) SystemRoot válasza madcom (#17) üzenetére


SystemRoot
őstag

shift+click-el kidob rögtön bármit. Amúgy meg vannak ládák, dobozok, szekrények amikbe pakolhatsz.

Angol tudás jó ha van a játékhoz, főleg hogy tisztességes mennyiségű történet, olvasnivaló novella, mesék, stb van a játékban amik nagyon hangulatosak. Ettől függetlenül minimális tudással is lehet élvezni a játékot.

_Orbi_

Ha tisztességes véleményt mondasz, nem pedig ilyet, akkor nem lenne gond. De az hogy nem tudod kezelni a holt egyszerű és optinsban beállítható gombokkal a játékot és nem tudsz angolul ezért a játék szar, hát ez nem túl erős kritika.:D

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#28) SystemRoot válasza Tüzi (#26) üzenetére


SystemRoot
őstag

Az még a játék elején van, északra. Csak egy sima enchantolt shortsword van nála meg ruha, emlékeim szerint.:)

Egyébként ha masszívan visszbutítod a grafot ini tweakekkel akkor sztem folyamatos tud lenni a gépeden.

(#18) KilgoreTrout

A Landscape LOD Replacere gondolsz?
Mert a Texture replacer az a QTP3-
A Landscape LOD Replacernél pedig sokkal hatásosabb az uGridsToLoadot növelni (persze sokkal erőforrászabálóbb :U)

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#29) katt777 válasza SystemRoot (#28) üzenetére


katt777
félisten

"Egyébként ha masszívan visszbutítod a grafot ini tweakekkel akkor sztem folyamatos tud lenni a gépeden." - na, ezzel adtál egy pofont a grafikának. Sajna Oblivion pont egy olyan játék, amely max grafikával lélegzetelállító szépségű, és erre bizony ráfejleszt az ember (lásd: Oblivion topic ;] :DDD ). Aki egyszer már látta a maga teljes pompájában, annak nem igen fog tetszeni lebutítva (emléxem még, miket mondtatok a képeim láttán). És pont nem mondhatod azt, hogy egye a fene, egy játékért nem fejlesztek, mert akit egyszer beszippantott (még megrögzött FPS-őrülteket is, akik utálják az RPG-t; tuti ismersz ilyet :D ), az évek múlva is játszani fog vele.

hoffman_: Én már voodoo átkokkal és babákkal kelek és fexem. ;] :((( Főleg, hogy megpróbáltam 7900GT-vel tolni a játékot... :( :O

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#30) SystemRoot válasza katt777 (#29) üzenetére


SystemRoot
őstag

Hát jah, de ha megpróbálja elindítani az NE+IW+QTP3+BC mod együttest max grafon full élsimivel, hát a 7600GS sztem öngyilkos lesz azonnal.:DDD

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#31) katt777 válasza SystemRoot (#30) üzenetére


katt777
félisten

Ha még garos, megéri! ;] :D
Amúgy a 16XAF-et és a HDR-t kihagytad... :P :U

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#32) v.tom válasza Tüzi (#26) üzenetére


v.tom
őstag

Nem, ez egy Tarhiel (vagy ilyesmi) nem fazon volt, aki egy +1000 acrobatics tekercs segítésével akart repülni. Csak amikor földet ért meghalt;) Egyszer én is kipróbáltam, de én is meghaltam leérkezéskor. :P Jó nagyot lehetett vele ugrani.
Nekem is nagyon berögződött az ugrálós közlekedés. Annyira, hogy még a Fallout 3-ban és az Oblivion-ban is így próbáltam érvényesülni. Feleslegesen :) Nekem a morrowind messze a legnagyobb favoritom.

(#33) SystemRoot válasza v.tom (#32) üzenetére


SystemRoot
őstag

Morrowindnek különleges hangulata van, de ha el tudsz vonatkoztatni akkor szerintem az Oblivion túlszárnyalja.

És most nem a grafikai szuperioritásra gondolok, hanem a hangulatra. Dark Brotherhoodban testvérek között lenni, vámpírként este betörni a grófokhoz a kastélyokba és a feleségeik vérét szívni. Ennél nincs hangulatosabb játék. :DD

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#34) v.tom válasza SystemRoot (#33) üzenetére


v.tom
őstag

Igazad lehet. Én sajnos nem tudtam rendesen beleélni magam az oblivion hangulatába. Nekem kicsit "leegyszerűsítettnek" tűnt. Hamar megúntam. Nem is igazán tudnék róla véleményt mondani. Végigjátszottam, és tetszett is a játék, mefogott a sztori, de nem tudott úgy megragadni, mint a morrowind anno. Egyszerűen képtelen voltam megúnni. Tetszett hogy nincsen benne amolyan igazi játékra utaló megoldás (pl. fast travel). Ha el akartam jutni valami távoli helyre, akkor vákaszthattam: sétálok, vagy igénybe veszem a játék által kínált lehetőségeket (hajó, divine/almsivi intervention/ az a rovar szerű nemtommi/ mark-recall, másusteleport, stb. Nem tudtam megcsinálni, hogy egyszerűen rákattintok a térképre, és ott is vagyok. Persze ez unalmas is lehetett akár, de valahogy perverz módon élveztem:)

(#35) hoffman_ válasza katt777 (#29) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Bátraké a szerencse... vagy nem ;]

ON: Eddig vendégek voltak, szóval csak most tolom be az .ini-t, ed az Obli az egyetlen, amivel nem nagyon volt kilépegetős bajom. Eddig...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#36) SystemRoot válasza v.tom (#34) üzenetére


SystemRoot
őstag

Vannak olyan modok Oblivionhoz amik totál Morrowindessé teszik a játékot. Adnak levitációt, teleportálást, kiveszik a fast travelt, helyette adnak transport szolgáltatásokat az istállókba, akárcsak Morrowind. De amúgy meg nem muszáj hasnzálni fast travelt, de ha megszokod akkor sztem nem rontja a játék hangulatát.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#37) katt777 válasza v.tom (#32) üzenetére


katt777
félisten

Miért feleslegesen? Oblivionban is fejlődik az akrobatizmusod, ha sokat ugrálsz, sőt, még a lezuhanással is (no meg a gyógyítás is :DDD ). Egyre nagyobbakat fogsz tudni ugrani biztonságosan. FO3 tényleg egy nagy gáz, az a játék egy kiherélt Oblivion-motorral fut.

hoffman_: Van, aki játékában van birodalmi kilépegető... :U

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#38) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Üdv!

Először is szeretnék gratulálni a cikkhez, nagyon rendben van. :C

Másodszor viszont lenne egy kérdésem: a teljesítmény növelő és a grafikai beállításokat módosító .ini buherát párhuzamosan is végre lehet hajtani, vagy ez két külön opció.

Harmadszor: egy jó ideje csak ATI beállításokat tettek közzé (tudom-tudom, miért vagyok noob zöld), de azért érdekelne, hogy driveresen mit lenne érdemes állítanom egy 88GT-n?

Előre is köszi SR és még1x gratu. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#39) katt777 válasza Kareszovics (#38) üzenetére


katt777
félisten

Spec nV egy pár beállítást nem tud, amit ATI igen (pl. a 24X Edge-detect élelmosást, és a kényszerítés sem megy mindegyik nV karin. Amúgy uazt érdemes megpróbálnod: játékból HDR, AA és AF meg nV CC-ből maxra. Aztán vagy elfogadja, vagy nem. De az ATI fejlettebb képkezelése miatt utóbbin szebb a játék; ami persze játék közben nem mindig észrevehető.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#40) SystemRoot válasza Kareszovics (#38) üzenetére


SystemRoot
őstag

Persze azt mind a kettőt lehet egyszerre használni. Csak azért van külön mert van akit gondolom csak a teljesítmény érdekel.

Egyébként 88GT vel sztem ne rakj AA-t, viszont AFet maxra.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#41) katt777 válasza SystemRoot (#40) üzenetére


katt777
félisten

Bírja a 88GT az AA-t, sztem 4X belefér, de 2X biztosan. Nálam fullon uazt tudta, mint a 3870.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#42) ScouserHUN


ScouserHUN
tag

ezt a cikket hol tudom elolvasni? nem találom sehol..

(#43) Viktor77 válasza ScouserHUN (#42) üzenetére


Viktor77
titán

Itt van közvetlenül a hsz-ek felett, Témaindító írás néven.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#44) ScouserHUN válasza Viktor77 (#43) üzenetére


ScouserHUN
tag

Vááá, hogy eddig nem vettem észre lol:)

(#45) v.tom válasza katt777 (#37) üzenetére


v.tom
őstag

Nem leszólni akartam az Oblivion-t, félreértés ne essék. Csak nekem kicsit túl populáris. :) Ennek ellenére, mint írtam, jó játék, csak nekem a morrowind a favorit. Persze Lehet, hogy csak azért, mert nem tudott megfogni az Oblivion. Ha több időt szenteltem volna rá, akkor előfordulhat, hogy más lenne a helyzet.

Birodalmi kilépegető, :D

(#46) katt777 válasza v.tom (#45) üzenetére


katt777
félisten

Nem is mondtam, csak arról van szó, hogy nekem a szerepjátékok ált. irreális hülyeségei nem jönnek be. Oblivionban pont megvan az, amitől a 2 KotOR-ot megkedveltem: bármilyen ellenféllel megküzdhetsz, és le is győzheted, ha ügyes vagy, nincs olyan, hogy megöl egy patkány, vagy amit god-módban kipróbáltam Morrowindben, mert mindig rögtön végem volt ott: 15 percig püföltem karddal egy barlangban egy banditát, és még csak meg sem sebződött, én meg persze hiába védekeztem pajzzsal is akár.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#47) v.tom válasza katt777 (#46) üzenetére


v.tom
őstag

Á értem. Hát igen, ez sajnos sok szerepjáték velejárója. Nekem is sokszor furcsa az ilyen, de azért sikerült felem feledtetni a morrowind-ben. Az oblivion-ban meg ugye más a helyzet.

(#48) katt777 válasza v.tom (#47) üzenetére


katt777
félisten

Pont, hogy nem velejárója, ha egyszer meg lehet csinálni másképp. BGate és folytatásaiban is az volt a bajom, hogy megyek pár lépést, erre jön valami fasz, közli, hogy neki okvetlenül meg kell ölnie engem, és nekem kampó, bármit teszek. Hát, ha játék közben mellettem állna a játék tervezője, nem ekkora szar lenne egyik sem. Akkor mire föl írnak tele egy rakás adattal DVD-ket? Csak hogy a cheatelőknek legyen mivel játszani? Oblivion és KotOR jó játék, nekem a többi egy kalap szar. Aki persze élvezi, ha egy játék szánt szándékkal szívatja, lelke rajta. :DDD

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#49) v.tom válasza katt777 (#48) üzenetére


v.tom
őstag

El kell vonatkoztatni:) Nekem nagyon tetszett pl a Gothic 1 is anno, pedig abban is volt aztán kaland rendesen (negatív értelemben mondom), és az irányítást 8 karú polipra méretezték. De megfogott valamivel, és nagyon élveztem. Az is olyan volt, hogy ha a játék elején olyan helyre tévedtél, ahol mondjuk orkok voltak, még köpni nyelni sem tudtál, mert agy csapással széjjelvágott a leggyérebb is közülük. Ez a helyzet a morrowinddel el. De nekem ezek tetszettek benne. :) Ízlések és pofonok.

(#50) katt777 válasza v.tom (#49) üzenetére


katt777
félisten

No igen, én G3-at is abbahagytam, amikor a történetbe még be nem került orkokat megtalálva semmit nem tudtam kezdeni velük.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.