Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Grétsy professzor szólt, hogy a címbe is kell még egy "t" a végére. :)

(#2) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Már idén bevetésre kerültek a processzorok? Jól lemaradtam Intel témában akkor. A kész telefonok mikorra várhatóak? Vagy már vannak? Számomra nem derül ki egyértelműen, hogy ez most csak tervezett telefon vagy már kész, kapható termék.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#3) kakuk.tamas válasza Dr. Akula (#1) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Akarod írni, "d"?! :)

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#4) kakuk.tamas válasza Rickazoid (#2) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ha jól tudom, az Orange-nál landolt az elsó Inteles teló.
És igen, ez kapható, vagy nemsokára kapható lesz.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#5) littlelion21


littlelion21
addikt

Kint az orindzs-nál szinte aprópénz a San Diego.

(#6) Sanya


Sanya
nagyúr

ezért az árért egy új telefon 2.3-as oprendszerrel eléggé elmaradott 2012.08-ban.
A nevesebb, jobb gyártól már a 4.1-es verziónál járnak (csak megjegyzés, köztük volt még a 4.0, tehát két nagyobb verziót kihagytak?)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#7) vicze válasza Rickazoid (#2) üzenetére


vicze
félisten

Ez lesz a 4. Inteles modell. :)
A San Diego, a Lava xolo X900 (indiai), meg van egy a Lenovo-nak (K800).

[ Szerkesztve ]

(#8) Agro válasza Sanya (#6) üzenetére


Agro
senior tag

gondolom nem ebben a cikkben olvastad hogy 2.3-al jön piacra.

(az is lehet, hogy én értelmezem rosszul a hsz-ed... :) )

(#9) lmisi


lmisi
senior tag

Már ezelött fél éve tán még csak ki sem jött ez az Intel csoda mondták, igérgették az ICS-t rá. Na ebből sem lett semmi.
Nincs 4 féle inteles modell, csak eldöntheti a "gyártó" milyen házba pakolja a soc-ot, talán kijelzőt sem variálhat hozzá. Ja még színezheti is így valóban elérhető az akár több
tízféle modell is ;]
Amúgy inteles szokás szerint piszok drága a telefon és játékra kevéssé alkalmas. Munkatelefonnak sok ez az ár.

(#10) Sanya válasza Agro (#8) üzenetére


Sanya
nagyúr

[link] itt az orage-nál 2.3 ginger van oprendszernek írva.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#11) tjb007 válasza Rickazoid (#2) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Már idén bevetésre kerültek a processzorok?"

Ha a Medfield -re gondolsz akkor igen. Idén áprilisban jött ki az első, a Lava XOLO X900, ezen kívül még van három (a hírben szereplőt is beleértve).

Ha pedig a Clover Trail -re akkor nem maradtál le semmiről sem mert az még semmiben sincs, főleg nem telefonban, szóval az a "bevetésre kerültek" inkább "bevetésre kerülhetnek".

(#12) bigkrisz96


bigkrisz96
tag

Jó lesz.!:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.