Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Imádom az iPhone árazásokat. :) Egy 5s-ért, ami három és fél éves modell előfizetéssel elkérni 125ezer forintot... Nem semmi... :D

Minden szavam magánvélemény!

(#2) fahrii


fahrii
őstag

Az a HTC10 egész jó árat kapott.

(#3) Fecogame válasza tothmaxy182 (#1) üzenetére


Fecogame
veterán

Főleg, hogy függetlenül 100k alatt is meglehet venni :D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#4) Cranberries válasza Fecogame (#3) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Tegyük hozzá, hogy hivatalos forrásból!

(#5) #16820480 válasza tothmaxy182 (#1) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk mást sem nagyon éri meg előfizetéssel venni. Illetve előfizetés úgy általában nem éri szerintem meg túlságosan, hacsak nem valami flottás csomagja van az embernek, vagy céghez kell elszámolja.

(#6) atosan


atosan
addikt

Még jó hogy időben megvettem a Honor 8-at.

Maine coon

(#7) Nexave


Nexave
tag

Next M-el szinte az összes ára csökkent. Az nem olyan rossz.

(#8) Balzak83 válasza tothmaxy182 (#1) üzenetére


Balzak83
senior tag

Ezen én is fennakadtam, ma is tegnap is a Telenornál. Ráadásul ezt is kezdi legyilkolni az ios10 frissítésekkel, egyre lassabb és döcögősebb. De valakinek biztosan "best buy"

A HTC10 viszont lassan tényleg az lesz, nagyon barátságos az árcédula, de szolgáltatósan akkor se kéne.

(#9) enginev3.0


enginev3.0
félisten

A -40ft ütött

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10) -Ben- válasza tothmaxy182 (#1) üzenetére


-Ben-
veterán

Már függetlenül is olcsóbb.... :F Vicc.

(#11) scyllarus válasza enginev3.0 (#9) üzenetére


scyllarus
veterán

Főleg egy 180.000-es tételnél. Ott aztán számít nagyon.
Eddig csak maguk az árak voltak viccesek, most már plusz humorfaktor a változtatás is.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#12) Zolik


Zolik
senior tag

szidják a samut az árazás miatt, mik ezek az iphone árak? 2-300.000 Ft?? nevetséges

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#13) varsam válasza scyllarus (#11) üzenetére


varsam
őstag

Amennyiben jobban megnéznétek a dolgot, láthatnátok, hogy azért változott pl 40, 100, 200 stb mértékekben a legtöbb esetben, mert változott a részletfizetési konstrukció. Most már 0Ft kezdőrészlettel, 24 havi részletre adják a telefonokat, az eddigi 15/20 havi futamidő helyett. Szóval csak a kerekítések miatt vannak a kis eltérések.

(#14) zsolt501 válasza varsam (#13) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Ezek az árak mikortól lesznek érvényesek, mert most néztem a web oldalukat, de még mindig ugyan azok az árak vannak mint 2 hete.
No megválaszolom magamnak ezek a feltüntetett árak bizony már több mint két hete kint vannak a T oldalán, szóval csak a cikk késett meg itt.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#15) Dr. 444Hertz válasza Zolik (#12) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ezen én is kiakadtam :D
Egy telefonért, ami összességében nem tud többet, mint a konkurencia, elkérni ennyit, röhej.
Mondjuk tegyük hozzá, nem nekem kell, úgyhogy nincs különösebb okom panaszra :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#16) zsolt501 válasza zsolt501 (#14) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Még jobban pontosítanák, ezek az árak az ünnepi akciózás után jöttek egyből szóval én inkább erős áremelésről beszélnék itt mint hogy csökkentésről.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#17) -Ben- válasza Dr. 444Hertz (#15) üzenetére


-Ben-
veterán

Így is veszik. Hülye lenne a cég olcsóbban adni.... :U

(#18) Dr. 444Hertz válasza -Ben- (#17) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Persze, de hosszú távon nem lesz jó ez, ha valamin nem változtatnak.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#19) Rusi válasza zsolt501 (#16) üzenetére


Rusi
senior tag

A weboldalon (webshopban) lévő árak kb. sosem azonosak ezekkel az árakkal, én mindig az aktuális, boltban érvényes árlista alapján csinálom a cikket. Ezek az árak január 20-a óta vannak érvényben, tehát valóban kissé későn került ide ki (nyilván nem szándékosan), ám jobb később, mint soha. :)

Mobilaréna (2010-2017)

(#20) Quqesz válasza enginev3.0 (#9) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Gondolj bele mennyit agyalhattak rajta!
-No engedjünk az árból!.....de ne legyen sok....mennyi egy zsemle? 40?....jó legyen annyi!!!
:DD

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#21) zsolt501 válasza Rusi (#19) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Félreértés ne essék nem titeket minősít az egész, hanem az egész T-s árazást és hozzáállást az egészhez.
Pláne annak fényében, hogy milyen árak is voltak decemberben és január elején.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#22) Luck Dragon

Az S7/Edge még mindíg túl árazott. Az MM-hez és hasonló gyártói garanciát adó boltokhoz viszonyítva.

A HTC10 mondjuk jó árban van.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#23) bedibazsa


bedibazsa
senior tag

Undorítóak ezek az árak. A SIM only és a készülékes tarifák közötti különbözettel ugyanannyiba kerülnek a telefonok - vagy drágábbak -, mint függetlenül, gyártói garival. Plusz a T-Mobile is szánalmas a drága, keveset adó lakossági csomagjaival.

(#24) Rusi válasza zsolt501 (#21) üzenetére


Rusi
senior tag

Jah, semmi gond, értem én, mire gondoltál. :)

Az ilyen árváltozásokat én is nagyon "szeretem" ám, amikor mondjuk 45 perc alatt is összedobnám a teljes cikket, de mivel a 300 változásnak kb. a fele ilyen 40 forintos izé, emiatt inkább 1,5 óra megírni. :U

Mobilaréna (2010-2017)

(#25) zsolt501 válasza Rusi (#24) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Ne is mond, néha úgy érzem, hogy totál felesleg leközölni az árakat, mert általában úgyis megnézi a vásárló a szolgáltató oldalát és égessék vele ott magukat, mert ezek a "kedvezmények" a vicc kategóriát súrolják, pláne olyankor mikor tudja a vásárló mi is volt az előző hónapban.

Igazán úgy lenne az igazi ha az előző hónap akciós árait is odatennétek ahhoz amit "akciósnak" hirdet a szolgáltató, sokak azt hiszem meglepődnének... :D
Pláne ha még egy grafikonon is meglehetne jeleníteni, tudom ez óriási munka lenne, ezért is csak ötlet, de mindenesetre érdekes reakciókat váltana ki. :D

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#26) #16820480 válasza zsolt501 (#25) üzenetére


#16820480
törölt tag

Grafikon nem olyan nagy meló szerintem, úgyis be kell írni az árakat, akkor meg lehet Excel táblába is, ami automatikusan rajzol neked grafikont.

(#27) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

A Mate 9-nek, a Sony XZ-nek és a HTC 10-nek szépen esett az ára.

(#28) Rusi válasza zsolt501 (#25) üzenetére


Rusi
senior tag

Most épp a Telekom bő 1 hónap után változtatott az árakon (az előző árlistát december 15-én adták ki), de előfordul, amikor akár hetente is képesek változtatni (a Vodafone akár pár naponta is), persze legtöbbször azért nem ekkora léptékben. Tulajdonképpen nem panaszkodásnak szántam a fentieket (elvégre akkor nem csinálnám közel 7 éve az akciós blogot), csak azért számomra se mindig mindegy, hogy 20 vagy 120 perc alatt rakom össze az egészet. :)

Mobilaréna (2010-2017)

(#29) zsolt501 válasza Rusi (#28) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Az tuti hogy élmény az ilyen 40Ft-os és hasonló árakat felvinni, pláne ha több tétel is van :DD

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#30) doooo válasza Mr.Silkó (#27) üzenetére


doooo
veterán

És az S7-nek is (olcsóbb mint a felsoroltak)...

(#31) KoryHu


KoryHu
aktív tag

P8 és P8 lite között 9 ezer Ft kártyásan :)

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#32) Mr.Silkó válasza doooo (#30) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Igaz, hogy olcsóbb, ráadásul sok mindenben állni hagyja az általam felsorolt készülékeket, viszont azt is vegyük figyelembe, hogy korábban jelent meg.

(#33) zuioch válasza Balzak83 (#8) üzenetére


zuioch
aktív tag

"Ráadásul ezt is kezdi legyilkolni az ios10 frissítésekkel, egyre lassabb és döcögősebb."

Túrót. Sima 5-on gyonyoruen fut jelenleg. (2012-es modell)

(#34) doooo válasza Mr.Silkó (#32) üzenetére


doooo
veterán

Ez igaz. :R

Egyébként érdekes, hogy az iPhone 5S-nek senki sem szólt, hogy ideje befejezni a pályafutását. Komolyan nem értem azokat, akik képesek egy tényleg koros telefont venni, ennyiért (de mégis a kor a legnagyobb probléma)...

(#35) Dr. 444Hertz válasza doooo (#34) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ha mérlegeni kell, akkor szerintem az ár az, ami kevésbé indokolt...

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#36) janeszgol válasza doooo (#34) üzenetére


janeszgol
félisten

Tudod jól, hogy az éppen kapható legidősebb modell a vagizni vágyó keskenyebb tárcájúak választása. Tavaly az i4S volt az, idén az 5S lesz az. Ezzel végül is nincs gond, mindenki azt vesz, annyiért, amit, amennyiért akar. Csak ebből kijön egy Honor 8 is talán. Hosszabb távon meg jobban jár a SE-vel vagy a 6s és ennek Plus változatával, előfizusan.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#37) doooo válasza Dr. 444Hertz (#35) üzenetére


doooo
veterán

Ahogy felettem mondták, az ár a kereslet miatt ekkora, tehát azt nézve valahol "indokolt"...

janeszgol: "Hosszabb távon meg jobban jár a SE-vel vagy a 6s és ennek Plus változatával, előfizusan."

Épp ezért nem értem az ilyeneket. A hosszabb távra való gondolkodás hiánya miatt. Tudom, hogy a 4S-sel mit tettek a frissítések (már egy évvel ezelőtt is), és az 5s-sel is kezdik lassan ugyanezt tenni, ami teljesen érthető, hisz régi, és az appok, a rendszer nem maradhatnak olyan szinten, hogy egy lassan 4 éves telefonon is minden gond nélkül fusson, nem is beszélve arról, hogy mi lesz vele két év múlva (mert nyilván nem egy hónapra vesznek ilyen mobilokat).

Az is furcsa, hogy egyáltalán lehet még hivatalosan kapni. Más telefonokat néha egy év után kár keresni szolgáltatónál, bezzeg egy 3 és fél évest gond nélkül kapni...

[ Szerkesztve ]

(#38) Dr. 444Hertz válasza doooo (#37) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Igaz.
Egyébként elképesztő, hogy körülöttem tényleg mindenki a "menő és egyedi" 5S-t használja, csak én nem.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#39) doooo válasza Dr. 444Hertz (#38) üzenetére


doooo
veterán

A tiéd ellenben tényleg elég egyedinek tűnik... :K (És szvsz többet is ér egy 5S-nél.)

(#40) Dr. 444Hertz válasza doooo (#39) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

:D
De bármilyen telóval ki lehet tűnni a tömegből, ha nem iPhone tulaj vagy.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#41) doooo válasza Dr. 444Hertz (#40) üzenetére


doooo
veterán

Ott a pont! ;]

(#42) janeszgol válasza doooo (#37) üzenetére


janeszgol
félisten

Igaz. Ha valaki 70-80 ezer alatt vásárol, nem baj, ha csak a mának veszi. De aki kiad egy százast vagy többet, nem baj, ha gondol a holnapra és talán a holnap utánra is.

A doki jól beszél. :)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#43) gubacsino


gubacsino
aktív tag

Szemezgetek egy ideje A Mate9-el. Az előző céges konstrukcióban, havi 17k lett volna élőfizuval. Kicsit soknak éreztem. Gondoltam megvárom az első ár esést. És eljővé ez a nap is. Most kevesebb "csak" 15k ugyan abban az élőfizetésben.
Vagy még sem? Gondolom titokban fin-tec cég lennének ;] mert jó banki szokás szerint, a futamidő 20ról 24re hónapra növelték. :C Csak szólók, nem ezen múlik ;)

[ Szerkesztve ]

(#44) joey04


joey04
titán

250-300 ezres telefonáraknál (ami vicc, mert függetlenül is ilyen áron, vagy olcsóbban lehet beszerezni) mi értelme 40 forintos árváltozásnak? Ezt hogy számolják ki? 40 forintos csökkenés miatt pl. 1db plusz vevő sem lesz az biztos.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45) -Ben- válasza joey04 (#44) üzenetére


-Ben-
veterán

Amit a szolgáltatók levágnak, az nagyon gáz.... Utoljára mikor érte meg előfizetéssel telefont venni? :F

(#46) joey04 válasza -Ben- (#45) üzenetére


joey04
titán

Igen, azért mondom ezen túl is léptem, nem lepődök meg az árakon, inkább vásárolok függetlenül, de ezt a 40 forintos csökkentést nem tudom hova tenni, mi értelme van?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#47) Dr. 444Hertz válasza joey04 (#46) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ajánlom figyelmedbe a 13-as hozzászólást :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#48) joey04 válasza Dr. 444Hertz (#47) üzenetére


joey04
titán

korábban is voltak hasonló mértékű változások na meg ha csak kerekítés, akkor miért nem felfelé? ahogy lefelé, úgy felfelé sem számítana a vevőnek az a pár forint, profitorientált cégnél pedig inkább picit emelek mint csökkentek, ha egyik sincs hatással az eladott darabszámra. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#49) Dr. 444Hertz válasza joey04 (#48) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Igaz, de mégis csak jól hangzik, hogy lefelé mentek az árak.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#50) zsolt501 válasza Dr. 444Hertz (#49) üzenetére


zsolt501
nagyúr

A 40Ft-os csökkentés nem hangzik jól marketing szempontból sem, sőt kontraproduktív eredményt vált ki tudat alatt, elég csak megnézni itt is a hozzászólásokat ezzel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.