Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Harlek


Harlek
tag

Ez szerintem egy indirekt tökönrúgás Applenek. :)

(#2) Drenadar válasza Harlek (#1) üzenetére


Drenadar
veterán

szerinted érdekli? de komolyan...

leszokhatnának már a webfejlesztők a flash alapu gombokról, ill nem értem mi egyébért kellene egy mobilnak flasht megjeleníteni.
Facebook farmville? vagy mi? :| Nah az már nagyon beteges lenne.

(#3) vtechun válasza Drenadar (#2) üzenetére


vtechun
veterán

jah, előre félek attól, hogy a böngészők már több magot is kezeljenek, akkor a flash nem egy, hanem mindkét (négy) magot megeheti majd...

#4 de ez a baj, hogy vannak olyan primitív, ugyanakkor akár fontos oldalak is, ahová flash nélkül be sem tudsz lépni... ettől már csak a hyperlinkes pdf oldal a gázabb pl ez a förmedvény : http://www.nyf.hu/tanulmanyit/index.pdf

[ Szerkesztve ]

(#4) manchester85 válasza Drenadar (#2) üzenetére


manchester85
addikt

Mondjuk videó streamingeléshez... Arról nem beszélve, hogy volt olyan oldal, ahova be se tudtam lépni, mert ahhoz is flash kellett volna.

i6 Silver

(#5) LA_COSTE válasza Harlek (#1) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Ezt ők maguk generálták. Igazad van.

(#6) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Ezért is szerintem több korábbi készülék fogja megkapni a frissítést 2.1re.

(#7) Karma válasza manchester85 (#4) üzenetére


Karma
félisten

A videóstreaming pont az a terület, amihez nincs szükség a flashre. Ugyanazt a H.264 videót HTML5-tel is meg lehet nézni, a YouTube már elkezdte tesztelni.

A bejelentkezések úgyszintén, egyszerű hanyagság...

A PDF-alapú weboldal viszont visz mindent :Y

8nemesis8: Én nem látok párhuzamot itt.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#8) 8nemesis8 válasza Karma (#7) üzenetére


8nemesis8
veterán

Ha kedvezni akar a felhasználóinak akkor meglépi ezt. Eddig is mindig elég sok régebbi modellre figyelnek, hogy normális supportja legyen, nem úgy mint mondjuk sajnos Nokiánál... :W Tapasztalatom ezt mutatja.

(#9) manchester85 válasza Karma (#7) üzenetére


manchester85
addikt

Na jó, akkor ezt most az én laikus kompetenciámhoz mérten is fejtsd ki, lécci. :D A szifonon megoldható, vagy megoldható lesz legális keretek között, hogy mondjuk az atdhe.net-en megnézzek egy-egy meccset? Vagy JB kell hozzá?

i6 Silver

(#10) domi007


domi007
őstag

Nemsokara jon a Flash WM-re --nemsokara..jah vagy mar 100 eve nemsokara jon... :(((

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#11) asadasad22 válasza Karma (#7) üzenetére


asadasad22
őstag

mondjuk a h.264 licenzdija miatt meg siman lehet hogy nem is az lesz a vegleges html5-ben tamogatott, hanem az ogg. ettol fuggetlenul a video alapvetoen tenyleg az a terulet lenne, amit illene a html5-nek vinnie.

(#12) Lenry válasza vtechun (#3) üzenetére


Lenry
félisten

pdf alapú oldal :Y
Atyaúristen :W

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13) Coyote2000 válasza Lenry (#12) üzenetére


Coyote2000
őstag

raadasul powerpoint alapu pdf szerintem :DDD mondjuk azt elhiszem hogy egy tendert ezzel meg lehet nyerni, valamelyik hallgato osszedobta lyukasoraban.

(#14) nbg


nbg
senior tag

Es, hanyan kerestetek ra a "Magnetic North Moving Fast" cimszora? :DDD

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#15) majom2 válasza asadasad22 (#11) üzenetére


majom2
senior tag

eddig pedig nagyon a h.264 -nek áll a zászló. egyedül a mozilla problémázik, de gyak az iparág nagy része már erre állt át (nézd meg tv-k től kezdve egy csomó mindenben ott van már a h.264, miközben az ingyenes konkurense sehol sincs). persze, biztos sokan tolják a h.264 szekerét ilyen-olyan okokból, de ez a végeredmény szemponjából lényegtelen.

#3: úristen, mi ez a borzalom??? pdf-es weboldal??? [HÁNYÓSSZMÁJLI] a magyar közszférának valahogy mindig különleges tehetsége volt ahhoz h a rengeteg alternatíva közül mindig a létező legszarabbat válassza ki. vagy ez valami magánsuli? én mac-el be sem tudok menni, pedig van rajta flash-től kezdve minden szar.

[ Szerkesztve ]

(#16) atike


atike
nagyúr

Mit zavarna, ha a kezemben lenne egy Nexus... :) Hajaj...

(#17) Integra


Integra
titán

a flash is csak azokat zavarja, akiknek nincsen és kurva nagy félig üres oldalakat nézegetnek. megértem, hogy zavarja őket.
talán megkéne oldani, hogy legyen minden készülékben flash támogatás, nem pedig hisztizni. elkell fogadni, hogy flash volt, van és lesz. ennyi.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18) MichaelSD válasza Integra (#17) üzenetére


MichaelSD
őstag

Amen.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.