Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) llaszlo


llaszlo
veterán

Hello

Végigcsináltam a leírást. Ezt hol kell beállítani?
Firefoxban a pluginoknál állítsd a Viewright aktivítását "Mindig aktívája"-ra.

Mert viewright plugint nem látok. Plusz a wine mappában sem hozza létre a Verimatrix almappát. Csak egy Microsoft almappa van benne.

Amikor elindítom a FF-ot, akkor kiírja, hogy valami wine cuccot még beállít és telepít. Mi lehet a gond?

(#2) gabo89 válasza llaszlo (#1) üzenetére


gabo89
senior tag

Már nem használok Linuxot egy ideje, úgyhogy most nem tudok segíteni. Viszont megjelent még egy írás róla itt. Ettől függetlenül majd ellenőrzőm, hogy működik-e még az én megoldásom.

indul a sörös aludni

(#3) llaszlo válasza gabo89 (#2) üzenetére


llaszlo
veterán

Azóta fent van. A wines megoldást is próbáltam még akkor de nem megy. egyik sem. 14.04 ubuntu.

(#4) gabo89 válasza llaszlo (#3) üzenetére


gabo89
senior tag

Feltettem egy Kubuntu 15.04-et. Nálam is akadt gond, nem látta a böngésző a plugint, de megoldottam.
sudo pipelight-plugin --update
sudo pipelight-plugin --create-mozilla-plugins

Ha megjelenik a plugin az about:addons címen, akkor jónak kell lennie.

indul a sörös aludni

(#5) llaszlo válasza gabo89 (#4) üzenetére


llaszlo
veterán

Köszi, eddig már korábban eljutottam. A múltkor még kiírt a wine egy hibát, de azt már nem írja, viszont csak addig jut el, hogy betölti az ablakot alul megjelenik a fehér sáv meg a gombok középen meg a szürke-fehér "virág" egyszer-kétszer forog aztán megáll itt az egész és semmi sem történik. A terminal logban sem látok semmi hibát. A bal alsó sarokban még van egy javascript: void (0) felirat.

A winesnél meg tippem sincs, hogy miért nem jó.

[ Szerkesztve ]

(#6) gabo89 válasza llaszlo (#5) üzenetére


gabo89
senior tag

A blogbejegyzés 4. pontjában lévő parancsot írd be.

indul a sörös aludni

(#7) llaszlo válasza gabo89 (#6) üzenetére


llaszlo
veterán

Írtam, hogy már korábban ezt megcsináltam meg újra. De a helyzet most is változatlan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.