Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember
LOGOUT blog

Ultra low-end, találkoztam már ezzel a márkávál a 854 forintos bazinagy fejhallgatójukat néztem ki, ha tönkremegy se vesztettem vele :D persze nem egy AKG, vagy Technics

CMF Phone 1 kicsomagolás - https://youtu.be/jB8Q0ouKdPw

(#2) zsopu


zsopu
tag

Hát....
Na inkább nem mondok semmit...
Csak annyit, hogy 8500Ft ért veszel egy jó aktív hangfalat, rákötöd valamire ( mp3 lejátszó, pc, telefon, TV) és ezerszer szebb hangokat kapsz!

[ Szerkesztve ]

(#3) (jan) válasza zsopu (#2) üzenetére


(jan)
őstag

És az úgy mióta kompakt? :DDD

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#4) adamka16


adamka16
őstag

Ez nagyon betegre sikeredett! :D Jó cikk lett, grat!

(#5) JanFe


JanFe
aktív tag

Az arat megerte, amugy jol sikerult cikk :)

"There is nothing permanent except change"

(#6) Samus válasza zsopu (#2) üzenetére


Samus
addikt

Még mindig vehetek jó kis aktív hangfalakat, és ráköthetem (fülhallgató kimenetre), és az ágyból is hallgathatom és irányíthatom a rendszert.

Igazából most nem a minőségen volt a hangsúly. Teljesült egy régi vágyam. Tudom, sokaknak ez semmit sem jelent, de nekem igen. Mint írtam, most a külsőt helyeztem a funkcionalitás és minőség elé. Mert tudtam, hogy nem fogom sokat használni.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Én pont tegnap vettem elő a régi hifinket a hangfala miatt, mert a 2.1 nem volt az igazi hangzás terén, s rákötöttem a laposra :) Sony RX50 egyébként :) Azonnal bekötöttem a lemezjátszót is =) A cd olvasóját majd megjavíttatom, mert az sajnos elromlott...

Jó cikk lett :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#8) Jocozolg


Jocozolg
tag

Jó a Vilmos a háttérbe :DD

(#9) Armagedown válasza Samus (#6) üzenetére


Armagedown
őstag

Hiába kötöl rá hangfalakat , ha az erősítője rossz minőségű , nem fog úgy szólni ahogy kellene neki
Uncsimtól elkunyeráltam a kis hifijét , még az is jobb ennél , legalább a hangszórói fából vannak
Ezt szerintem botfülüeknek találták ki , aki nem tudja hogy kell a zene megszólaljon

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#10) misx


misx
senior tag

Hát nem tudom, ezek a mikro hifik... Tudom mini hifi ritka, de akkor inkább JVC, LG, Philips, esetleg Sony. A kis hangfalból azért sok mély nem jöhet. Na jó nekem van egy Alesis mikro monitorom, az tényleg odabasz. Igaz az önmagában 27k volt, de van benne hangkártya is, így elég USB-vel rákötni a notira. ;]

(#11) nebulo


nebulo
tag

Hát kb. 16 ezerért már vannak fa dobozos Sony-k is. Újabb modell Samu ilyesmi jelleggel van, de az egy 20-as, Philipps-nek dizájnra nagyon hasonló cucca is 20. Csak azért tudom, mert elfüstölt a Micro Hi-Fi-m és van két jó hangfalam, amihez kéne egy nem konkrét erősítő-de gépre ráköthető-reggel zenével ébresztő-lájtos zenét USB-ről játsza alváskapcslós valami emberi áron. Persze hangfalak nélkül. De 15e alatt tényleg nincs semmi ami "márkás".

(#12) pető bá'


pető bá'
őstag

ez is egy választás. mindeniknek a saját igényeinek megfelelőt kell(ene?) választania.
én még régebben akartam egy hifit, körülnéztem, és ezek a mikro cuccok nekem nem jöttek be. viszont volt árszint is, így egy ilyet vettem. a lényeg az volt, hogy bármit, bármiről lejátszhassak (akár laptopot is lehet vele kihangosítani, van rajta jack bemenet - ez egyébként mikrofonnal is működik), és - szükség esetére - legyen benne erő is.

am korrekt írás, grat :)

"... and I hope you have a great day!"

(#13) shenmuedc


shenmuedc
tag

Szerintem igenis hiánypótló írás. Nem mindenkinek telik jobb cuccokra,pláne manapság.(Egyébként is elszállt a ló egyeseknél) Tesztet meg ezekről sehol. Gratulálok és így tovább.

(#14) opeter87


opeter87
senior tag

Jó teszt és tényleg hiánypótló :C (mindenki csak a menő és drága cuccokat teszteli)

Én ezen az áron inkább két fadobozos hangfalat vettem volna és aztán (pl. mobilról) hallgatnám a zenét/rádiót.

(#15) rw-ultra


rw-ultra
tag

Én is tervezek valami hasonlót a konyhába.Oda nekem/asszonykámnak tökéletes egy ilyen, főzés közben elduruzsol a rádió.
Grat a cikkért.

*http://www.youtube.com/watch?v=ZTu0yvlI8MA*http://jelvenyem.hu/gar/index.html*

(#16) Samus


Samus
addikt

Köszönöm a dicséreteket.

Viszont kérdésem továbbra is azokhoz, akik hangfalat vettek volna: rendben, hogy veszel ennyiért fadobozos, jó minőségű hangfalat (tényleg? Mit is?), és a távirányítást hogy oldod meg? H bármit változtatni kell, akkor telefon elő...egy idő után lemerül, a kábel kilóg, hangfal közel van hozzád (este alváskor jobb, ha messzebb van), a telefon miatt néha extra interferenciát is hallgathatsz, minimális távirányíthatóság sincs.

Én azért vettem, mert irtó szép. Aránylag jó hangja van (mint említettem, nem vagyok HiFista, de azért botfülű sem), olcsó is volt. Nekem megérte. Vehettem volna jobbat is, de miért, ha úgysem használnám ki?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#17) taaz válasza Samus (#16) üzenetére


taaz
aktív tag

Jo cikk volt. :C
A készülék az árához képest jol teljesit. Csodát nem kell várni töle. Emlékszem még anno a 90' években volt egy két ismimnek piaci music centere.... EQ, lemezjátszo, kazetta....CD bemenet..... fadobozos hangfal...... fuuuu hogy üvöltött. De szépen nem szolt. És akkor joval többért lehetett hozzájutni, mint 8500ft. Engem mindig is a régebbi cuccok vonzottak, még a béke beli dolgok, ahol érezhetöen volt bennük anyag. "Tesla, unitra, vidi , orion.... meg a nyugatiak . "

(#18) Apika


Apika
Közösségépítő

Gratulálok a cikkhez! :C Jó áron vetted, és remélem, hogy sokáig tudod majd használni...

(#19) effendi2 válasza Armagedown (#9) üzenetére


effendi2
tag

Milyen az a fa hangszóró? :DD

Örökké akarok élni! Eddig sikerült...

(#20) shaft72


shaft72
tag

Most nem azért, de 2007 óta én is nagy Technika fan vagyok :D

Még annó volt egy 2.1-es, iszonyú korrekt, mdf dobozos mélynyomós szettje a Technikának, hangszín állítással, RCA bemenetekkel, csiptethető hangszórókkal kapaszkodjatok: 6490 Ft-ért. Még jó, hogy annó vettem belőle kettőt. Egyik az irodában bömböl, másikat raktári helyszínekre szoktuk kivinni, de úgy képzeljétek el, hogy ilyen több száz négyzetméteres raktárakat simán beszól, már jópáran meg akarták venni, a mélye pedig igen döbbenetes ezért a pénzért :D Persze, hangminőségre igénytelen, de arra, hogy valami zörögjön, adott estben bömböljön, így melóhelyre, építkezésre stb. tökéletes! Azóta is töretlenül üzemelnek!

[ Szerkesztve ]

(#21) XtremLor


XtremLor
őstag

8500 huf nem sok érte, megérte az árát, hasonlót akarok én is szerezni vagy használtat még nem tudom. A műhelybe nyáron ha kint dolgozik az ember jo ha szól valami mellette vagy az esti sütésekhez stb :K Testvérem újított be pár Technikat eddig én még magamnak nem próbáltam, billentyűzet, meg egy 2.1 hangfalat vett, az előző sajnos idő előtt meghibásodott garanciába cserélte, így semmi panasz nincs rá.

Grat a cikkhez!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#22) Armagedown


Armagedown
őstag

Még az érdekelne , hogy áramtalanitás után megmaradnak-e az elmentett rádiók.
Ami most van nekem , annál törlődik sajna

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#23) csabili74


csabili74
aktív tag

Annyit megér, szerintem kollegákkal össze kellene dobjunk, a régi sokol már nem az igazi:)

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#24) Samus válasza Armagedown (#22) üzenetére


Samus
addikt

Természetesen igen. Ami el van mentve, az ott is marad. Én is áramtalanul használom, csak akkor dugom be, mikor szükségem van rá (még nincs végleges helye).

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#25) Szkipi


Szkipi
tag

Szerintem teljesen korrekt az írás is meg a cucc is. Grat :R
8500Ft és még USB is van MP3/WMA támogatással, szerintem teljesen okés.
Nem mindenkinek van rá keret, hogy a 20e Ft-os cuccok között nézelődjön. Arról nem is beszélve, hogy a cikk írójának ez volt a régi nagy vágya egy olcsó kis otthoni "döngicsélő", egyszóval hiába ócsárolják egyesek ha Ő örömét leli benne akkor felesleges minden szó.
Egyébként engem már régóta furdal a kíváncsiság, hogy ezeknek a Technika cuccoknak melyik gyártó a háttere, nem tudja véletlen valaki???
Én is büszkélkedek pár Technika márkájú cuccal (füles, óra..) de teljesen rendben vannak és régóta hibátlanul működnek (főleg az árukhoz képest)!!

"Nincs ez elb@szva, csak másra lesz jó!"

(#26) kovy79 válasza Szkipi (#25) üzenetére


kovy79
őstag

Szerintem is korrekt és hiánypótló kis írás.
Egyeseknek tudnia kellene helyén kezelni a dolgokat.
A szerzőnek megfelel a termék? Bőven. Más négyszeres áron vesz egy nyamvadt agybadugós fülest...
Egy gondom van csak a cikk tárgyával, hogy tecskós. Elvből soha semmit onnan...

Mod: nem válasz akart lenni. :)

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#27) XtremLor válasza kovy79 (#26) üzenetére


XtremLor
őstag

jo tecskó mivel nagyban vásárol mindent, így bolti árak alá tud menni jócskán pl kiárusításon fele annyiért vettem profi fali konzolt mint a legolcsóbb netes boltba! 2300 vettem bolti ár meg 5-6e körül. Igaz sok a szemét is meg a túlarázott silány, de nem vagy köteles mindent megvenni! :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#28) kovy79 válasza XtremLor (#27) üzenetére


kovy79
őstag

Persze, értelek, de nekem fontosak az elveim.
Inkább nem eszek annyit és a drágábbat veszem meg, de nem ott...

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#29) XtremLor válasza kovy79 (#28) üzenetére


XtremLor
őstag

Élelmiszer és ruhanemű esetén ez nálam is igaz, egyedül az elektronikánál aminél nem, becsülendő hogy ragaszkodsz az elveidhez! :R

"Legen...Wait for it...Dary"

(#30) shenmuedc válasza Szkipi (#25) üzenetére


shenmuedc
tag

Törökországban gyártják. Húgom exével régen rengeteget jártunk műszaki cikkekért nagykerekbe pl. autós multimédia GPS ilyesmi, mikor Magyarországon még igen keveseknek és drágán voltak ilyesmik. Na ott készülnek ezek is Kínai koprodukcióban.

[ Szerkesztve ]

(#31) Szkipi válasza shenmuedc (#30) üzenetére


Szkipi
tag

Kösz.
Most már legalább ezt is tudom.
Már Törökország az új trendi....nem menő a Made In China :D

Egy ismerősöm mindig azt szokta mondani, hogy olyan műszaki cuccot kel venni amire az van írva hogy "Made In China" mert akkor biztos nem találkozol annak a hamisítványával (mivel már eleve az) :D :D

[ Szerkesztve ]

"Nincs ez elb@szva, csak másra lesz jó!"

(#32) rootkiller


rootkiller
őstag

Nyolcezeröccá'??? Nekem a két kábel amivel a két stúdió monitor be van kötve került 7000be. Semmi extra, ipari standard minőség. :D

Artengo TR 990 Pro

(#33) forgonati


forgonati
őstag

"Háttér miatt nem beszólni! A Vilmos ajándék volt, az FF kép pedig egy órarend, annyira régi, hogy már azt sem tudom, mikori..."

A háttérről. A Vilmos finom, Yuna pedig gyönyörű :) Szóval részemről a háttér hibátlan :)

A "hifiről" nem nagyon akarok nyilatkozni :D Egyszer volt egy Technika márkájú egerem, kábel nélküli, 10 EUR volt a Tescoba, és hát 2 nap után idegrohamomban úgy vágtam a falnak hogy a széjjelrepülő darabok majd kiütötték a szemem. Ettől sem várnék sokat, bár kétségkívül lehet használni valamire. Mondjuk konyhába, vagy műhelybe elmenne, ahol csak az az igény hogy szóljon valami. Ha meg tönkremegy, nem ér nagy kár.

Azért remélem téged tovább kiszolgál mint engem az az egér :)

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.