Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#152) snecy20 válasza citkar (#148) üzenetére


snecy20
veterán

Egyértelműen, bár az túl szép lett volna hogy igaz legyen az első 2-3 részhez nyúlnak vissza.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#153) Luck Dragon

Félve de belül annál nagyobb reménnyel várom milyen lesz teljes pompájában.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#154) RaZroX


RaZroX
addikt

Csak szerintem volt pont ugyan ilyen civil fehér teherautó az U2, MW és Carbonban ? Mármint ami a videó elején van..

[ Szerkesztve ]

This is the way

(#155) - = Zk = - válasza RaZroX (#154) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem, szerintem is...
fura volt, más képben látni. élethűbb :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#156) RaZroX válasza - = Zk = - (#155) üzenetére


RaZroX
addikt

Na akkor csak nem néztem be :D Ha u2-ben drifteltem biztos, hogy jött egy ilyen szemben az úton :D Eléggé nosztalgikus érzést ad a videóhoz amugy.

This is the way

(#157) Luck Dragon válasza RaZroX (#156) üzenetére

Legalább úgy érzed majd hogy igen hazai "pályán" vagy:D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#158) Penguin95 válasza RaZroX (#156) üzenetére


Penguin95
senior tag

Szót se róluk, pont most szúrta el a versenyem egy ilyen tragacs. :D

(#159) RaZroX


RaZroX
addikt

Illetve még egy észrevétel, nincs feltüntetve az NFS logó a videóban. Nem tudom már melyikkel jött be az a logó, de az UG és MW időszakban még nem volt.

Mondjuk ennek lehet, hogy nincs semmi jelentősége :DDD

[ Szerkesztve ]

This is the way

(#160) snecy20 válasza RaZroX (#159) üzenetére


snecy20
veterán

Óbazz, hogy mikre nem figyeltek má'.... ;] lehet nem is NFS lesz. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#161) - = Zk = - válasza RaZroX (#159) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nincs má' NFS logo... NEED FOR SPEED van helyette.. érd be ennyivel :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#162) RaZroX válasza - = Zk = - (#161) üzenetére


RaZroX
addikt

Amúgy is szarul nézett ki ;]

This is the way

(#163) Peti78


Peti78
őstag

History of - Need for Speed (1994-2014) Az evolúció.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#164) Baryka007 válasza citkar (#144) üzenetére


Baryka007
őstag

Need For Speed II vel hányszor játszottam Split Screenben a haverjaimmal :DDD :DDD Áthívtam a haverokat akiknek nem volt számítógépe, hogy gyertek bajnokságot rendezünk Split Screenbe ki a jobb! :D :D Istenem alig voltam akkor 10 éves :DDD :DDD

(#165) snecy20 válasza Peti78 (#163) üzenetére


snecy20
veterán

Amúgy teszem hozzá hogy a III-as rész idején a Motorhead nevű játék mind hangulatban, mind grafikában, mind játékélményben ütötte ám a kor NFS-eit, ám olyan túl nagy karriert nem futott be végül. :)

Motorhead

És amikor megláttam először a játékot sima szoftver renderben '99-ben, igencsak eltátottam a szám.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#166) dredbiro válasza sz.atesz89 (#138) üzenetére


dredbiro
senior tag

örülnék én is nagyon, ha picivel nagyobb szabadságot adnának tuning téren, majd meglátjuk

Good hunting,STALKER !

(#167) seederking


seederking
őstag

Jól hangzik,ütős a "trailer". Várjuk szeretettel,hátha ismét elkapja a rég elengedett fonalat.

(#168) oriic válasza seederking (#167) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mindenki ebben reménykedik, így van még egy játék amit lehet várni idén őszre. :) :DD

Live-Die-Respawn

(#169) lmno válasza oriic (#168) üzenetére


lmno
őstag

Azért a Forza 6 valahogy jobban érdekel :))

(#170) oriic válasza lmno (#169) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Más kategória a két játék szerintem.. :D

Live-Die-Respawn

(#171) - = Zk = - válasza oriic (#170) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nagyon más :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#172) Onadiar


Onadiar
csendes tag

na ez az amire nagyon kíváncsi leszek....

Amiben tudok segítek! Csak kérdezz bátran!

(#173) RaZroX


RaZroX
addikt

Bejelentették az új Need for Speedet

A játék mindenféle alcím nélkül érkezik, a korábbi Underground-pletykák tehát alaptalannak bizonyultak.
Ami a rendőröket illeti, a készítők elismerik, hogy fontos részei a Need for Speednek, de "nem feltétlenül kell játszanunk is velük".
A játék motorját az alapoktól az új lehetőségeknek megfelelően alakították ki. A készítők elmondása szerint ez olyan dolgokra ad lehetőséget, mint a fizikai alapú renderelés, amit nem lehetett megcsinálni az előző generációban.

Ééérdekes..

This is the way

(#174) oriic válasza RaZroX (#173) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Erre a fizikai alap render dologra kíváncsi vagyok mit takar.

Amúgy a játéknak egyelőre nincs alcíme, de lesz. A rendőröket pedig a sztoriban kell majd irányítani...

Live-Die-Respawn

(#175) wolfman válasza RaZroX (#173) üzenetére


wolfman
veterán

Végignéztem a mellékelt videót (előzetes ugye), aztán a végén bedobott egy jópár videót, hogy a kis hülye gyerekek milyen izgatottak az új NFS játékkal kapcsolatban mer ez minden vágyuk és nagyon várják. De gáááz! :(

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#176) dredbiro


dredbiro
senior tag

..." kiadó reményei szerint előnyére válik majd, hogy a Ghost Gamesnek nem kellett 2014-ben is kiadnia egy köztes epizódot " :U kezdek kételkedni

Good hunting,STALKER !

(#177) CJ4567


CJ4567
veterán

Underground úton haladnak.
Angol tudás szükséges, elmondja hogy az Underground úton haladnak(kint volt a Ghost Gamesnél és játszott vele[kihívták]).

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#178) lmno


lmno
őstag

Mi a francnak sztori egy autós játékba? Ezt sose értettem.
Szerintem az utolsó jó Nfs az UG volt a feeling miatt, a Porsche Unleashed pedig az igényessége miatt.

(#179) Penguin95 válasza lmno (#178) üzenetére


Penguin95
senior tag

Mert Need for Speed, és mert sokat dob a játék élvezeti faktorán egy jó sztori. Persze nem minden autós játékba kell, rFactorba például felesleges lenne.

(#180) Glenda


Glenda
addikt

Zseniális. Lejáratják a nevet ezzel a paulválkerszimulátorral.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#181) oriic válasza Glenda (#180) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivan? :D

Live-Die-Respawn

(#182) CJ4567 válasza Penguin95 (#179) üzenetére


CJ4567
veterán

rFactorban is van kicsi, verseny nyerésért kapsz pénzt amiből tudsz venni Samsung Galaxy S6-ot új autókat meg fejlesztéseket. :DDD

Glenda: az Undergroundtól lett meg a sorozat hírneve, amit a Halálos Iramban inspirált. És rengetegen(közöttük én is) szerette volna ha visszatérnek ehhez a vonalhoz, és megtették. :)

No Sana No Life

(#183) dredbiro válasza CJ4567 (#182) üzenetére


dredbiro
senior tag

+1 :K

Good hunting,STALKER !

(#184) trufa12 válasza Glenda (#180) üzenetére


trufa12
addikt

Teljesen ideje hogy jöjjön már egy pólvókerszim :D meg is hót, meg mennek a halálosabbnál halálosabb iramú filmek...

nah meg régen az underground óriási feeling volt, és ha eltalálják a zenéket, a hangulatot akkor aztán rohadtul mind1 hogy van e rendőr v nincs, meg hogy most ilyen lesz, mert neki ülve addig tolja az ember amíg füstölgő gumi (ez esetben vga szagot nem érez) :D

Csak legyen egy értelmes irányítás benne ... már úgy értem hogy a gagyi előtt legalább 2-3 szinttel jobb legyen . Aztán engem meg a 2003-ban elhagyott 12 éves énem meg is vették kilóra.

Nem is volt annál jobb élmény mikor tuningoltunk, haverokkal egymásnak mutogattuk mit hogy alakítottunk...

persze ez már csak nosztalgia mert mindenki felnőtt , ez csak a mostani fiataloknak lesz max ekkora feeling , de azért jó lesz egy ilyen laza éccakai életet élni esténként kikapcsolódás képen pc- előtt.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#185) Glenda válasza oriic (#181) üzenetére


Glenda
addikt

Emlékszem a régi NFS-re, szép, változatos tájakon száguldozni egzotikus autókkal. Aztán jött a neonos baromság a tunungolt ladákkal. Sötétben. Ha nem giccselted össze az autót, akkor nem tudtál túljutni szinteken (valami csillagok?).

Ezt a hányást rebootnak hívni eretnekség. A NFSHP-HP2 volt nekem a sorozat csúcspontja. Érted, autóverseny, nem pimpmyride halálosirambanba oltva...

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#186) trufa12 válasza Glenda (#185) üzenetére


trufa12
addikt

Jah hogy :) te inkább szereted a régieket, hát jók voltak. De akkor te öreg legény vagy a gáton.
Mi vagyunk fiatalok . :R

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#187) trufa12 válasza CJ4567 (#177) üzenetére


trufa12
addikt

Nah mondjuk ezt a gyereket úgy állba taposnám ahogy van :D
Komolyan mondom ilyen videókkal ne riogassál mert ténylegesen megijedtem , mi lenne sötétben találkoznék vele...

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#188) oriic válasza Glenda (#185) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Értelek. Nézd most erre mit lehet mondani. Azok a kiadások a mai világban már nem sokáig élnének. Változik a világ, változnak az igények...

Live-Die-Respawn

(#189) Glenda válasza oriic (#188) üzenetére


Glenda
addikt

Ezzel egyetértek. Sajnos. Csak valamilyen szinten nem frankó, hogy sokaknak a NFS névről ez jut eszébe, és ezt tartják az igazinak.

Én személy szerint egy Forza Horizon vagy TDU-szerű részt várnék.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#190) Pöttön válasza Ventur@ (#113) üzenetére


Pöttön
őstag

Ha úgy oldják meg mint az első Most Wanted-ben akkor szerintem teljesen jó lesz!
Pl a 240SX-nek lesz mindenből 3 motor upgrade-ja, a Bugaci Veyron-nak meg semmi, lehet majd bele tenni nitrót azt csókolom, mert minden gyárilag benne van már.

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#191) winhate


winhate
őstag

Hoki arcade ...

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#192) negro válasza winhate (#191) üzenetére


negro
őstag

Race07 es Assetto Corsa -val szimulatorozok jo par eve es attol meg, hogy arcade az NFS meg lehetne jo.

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#193) Penguin95 válasza CJ4567 (#182) üzenetére


Penguin95
senior tag

Jó, kész, mára megnyerted a zinternetet, úgyhogy én el is zárom. :D

(#194) lmno válasza Glenda (#185) üzenetére


lmno
őstag

Ezért vettem Xboxot :) Meguntam, hogy pc-re már nem adnak ki ilyen autós gémet.
Mondjuk az UG1 még a maga idejében jó volt, király hangulata volt és tele volt új ötletekkel. De azóta lehúztak róla már X rókabőrt, úgyhogy nem igazán értem, hogy mire most ez a nagy örömködés.

(#195) Glenda válasza lmno (#194) üzenetére


Glenda
addikt

Na igen, elsőre tényleg érdekes volt, de harmadszorra, a MW-nál már kimondottan unalmas volt. Spinoffolni kellett volna a második után, aztán jelenhettek volna meg játékok, csak ne NFS névvel...mert ez rohadtul nem az.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#196) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Kiadhatnanak olyat amiben a tuning nem Stage 1, Stage 2 fokozatokban merul ki.

Mondjuk kiadhatnak felujitva a motorcity-t

[ Szerkesztve ]

(#197) snecy20 válasza oriic (#188) üzenetére


snecy20
veterán

Mondjuk alapvetően igaz amit ír, iszonyúan el vett víve a divat és az eladhatóság felé a sorozat. Nagyon el tudom képzelni hogy az ősfanok ízlésével totál nem találkozott már az Underground 1 sem.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#198) negro válasza Malibutomi (#196) üzenetére


negro
őstag

A Motorcity Online-al volt szerencsem jatszani jo 1 evig. Sajnos mondhatni megolozte a korat es ezert csuktak be a servereket... A legjobb NFS volt. Olyan volt mint egy modern Street Road

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#199) Glenda válasza snecy20 (#197) üzenetére


Glenda
addikt

Az UG1 nem volt rossz, főleg mivel a HP2-ben a sebességérzet el volt rontva. Az UG2 nyílt világa megint jó volt. A baj harmadszorra volt, amikor már megint neonokat rakosgattak, és a tuningolt Focus megelőzte a Lamborghinit.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#200) Baryka007 válasza Pöttön (#190) üzenetére


Baryka007
őstag

Vagy !! Gyorsuljon akkorát a 240SX 2. motor upgraden mint a Bugaci Veyron ! És 3. upgradenél még ott is hagyja... És így már lehet adni a Veyronnak is upgradet ! De a 3 upgrade ugyan úgy meglegyen... Csak a 3. upgradel érje el ugyan azt mint a 240SX a 3. al! ( Máshogy Skálázódjon ) A különbség max annyi legyen, hogy a Veyron annyi pénzbe kerüljön hogy a játék végén tudd megvenni.. Mert ha az elején meglenne, akkor mindenkit otthagynál vele ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.