Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) draco31


draco31
veterán

Na de van e FM rádió benne?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2) schawo


schawo
titán

A fenébe, ezt nem lehet fikázni olyan könnyen. :O

Végre egy normálisnak tűnő kütyü. :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#3) elefant válasza draco31 (#1) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

Van neki az is!

(#4) buvartacsko válasza schawo (#2) üzenetére


buvartacsko
addikt

miért nem, valaki pl beírhatná hogy vaterán 100x olcsóbban vesz 1000x jobb hangfalakat, meg 10000 éves erősítőt hozzá. :)

(#5) Maximum1


Maximum1
őstag

Szép.
Kéne valami már az Aiwa NSX999Mk2 helyett, de nem találok semmi hozzáfoghatót ekkora méretben.
Első tulaja vagyok 1998-óta, igazából csak az miatt cserélném mert 1 rca bemenete van. :(((

(#6) vinibali válasza buvartacsko (#4) üzenetére


vinibali
őstag

én is régi dolgok híve vagyok, kb 15 éves Sony tornyom van :)
de ez tényleg pofás lett

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#7) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Ez most NFC-n tolja át a hangot, vagy az csak a párosításban van, és bluetooth-on megy át a hang? Ha az első, mi a neve a technológiának?

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#8) buvartacsko válasza Blindmouse (#7) üzenetére


buvartacsko
addikt

az nfc általában a párosításhoz szükséges.

(#9) Ati1979


Ati1979
veterán

Minden nap megjelenik egy hasonló termék. :)

Mondjuk ez talán jobb mint a eddigiek, de azért csodát nem várnék tőle. Walkman dokkoló is csatlakoztatható. :C

(#10) Polllen válasza schawo (#2) üzenetére


Polllen
nagyúr

Mar hogy a fenebe ne lehetne:) Nfc van, flac, aac nincs:P

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#11) Xero válasza buvartacsko (#4) üzenetére


Xero
nagyúr

Nem 100x olcsóbban, de ha pl iPhone-hoz kell, akkor ott van a h/k AVR-1700-as erősítő és egy pár JBL loft 50. Igaz, hogy 170-180e Ft-ból jön ki csak, de klasszisokkal komolyabb cucc és jobban bővíthető is.

Az pedig tény, hogy ezeket használtan is be lehet szerezni. Az erősítő 2-300€ körül meglőhető és egy jó hangfalpár is lőhető ennyiért.

Én is töröm a fejemet egy AirPlay képes h/k erősítőn, mert a bridge nem igazán lesz már használható a jövőben.

[ Szerkesztve ]

(#12) Sefter


Sefter
veterán

Ez jó cucc, végre nem hazudnak rá több száz wattot...az a 2x25 akár még hihető is...

(#10) Polllen
A flac/aac talán nem kis való ebbe a kategóriába...

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#13) ALBY


ALBY
senior tag

Derék cucc, ilyen kéne több igazi hangfallal persze jó áron, nem az ipod dokkolós borzalmak, meg 7.1 tejfölösdobozok.

De Flac hiánya nagyon gáz hiba, mibe került volna ez 2013-ban mégis?

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#14) mcs


mcs
veterán

A mai Sony mikro hifik, még ha gyerekesen is írom le, viccen kívül nagy rakás sz*rok. Még az 50-60 ezer forintos hangja is ótvarul dinamikátlan, és gyenge. Aki tudja, kapcsoljon be párat a Sony Szalonokban, és meglátja, én is meghallgattam már nem keveset. A Samsung MM-330, és annak utódjai mellé teszem le a voksomat. :)

(#15) draco31 válasza vinibali (#6) üzenetére


draco31
veterán

Nekem is egy kb. 15 éves JVC HiFi-m van, bár nem az eredeti hangfalaival, de nagyon szépen szól, eszemben sincs lecserélni. Legjobban az tetszik amikor jön a haver, hogy mekkora 5.1-est vett, és feltűnően csöndben van amikor bekapcsolom ezt a kis szépséget. :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#16) k.istvan80 válasza Maximum1 (#5) üzenetére


k.istvan80
csendes tag

Maximum1:

Aiwa NSX-999MkII ;] Na ennek a hangja mellett valóban felkötheti a gatyát a legtöbb kategóriatársa :)
Nekem is van egy ilyenem (és szintén 1998-ban vettem), mondjuk már vár rá egy kis restauráció (kijelző elszállt, állítólag egy-két kondit kell benne majd cserélni.

Op3n Dott P4502, WayteQ xTAB-70dci, AMD Athlon II X3

(#17) Ati1979 válasza mcs (#14) üzenetére


Ati1979
veterán

Kösz az infót. :R
Ezt jó tudni...

(#18) mcs válasza Ati1979 (#17) üzenetére


mcs
veterán

Samsungon és LG-n kívül mást nem éri meg venni. A Pioneer és Denon cuccok is mind csalódást keltőek aranyár kategóriában. Azok is legfeljebb középben meg magasban tudnak szólni elviselhetően, de mélyben iszonyatosan erőtlenek. :)

(#19) nismoka válasza mcs (#18) üzenetére


nismoka
addikt

Pont a Samu és az LG ami audio cuccban harmatos! Fura izlésed lehet ha a Denon-t tartod rossznak...

(#20) nismoka válasza mcs (#14) üzenetére


nismoka
addikt

:W :W

(#21) mcs válasza nismoka (#20) üzenetére


mcs
veterán

A mai Denon mikro hifik nem is olyanok, amilyennek elvárná az ember, ráadásul ,,enyhén" túlárazottak. Hallgass meg egy párat, ha teheted. :)

[ Szerkesztve ]

(#22) mcs válasza nismoka (#20) üzenetére


mcs
veterán

Sajnos mikro és mini hifiból manapság már nem azt kapja az ember 70-80 ezerért, amit mondjuk 10-15 évvel ezelőtt. Egyre kisebbre nyomják össze a hangszórókat, és ráírnak 100 wattot, csak hogy hülyíteni lehessen a kedves vevőket, közbe meg alig van bennük erő. Denonból is csak erősítőt érdemes venni minimum, ha komolyabb hangkeltésre kell valami.

(#23) nismoka válasza mcs (#22) üzenetére


nismoka
addikt

Pld a Sony CMT-MX500 és MX700Ni teljesen korrekten szólnak 50-80ezerért. Persze én is a komponens rendszer híve vagyok de most "mini hifi" a téma ;) 10-15 éve persze más cuccok voltak de kár azokat ide keverni.

[ Szerkesztve ]

(#24) Ati1979 válasza mcs (#18) üzenetére


Ati1979
veterán

Igazából nem hallottam mostanában ilyeneket.

Azért szerintem a denon az elég jókat gyárt. Mondjuk azok meg nem ennyibe kerülnek.
Szerintem amúgy jobbam megérheti venni valami usb-s aktív minihagfalat ilyen eszközök helyett. A cd eléggé visszaszorulóban van, bt, meg nfc meg nemt tudom mennyire szükséges az emberek többségének...

Ennyi pénzért vagy egy kicsit többért már elég jó lehet kapni.

(#25) macika69


macika69
tag

A SONY nagy sikerű mikro hifi sorozata a CMT-CP (CX1, Z1, Z2, Z3) sorozat volt. Nekem is volt belőle szinte minden változata. A mostaniak közül ami zenehallgatásra szóba jöhet az a SONY CMT-G sorozata. [link] De ez árban is ott van ahol a többiek vagyis 100e Ft felett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.