Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pit stop


pit stop
addikt

One-nak tetszik az ára; lehet azt vettem volna ha előbb csökkentik :U

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#2) margithid


margithid
veterán

Kártyás árakat is csökkenthetnék.

(#4) Blackmirror


Blackmirror
senior tag

Ezen az ABCD Reden valahogy nem igazodok ki. :U

iPhone X@R, iPad Pro

(#5) mukibuci válasza Blackmirror (#4) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

8-5-3-2e pluszba megy a red alap 9990 díjára

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6) MaxTorque


MaxTorque
tag

Kíváncsi vagyok a C7-re. Négy magy, 512 ram, 5", 480x800 :D

Szerk.: Vodafone Webshop: Kijelző felbontása: 1584*2816 pixel*pixel :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7) margithid válasza MaxTorque (#6) üzenetére


margithid
veterán

Durva összeállítás, de fél GB Ram több mint vicc ma már. Sajnos nap mint nap tapasztalom a nexus s-en...

(#8) Steve1207 válasza MaxTorque (#6) üzenetére


Steve1207
veterán

Támadnak a középkategóriás tepsik 5"+ -ban idén úgy néz ki. Azt hittem kicsit még elhúzódik a "trend", de elég hamar ideértek. Nem baj, legalább hamarabb kinőljük!

(#3) halkow: Szolgáltatást vásárolsz, ha csak a készülékárakat nézzük jogos, de kilehet jobban jönni általában, ha kihasználod a csomagod. Amúgy ezt nem mindegyik így csinálja, amióta a halandó is tud mobilt venni? :D Ideje lenne ezeket úgy nézni, mint kb egy "telefon bérlés".

.

(#9) mediumgecso válasza Blackmirror (#4) üzenetére


mediumgecso
őstag

Ez a lényeg....

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#10) Strezi


Strezi
őstag

Vennék is egy Nokia 925-öt, de nem tudom kosárba tenni. Lehet hogy már nincs is
? Vagy csak én bénázok :F

[ Szerkesztve ]

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#11) Silentfrog válasza margithid (#2) üzenetére


Silentfrog
veterán

Nah, persze majd csökkentik azokat is hogyne! :P
Miért nem jó neked a Nokia Lumia 520 44 ezerért? Persze mert irigy vagy,hogy az MM-ban 19 ezerért adta a fakóbb piros szolgáltató?

Másrészt én szívesen adok több pénzt ,így tudnak fejleszteni. A múlt évben egy órát kellett várni az ügyintézőre a telefonos ügyfélszolgálaton,tegnap már csak fél órát tartottam a vonalat míg előkerült valaki! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12) mukibuci válasza Silentfrog (#11) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

rögtön az ingyen sör + örökélet project 2.0 végrehajtás után :DDD

Strezi: Nokia Lumia 925

Keresd üzleteinkben vagy a Vodafone Belvárosban!

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13) Blackmirror válasza mukibuci (#5) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Köszönöm közben megtaláltam a letölthető árlistát is,és sikerült kibogozni :R

Ilyet nem nagyon láttam még:
Iphone 5C 16 GB sárga zöld rózsaszín Red B-vel 9990.-
5 c 16 GB fehér,kék Red B 49990.- :))

iPhone X@R, iPad Pro

(#14) Bogyi007 válasza Steve1207 (#8) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ezek az árak akkor jók ha a csomagokat ki tudod használni igazán valamint ha régóta előfizetést birtokolsz náluk.

Én speciel 2006 óta náluk vagyok aminek köszönhetően a készülékárakból màr 8000 forint kedvezményt kapok. Idén áprilisban màr válthatok is éppen s a kiszemelt Nokia 625 ára is alakulóban van végre.

Blackmirror: tudsz egy linket adni a listához?

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#15) batai15


batai15
félisten

Még mindíg pofátlan drága. Sose felejtem egy a rég elfelejtett galaxy s2 100k-s árát

(#16) Blackmirror válasza Bogyi007 (#14) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Parancsolj: [link]

iPhone X@R, iPad Pro

(#17) Steve1207 válasza Bogyi007 (#14) üzenetére


Steve1207
veterán

Jaja, pont azt mondom :) Plusz az okostelefon alapból folyamatos netet érdemel (nem, nem WiFi-t). Én pl nem fogok kifizetni 100-500mb-ért 1-2e-et, ha jóval többet kapok kevesebbért is a meglévő előfizetésemhez.
Kedvezményem nekem is van van már bőven és ez mindegyik szolgáltatónál megvan. Akik váltogatnak össze-vissza ők jogosan nem érnek vele semmit hosszú távon.

Sőt, gariztatáskor is előny, hogy nem kell a megszokott minőségről lemondanod, mert hasonlót kapsz, mint amilyen készüléked volt, átvevőpontok meg dögivel akadnak országszerte. Olyankor meg szintén csak pénzkidobás, ha ideiglenesen okostelót veszel. Aztán lehet jönni, hogy 10-20e-rel olcsóbban vette sufnigsm-ből a flagshipet. Egy éves net ár már megfordítja, a rendes gariról meg ne is beszéljünk.

.

(#18) autox3c válasza Blackmirror (#13) üzenetére


autox3c
tag

Már több hónapja így van :)

Adj egy falat falat mondta a falat faló faló.

(#19) Bogyi007 válasza Blackmirror (#16) üzenetére


Bogyi007
veterán

Köszi!

De sokszor kerestem már ezeket a listákat.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#21) danikollar válasza MaxTorque (#6) üzenetére


danikollar
őstag

Amúgy a vodánál az Alcatelből a 7041X verzió kapható, ami 1GB RAM-mal van ellátva. Vettem páromnak és hihetetlenül pörgős a rendszer, kellemes csalódás a telefon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.