Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Scorpio06


Scorpio06
aktív tag

Jó ötletnek tartom az ilyen videóteszteket, csak a hang, és a kép minőségen kéne javítani.

(#2) Chosen


Chosen
addikt

Jó teszt, bár szerintem is lehetne csiszolni a fentebb említett dolgokon. A hangot megoldaná egy csipetetős mikrofon a pólón, a videó pedig elférne 720p-ben :)

(#3) Bocha válasza Chosen (#2) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

A videó napok/hetek kérdése (félprofi kamera, bár 720p-nél nem fogunk feljebb lépni a feltöltéskor), a hang egy-két hónap (normális wireless mikrofonok). :R

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#4) Konflikt


Konflikt
addikt

ez finomnak tunik:)
johetnek meg videos tesztek. kar, h macally tokot memadott a speedshop. Na megyek videot nezni

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#5) Karma


Karma
félisten

Jó sok műanyaghulladék :(

Magam csak három tokot próbáltam az idők során, messze a legjobb ezek közül a MacAlly BookStand volt. Mondjuk így hónapok után már elkezdett öregedni (szétvált a fül, amivel össze lehet zárni, mondjuk ez csak esztétikai gond), méret, védelem és funkcionalitás szempontjából is über-alles. Főleg, hogy vékony marad tőle az eszköz (munkatársnak egy számomra ismeretlen márkájú tokja van, kb. ugyanez a szisztéma, csak sokszor vastagabb és masszívabb. Jó cucc, majd megkérdem hogy hívják.)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#6) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Király lett, viszont a videó minősége.... :( , de összességében szerintem kiváló! :R
Annyit nem értek, hogy minek a hátuljára ilyen védő valamik ? ;]

PS4

(#7) joey04


joey04
titán

az első meg az utolsó tetszik igazából, a többi fölösleges szvsz és nem is szépek.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) nord_


nord_
veterán

Tetszik ez az új, videós módi! :K :C

Tokok: hááát... elég sok a hulladék.
Nekem a gyári Apple tok van, használatban kvázi tökéletesnek mondanám. Egyik barátomnak Griffin Elan Passport van: igényes, szép darab, de sajnos a tartófülek valamelyest rálógnak a gombokra. A másik ok, ami miatt a gyárit vettem: a kissé döntött asztali használathoz ez adja a legtökéletesebb megoldást.

Vissza a Speedshophoz: ha onnan kellene választani tokot, akkor a Brando (43879 cikkszàm) mellett döntenék.

(#9) GALARDO


GALARDO
addikt

Jó teszt még ilyet! :C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#10) plus44


plus44
veterán

Csatlakozom Karma kollégához többek között. Sok gagyi műanyag cucc, a legjobb egyértelműen az első Casemate volt, mondjuk annyi is az ára...

A videók meg mindig is bejöttek. Ilyet, még!:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#11) <NewL>


<NewL>
addikt

5-6 ezer ezekért a vacok, használhatatlan, szilikon gagyó színű valaimikért. ha adnának 5-6 ezret meg a tokot, akkor esetleg...:D

There's an app for that

(#12) nord_ válasza <NewL> (#11) üzenetére


nord_
veterán

Azért érdekes, mert ennyért már rendes tokot is lehet venni (lásd a lentebb írt Brnado).

(#13) Inarus


Inarus
addikt

A "Különösen ajánlott" - logo a háttérben nagyon beteg! :DDD

(#14) Dsert


Dsert
tag

Ez jó volt, több ilyet sziivesen néznék!
Jobb mint olvasni. Sokkal. + érdekesebb is :F :)
Üdv: Máté

(#15) talamasca


talamasca
senior tag

A videótesztek jöhetnek, én a TeCsőn is szeretem őket.
A minőséggel kapcsolatban már reagáltatok, a jobb hang és kép várós.

Látom iLife '11-t használtok már ti is! :)
Akkor annyit tudtok a mostani videókon is csinálni, hogy egy hangerőre hozzátok a videó hangját pl. az intro-outro videók hangjával.

Szóval kérjük még a videóteszteket! Szerintem az új telefonoknál is hasznosabb sokszor, segít pl. az objektívabb véleményformálásban. (pl. egy lassú menürendszer egyértelmű lesz rajta)

“Black as midnight on a moonless night.”

(#16) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Jó lett de remélem egy telefont a szokásos módon fogjátok tesztelni a szöveg többet ér mint a videó szerintem.
De ilyen pici kütyüket így jobb tesztelni az biztos

(#17) DemonDani


DemonDani
addikt

Zene csak engem zavar?
Ez nem a Viva Party összefoglalója :W
Szóval ezt részemről el lehetne felejteni mert elég érdekes feelinget biztosít az amúgy jó tesztnek.

Az irány jó, 720p 192kbps hang jót tenne a dolognak, csak így tovább gondolom ilyen is lesz egyszer

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#18) Bounasieaux


Bounasieaux
csendes tag

Én mindenképp támogatom a videótesztelést, telefonoknál is. Hajrá!(és persze sok sok törés tesztet kérünk, iPad-eset is ;] )

SonyEricsson k300i->Motorola V3xx(jó cucc)->HTC Desire(mégjobb :) )

(#19) Rusi válasza Bounasieaux (#18) üzenetére


Rusi
senior tag

iPadet nem hiszem, hogy összetörünk a közeljövőben, de törésteszt lesz, ráadásul nem is két, hanem három résztvevővel. ;)

Mobilaréna (2010-2017)

(#20) DemonDani válasza Rusi (#19) üzenetére


DemonDani
addikt

Mond hogy az egyik a Defy vagy ne mond csak tegyél egy érdekes smiliet úgy h ne illjen bele a szövegbe XD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#21) johny dragon


johny dragon
aktív tag

Az a fura, hogy nem került hozzátok az Apple tokja (vagy olyanhoz hasonló), ami védi a kijelzőt, de használni is lehet a tokban. Nekem az iTouch-hoz egyszerű szilikon tok van, ami az előlapnak a nem-képernyő részét teljesen megvédi, a kijelző meg picit be van süllyedve emiatt, így azt is védi. De gondolom ekkora felületen e sem működne.

Xperia mini pro 4.0.4

(#22) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

a második tokkal kapcsolatosan: az a kivágás nem a simkártya tartónak lett meghagyva a 3G-s esetén?

(#23) nord_ válasza johny dragon (#21) üzenetére


nord_
veterán

Jaja, iPad egyik nagy lenyege, hogy allvanyos megoldaskent is hasznalhato olvasasra - tokbol epp ezert szerintem is ilyet erdemes venni csak venni hozza.
Raadasul ezek a tarto-funkcios tokok kvazi nem dragabbak a folosleges bugyiknal.

(#24) johny dragon válasza nord_ (#23) üzenetére


johny dragon
aktív tag

+1. Az iPodomhoz kell tok, meert a hátlap karcolódik, mint állat, de az iPadhez nem állványos...

Xperia mini pro 4.0.4

(#25) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Most jelenleg 1000 euróért tudnám megvenni a fullos iPadot itt Romániában... Tokkal én egyáltalán nem használnám, esetleg egy olyat vennék amely teljesen vízálló és átlátszó, abban szállítanám, hátitáskában

Cseberből vederbe

(#26) Xaels


Xaels
félisten

A videó alapján úgy gondolom, hogy többnyire csak annak a megoldásnak van értelme ami teljesen körbeöleli az iPad-et, mert az szállításkor megvédi mindentől. A szilikonbugyik meg sokat nem érnek, ennél a méretnél szinte semmit nem fogna fel egy leejtés okozta ütődésből csak a karcoktól védené meg a hátlapot amire szerintem egy jó minőségű fólia is elég amitől azért nem lesz a készülék sokkal vastagabb.

Amúgy kiegészítők esetén ez a videózás sokkal jobb mert lehet látni élesben a felhelyezést vagy használatot. Esetleg a klasszikus fotós módszerrel keresztezve tökéletes lenne. Itt értem, hogy pár sorban leírva és lefényképezve a csomag tartalma majd egy videó a "működés-ről"

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27) Chosen válasza Bocha (#3) üzenetére


Chosen
addikt

Remélem összejönnek :) Majd elfelejtettem, a videót minél több nappali fényben ablak mellett csináljátok, esetleg mesterséges fénynél, ilyen sötétben a kamera se tud csodákat tenni. :)

(#28) dni válasza Karma (#5) üzenetére


dni
őstag

Én is a Bookstand-et használom, nekem szerencsére még teljesen egyben van.

A tesztben szereplő tokok nem tűntek túl jónak, SpeedShop telefon tokok tekintetben is erősíthetne egy kicsit.

(#29) sanzi89


sanzi89
addikt

Case-mate Hybrid: A tok tokja? :U :F

Behalok mi van már manapság...

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#30) mr.geeZ


mr.geeZ
aktív tag

Engem főleg a billentyűzetes tokok érdekelnének, van pár. Nehéz ahhoz, hogy az ember sokat sokáig tartsa, és még webcímeket is kényelmetlen irogatni bill nélkül. Ráadásul SSH-val tényleg munkára is alkalmas lehet a bill-el.

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.