Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mad823


mad823
őstag

Nehéz elhinni, hogy a képen látható külső adapter 330W-os lenne. Én ilyeneket általában 150W-ig láttam, pláne ekkora méretben.

(#2) mad823 válasza mad823 (#1) üzenetére


mad823
őstag

Közben találtam - de nekem nem tűnik életbiztosításnak.

(#3) dagonya


dagonya
aktív tag

jó ez a "tartalomgyártó" bullshit

(#4) Duree


Duree
veterán

Ahogy ismerem a Zotac árképzését ez is méreg drága lesz.

duree54

(#5) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ketlem hogy a tartalomgyartoknak ilyen minigepre lenne szukseguk. Inkabb valami mini gamer konfig, tultolt CPU-val. Nagyon pozitiv, hogy rengeteg a szellozonyilas rajta, kulonosen, hogy felul teljesen nyitott.

Negativ: Varhatoan az ara, illetve az hogy miert nem Ryzenes.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#6) .mf


.mf
veterán

Tudom elég mellékszál, de

"valamint a 3-az-1-ben (SD/SDHC/SDXC) kártyaolvasó"

Aha, 3-az-1-ben, csak mert különböző generációi. Akkor az USB is sok-az-egyben, 3.2, 3.1, 2.0, 1.1, 1.0?

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#7) Reggie0 válasza dagonya (#3) üzenetére


Reggie0
félisten

Pontosan. Amugy meg tartalomgyarto a rendezo, vago, grafikus/animacios, ujsagiro, stb.. A streamer es a influencer inkabb a kameras bohoc kategoria.

(#8) macilaci78


macilaci78
nagyúr

És ez mire jó? Ilyen kis térfogatban hangos lesz ez a melegen tartó. Por, porszűrő? Az a bumszli tápegység is baromi jól mutat. Már a 60 W-os laptoptöltőm is tud olyan meleg lenni, hogy nem kényelmes kézbe fogni, márpedig a nagyobb fizikai méret hőleadó felülete nem áll arányban a nagyobb teljesítménnyel. Majd amikor jönnek az első reklamációk, hogy felkapta az asztallapról a bútorfóliát, vagy felhójagosodott alatt a parkettalakk... :))

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#9) joey04


joey04
titán

sok értelmét nem látom ebben a formában, de legalább pofás.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.