Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) stratova


stratova
veterán

A fizikai qwerty nem egy rossz dolog, pláne hogy kihalóban vannak a fizikai qwerty billentyűzetes telefonok.
LG-nél pl. a gyártó androidos alkalmazása nem kínál virtuális billentyűzetet. De a TV fogadja a Xperia Pro-ról a gépelést.
Bár az LM669S egész rendszere nem rossz, de még nem olyan komfortos mint PC-n.

[ Szerkesztve ]

(#2) nbg


nbg
senior tag

Aham. Tehat egy K400 melle dobtak egy hubot, es atneveztek...

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#3) Pantok


Pantok
aktív tag

Nekem úgy néz ki hogy még mindig meg akarnak szabadulni ettöl a szekciótol, legalábbis egy ennyire eladhatatlan termék készítése biztos segíti a divizó bezárását.

(#4) orbano válasza nbg (#2) üzenetére


orbano
félisten

és megháromszorozták az árát... :(((

A vér nem válik VAZZE!™

(#5) vittorio7


vittorio7
őstag

Bűn drága...

(#6) Balu972


Balu972
aktív tag

numerikus keypad hiányzik, logikusan, de így nem játszik

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#7) XtremLor válasza nbg (#2) üzenetére


XtremLor
őstag

Egy az egyben :U Orulnek ha a harmony nem szunne meg, de nem ebbe az iranyba gondolnam a tovabb lepest.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#8) vtechun


vtechun
veterán

hmm, akkor megkapta a logitech harmonyk adatbázisát, főleg, hogy mobil app is van hozzá, ez jól hangzik.

(#9) nbg válasza XtremLor (#7) üzenetére


nbg
senior tag

Egen... Mondjuk ne erts felre, van K400-am is, jo is, van egy 700-as Harmony-m is, azt is nagyon szeretem.
De ez az irany tenyleg... hmm... furi.

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#10) Alex91 válasza XtremLor (#7) üzenetére


Alex91
félisten

Ja, valami olcsobb, hagyomanyos Harmony tavot is kidobhatnanak...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#11) vellerd


vellerd
tag

"de azért a 150 dolláros ár kicsit húzósnak tűnik érte,"
Kicsit? :F Nem inkább nagyon-nagyon ;] ?

Eladó Pioneer TS-E2099,Q9550 Proci,160GB Sata HDD, 2,5" 250Gb Noti HDD 3napot használt 100/100

(#12) csabiks


csabiks
senior tag

Elég pofásan néz ki, kár h ilyen drága..

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#13) bbrain válasza nbg (#2) üzenetére


bbrain
tag

Jaja, K400 v2.

Everything you read on the internet is true - Albert Einstein

(#14) banhammer


banhammer
veterán

150 dodó.
OMFG!!!

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#15) BE4GLE válasza banhammer (#14) üzenetére


BE4GLE
aktív tag

Nekem kb. 7000 forintért sikerült vennem egy touchpades multimédiás billentyűzetet. Igaz, hogy az nem Logitech, de szerintem ez annyival nem jobb a többinél, mint amennyivel többe kerül. Ne értsetek félre. Én is tudom, hogy milyen jó minőségű cuccokat gyárt a Logi, de ezúttal nagyon fölé lőtték az árat.

Redmi Note 9 Pro

(#16) Lomha 8V válasza nbg (#2) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Úgy van. Apámnak a K400-t vettem és azért is sok volt a 12.000- akkor. Szerintem, legalábbis.

(#17) Ispy


Ispy
veterán

Azt mondjuk tényleg nem értem, ha nem megy a harmony biznisz, akkor miért nem csinálnak 10k-s távokat, azt szerintem sokan megvennék az ilyen-olyan androidos cuccok helyett (főleg egy logitech adatbázissal a hátuk mögött).

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#18) XtremLor válasza nbg (#9) üzenetére


XtremLor
őstag

Nekem is van k400, ahogy 650 is regebben one+ volt, 20e katagoriaba kellene szerintem megindulni egy 650 szinttel, nem kell erintopanel etc legalabb tovabb birja egy toltessel!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#19) Alex91 válasza XtremLor (#18) üzenetére


Alex91
félisten

Nekem most egy Philips Prestigo van. Sajna szoftveresen nem olyan jo, mint a Harmonyk, de anyagminosegben az olcsobbakat siman veri. Elotte egy 525-om volt, szerettem is, de tipushiba elojott, meg a festett gagyi muanyag haza... Ez meg a nyomaserzekeny kijelzojevel LSD AA akksikkal mar egy 1 eve megy anelkul, hogy toltenem kellett volna! :Y

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#20) nbg válasza BE4GLE (#15) üzenetére


nbg
senior tag

Azert nem szabad elfelejteni, hogy nem "csak" a tapipados klaviaturat kapod, hanem a hubot is, amin keresztul hasznalhatod a harmony szolgaltatasokat es az adatbazisukat, szoval ez tenyleg eleg komoly hozzadaott ertek, ne hasonlitgassuk ossze "sima" billentyuzetekkel.
Az persze mar mas kerdes, hogy ekkora felar realis e... elarulom: szerintem sem. ;)

(#18) XtremLor:

En direkt azert vettem 700-ast, mert az a legkomolyabb, de meg nem erintokepernyos harmony. Valahogy nekem taviranyitoban nem jon be a tapicskolas. Ra kell nezni, nem tudod "vakon" hasznalni, maceras, "elkapcsol", ha veletlenul megerinted, iyesmi. Szoval tok jo, hogy mindenki midenhez tolatja a mobils taviranyito appokat, de en szemely szerint sikitofraszt kapok toluk sajnos.

[ Szerkesztve ]

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#21) BE4GLE válasza nbg (#20) üzenetére


BE4GLE
aktív tag

Megmondom őszintén, én ezt a harmony-t nem igazán tudom elképzelni itthonra. A telefonommal már most is tudom a médialejátszómat vezérelni, ha pedig nagyon akarok gépelni ott a billentyűzet az asztalon. Azt úgyse hurcolászom magammal.

Ha smart tévém lenne, valszeg annak is lenne ingyenes remote app-ja, és úgy sejtem, hogy a smart tv-k többsége a HID eszközöket is kezelik.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 9 Pro

(#22) Dave™


Dave™
nagyúr

Anno sokat keresgéltem a témában, nekem ez vált be leginkább HTPC-hez: link

Nem sokkal drágább mint egy K400, viszont egy kéz is elég hozzá, az XBMC minden funkcióját kezeli, van háttérvilágítás is, kompakt, jól átgondolt. Az egér része kicsit körülményes, de az XBMC sokszor amúgy sem preferálja az egér használatát (a görgő pedig kényelmes a sávval). Hátha hasznos másnak is :)

(#23) nbg válasza Dave™ (#22) üzenetére


nbg
senior tag

Akkor mar inkabb diNovo mini... :)

[ Szerkesztve ]

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#24) Dave™ válasza nbg (#23) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nem egy árkategória a kettő, illetve ezt nem fogod tudni rendesen használni egy kézzel, a lenovot meg igen.

(#25) stratova válasza Dave™ (#24) üzenetére


stratova
veterán

Jól látom, hogy ennek a lenovonak már optikai - vagy hasonló elvű - egere van?
Még azt a verziót próbáltam, ami "golyós". De ott az "egér" kicsit lötyögős megoldás volt, így nem győzött meg. A billentyűi kb. rendben voltak.

(#26) Dave™ válasza stratova (#25) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nem görgő, valóban, szerintem érintés érzékeny. Azt érzékeli, ahogy "simogatod" :) Az volt az elődmodell, több ponton is változott, pl. kapott háttérvilágítást, némileg átszervezték a kiosztást, matt/gumis anyagot kapott a fényes helyett stb.

(#27) Garada válasza nbg (#2) üzenetére


Garada
őstag

Nekem is ez jött le belőle :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.