Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7


7
addikt

Latom, egyre jobban kikupalodik :K

(#2) Kickass


Kickass
őstag

bakker ez Kittytol elvonatkoztatva nagyon igenyes munka grat :R ha csinalnal ilyet mas temeval is meg lehet megrendeleseid is lennenek

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

Tényleg szép lett, gratula. :R

(#4) Takemoto


Takemoto
tag

Köszi mindenkinek! :R

Nagyon komolyan néz ki, amikor be van kapcsolva és megvilágítja a neon belülről a házat :) Lan-partyn egy ütős konfiggal a belsejében lehetne büntetni a népet :DDD
Lehet, hogy most hétvégén be lesz fejezve teljesen.

Üdv.: Takemoto

"Bringázás közben előbukkan belőlem az a lény, aki ebből a bolygóból lett; a vándor, aki este tiszta lélekkel pihenhet meg..."

(#5) mephi666


mephi666
nagyúr

wow... 5* :) végig követtem a folyamatot és csak ismételni tudom magam: gyönyörű munka :K pár neonos képet megnéznék még én is szívesen... állat lett...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) Dj Polc


Dj Polc
tag

Hello Kitty távol áll tőlem , de ez jól néz ki! :C

(#7) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Grat, igazán cool! :R

when the sun shines, we'll shine together

(#8) Takemoto válasza mephi666 (#5) üzenetére


Takemoto
tag

Köszönöm Tanár úr az érdemjegyet :R , de úgy érzem van még mit tanulnom a témában :U Hamarosan felkerül az utolsó bejegyzés is róla és abban lesznek neonos képek ;)

"Bringázás közben előbukkan belőlem az a lény, aki ebből a bolygóból lett; a vándor, aki este tiszta lélekkel pihenhet meg..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.