Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [dddd4:] T-Mobile

Hozzászólások

(#23) villamos


villamos
őstag

Vodafone meg a olcsóság? Ezt nekem ne mondja senki, több tízezer forintot hagytam ott nekik, ajándékba. Feltöltőkártyás voltam náluk, és a feltöltőkártya három hónapra szól, utánna lejár. Én viszont nem telefonálok sokat, így nem tudtam lebeszélni a 3 rugót ennyi idő alatt. Tényleg nem. Sírtak, hogy lejár az egyenleg, én meg mit tehettem, mint feltöltöttem ismét, így már 6000 Ft-ot kellet volna lebeszélnem szintén három hónap alatt... Amikor már több tízezer forint volt az egyenleg, akkor mondtam, ebből elég, és szépen szolgáltatót váltottam. Pont akkor ment ez portans numeri reklám, így bementem ez egyik boltba, és előadtam, hogy én is szeretnék portans numeri lenni. Erre felcsillant az eladó szeme, de én folytattam, van ugyanis egy 06 70 -es számom, és azt szeretném átvinni a pannon -hoz. Erre letört mint a bili füle.
Jelenleg egy évem van a kb. 7 ezer forintos feltöltés lebeszélésére, és ez az idő pont elég is. Azt még megemlítem, hogy párszor már megleptek ajándékkal, multkor pl. feltötöttek 500Ft -ot a kártyámra, csak úgy. Persze ez nem sok, de mivel épp fogyóban volt az egyenleg, és éppen nem voltam sem bolt, sempedig bankautomata közelben, így jóformán életmentő feltöltés volt.
Persze ez nem a reklám helye, biztos vagyok benne, hogy ők sem tökéletesek, mindössze az eddigi pozitív tapasztalataimat szerettem volna leírni.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [dddd4:] T-Mobile
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.