Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Nagyon minőséginek tűnik. Nagyjából sejthető az ára?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#2) Kamikazeman válasza Jim Tonic (#1) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Van vagy 3 milla sajna

(#3) kengyel


kengyel
nagyúr

Ez nagyon komoly eszköz, szívesen kipróbálnám.

kengyel

(#4) Jim Tonic válasza Kamikazeman (#2) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Annyira azért nem tippeltem volna. 1,5m-ra saccoltam kompletten.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#5) icp1970


icp1970
senior tag

De komoly.Szivesen ki próbálnám.

(#6) oriic válasza icp1970 (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tessék eljönni Veletech/PlayIT rendezvényre és lesz rá lehetőséged. :)

Amúgy nagyon komoly cucc, én is teszek vele szerintem egy próbát. :C

Live-Die-Respawn

(#7) kengyel válasza oriic (#6) üzenetére


kengyel
nagyúr

Egy ilyet már sikerült rögzítenem, de ez sem volt semmi :)

kengyel

(#8) icp1970 válasza oriic (#6) üzenetére


icp1970
senior tag

Lehet időt szakítok rá.Nagyon király lenne. :K

[ Szerkesztve ]

(#9) KAMELOT válasza Jim Tonic (#4) üzenetére


KAMELOT
titán

Érdekes Cshavez gépe ugyan így néz ki quad SLI-vel. Már 3-4 éve megvan neki!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#10) Ummon


Ummon
csendes tag

Úgy tűnik Open Sim Wheel alapú a dolog, akkor viszont nagy valószínűséggel egy Mige 130st-m10010 tekergeti a szerencsés felhasználó kezeit. Ha van affinitás hozzá, akkor össze lehet legózni otthon csak a kormányt kb 300k-350k huf-ból :)

(#11) KINKY_007 válasza Jim Tonic (#4) üzenetére


KINKY_007
aktív tag

Nekem is tetszett, de aztán ennyiből inkább egy kicsit jobb grafikával rendelkező opciót választottam: BMW E36...

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#12) Chrys_


Chrys_
addikt

Az egészet egy szar hangprojektorral basszák el lol. Elég kiábrándító, amikor egy középmotoros autó motorhangja szemből jön :D Rátettek volna valami régi Logitech Z5500-t máris jobb lenne az egész.

(#13) maser


maser
tag

Én emlékszem valami ilyesmit kipróbáltam 2013ban a veletech-en.
Hát nem volt az igazi, de nem is volt olyan rossz.
Így kíváncsi vagyok, hogy idén ez milyen lesz

[ Szerkesztve ]

Foredene @ Ragnaros | maser#2802

(#14) macilaci78 válasza oriic (#6) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Van méret-, vagy súlykorlát? ;]
És oda fogok férni a sok taknyostól? :DDD
Pontosabban csak odaférek, csak sírás lesz a vége. :U

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15) Stifler93


Stifler93
tag

Én kb egy hónapja próbáltam ki egy hasonló szimulátort az Automotive Hungary rendezvényen, elég nagy élmény. Annyi volt a különbség, hogy az ha jól emlékszem 14 millió Ft-ba kerül :) Kicsit elhűltem amikor meghallottam.

iPhone 15 Pro 512GB; iPad Pro 11” 256GB; Retina MacBook Pro 13", Apple Watch

(#16) rambustibi


rambustibi
őstag

Szombaton megyek, remélem most lesz lehetőség kipróbálni Oculus Riftel, nem úgy, mint VRDayen. Nem lehetett odaférni, annyi "gyerek" volt..1,5-2 órát pedig inkább nem állok a sorban :DDD

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#17) atike


atike
nagyúr

...ha van elég pénze és megfelelő méretű szoba is hozzá... :)

Nagyon elbírnám viselni otthon... :)

(#18) KAMELOT válasza atike (#17) üzenetére


KAMELOT
titán

Valaki el is viseli!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#19) gecsoz válasza kengyel (#7) üzenetére


gecsoz
aktív tag

Mondjuk a kütyü mozgása teljesen irrevelánsnak tűnik ahhoz képest, hogy épp mi látható a kijelzőn..
Persze ettől élőben lehet jó, de így kívülről mintha inkább egy repülő szimulátorral játszani nem forma1 -es autóval.. bár még egy repülő is nehezen csinál ilyen gyors föl-le váltásokat, egy autónál meg abszolút nem érzem a fel-le mozgások ilyen durva szintű megkjlenítését egy sík pályán.. :D

(#20) Shreky


Shreky
tag

Eléggé alapnak néz ki egy Force Dynamics 401CR mellett: [link]
Az állatkertek GTA V-tel is kipróbálták: [link] :D

Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput! :D

(#21) kengyel válasza gecsoz (#19) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nagyon durva volt, néha azt hittem a srác kiesik :) Azért komoly munka van egy ilyen szimulátorba, még kipróbálni sem volt olcsó.

kengyel

(#22) D1Rect


D1Rect
félisten

VR verzió mikor lesz belőle? :))

(#23) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

A gördíthető nagy kerekeken azért spóroltak.

Live poor, die ritch.

(#24) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Kipróbálnám szívesen! :)
Ilyen összegért inkább egy autót vennék.

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#25) D.Va válasza BlackDevil (#24) üzenetére


D.Va
senior tag

régóta ki szeretném már ezt próbálni :)) kár hogy pont most nem tudok menni a play it-re :W

(#26) Chrys_ válasza Shreky (#20) üzenetére


Chrys_
addikt

de gondolom nem is 100k $-ba kerül.

(#27) tilus válasza Chrys_ (#12) üzenetére


tilus
tag

Probléma #1 a játékokban nincs lemodellezva a motor helye, tehát 5.1 rendszeren is az első hangszóróból szól a porsche motorja.

Van logitech Z-5500 rendszerünk is hozzá, és levettem mert szörnyűséges minőségű 1 utas hangszórókkal szerelt kínai hulladék. Helyette van Polk Audio soundbar 2.1 lényegesen jobb minőségben és LÉNYEGESEN DRÁGÁBBAN, viszont ezt könnyű volt integrálni, ellentétben a komolyabb minőségű 5.1 rendszerekkel.
Rendes 5.1 rendszer is készül hozzá, ahogy váltó és kézifék is lesz rajta januárban, de a tökéletességhez idő kell, ráadásul gépeink többsége profi felhasználó kezében headsettel üzemel.

Konkrétan a Z-5500-at is fel fogjuk szerelni, de JL Audio mélynyomóra cserélem a Logitechet, és Boston Acoustics 2 utas satellitekre cserélem a gyári szörnyűséges hangszórókat is. Csak ezzel még foglalkozni kell és nem biztos hogy a Z-5500-at érdemes upgradelni, de nem találtam másik aktív 5.1 rendszert elfogadható minőségben és olyan méretben ami még felférne rá.

Eladó a logi 5500 ha érdekel...

(#28) tilus válasza gyáliSanyi (#23) üzenetére


tilus
tag

Igény szerint bármekkora kerékkel szereljük Neked :)
Az én autómba csak ezzel a kerékkel fér el, és installációnak is szebb így.

(#29) tilus válasza Shreky (#20) üzenetére


tilus
tag

Volt szerencsém korábban FD 301 rendszerhez (a forgalmazónak dolgoztam), és bátran mondhatom, hogy nincsenek egy kategóriában.
Az irányítás (kormány/pedált) cserecsmő még a force dynamics rendszeren, a mozgás pedíg értelmezhetetlen, mint egy motorcsónakban úgy hullámzol, dölöngélsz. Egy autóban nem történik ilyesmi...

De ezt kipróbálhatod magad is, mert az FD 401 europai koppintását kipróbálhatod a rendezvényen, hisz ott van az SBR is.

[ Szerkesztve ]

(#30) tilus válasza Ummon (#10) üzenetére


tilus
tag

Valóban egy ioni vezérelt mmos-OSW és a "kis" Mige motor van az idei gépen, a kormány rész összköltsége momo kormánnyal, karbon-mágneses pillangókkal, quick release-el, gombokkal, usb vezérlővel, vámmal, áfával stb már inkább ~600eft volt, de megérte az utánajárást, forrasztgatást, tervezgetést. Egészen kifinomultan brutális szerkezet.

Azoknak akik nem ismernék:

1kW
20Nm
1000rpm
10 A continuous
High dynamic range torque control 14 bites felbontással.

Renferenciaként: a logitech G25/27 a fenti számok tizedét is alig tudja.

(#31) tilus válasza D1Rect (#22) üzenetére


tilus
tag

Amint piacra kerülnek az új VR szemüvegek elkészül a VR verzió is. Addig is a régi riftet elvisszük veletech-re is egy régebbi géppel. Hátha valaki nem próbálta még :)

(#32) KINKY_007 válasza tilus (#29) üzenetére


KINKY_007
aktív tag

Ami a tietekben történik, annak sincs sok köze a valósághoz. Egyszerűen nincs technika az időben elnyúló eseményhez.

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#33) tilus válasza KINKY_007 (#32) üzenetére


tilus
tag

Attól függ mi az az esemény. Tartós 5G-t nem fogunk tudni szimulálni. Egyáltalán az egész száguldás érzést nem fogjuk tudni szimulálni egy helyben ülve. A cél az hogy amit csinálsz (!) arra reagáljon jól értelmezhetően és azonnal. Nem csak a mozgás, az egész..a mozgás csak egy utolsó lépés, hogy beleéld magad :) Ráadásul opcionális :)
Mi csak a fejedet akarjuk mozgatni picit, hogy érezz valamit a bódé viselkedéséből és szeretném ha lenne valami visszajelzés az útról is, meg megfeszüljön az öv ha fékezel, rázzon a kerékvető, stb
Ennyi nekem pont elég, még nem zavar, nem hátráltat, ad némi plusz infót is.

A tény hogy az ülés külön mozog a kormánytól (ami elvileg teljesen baromság) felerősíti azt a pici elmozdulást, amit még nagyon gyorsan (400mm/s, ami háromszorosa az aktuátor útjának) el tudunk végezni.

Viszont ahol 30-40 fokban elkésve dölöngélsz...azok a cuccok nagyon nagyon kiváló motorcsónak vagy jetsky esetleg repülő szimulátorok lehetnének inkább..

[ Szerkesztve ]

(#34) rambustibi válasza tilus (#31) üzenetére


rambustibi
őstag

Szia Attila!
Te is kint leszel PlayITen?

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#35) tilus válasza rambustibi (#34) üzenetére


tilus
tag

Szevasz Tibi!
Igen, ott leszek!

(#36) rambustibi válasza tilus (#35) üzenetére


rambustibi
őstag

Okey, ott találkozunk ;)

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.