Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Jó féle, csak drága.
Durva, hogy már a routerekben is kétmagos proc van.

Kíváncsi leszek majd a tp-link olcsó válaszára. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2) Cheesy válasza Zirowe (#1) üzenetére


Cheesy
őstag

A formája határozottan tetszik, bár egy routert eldug az ember és kb akkor látja utoljára... kb a cseréig :) De tetszik! Kicsit az Aventador formavilága jut eszembe róla.

www.vakbelmutet.hu

(#3) Mate válasza Cheesy (#2) üzenetére


Mate
nagyúr

Enyém kint van az előszoba falán fejmagasságban. Úgyhogy eléggé jól látható :)

(#4) kakuk.tamas válasza Zirowe (#1) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Szerintem nem sok 200dollárért. Habár az Asus hasonló roultere egy tizessel olcsóbb. De majd lemegy az ára.

És ez nekem jobban tetszik, mint az Asus... :D

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#5) Zirowe válasza Cheesy (#2) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Bár nekem már a 1043nd is tetszett, de ami most van 3600as meg kifejezetten tetszetős, berendezési tárgynak sem utolsó. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6) Mate válasza Zirowe (#5) üzenetére


Mate
nagyúr

4300-am van (Sajnos már zöld ledes) úgyhogy egyetértek veled :)

(#7) Zirowe válasza Mate (#6) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Engem a ledek sosem érdekeltek, mert inkább csak zavarnak, így minden szarra, ami világítani tud, egyből megy a fekete szigszalag csík (router, modem, erősítő, mediaplayer, külső vinyó, stb). ;]

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8) adamssss


adamssss
veterán

Ha váltunk egy UPC 240-es csomagra, akkor már lehet jól jönne. Gondolom az antennák cserélhetőek, nagy hatótávolságúakra.?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#9) bteebi


bteebi
veterán

Nagyon vagány, szimpatikus, nagy tudású (USB 3.0, 5 GHz) router, de cserébe nem is olcsó :). Itthon szerintem 50k körüli áron fog debütálni, ami egy routerért nem kevés pénz :Y. Mindenesetre szívesen elfogadnám :K.

#4: Az a tízes az dollárban vagy kHUF-ban értendő? Nem mindegy ;).

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#10) KevinMulder


KevinMulder
tag

Voltaképpen ez már egy nagyobbacsaka PC router ...

(#11) Chrys_ válasza bteebi (#9) üzenetére


Chrys_
addikt

Kérdés, hogy mit ér az USB3.0 egy routeren, amikor alig tudják az eszközöket 10MB/s felett kezelni.

(#12) velizare válasza adamssss (#8) üzenetére


velizare
nagyúr

az antennák külső rp-sma csatisak, szóval azt raksz rá, amit akarsz, de... beltéren nincsenek csodák.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#13) kakuk.tamas válasza bteebi (#9) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Huf-ban értetendő. Már 40k-ért megkapod.

(#11) Chrys_ : Gondolom a kétmagos proci, és egy nem gyári, spéci rendszerrel jobb eredményt kapsz...

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#14) adamssss válasza velizare (#12) üzenetére


adamssss
veterán

Én amikor kicseréltem az 1043-as gyárijait, kb 3x nagyobbakra, utána olyan helyekre ért el a wifi ahova azelőtt sohasem.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#15) Cobra. válasza Chrys_ (#11) üzenetére


Cobra.
őstag

Azért ne az Asus régi 500-asát vadd alapul, mert ezekben sokkal komolyabb hardver van. Az N56-U-m maximum sebességel írja és olvassa a rádugott pendriveot (10/22Mb), HDD meg valószínűleg még gyorsabb lenne írásban (olvasásban nem sokkal ,mert az USB 2 ennyit tud).

(#16) HeavyToys válasza Cobra. (#15) üzenetére


HeavyToys
senior tag

Igen, szerintem innentől a belépő NAS-okat le lehet húzni a retyónn. Legalábbis az otthoni igények 99%-át simán ki fogja elégíteni egy ilyen router.

Nézd az eredményeket.

[ Szerkesztve ]

(#17) Bathalsar


Bathalsar
aktív tag

Huhh, durva cucc. Legalábbis, ami a száraz specifikációt illeti. Ha jó lesz a szoftver is, akkor nem lesz könnyű megfektetni

A QoS és társai mennyire működnek megbízhatóan? Nyilván a végtelenségig lehet konfigurálni őket. De mi a helyzet a gyári beállításokkal? Ér valamit?

-- Hű-ha! Mindig így kezdődik. Aztán majd jön a futás, meg a sikítás

(#18) bteebi válasza Chrys_ (#11) üzenetére


bteebi
veterán

Ez a kérdés bennem is felmerült, hogy vajon van/lesz-e gyakorlati előnye. Azért remélem lesz :).

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#19) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Jóféle, csak drága ide a közép-Európai miacra:))

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#20) Bathalsar válasza Chrys_ (#11) üzenetére


Bathalsar
aktív tag

Ilyen procival és ennyi memóriával lehet magasabb a tempó. Pl. a QNAP-nak is van 1.2 GHz-es, 128 MB memóriával szerelt NAS (TS-112) meghajtója

-- Hű-ha! Mindig így kezdődik. Aztán majd jön a futás, meg a sikítás

(#21) Zol77 válasza Chrys_ (#11) üzenetére


Zol77
aktív tag

ne a mostani szutyok routerekből indulj ki, ahol csak marketing az USB 3.0.
Ebben már 2x1Ghz van.
Az új Asus AC68U-ban "csak" 2x800Mhz , és 54MB-al olvas, 41MB-al ír.

(#22) Chrys_


Chrys_
addikt

Mindjárt kipróbálom az én routeremben. Van egy Sandisk extreme pendrive-m, USB3, 64GB.

(#23) proradeon válasza Zol77 (#21) üzenetére


proradeon
őstag

Ez a "2x1GHz" ez félrevezető hardveraprós / vaterás marketing szöveg. Szerintem maradjunk a "két magos 1 GHz-es processzor" kifejezésnél. ;)

:R

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#24) kpal


kpal
veterán

Finom darab

(#25) hemaka


hemaka
nagyúr

Szép design, a belső sem rossz.

(#26) gyilkos répa


gyilkos répa
tag

lehet ezt már valahol kapni?
sehol sem lelem.

(#27) Multibit


Multibit
veterán

Teszteléskor kapott írási/olvasási sebességek (USB 2.0 és USB 3.0 esetén), összehasonlítva néhány vetélytárssal: [link]

(#28) powerup2


powerup2
addikt

Ha lenne rajta torrent kliens akkor best buy lenne :)

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.