Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .mf


.mf
veterán

Nagyon alapos, részletekbemenő teszt, ahogy azt megszokhattuk :R
(Kicsit már túlságosan is :B mivel már pár éve használom a Free változatát, különösebb bemutató nekem nem kellett, csak egy-két érdekesebb fícsör oldalát néztem meg, s kerestem volna a konklúziót, de a 22. oldal végén mintha csak kiragadták volna a kezedből a klaviatúrát, olyan hirtelen fejeződött be)

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#2) #41133696 válasza .mf (#1) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszönöm szépen :R A 22. oldalnál van vége az első résznek ;)

(#3) Claypigeon


Claypigeon
csendes tag

Az Advenced system care 6-hoz volt egy karácsony promoció és osztogattak 1 éves ingyen pro kódot!
Ha kell valakinek pm és elküldöm!

(#4) raccoon24


raccoon24
csendes tag

A 3-as verzió óta használom, de ilyen mélyen nem merültem bele.Éppen ezért, én kifejezetten élveztem a részletes elemzést.Azok számára, akik hasonló programokat szeretnének használni, nagyon hasznos egy ilyen alapos teszt.
Gratulálok, és várom a folytatást.

[ Szerkesztve ]

(#5) banhammer


banhammer
veterán

Az ilyen összetett programokkal tudják a hozzá nem értők leölni a rendszert.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#6) Narxis


Narxis
nagyúr

Maga a cikk jó lett, részletes, képek is jók viszont a program szvsz eléggé rossz irányba tart. Én nem ajánlom senkinek se, hogy ezért pénzt adjon. Csapjon le egy promócióra ha nagyon kell maximum. Több kisebb idegesítő dolog van de kettőt emelnék ki. Én a 2-es verzió óta használom de képtelenek voltak a beépített programfrissítést megcsinálni. Valamelyiknél úgy emlékszem volt, de az is annyit jelentett, hogy letöltötte a telepítőt és elindította. Itt 6-os verziónál meg vadászni kell rá mert most legutóbb is 5 frissítés volt aminél csak a build szám változott, valami apró változtatások lehettek. A másik pedig, hogy az internet booster eléggé humbug. A chrome-ot inkább instabillá tette, nem pedig gyorsabbá. Az már csak az én véleményem, hogy a turbó gyorsítás felesleges mert a Game Booster jobban tudja ugyanezt persze ebből is terveznek egy fizetős verziót, szóval lehet jól jön majd annak aki nem akar kétszer fizetni.

Személyes kedvencem jelenleg inkább az Auslogics hasonszőrű terméke.

Thanos was right.

(#7) Phvhun


Phvhun
őstag

Még tán xp-s időkben lehetett valami értelme mondjuk a tune up utilities-nek, de már régóta nem használok semmi ilyesmit, nem sok haszna van.
Egyébként meg lehet hogy jó a cikk, de a képek nekem nagyon darabosaknak tűnnek.

(#8) csibe1


csibe1
addikt

UFF! :R

Nagyon részletes cikk lett.Gondoltam a végére lapozok (6-7-ik oldal),
de meg lepődtem egy kicsit amikor lenyílt a 22 oldal. :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#9) Drótszamár


Drótszamár
őstag

Vicces a Licence résznél a "hanyatlás" gomb ;] /1. oldal/

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#10) sh4d0w válasza Claypigeon (#3) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Kaptál pm-et.

https://www.coreinfinity.tech

(#11) aero. válasza Phvhun (#7) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nagyítva jók lesznek a képek, a cikkben össze kell nyomni. Amúgy osztom a véleményt, otthoni használatra feleslegesnek tartom az ilyen dolgokat a haladó felhasználók körében. Kezdők meg ne használjanak ilyet.

(#12) klambi


klambi
addikt

Nemtudom, ilyen tisztításokra w8-nak mennyire van szüksége?(w7 re én ccleaner-t használtam)

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#13) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem hasonló programmal lenne kérdésem. Adott egy Lenovo onekey recovery programom. A C meghajtóról tudok mentést készíteni, de az a probléma lehetőség merült fel bennem, hogy külön van a 100 megás partíció és arról nem készít mentés. Szerintetek ha majd vissza állítom a rendszert, akkor keresni fogja a boot fájlait? Vagy simán felismeri, hogy ott vannak a kis részen.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14) janos1988 válasza klambi (#12) üzenetére


janos1988
addikt

Semennyire, de még a Win 7-nek sincs szüksége ilyesmikre.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#15) Ninja Chick.


Ninja Chick.
tag

Advanced SystemCare PRO 6 Christmas Giveaway

Még mindig működik, ha valaki ki szeretné próbálni a PRO-t.

(#16) sh4d0w válasza Ninja Chick. (#15) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi.

https://www.coreinfinity.tech

(#17) Ninja Chick.


Ninja Chick.
tag

Ha pedig erre az email címre írtok egy emailt, aminek a tartalma lényegtelen, akkor kaptok egy 360 napos licencet az Ultimate verzióhoz:

chip0113syscareultimate@chip.cz

(#18) Skynet258


Skynet258
veterán

A cikk mögötti munkát abszolút elismerem, de 22 oldal... ez már szerintem túl sok (és még ennyi sem volt elég a teljes cikkhez?). Szerintem teljesen felesleges minden egyes kép után képet csinálni, feltenni, majd hozzáírni 2 sort. Akit érdekel, az majd felfedezi, elég lenne a főbb dolgokról írni.

Persze ez szigorúan az én véleményem, de azért tegye fel a kezét, aki mind a 22 oldalt becsületesen elolvasta elejétől a végéig, és még a képeket is megnézegette? :U

A program meg... anno én is használtam ilyen cuccokat, de hamar rájöttem, hogy olyan sok pluszt nekem nem ad (vagy csak nem hülyegyerek módjára használom a gépet). Ez az adott program meg mindig olyannak tűnt a szememben, ami jól akar kinézni, csak ronda mint a bűn. Mintha nem lenne a csapatban egy épkézláb dizájner. Olyan, mint az ingyenes tárhelyeken lévő oldalak, amiknek kék a háttere, és csakazértis zöld a karakterek színe, mert az menő (senki szerint nem az, csak az oldal tini tulaja szerint ;] ). Na nem ennek az esete forog fent itt is, de ugyanannyira "nem egységes" számomra valahogy az egész.

De mondom még egyszer, mert ez bizony fontos dolog: a cikk mögött lévő nem kevés munkát látom, és azt abszolút értékelem! :R

https://geekpulse.hu

(#19) cucka


cucka
addikt

Ezt végig bírja olvasni valaki? Tényleg muszáj ilyen hülyeségekkel megtölteni a tesztet, mint a telepítő varázsló részletes leírása? Vagy ott a Smart Ram funkció, ami összesen 3 darab gombot tartalmaz, tényleg szükség van ehhez egy egész oldalnyi részletes leírásra és 5 képre, ami ezt a 3 gombot ábrázolja különböző állapotokban? Ne vicceljetek már..

(Esetleg az internet booster, amely összesen 1 darab számot tartalmaz, na oda is muszáj volt 3 képet lőni, különben tényleg nehéz lenne elképzelni az olvasónak, hogy a mutató 3 különféle számot is tud mutatni)

[ Szerkesztve ]

(#20) atkamano


atkamano
csendes tag

Én ilyen izék helyett a fontos adatokat inkább mentem külső vinyóra is, illetve a rendszer és adatmeghajtók fizikailag is másik eszközön vannak. Vírusirtónak csak egy McAffee van a gépemen, de a szomszédok már szóltak, hogy kinyírta a wifin keresztül a gépüket :DD :DD :DD

A memóriám már nem a régi. És ráadásul még a memóriám sem a régi.

(#21) csibe1 válasza atkamano (#20) üzenetére


csibe1
addikt

Kapcsold le mielőtt meghackeled a NASA-t is. :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#22) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Jó program, de szinte adja magát, szerintem elég sok ez a leírás... azért köszi a cikket! :R

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#23) fojuzer


fojuzer
aktív tag

megy eddig kiváloan,meglepörön sokat tud aránylaga puding probája az Evés,nos történik,legalább 1.3 hét kell a jobb kiismerés céljábol.Maga acikk kiválo,jol szerkeszett,s igen szábarágos értelme,ajánlott a kiprobálása! :D :U

föolvaso

(#24) Skynet258 válasza fojuzer (#23) üzenetére


Skynet258
veterán

Szerintem 1.3 hét sok lesz, elég lesz 0.9 hét is, meglásd. ;]

https://geekpulse.hu

(#25) M@cika


M@cika
őstag

Nagyon jó kis program, én is már a 3-as verzió óta használom és vagy 15 licenszet vettem. Mindig vannak akciók, pl. húsvétkor tojásokra kellett kattintgatni és akkor pl. egy áráért 4 licencet kaptam. Minden ismerős gépére felrakom a full változatot és akkor kontrol alatt van a gépük.
Grat a cikkhez, jó részletes és tökre érthető.

Nasit a kis fehér medvének!

(#26) ftc


ftc
nagyúr

22 oldal és ez csak az első rész...

Engem pl jobban érdekelt volna mi is gyorsult a program használata után(valós eredmények)...illetve mennyire lassítja valójában a gépet. Illetve értelmét az egésznek... van több free program is ezekre a feladatokra.

Egy teszt legyen max 10 oldalas és akkor az valójában legyen teszt. Ez nem teszt ez leírás, ezért javaslom a címet átnevezni.

Sztem többünket érdekelne hasonló szoftverek összehasonlítása gyorsaságilag,eredményeséségileg, mint leírás a telepítéstől végig s minden egyes ablak bemutatása. Erre való sztem a manual :U

Példával élve: [link]

(#27) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Nos kiválo a cikk,csak hosszadalmas,nem leirni,gyakorlati példán kellene,bemutatni,hja srövidebben.Aki Infos-Mérnök az ismeri,átlag juzert meg nem igy érdekelné! Nos feltéve,használva,semmi kárt nem okoz! Viszont ha valaki nem tudja,mit-mikor-hogyan érdemes használni annak úgy is mind 1! Van még UAettöl a Premium kiasás is az már más képernyövel jelentkezik be,a 2 kettö egyszerre nem használhato,csak az eggyik,Lehetne a másikrol is cikket irni,bemutatni,csak Progi használattal.Felhasználok többsége csak használja a gépet O.S._OP-rendszerek,kisegitö progikat nem ismeri,vagy tudja használni,baj nélkül vagy nem! :DD :U ;]

föolvaso

(#28) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Csak sikerült az első részt is "átnyálazni". Gratula :R

"Évtizedes Windows-jellemző, hogy a Windows tálcán található start menü gombja fölé vitt egérkurzor a gomb felvillanását váltja ki, mintegy jelezvén, hogy jó helyen járunk."

LOL...ilyen funkció van a winekben? Ehhe..eddig valahogy nem találkoztam vele. :B Mondjuk ebből is látszik mennyire frekventált irányzatomban a start menü :DDD Win8 alatt pl. fel sem tűnik, hogy nincs ;]

read-only mode on the forum

(#29) zoli62


zoli62
addikt

Részletekbe menő teszt, gratula. :) Kérdésem, hogy rezidensen mennyi memóriát használ, és hány folyamatot futtat?

(#30) #79621120


#79621120
törölt tag

Használja már valaki a hetes verzíót ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.