Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Sajna semmi nem törpénik.....

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2) Yutani válasza Brutális eb (#1) üzenetére


Yutani
nagyúr

Csak lesz valami... :K

#tarcsad

(#3) Lenry


Lenry
félisten

tetszetős :K

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) munky


munky
őstag

Októberben lesz öt éve, hogy várjuk a folytatást... :O

[ Szerkesztve ]

(#5) Nexuiz válasza munky (#4) üzenetére


Nexuiz
tag

Hogy telik az idő... :( Azóta csak várakozás meg egy két ilyen reménysugár.

Nem én voltam!

(#6) #08052480


#08052480
törölt tag

Ez legjobb esetben is kozepes eresztes es valoszinuleg a jatekhoz mar semmi koze

(#7) Malachi válasza #08052480 (#6) üzenetére


Malachi
addikt

a sarki táj és a hajó?roncsok alapján azért elég sok köze van hozzá...

kár, hogy az életben nem készül már el.

(#8) Kareszovics válasza Malachi (#7) üzenetére


Kareszovics
addikt

'kár, hogy az életben nem készül már el' +1

Ezzel egyetértek. Engem például qrvára nem az frusztrál, hogy hogyan fog kinézni, mert tőlem húzhatják ugyanarra a motorra is az egész cuccot, ami eddig is volt. Az zavar, ha valami nincs befejezve (és ez így 30 évesen már még jobban tud frusztrálni, mint rég :DDD ).

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#9) Youri


Youri
veterán

Napi bulvár :U

RTX ON

(#10) kutga


kutga
nagyúr

HL3-at csináljanak végre. :)

MOD
Prézli21
A hajó valszeg a Borealis.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#11) #08052480 válasza Malachi (#7) üzenetére


#08052480
törölt tag

Marmint ugy gondoltam ha lesz uj HL az nem epizod lesz hanem szamozott harmadik resz es konnyen lehet amit ott akartak azt teljesen kukaztak es mas uton indulnak el.

(#12) Malachi válasza #08052480 (#11) üzenetére


Malachi
addikt

de épp azt mondom, hogy a HL2-ep2 végén egy befagyott hajóroncsról beszélnek, amit meg kellene találni. ezek meg jeges képek, roncsokkal. ezért gondolom, hogy köze van hozzá.

(#13) Lenry válasza #08052480 (#6) üzenetére


Lenry
félisten

az megvan, hogy ez concept art, nem screenshot? ezek mindig így néznek ki

(#11) Prézli21 biztos ők is tudják, hogy mindenki örülne annak, ha a cliffhangeres, befejezetlen sztori helyett indítanának egy teljesen újat... :U

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#14) GeryFlash


GeryFlash
veterán

ezek 4éves képek, amit a valve most selejtezet le, ez semmi előrelépést nem sejtett

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#15) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

RIP Half Life.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#16) kutga válasza Plazmacucci (#15) üzenetére


kutga
nagyúr

Ezt azért nem jelenteném ki, tény hogy elküldeném melegebb éghajlatra aki az epizódonkénti megjelenést kitalálta, de én az összeset nagyon élveztem.

Ha az új rész is olyan korszakalkotó lesz mint a 2 anno, királyság.

Let the Zone take me if I am.

(#17) Plazmacucci válasza kutga (#16) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Igaz, de nem látszik, hogy izgatná őket a dolog :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#18) XharX válasza munky (#4) üzenetére


XharX
aktív tag

Sajnos igaz, csak nem tudom mit akarnak. Vaporware királyi címre törnek az EP3-mal vagy mi :F

(#19) cheatergs


cheatergs
senior tag

2008-ban tölötte fel ezeket? Most 2012 van. Akkor ez most mit jelent?
Rátalált valaki a neten négy év után? Nyilvánossá tette a galériáját? Vagy - mint írta valaki - tényleg kuka és ezért nyilvánosak?

Mindig minden mindegy

(#20) GeryFlash válasza cheatergs (#19) üzenetére


GeryFlash
veterán

igen, nem szeretek hasonílgatni, de azért az ipon most korrektebb (és gyorsabb is) volt

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#21) cheatergs válasza GeryFlash (#20) üzenetére


cheatergs
senior tag

Ha ez nekem jött, akkor nem tudom értelmezni. :F

Mindig minden mindegy

(#22) GeryFlash válasza cheatergs (#21) üzenetére


GeryFlash
veterán

olvasd el ugyanezt a hírt iponon, ott korrektebbül le van írva, hogy mikor és hogy kerültek elő ezek a képek....
Szvsz 3 év múlva lesz majd half life 3, ami majd az ep2-t folytatja

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#23) proci985 válasza cheatergs (#19) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

3 évnek elégnek kell lennie, hogy a concept artból legalább egy E3 demoig jussanak... kortársai közül már mindnek kint a folytatása, vagy legalább az év elején jön (Bioshock, Crysis, Far Cry 2, Fear2).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#24) Malachi válasza proci985 (#23) üzenetére


Malachi
addikt

nemtom mennyien maradtak játékfejlesztők, de azért közben készült egy-két cím ott, szóval nem unatkoztak. talán valamikor csak ráállnak erre is. vagy egyszer csak kijön egy hír, hogy HL3 megjelenés 2012.12.

bár idén megfogadtam, hogy látatlanba többé nem veszek játékot, ezért sorba is állnék. ha nem futárral hozatnám. :)

(#25) catroot


catroot
veterán

Nem sietik el, az biztos.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#26) dergander


dergander
addikt

nemértem miért lett leállitva a folytatás mikor a HL sorozat az adott évek legjobb és legtöbbet eladott játéka volt...

Simán folytatni kellet volna nempedig a ganély portal 2-t kiadni aminek értelmét nemlátom.

(#27) Plazmacucci válasza dergander (#26) üzenetére


Plazmacucci
félisten

ganély portal 2

már látom a záporozó köveket ;]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#28) Wolverine válasza dergander (#26) üzenetére


Wolverine
félisten

Lehet, hogy dolgoztak rajta és nem lett jó :U Akkor mi legyen: adjanak ki egy szar játékot Ep3 néven, vagy inkább kezdjék elölről/csináljanak valami mást?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29) GeryFlash válasza dergander (#26) üzenetére


GeryFlash
veterán

Mit jelent az hogy ganély? Nyóc átalános megvót? Jó lesz az j-vel is.... Amúgy így ezek után nem is csodálom, hogy nem tetszett neked, vannak benne fejtörők meg kell hozzá logika is, értjük már mi volt a problémád... ;]
De legalább szépet trollkodtál az elmúlt idők egyik legeredetibb játékára..... Igen én is várom a Half Life-ot, de attól mert még nem készül, nem lesz rosszabb játék a Portal.... :U

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#30) Malachi válasza dergander (#26) üzenetére


Malachi
addikt

hát ja, a Portal2 konkrétan az év legjobb játéka volt (egyik legjobb na) szóval nem tudok rá haragudni.

(#31) gybazsi


gybazsi
senior tag

Most én értelmeztem rosszul a cikket, vagy ezek tényleg 2008-as képek? Csak mert ha azok, akkor nem igazán helytálló a kijelentés, hogy valami történik a Hl háza táján. Sajnos. :(

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#32) dergander


dergander
addikt

Akkor is az a véleményem inkább az epizód 3at fejlesztették volna mint a left4dead 2 vagy portal 2-t.

Ám érdekes hogy már 5 év és csak ilyen olyan képek jönnek.Csak nehogy duke nukem forever üssön oda neki.

u.i.: bocs mindenkitöl de nekem nemjött be a portál,de a HL eszméletlen törénete viszont a mai napig a fejembe van :)

(#33) XharX válasza dergander (#32) üzenetére


XharX
aktív tag

Azért mert neked nem jött be egy játék attól még lehet jó. Engem például az összes stratégiai játékkal ki lehetne űzni a világból. Ezért is nem szeretem pl a Total War szériát, mégse mondom rá, hogy szar, bevallom a műfaj egyik húzó címe. Én inkább a KOTOR/ Dragon Age(1) féle játékokat kedvelem(sajnos a fejlesztők az utóbbi időben nem nagyon kényeztetik el a magam fajtát), de a HL-lt én is imádom, de ettől független már nem lesz szar a többi valve játék amit az EP3 előtt dobnak ki.

(#34) quailstorm válasza dergander (#26) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Szerintem egyébként elég nehéz helyzetbe hozták magukat az EP2 végével, Gman nem ragadta el Freemant, tehát a holt Eli és a gyászoló Alyx amivel kezdődni kell a következő résznek, azt meg nem kellene elbaltázni. Ezek után indulhatnak a helikopterrel a Borealist kutatni. Alighanem nem volt jó koncepciójuk és hagyták a fenébe minthogy ME3 vége szintű barmolást toljanak a vásárlók elé. A HL sorozatnak eddig nem volt szégyellnivalója, talán a Blue shift sikerült kicsit gyengébbre, de nem akarják elrontani, inkább csúsztatják. És mivel ez ős valve játék, GabeN találta ki az egészet, valamikor biztosan elő fogják venni szerintem.
Ha azt vesszük a Portal 2 is magyarázkodással kezdődik(képregény) és még az első rész végét is megváltoztatták.

(#35) Chp válasza dergander (#26) üzenetére


Chp
őstag

"Simán folytatni kellet volna nempedig a ganély portal 2-t kiadni aminek értelmét nemlátom." Ez azért így elég erős volt. Nem tudom Te milyen Portal 2-t láttál, feltételezem, hogy csak cikket olvastál róla, ne adj'Isten eljutottál benne az Options-ig, mert amúgy egy fantasztikus játék lett! Lehet neked nem tetszik, de ettől nem lesz ganéj és értelmetlen, ráadásul eszeveszetten jó szórakozás a Co-op része.

Szerk.: És azt azért elárulom neked, hogy Én is nagyon várom a Half - Life folytatását, minden megjelent részt, kiegészítőkkel együtt végigjátszottam többször is!

(#29) GeryFlash Oltári megfogalmazás, címlapra tenném!!! :R

[ Szerkesztve ]

(#36) Youri válasza Chp (#35) üzenetére


Youri
veterán

Gondolkozni kell benne, már nem jó egyeseknek :D

RTX ON

(#37) Chp válasza Youri (#36) üzenetére


Chp
őstag

Igen, valahogy erre nem gondoltam, de tényleg ez lehet az ok! :K Bevallom, voltak feladatok, amiket hosszú percekig, 1-2 esetben egy óráig is tanulmányoztam, de büszkén elmondhatom, hogy nem kellett se Google, se YouTube a játék végigjátszásához. :) Phenomenális egy játék. ;]

(#38) Puro


Puro
aktív tag

Élvezi ez a dagadék, amit csinál. Néha-néha kiböfögnek valami concept art-ot, aminek már lehet semmi köze a játékhoz, de csak azért, hogy lehessen min csámcsogni. Szerintem a HL már rég eltűnt a süllyesztőben, Gabe napjai pedig wowozással és kurvázással telik, néha bedob pár darab snickerset :D

(#39) Silenzio


Silenzio
addikt

"Mindenesetre biztató, hogy valami történik a Half Life háza táján." Elég szar humorérzéked van, Findzs.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#40) samfishR


samfishR
senior tag

pont a minap jutott eszembe h elő kéne szedni a HL2-t :K

(#41) kutga válasza samfishR (#40) üzenetére


kutga
nagyúr

Meg a HL1-et. :D

Let the Zone take me if I am.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.