Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gicz


Gicz
addikt

Hihetetlen, hogy ezekre van kereslet :U

(#2) hyperspace válasza Gicz (#1) üzenetére


hyperspace
őstag

Az exkluzivitást meg kell fizetni. Valaki azt keresi. A 77-es C9 csak $7000 :) .

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#3) #06658560


#06658560
törölt tag

Ez ilyen vakuljparaszt edisün?

(#4) rednifegnar válasza Gicz (#1) üzenetére


rednifegnar
senior tag

nincs, de csinalnak.

A camera does not make art, the artist makes art.

(#5) Csapoati válasza Gicz (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Itt az számít csak kb, hogy egyedi és exkluzív megjelenésű legyen.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) Fecogame válasza Gicz (#1) üzenetére


Fecogame
veterán

Biztos, hogy van rá kereslet :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#7) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Tisztára mint a régi projektoros TV-k ;] [link]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#8) Chaser


Chaser
titán

jól látom, h a hangszórók a kijelző előtt vannak csukott állapotban? anélkül is elég gyászos, de úgy meg no comment:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#9) scdlsc


scdlsc
aktív tag

Megvenném, ha megtehetném. A feltekerhető tv is azért tetszik, mert kikapcsolt állapotban nem kell egy nagy fekete téglalapot bámulni.

(#10) zone válasza scdlsc (#9) üzenetére


zone
őstag

Kinek mi az igenye, en nem szoktam a kikapcsolt tevet bamulni...

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#11) #72042496 válasza zone (#10) üzenetére


#72042496
törölt tag

Pedig egy nagyméretű tévé, főleg ha központi helyre kerül (és jellemzően oda kerül, mert úgy kényelmes nézni), kikapcsolt állapotban is vonzza a tekintetet. Ugyanakkor nem a legesztétikusabb látvány a helyiségben terpeszkedő feketeség. Nekem is ezért tetszik a feltekerhető tévé, de első blikkre a Samsung Ambient Mode-ja is szimpatikus.

[ Szerkesztve ]

(#12) Joshi válasza #72042496 (#11) üzenetére


Joshi
titán

"Ugyanakkor nem a legesztétikusabb látvány a helyiségben terpeszkedő feketeség."
Mindenkinek más az ízlése, nekem pl tetszik ha ránézek a tévére + hangrendszerre. De ugye a Sony A1 is pont a dizájnnal lépett nagyot ami nagyon megosztotta az embereket.

(#13) #72042496 válasza Joshi (#12) üzenetére


#72042496
törölt tag

Akkor úgy írom, hogy van aki számára nem esztétikus ez a fajta látvány. Nekem is tetszenek ezek az eszközök, ugyanakkor dominálják a pártíz négyzetméteres helyiséget, az meg nem tetszik bennük. De idén végre alakítok a helyiségen is. :)

***

A B&O tévé kapcsán az jutott eszembe, amit egy YouTube komment is ír. Dizájnos, de ha ezt rendszeresen végig kell várni, akkor hamar tele lesz vele az ember töke:

"Waiting for the speakers to move everytime gonna get real old... In 2004 (I think) my dad bought Bang and Olufsen TV that could turn by it self... Everytime you turned the TV on, you had to wait for the tv to rotate to its position.... It was a cool gemick for the first couple of days but after, got real old..."

[ Szerkesztve ]

(#14) Akula válasza Csapoati (#5) üzenetére


Akula
őstag

+1

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#15) Rodi 4.80 válasza scdlsc (#9) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Dobjál rá egy halasi csipke terítőt amikor ki van kapcsolva, az kifehéríti. :)

(#16) ripla


ripla
őstag

Parasztbolondítás a szó, amit kerestek.

(#17) #06658560 válasza Joshi (#12) üzenetére


#06658560
törölt tag

Keresem a krétát, hogy írjak, rajzoljak rá valamit. mint egy rohadt nagy tábla.

(#18) Vtwo


Vtwo
senior tag

Ez a parasztvakításnak az a szintje,amin már csak röhögni lehet.
Pedig Én kifejezetten csípem a cég cuccait.

(#19) hemaka


hemaka
nagyúr

Ennek mi értelme van amúgy? Persze azon kívül, hogy a haveroknak tudsz mutatni valami vagány dolgot.

(#20) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ez de király!!!!

A régi B and O tévékbe volt egy széthúzúdó színpadi függöny fícsör. Az LCD-nél ez elmaradt.

Ellenben ez az opció végre hoz valami remek látványt.

Én úgy érzem, hogy ennek a közönségnek kell ez a színház. Én is szívesen elfogadnám ezt a látványt minden nap.

Ne feledjük el, hogy a régi TV-k is tudtak olyant, hogy amerről bekapcsolod - a teljes TV feléd, illetve a távvezérlő felé fordul.
Vagy a több mint tizen éves giga-LCD, ami a bekapcsoláskor a földről optimális látószögbe emelkedik.

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#21) Tetsuo válasza Polarstar (#20) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

"Ne feledjük el, hogy a régi TV-k is tudtak olyant, hogy amerről bekapcsolod - a teljes TV feléd, illetve a távvezérlő felé fordul.
Vagy a több mint tizen éves giga-LCD, ami a bekapcsoláskor a földről optimális látószögbe emelkedik.
"

Hát, ezeknek legalább volt valami értelme.

(#22) scdlsc válasza #72042496 (#13) üzenetére


scdlsc
aktív tag

Engem nem zavarna, hogy várni kell. Hetente max 1-2 filmet nézek meg. Azon kívül semmit. Ezért zavarna az állandó nagy fekete téglalap és ezért nem zavarna, hogy várni kell bekapcsoláskor. Most ezt úgy oldom meg, hogy nincs tévém. :DDD

(#23) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Kicsit elszégyelltem magam, mert eddig azt sem tudtam, hogy létezik ilyen márka. :U

(#24) Joshi válasza antikomcsi (#23) üzenetére


Joshi
titán

Te kis csóri. ;] Mészi kredenc ajtaja is B&O faborítású hangszóróból van. Majd ha te is a hierarchia megfelelő fokán leszel, akkor tudni fogsz ezekről a cuccokról. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25) antikomcsi válasza Joshi (#24) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Most nem elég, hogy szégyenkezem, de már a sírást sem bírom abbahagyni! :O :O

Légyszi ne menj el pszichómókusnak! ;)

(#26) tntmax


tntmax
aktív tag

Ennek a cuccnak a dizájnere kezet foghat az apple cuccokéval. Förtelmes.

(#27) MikeRenton


MikeRenton
tag

Na, a proli zúgolódás újfent menetrendszerűen érkezett. Minden B&O cikk alatt ez megy.

[ Szerkesztve ]

(#28) Tetsuo válasza MikeRenton (#27) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Persze, mert kiritika nem érheti a B&O-t, ha mégis, az csak "proli zúgolódás".
Érvelés a köbön.

(#29) daneel_hu válasza tntmax (#26) üzenetére


daneel_hu
addikt

Messze van ez a design az Apple cuccokétól, fényévekre.
Az Apple ehhez képest ergonómiai csoda.

Ez csúnya és aránytalan.

(#30) daneel_hu válasza Joshi (#12) üzenetére


daneel_hu
addikt

Ez tök jó amint behelyezed egy raktárnak kinéző helyiségbe.
Mutatni fog a festőállvány. :)

Amúgy szerintem jól néz ki, kérdés mennyire lehet függőlegesre venni a képernyőt, és amennyiben lehet mennyire sérül a festőállvány-design. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.