Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Olibaba válasza The DJ (#50) üzenetére


Olibaba
csendes tag

Mi már jó pár éve barátok vagyunk, és eddig nem volt semmi...:D;) lehet, hogy nem ismerem az érzéseit.... de sokmindent igen;)

A világot megváltani nem tudom, de nem hagyom, hogy a világ változtasson rajtam.

(#52) The DJ válasza Olibaba (#51) üzenetére


The DJ
addikt

Középsuliban nekem is voltak lány barátaim...persze én mint pasi nem csak baráti szemmel néztem rájuk ;] Igyekeztem nem mutatni, de ha láttam volna rá lehetőséget vagy kaptam volna jelet akkor azonnal lecsaptam volna a kiszemelt "barátomra". A fordítottja: Egy suliba mentünk egy lánnyal, aki általánosban is 8 évig osztály társam volt, nagyon jól ismertük egymást és a középsuliba is egy busszal mentünk reggel. Barátként néztem rá, közvetlen voltam vele, eszembe nem jutott volna, hogy lehetne több is, mert ő nekem csak barát... Aztán egyszer csak a suliban jönnek oda a többiek hogy hallottam-e, hogy tegnap bevallotta a barátnőinek, hogy 8. óta szerelmes belém. Na bumm :D Néztem egyet, pedig sosem gondoltam volna, hogy ő így érez.

Lényeg a lényeg: Bármennyire is biztos vagy benne, hogy te csak barátként kezelsz valakit, attól az ő érzései még lehetnek teljesen mások. És ökölszabály, hogy minél régebben ismeritek egymást annál nagyobb az esélye, hogy valamelyikőtök elkezd majd többet érezni a másik iránt. Egy ideig el lehet nyomni, elrejteni is, de megtörténik. Észrevenni pedig nehéz...

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#53) Olibaba válasza The DJ (#52) üzenetére


Olibaba
csendes tag

Hááát.. talán régebben összejöttem volna TexT-Boy-yal... de mára kizárt:D Ő egy nagyon jó barátom és nekem ez a barátság fontosabb;)

A világot megváltani nem tudom, de nem hagyom, hogy a világ változtasson rajtam.

(#54) The DJ válasza Olibaba (#53) üzenetére


The DJ
addikt

Nem csak TexT-Boy-ra gondoltam amikor a fentieket írtam, mindössze csak annyit akartam sugallni, hogy ezek a fiú lány barátságok néha komplikáltabbak lehetnek, mint amilyennek tűnnek. Egy dolog az, hogy Te mit érzel és más dolog az, hogy a másik mit rejteget a szívében. Nekem is van egy lány barátom, szeretem, tisztelem, tényleg megtennék érte bármit, a szívemben talán többet is érzek iránta, de nem fogom kimutatni, mert tudom, hogy ezzel mindent elrontanék...

Figyelj az apró jelekre, még ha teljesen biztos is vagy benne, hogy egy fiú csak barátként közeledik feléd. Lehet, hogy nála ez csak az első lépcsőfok. És olyat is láttam már, hogy az ilyen tutibiztos megrendíthetetlen barátságból születtek az igazi erős szerelmek :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#55) I_Am válasza The DJ (#50) üzenetére


I_Am
veterán

Akkor mivel én is benéztem, jelentem van. Nekem már több mint 10 éve. Sőt még csajokat is intézett nekem. :D

Vincsenzó: Te pedig, ha nem akarod magad nagyon hamar kitiltatni a fórumról, akkor kultúrált hangnemben fórumozz, vagy ban lesz a vége.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#56) Sipi16


Sipi16
senior tag

Ezért nem keresem a "párom" a baráti társaságban... Annak sose lesz jó vége...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#57) The DJ válasza I_Am (#55) üzenetére


The DJ
addikt

A kivételek erősítik a szabályt :P

Bár egy ilyen csajintézős barát barátnő nem hangzik rosszul :D

[ Szerkesztve ]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#58) Olibaba válasza The DJ (#57) üzenetére


Olibaba
csendes tag

Hát nem kötelező baráttal összejönni, persze, egyszerűbb, mint egy ismeretlent fűzni... ;):D I_am köszönöm;) hallom, ismered TexT-Boy-t... szimpatikus vagy nekem;)

A világot megváltani nem tudom, de nem hagyom, hogy a világ változtasson rajtam.

(#59) Vincenzo001 válasza TexT-BoY (#48) üzenetére


Vincenzo001
csendes tag

Szerintem erkölcsileg az nem helyénvaló, hogy félismeretlenekkel fetreng valaki egy ágyban, még akkor is ha intim viszonyt nem létesítenének.

(#60) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"Aztán egy idő után megmint játszotta nekem a jófiút... kedveskedett, átölelt, puszilgatott... és én nem tudtam nemet mondani."

Mondhatnék érdekes dolgokat, adhatnék tanácsokat, nem teszem. Amig ilyen hiszékeny vagy, rád fognak szállni a fiúk, Olibaba. Adnak kézről kézre, fogadásokat is kötnek akár, hogy kinek sikerül megkapnia.
Nincsenek rutinos barátnőid? A legjobb tanácsokat ők adhatják. Amelyik viszont úgy kezdi, hogy ne azzal feküdj le, hanem amazzal, annak bólogass, és keress új tanácsadót.

Nagyon sebezhető vagy.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#61) Olibaba válasza Vakegérke (#60) üzenetére


Olibaba
csendes tag

Abban igazad van, hogy sebezhető vagyok. De senkire nem hallgatok, és ez nagy hibám. Csak magamban bízom ilyen téren, és senki más véleménye nem tud rajtam segíteni..:S A lefekvős témában meg főleg nem hallgatok senkire...;) De azért köszönöm Vakegérke:)

A világot megváltani nem tudom, de nem hagyom, hogy a világ változtasson rajtam.

(#62) Vakegérke válasza Olibaba (#61) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na várj. Nincs mit köszönnöd.

Ellenben újabb kérdésem van: "A lefekvős témában meg főleg nem hallgatok senkire...;)"
Ezt hogy kell érteni? Feszegetném még, de nem merem. Talán később, ha úgy érzem szabad.

Másik kérdés(ek).
Kikkel élsz, úgymint szülők, testvér(ek)? Családi ház, bérház, panel? Van szívbéli barátnőd? Hány barátod van, fiúk-lányok vegyesen? Mennyi a fiú, mennyi a lány?
Barátot mondtam, nem havert. Akiben bízni lehet, nem él vele vissza.

Bízhatsz magadban, ha egyik butaságot a másik után csinálod. Jók a döntéseid? Nem. Majd Te megoldod, igaz? Ejnye...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#63) Olibaba válasza Vakegérke (#62) üzenetére


Olibaba
csendes tag

Úgy kell érteni, hogy akárki, akármit mond, azzal fekszem le, akivel én akarok. Ebben nem hallgatok senki másra. Anyukámmal élek, családi házban... tesóm Szegeden tanul. Persze, hogy van szívbéli barátnőm. Összesen 2 ilyen lány van. Az egyik, aki szinte a testvérem és az életem is Rá bíznám, Őt 10 éve ismerem és azóta a legjobb barátnőm. A másik lányt pedig úgyszintén igaz barátnőnek vallom, Őt 13 éve ismerem. Egy ovi, egy általános, 1 középsuli. Sok barátom van, fiúk és lányok vegyesen is, szerencsére könnyen barátkozom. Nagyjából 50-50%-ban oszlanak meg.

Viszont ezeket a mondatokat nem értettem: "Bízhatsz magadban, ha egyik butaságot a másik után csinálod. Jók a döntéseid? Nem. Majd Te megoldod, igaz? Ejnye..."
Ezt hogy értsem?

A világot megváltani nem tudom, de nem hagyom, hogy a világ változtasson rajtam.

(#64) SzalaiG válasza Router (#10) üzenetére


SzalaiG
addikt

Szerelmes vagy hálás? :U

(#65) Olibaba válasza SzalaiG (#64) üzenetére


Olibaba
csendes tag

Hát most így vissza gondolva inkább hálás... de szeretet is közre játszott benne. Talán nem éppen szerelem volt, de hogy volt-e szeretet? Minden bizonnyal igen. :)

A világot megváltani nem tudom, de nem hagyom, hogy a világ változtasson rajtam.

(#66) Vakegérke válasza Olibaba (#63) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Csak magamban bízom ilyen téren, és senki más véleménye nem tud rajtam segíteni.."
Erre irányult a bejegyzésemből kivágott idézeted.

Gondolom anyukáddal nem osztod meg társas kapcsolataidat. Viszont van két barátnőd, akikkel teljes mértékben meg kell, hogy értsétek egymást, hiszen gyerek kortól egymás bizalmasai vagytok. Ők nem segítenek? Avagy jön az ego, és csakis magadban bízol? Nem igazán jó megoldás.
Hacsak nem "megvolt a pasi, jöhet a következő" típusúak a barátnőid, érdemes lenne meghallgatni, mit gondolnak ők. A döntés úgyis a Te kezedben van.
Azt már bátortalanul említem meg, hogy anyukád is hatékony segítséget nyújthat, használható tanácsot adhat.

Hibáztál? Nem is egyszer. Akkor mi a csudáért gondolod azt, hogy az önmagadba vetett bizalom, a véleményed az egyetlen helyes gondolat?

Te, aki olyan könnyen bedőlsz a szép szavaknak, hízelgésnek, nem volnál hajlandó elfogadni praktikus, használható jó tanácsokat? Megint ott tartunk, hogy az ego-d az első, ne szóljon bele senki a dolgaidba, Te jobban tudsz mindent. Közben hibát hibára halmozol.

Megelőzlek, most sem támadok. Csak azt igyekeznék megértetni veled, hogy kamasz fejjel az élet bonyolultabb annál, hogy átlásd a cselszövéseket. Jól jöhet(ne) pár szövetséges. Igen ám, de ego ezerrel, holott sebezhető, mi több, védtelen vagy.

Nem muszáj válaszolni, el is küldhetsz a fenébe kérdésem miatt: ártatlan vagy még?
Ha mégis válaszolsz, akkor azt is meg fogom kérdezni, hogy mennyi ideje ismerted a fiút, milyen körülmények közt történt meg a csoda, és volt-e más azóta.
Nem csámcsogni akarok, abból már kinőttem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#67) SzalaiG válasza Olibaba (#65) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ugyanígy jártam, csak hálából volt velem. :(((

Becsapott, megcsalt, elárult. :(

(#68) Olibaba válasza Vakegérke (#66) üzenetére


Olibaba
csendes tag

Anyuval szoktam beszélni, de ilyen részletesen nem avatom bele a dolgokba. Az ego az más kérdés... ez egy hosszú történet, de a lényeg az, hogy egy olyan emberben bíztam, aki utána elhagyott, pedig születésem óta felnéztem rá. Bár, ahogy egyre cseperedtem, mindig egyre kevésbé tiszteltem és szerettem. És ez mára gyűlöletté vált. Bár már meghalt. Ezek után én nem vagyok képes másban megbízni, talán ez érthető is. Inkább magam rontom el a dolgokat, semmint hogy másban kelljen megbíznom. Lehet mondani, hogy hülye vagy, de ezen én nem tudok változtatni. Kaptam elég pofont az élettől sajnos, hogy megtanuljam.

Egy szóval sem akartam mondani, hogy támadsz;)

Igen, még szűz vagyok. Mint már említettem, nem volt intim együttlét. Annyira azért nem lehet könnyen elcsábítani, nem vagyok annyira könnyűvérű.

A világot megváltani nem tudom, de nem hagyom, hogy a világ változtasson rajtam.

(#69) Vakegérke válasza Olibaba (#68) üzenetére


Vakegérke
veterán

Látod, mik derülnek ki? Lassacskán megismerünk.

Írásod alapján senki nem gondolta volna, hogy ártatlan vagy. Bevallom én sem.

Nem akarok lelki dolgokban turkálni, pár szavam azért lenne.
Anyukád bizonyára elmondta, hogy apukád miért hagyta ott a családot, hiszen őt szeretted-gyűlölöd, ha jól gondolom. Tudod mit? Legyen ez is feltett kérdésem. Valamit az, hogy miként, és miért változott a szeretet gyűlöletté.

Beszélnél kicsit az élet nagy pofonjairól?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#70) Olibaba válasza Vakegérke (#69) üzenetére


Olibaba
csendes tag

Anyunak nem kellett elmondania, én is itt éltem, Velük... apám alkoholista volt, és vert minket. 3 éves voltam, mikor először én is kaptam tőle egy pofont. A legaljasabb dolgokat tette velünk. Igazi szadista állat volt. Volt, hogy kikapcsolta az áramot és a vizet a lakásban, és bezárt minket egy kb 10 négyzetméteres szobába. Volt olyan, hogy hajnali kettőkor, mikor haza jött a kocsmából, kirángatott minket az ágyból, hogy beszélnie kell velünk, mert hogy beszéljük meg a dolgokat. Nem érdekelte, hogy nekünk iskolába kell mennünk. 8 éves voltam, mikor elköltözött a szeretőjéhez, akivel csalta Anyut. Örültem, hogy elment, boldog voltam, hogy nem kell többé látnom, mert a halálát kívántam. Meg akartam ölni, nem érdekeltek a következmények. Pár évvel később találtam egy régi levelet, amit Anyu írt apámnak, mikor elköltöztünk itthonról ( mert ilyen is volt, általános elsős koromban ). És volt benne egy kérdés, amit mai napig nem tudok megbocsátani neki: "Miért nem szereted Ádámot?" Ádám a testvérem, akit nagyon szeretek.

Ezek után ne kérje senki, hogy ne gyűlöljem az apámat. Nekem ő egy senki. Nem része az életemnek, és sajnálom, hogy az ő nevét kell viselnem még két évig.

Nem is olyan régen, mikor meghalt ( tavaly előtt decemberben ) megtudtam, hogy van még két másik testvérem. Egy nővérem, aki 38 éves és egy másik bátyám, aki 32 éves. Apámnak 4 felesége volt, de csak 3-tól született gyereke. Azért lássuk be, nem olyan egyszerű feldolgozni 14 évesen, hogy van még két testvéred.

Az élet nagy pofonjairól? Hmmm... kb 5 évesen találtam egy úrnát nagyon elrejtve a polcok között. Azt hittem, Anyu nagymamájáé, de megkérdeztem, hogy kié. Kiderült, hogy az egyik testvéremé. A bátyám után született egy másik fiú gyermek is, de Ő meghalt 1 hetesen, szívbeteg volt ( amit én is örököltem ).
13 évesen láttam meghalni az egyik barátomat kokain túladagolásban, ami nem volt épp könnyű, mert még nagyon fiatal voltam és nem tudtam rajta segíteni.
És hogy még fokozzam a dolgokat, most két műtétre is készülök.

Ha van még kérdés, szívesen válaszolok;)

A világot megváltani nem tudom, de nem hagyom, hogy a világ változtasson rajtam.

(#71) Vakegérke válasza Olibaba (#70) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ellentmondásokat vélek felfedezni.
"...egy olyan emberben bíztam, aki utána elhagyott, pedig születésem óta felnéztem rá."
"A legaljasabb dolgokat tette velünk. Igazi szadista állat volt."
Értsem úgy, hogy miközben rettegtél tőle, szíved mélyén szeretted?

Amondó lennék, hogy ne gyűlöld. Meghalt. Engedd el szépen. Bocsáss meg neki, és engedd el. Muszáj, hisz' életed végéig cipelheted ezt a lelki súlyt. Ne nyomasszon az emlék, szabadulj fel.

Az szerintem öröm forrása is lehet, hogy találtál két új testvért. Lehet őket szeretni, de ha nem érdemlik meg, nem muszáj.

Ugyan én nem találtam urnát, hanem prózai módon elmondták, nekem is meghalt egy öcsém. Kitárgyaltuk, sokat beszélgettünk róla, és ugyan kicsi voltam, fel tudtam dolgozni a szomorú tényt. Aztán 14 évesen kaptam egy új öcsikét. Elhiheted, nem volt ínyemre, hogy ő lett a középpont, én meg kiestem a kosárból. Aztán a múló idő orvosolta sérelmeimet, jó testvérek vagyunk.

A kokós barátod saját sírját ásta. Akkor sem tudtál volna rajta segíteni, ha felnőtt vagy. Pofon? Inkább lelki bánat. Bánkódhatsz, de saját magad emészted, ha önmagad vádolod.

Ha nem titok, miféle műtétek várnak rád?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#72) Olibaba válasza Vakegérke (#71) üzenetére


Olibaba
csendes tag

Nem, nem tudok neki megbocsátani. Azért, mert meghalt, nem lett szent. Sőt... gyűlölöm, hogy nem adhatom neki vissza azt, amit ellenünk tett... amit Anyu és a testvéreim ellen. Mind a három testvéremet nagyon szeretem, jól kijövünk egymással, majdnem minden nap beszélünk:)

Nem titok, egyáltalán nem. Egy térdműtét és egy kéz műtét. Mind a kettő porcleválás miatt. De elvileg túlélem;) Szóval nem örülni nagyon;):D ;) :P

A világot megváltani nem tudom, de nem hagyom, hogy a világ változtasson rajtam.

(#73) Olibaba válasza Vakegérke (#71) üzenetére


Olibaba
csendes tag

És nagyon sajnálom a testvéred:(

A világot megváltani nem tudom, de nem hagyom, hogy a világ változtasson rajtam.

(#74) Vakegérke válasza Olibaba (#72) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lám, máris jobb egy kicsit a kedved. Jól látom?

Sportolsz valamit? Csak a porcleválás miatt kérdem.

Van egy Anyu, és van három testvér. Szereted őket. Eddigi írásaid alapján meglehetősen érzékeny teremtés vagy. Szeretetet adsz, és szeretetre vágysz.
Az Isten szerelmére, hogy fér beléd a gyűlölet?
Apád nem lett szent, viszont elment, és a túlvilági ítélőszék tettei alapján ítélte meg. Ha gyűlölöd, az érzelmi szál közeledben tartja, pedig szabadulni kéne tőle. Ördögi kör ez.
Szépen kérlek, engedd el. Ha úgy tetszik, legyints rá. Volt, nincs, megszünt a félelem, vandalizmus.
A gyűlölet csak a Te lelkedet terheli.

Szerk: #73-ra. Én is, de olyan kicsi voltam, hogy nem is emlékszem rá. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#75) Olibaba válasza Vakegérke (#74) üzenetére


Olibaba
csendes tag

Egy kicsit jobb.:) Igen, röplabdázom. Két éve... azóta rossz a térdem, de csak most lett komolyabb.

A gyűlölet nem tud elmúlni szerintem. Nem tudom elfelejteni, amit velünk tett annyi éven át. És azt főleg nem tudom megbocsátani, hogy nem szerette a bátyámat. Talán igazad van, el kéne engednem. De még nem tudom. Még annyira ég bennem a gyűlölet, hogy nem tudok elszakítani magamtól, bármennyire szeretném. De megpróbálom.

A világot megváltani nem tudom, de nem hagyom, hogy a világ változtasson rajtam.

(#76) Vakegérke válasza Olibaba (#75) üzenetére


Vakegérke
veterán

Röpi? Akkor nyurga lányka lehetsz. Mivel én a husikat részesítem előnyben, nem fogok udvarolni. Fogalmad sincs, miről maradsz le, állítólag megnyerő a modorom. ;)

Ha egyszer anyukád és bátyád (feltételezhetően) képes megbocsájtani apátoknak, akkor semmi értelme, hogy miattuk is fölöslegesen viselj ekkora terhet.
Az már szép eredmény, ha megpróbálod túltenni magad a személyes gyűlölködésen, és el akarod engedni apádat.
Kövesse tett az akaratot.
Vegyél szépen egy lila gyertyát. Mikor este egyedül vagy ürítsd ki a fejed, töröld a csapongó gondolatokat. Helyezd magad kényelembe, lazíts, ernyedj el. Gyújtsd meg a gyertyát. Nézd a lángot, ahogy csapong, ugrál, és ne gondolj semmire. Idő van elegendő. Idézd meg apádat, ha elérkezettnek látod. Hangosan is beszélhetsz, de csupán gondolatban is elég. Ne szidd, ne káromold, ne olvasd fejére bűneit. Inkább mesélj neki magadról, mi történt veled az évek folyamán, meg hogy aggódsz a műtétek miatt, bármit. Talán kapsz választ, talán nem. Aztán ha be akarod fejezni, akkor közöld vele, hogy ideje távoznia, nem tartóztatod. Bocsájtsd meg vétkeit, és engedd el. A gyertyát el ne oltsd, égjen végig, magától aludjon el.

Látod, hova jutottunk egy hevenyészett írástól?
Úgy érzem, szerepem lejárt, nem tudok többet segíteni. Kéretlenül avatkoztam az életedbe, de gondolom már tudod, csakis jó szándékkal.

Kívánok neked egy igazi társat, hogy végre tényleg őszintén szeressen egy srác.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#77) Olibaba válasza Vakegérke (#76) üzenetére


Olibaba
csendes tag

Nyurga?:D Hát, annak nem nevezném magam, de szerencsére nincs bajom a testemmel. Nah jó, van, de melyik lánynak nincs az én koromban?;) Lehet, hogy megfogadom a tanácsod és veszek egy gyertyát... még nem tudom, de van rá esély:)

Igen, talán itt a vége, de szeretnék mindent megköszönni. És igaz, hogy a "kapcsolatunk" nem indult túl szépen, azért remélem, nem utálsz nagyon;) Tisztában vagyok vele, hogy segíteni szerettél volna. De megnyugtatlak, segítettél is. Amiért nagyon hálás vagyok. Én is hasonló jókat kívánok, persze, fiú helyett lánnyal:)

A világot megváltani nem tudom, de nem hagyom, hogy a világ változtasson rajtam.

(#78) Vakegérke válasza Olibaba (#77) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ne köszönd, nem tettem semmit. A Te feladatod nehezebb.
Tényleg hálás vagy? Akkor a kedvemért vedd meg azt a gyertyát...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#79) Olibaba válasza Vakegérke (#78) üzenetére


Olibaba
csendes tag

Igen, tényleg hálás vagyok. Bár a lila pont nem az én színem, de megveszem:)

A világot megváltani nem tudom, de nem hagyom, hogy a világ változtasson rajtam.

(#80) Vakegérke válasza Olibaba (#79) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem a Te színed. A szertartás színe.

Gyűlölet eldob, él boldogan. Ez parancs. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#81) Olibaba válasza Vakegérke (#80) üzenetére


Olibaba
csendes tag

;] Sir Yes Sir! ;) :K

A világot megváltani nem tudom, de nem hagyom, hogy a világ változtasson rajtam.

(#82) SzalaiG válasza Olibaba (#81) üzenetére


SzalaiG
addikt

Tennél fel egy képet magadról? ;)

(#83) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Köszi! ;)

(#84) TexT-BoY válasza SzalaiG (#83) üzenetére


TexT-BoY
addikt

Oszt mi ebböl mit láttunk?

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#85) Olibaba válasza TexT-BoY (#84) üzenetére


Olibaba
csendes tag

Nincs mit SzalaiG ;)

TexT-Boy, Ti semmit.. mi ezt már lerendeztük magunk között:D :P

A világot megváltani nem tudom, de nem hagyom, hogy a világ változtasson rajtam.

(#86) TexT-BoY válasza Olibaba (#85) üzenetére


TexT-BoY
addikt

Najo, akkor nekem kell feltennem azt a biizonyos képet. 2004 nyara:)mmm Kecskeméti GAMF kolesz, ragyogó idő, gyönyörü egy hét:). Jöhet?

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#87) Vakegérke válasza TexT-BoY (#86) üzenetére


Vakegérke
veterán

Majdnem 4 éves kép. Persze jöhet, jól megkukkoljuk.
Viszont azt is elintézhetnéd, hogy mi is részesüljünk abban a vizuális örömben, amelyben SzalaiG részesült.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#88) Olibaba válasza TexT-BoY (#86) üzenetére


Olibaba
csendes tag

TexT-Boy, meg ne próbáld, ha én is rajta vagyok... ha nem, akkor jöhet;) Imádtam Kecskemétet:D

A világot megváltani nem tudom, de nem hagyom, hogy a világ változtasson rajtam.

(#89) Olibaba válasza Vakegérke (#87) üzenetére


Olibaba
csendes tag

A vizuális öröm összesen annyi volt, hogy iwiw-en megadtam Neki a nevem;) Ezt bárki elkérheti, szívesen megadom :D ;) ;]

A világot megváltani nem tudom, de nem hagyom, hogy a világ változtasson rajtam.

(#90) Vakegérke válasza Olibaba (#89) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem nyert. Nem voltam, és nem is leszek tag.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#91) Olibaba válasza Vakegérke (#90) üzenetére


Olibaba
csendes tag

Akkor vagy myvip, vagy barátikör ;) mást nem tudok felajánlani ;] :P

A világot megváltani nem tudom, de nem hagyom, hogy a világ változtasson rajtam.

(#92) Crystalheart válasza The DJ (#50) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Miért ne lehetne, ha valakinek van 20 lánybarátja, azt mind meg akarná... khmm? :DDD Ez oda-vissza igaz, bár a lányokat talán még kevésbé fenyegeti ez a veszély, mint az átlaghapsit. :)

(#93) Crystalheart válasza Olibaba (#89) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"A vizuális öröm összesen annyi volt, hogy iwiw-en megadtam Neki a nevem Ezt bárki elkérheti, szívesen megadom "

Tökéletesen elég, ha rákeresnek az MSN-címedre :DDD

Amúgy szerintem túl komolyan veszed még ilyen fiatalon ezt. Szeretetre szükségünk van, de fontos, hogy a szemünket, az eszünket ne vegye el. Az általad az írásban felvázolt pasik tényleg elég sablonos figuráknak tűnnek így kívülről, ebben Vakegérkével értek egyet kábé. Szerintem ne ugorj bele túl hirtelen egy kapcsolatba, mert könnyen szakítás lehet a vége, ha nem ismered kellőképpen az illetőt. Légy tisztában az érzéseiddel, és ne hagyd, hogy megvezessenek!

(#94) The DJ válasza Crystalheart (#92) üzenetére


The DJ
addikt

Természetesen nem úgy értettem, hogy ha nekem van 20 lány barátom, akkor mindegyikre rá vagyok gerjedve és mindet meg akarnám...khm :P

Viszont ebből előbb utóbb mindenképp lesz néhány, akitől többet is akarok/nék és fordítva. Ha sokat vagyunk együtt a lányok közt is néhányban szépen kialakulnak irányomban mélyebb érzelmek, ez meg csak a feleken múlik, hogy hogyan reagálják ezt le. Nekem ez a tapasztalatom, kivételek mindig vannak és biztos, hogy nem is mindenkire igaz...csak a nagy többségre :D

Olyat is ismerek aki azt vallja, hogy akkor lehet igazi és mindkét fél részéről őszinte CSAK barátság nő és férfi közt, hogyha lefeküdtek és megvolt a testi kontaktus, így már egyikük fantáziáját sem izgatja, hogy mi lenne, ha... :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#95) Crystalheart válasza The DJ (#94) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát figy, én tudom magamról, hogy nekem vannak olyan lánybarátaim, akik tényleg barátok; én meg olyan egy taszító kinézetű, ocsmány szörnyeteg nekromanta vagyok, hogy nem áll fönn az a veszély, hogy esetleg belémszeret valaki. :DDD

Innentől minden OK és számomra nem kérdés a kérdés. :)

(#96) Olibaba válasza Crystalheart (#93) üzenetére


Olibaba
csendes tag

Crystalheart, igazad van, így is lehet... de van, aki inkább elkéri...;) :P

És abban is egyet értek, hogy túl komolyan veszem... de ha nem adok bele mindent, akkor minek csináljak bármit is?

Jéé, ismered a nekromanta kifejezést? :)

[ Szerkesztve ]

A világot megváltani nem tudom, de nem hagyom, hogy a világ változtasson rajtam.

(#97) The DJ válasza Crystalheart (#95) üzenetére


The DJ
addikt

Meglepődnél te ha beleláthatnál ezen női barátaid fejébe ;] Nem csak a felfoghatatlan és számunkra érthetetlen adat streaming miatt, hanem amiatt is, hogy mennyire mást tudnak mutatni, mint amit éreznek :P

Tőlem még Quasimodo is sikoltva fut el és mégis megesett már velem, hogy kiderült egy lány barátom összejönne velem, ha én is így éreznék iránta.

Na de nem offolok tovább, mert valamelyik modi még kipenderít innen :D

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#98) Crystalheart válasza Olibaba (#96) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"de ha nem adok bele mindent, akkor minek csináljak bármit is?"

Egyrészt a szeretet az nem egy olyan dolog, amiért harcolni kell. Ha már azt kell, szerintem rég rossz, és a másiknak is jobb, ha nem tesszük. Persze a szappanoperák meg echte erről szólnak, de azt hiszem, a való világban ez az egyik forrása annak, hogy mennyire nem összeillő, és később biztosan elváló párok is vannak. Ha nincs meg az összhang, akkor mire számíthatunk még? :)

"Jéé, ismered a nekromanta kifejezést? :)"

Diablo II. óta :DDD Ha megöregszem, szerintem kb. úgy fogok kinézni. Remélem, lesz valami olyasmi ruhadivat is akkortájt. ;]

(#99) Olibaba válasza Crystalheart (#98) üzenetére


Olibaba
csendes tag

Szerintem nem lesz nekromanta divat... de majd Te alakítasz, ha nagyon kell ;)

Jó, igazad van, hogy akkor már rég rossz... de van, hogy ki kell harcolni, hogy örökre a Tied maradjon... erre nem gondoltál?:)

A világot megváltani nem tudom, de nem hagyom, hogy a világ változtasson rajtam.

(#100) Crystalheart válasza Olibaba (#99) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Az már nem harc, én úgy gondolom. :) Lehet, hogy csak túl idealista vagyok ehhez, de magamból kiindulva úgy látom, hogy a szeretetet, tiszteletet fenntartani szeretettel és tisztelettel lehet - akinél nem, az talán meg sem érdemli, tanulnia kell még -, és ezt én nem nevezném harcnak. Bár... megintcsak az a téma, hogy ki mit minek nevez, ugye. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.