Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7


7
addikt

Vannak, akik úgy vallják, a szerelemmel egy baj van: Sosem ugyanakkor szerelmes a két fél.

Úgy látszik, még fiatal kiscsikó vagy, pörög az életed, túl sokszor hozol te és a környezeted felelőtlen döntéseket, ezért látod ilyen nehéznek. Később, ahogy érni fogtok, megváltoznak a dolgok. Tanulj a hibáidból, próbáld őket jóvátenni (de ne mindenáron), s igyekezz megbecsülni magadat és a körülötted levőket egyaránt.

(#2) joghurt


joghurt
addikt

Ööö... Nem tévedtél el egy kicsit? Ez itt nem a Velvet, vagy a szakitshabirsz. :F

A tej élet, erő, egészség.

(#3) bmx powa válasza joghurt (#2) üzenetére


bmx powa
tag

közöd hozzá, hogy ki mit ír? Amíg nem a címlapra akarja, addig szerintem semmi...

röviden, tömören: IGEN.

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#4) ttower válasza bmx powa (#3) üzenetére


ttower
aktív tag

már nem azért, de ez a címlapon van

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#5) Mulderpapa


Mulderpapa
aktív tag

Ez ennyi idősen teljesen normális!Ha pl. 7 év múlva is hasonló lesz a helyzet (amit kétlek), akkor már lehetnek gondjaid, de addig is szerintem éld ki magad, nehogy később megbánd.

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#6) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Én sose értettem, hogy a csajok miért képtelenek eldönteni, hogy melyik pasi kell nekik. Inkább együttvannak az olyannal akit nem szeretnek és csak hülyítik őket. Meg ilyet, hogy 1 hónap alatt kiszeretett belőle. :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#7) groth99


groth99
tag

Mindig akkor könnyű szeretni valakit,ha nincs probléma. Ha pedig van...akkor marha nehéz. Márpedig az élet arról híres,hogy nem kicsit problémás :D Nekem is van barátnőm,és pofonegyszerű szeretni őt akkor,amikor minden rendben van. Annál nehezebb szeretni őt akkor,amikor teljes erejével azon van,hogy kiborítson :) De én pont így szeretem...mert...csak. :))

[ Szerkesztve ]

Metalt a népnek \m/

(#8) sh1n0b1


sh1n0b1
csendes tag

A szerelem akkor jó, ha barátságon alapul, de a legnehezebb a világon szerintem, hogy úgy barátkozz egy lánnyal, hogy félreteszed minden vágyad vele kapcsolatban és annak örülsz, aminek ő! Szóval, létezik oda-vissza szerelem, csak a valószínűsége, hogy bejön 1000000:1-hez.

[ Szerkesztve ]

"A világűrben viszonylag alacsony a népsűrűség."

(#9) escie


escie
őstag

"Mindig ilyen nehéz szeretni valakit? Őszintén... szerelemmel?:("

igen. :(

I'm back, baby!

(#10) Router


Router
őstag

Úgylátszik én vagyok a kivétel?

A barátnőmmel most juottunk el odáig, hogy nincs rajtunk kívül senki más és tökéletesen bele vagyunk esve egymásba.

Több mint egy éve kezdődött, hogy osztályon belül nagyon, nagyon összebarátkoztunk és tökéletesen megbíztunk egymásban, aztán kidobta a régi barátját akivel nem működött a kapcsolata és összejöttünk de sorra jöttek a gondok, én tök szerelmes voltam de ő még félvállról vette az egészet mert barátság címszó alatt állandóan találkozgatott az ex-ével... 4 hónapig bírtam aztán szakítottam vele de nem fogta fel, hogy miért, és mit nem csinált jól... eltelt egy nyár külön és csak néha láttuk egymást de megtudtam hogy összejött az ex-el... Rohadt egy gusztustalan érzés volt, és látni sem akartam de még mindíg szerettem azzal meg nem lehet mit csinálni. Aztán történt az, hogy a srác elkezdett trükközni és mindennek lehordott engem, elkezdődött egy csatározás közte és köztem, megcsalta a lányt ő meg persze kidobta aztán egyszer történt hogy levélben átbeszéltük, hogy mi történt vele a nyáron és a skac csak kihasználta bosszúból, hogy engem tegyen tönkre (sikerült)... Összetalálkoztunk egy buliban, táncoltunk és a következő kép már az, hogy kapaszkodunk egymásba perceken keresztül és végre együtt vagyunk.

Ő most érte fel ésszel, hogy milyen amikor valakit elveszít az életéből akit előtte nem vett komolyan pedíg az illető (én) megérdemelte volna... Együtt vagyunk, mindennél jobban szeretjük egymást és végre csak ketten vagyunk de az elvesztett bizalmat nagyon nehéz építgetni még most is holott tudom, hogy bármit megtenne értem és nagyon hálás nekem.

www.reballing.hu/forum

(#11) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Előre is bocsánatot kérek, kivesézés jön. Vagyis nagyon nem értek valamit.

"Másnap felvett az egyik srác msn-re. Aranyos volt, kedves és ez imponált nekem. De előre megmondtam neki, hogy nem lehet köztünk semmi, mert más valakit szeretek."
Idáig rendben. Ismerkedés megvolt, kapcsolat teremtés megvolt. Új az ismeretség, ez fontos. Ha nem új, rosszul értettem a dolgot.

"Másfél hónapig próbálkozott-hiába. Aztán egyszer csak rájöttem, hogy bele szerettem. A születésnapja után egy nappal találkoztunk, és összejöttünk."
Másfél hónapig próbálkozott a srác, aztán bejött neki. Feltételezem, hogy az "összejöttünk" intim együttlétet takar.

"Boldog voltam, hogy ő is. Együtt töltöttük a szilvesztert, de akkor már nem volt olyan, mint azelőtt."
Hogy is mondjam... Tehát kötelesség szerűen szilveszterezett veled? Már megkapta amit akart, és nem voltál már érdekes számára szilveszterkor?

"Nem tudom, mi változott, de 11 napig nem találkoztunk. Majdnem bele őrültem, alig beszéltünk, lekezelő volt, és hanyagolt. Ez fájt a legjobban."
Skalpvadászok sajátja ez a viselkedés.

"...kimondani nem akarta, hogy vége. Azt mondta, mondjam ki én. Azt válaszoltam neki, hogy én sem mondom ki, mert ő nem szeret már engem, nem fordítva. És kimondta. A szívem majd' megszakadt, de azt ő nem tudja."
Akkor a nagy szerelem, amelynek ez a fiú nem a tárgya, már nem létezett? Avagy már ebbe a fiúba voltál olthatatlanul szerelmes?

"Mióta szakítottunk, összejöttem az egyik barátjával. De megmondtam neki, hogy még mindig Zolit szeretem. Összetörtem a szívét, pedig nem érdemelte meg."
Khm... Mit jelent az "összejöttem"? Ugyanazt, mint fent, tehát intim együttlétet?

Nézd, Olibaba, nekem fogalmam sincs, hogy hány éves vagy, milyen kapcsolataid vannak. Arról sincs, hogy hány fiú volt az életedben.
Amit idéztem, és kommentáltam, különösebb magyarázatra nem szorul.

Ha bármit félre értettem, vagy rosszul értettem volna, elnézést kérek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) bLaCkDoGoNe válasza joghurt (#2) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Azt hittem, hogy csak én vagyok ilyen negatív... :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#13) rarri


rarri
senior tag

Szerintem nem tettél semmi rosszat, csak megpróbáltál boldog lenni. Keresed a szerelmet, a boldogságot, és a melletted elhaladó fiúk is ezt teszik. Örülsz reménykedsz, csalódsz, ahogyan a többiek is körülötted. Ez teljesen normális. Élj tiszta szívvel, szenvedélyesen .Ha kell őrülj meg, ha kell legyél higgadt. Hallgass az érzéseidre, azok nem hazudnak...

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#14) Gnómi válasza Vakegérke (#11) üzenetére


Gnómi
csendes tag

Tapasztalataim alapján:
1.-A női teremtés a földön jár, tisztába van a képességeivel, lehetőségeivel, nincs elszállva saját nagyszerűségétől--->nincs skalpvadász
2.-A női teremtésnek halvány lila dunsztja sincs /vagy igen felületes/ az alapvető társas kapcsolatokról. Elsősorban ő a világ közepe, saját nagyszerűségétől le van hidalva. Birtokában van azon képességnek, hogy ránézésre fix skatulyát tud húzni az emberekre, döntése ezek után megfellebezhetetlen--->minden pasi csak azt akarja, az az skalpvadász
Ennél azért árnyaltabb a dolog, de besűritve talán ez a szösszenet is hejtálló...

Banya csak 1 van

(#15) DArchAngel


DArchAngel
tag

De akkor most kibe vagy szerelmes tulajdonképen?
Nem sok a pasi az életedben?

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#16) Vakegérke válasza Gnómi (#14) üzenetére


Vakegérke
veterán

A skalpvadászt a fiúra értettem. Nem volt egyértelmű a fogalmazás, elnézést kérek.
Nekem úgy tűnik, hogy ez a lányka könnyen meghódítható, és ezt ki is használják.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17) DeltaPower válasza Vakegérke (#11) üzenetére


DeltaPower
őstag

nekem fogalmam sincs, hogy hány éves vagy 16
miután ezt kb. 1 perc alatt kinyomoztam, egyre inkább kezdem úgy érezni, hogy télleg törlök a wiwről :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#18) Vakegérke válasza DeltaPower (#17) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha az adat valós, akkor túl fiatalnak találom Olibabát -hogy is mondjam- az ilyen "sürü élethez". Fizikailag felnőtt, biológiailag érett, de hol tart a mentalitása?

A szülők nem vesznek észre semmit?
Természetesen nem erényöv a megoldás. Szerető szigor szükséges, törődés, odafigyelés.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19) Gnómi válasza Vakegérke (#16) üzenetére


Gnómi
csendes tag

Én is. Bocsi, de ezexerint én sem voltam egyértelmű... Na, történik!
Szal én a nők két elég nagy táborát vázoltam fel pár szóban. Ezen két verzsön közt persze vannak átmenetek.
Erős a gyanúm /tartok tőle/, hogy a mi kis főhősnőnk, a 2-es kategória markáns képviselője. Picit ki kell nyitnia a szemét, beljebb zárni a térdeket és a szájacskályát, tudomásul venni hogy azért rajta kivül az emberiség nagyobbik fele szintén nőből van, tehát nincs egyedül a külső nemi jellegeivel. Tudom, a statisztikák azt mondják hogy egy átllagosnak mondható nőt 40 éves koráig átlagosan 20-25 férfi egyed fogja megdönteni, de ezt nem kell okvetlen a 18. életévéig realizálni. A siker sem fog elmaradni...

Banya csak 1 van

(#20) Vakegérke válasza Gnómi (#19) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kellemesen, szellemesen, és szolídan fogalmaztál.

Egyetértek. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21) TexT-BoY válasza Vakegérke (#11) üzenetére


TexT-BoY
addikt

Engedd meg hogy én válaszoljak lévén ismerem a hölgyeményt aki az én hatásomra kezdett el irni. amennyire én tudom az összejöttem jelző nem az intim eggyüt letet takarja hanem inkább az a "járunk" feeling.
Eggyik srác sem kapta meg amit akart;]
Különben nehéz helyzetben van amennyire nekem elmeséli a dolgokat, tipikusan nem a jelenlegi trednet követi az észjárása, csakhát nőböl van, ő se tudja mi a jó, mindig csak utólag....

A többi rosszmáju aki a velvettel keveri a dolgot, mégha cimlapon is van ez az Élet részlege a logoutnak, elfér egy kis tétovázós sztori nem? Lehet Vakegérke épitő jellegü hozzá állása elörébb viszi a ti magyarázásotok meg elkedvetleniti (teljsen).
MOD:
Ahogy látom megadta a nevét és a telószámát is (öreghiba:D) Igen, az adatatok valósak.

[ Szerkesztve ]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#22) Olibaba válasza TexT-BoY (#21) üzenetére


Olibaba
csendes tag

Mindenkinek köszönöm a hozzászólását :) TexT-Boy, Neked főleg;) am úgy gondolom, hogy aki egyet ért velem, rendben, aki nem, az is... mindenkinek más a véleménye... és mint ilyen, semmi jogom hozzá, hogy másnak az értékrendjét ócsároljam;)

A világot megváltani nem tudom, de nem hagyom, hogy a világ változtasson rajtam.

(#23) Dread


Dread
tag

azért ilyen nehéz a szerelem mert ti lányok egy fokkal többet agyaltok rajta mint kéne és rosz döntéseket hoztok, söt még akor is döntéseket hoztok amikor nemkéne semmit csinálni csak várni hogy teljen az idő.
ha jol vettem ki pár honap alatt 3 vagy 4 fiurol volt szó? hát itt a gond, nemhogy 1re koncentrálnál egyszerre, elfelejteni valakit nem egy másik pasival kell.
ez csak az én véleményem, tudom hogy a fiuk is ezt csinálják.
hol vannak már azok az idök amikor virággal meg szép szavakkal lehetett meghóditani a lányokat, nem ugy mint most hogy odajön hozzád az aktuális kis ribi és meghivatja magát egy piára, megköszöni egy smacival és elmegyek wcre cimszo alatt otthagy...

UT2004 és xDk rulz!

(#24) Vakegérke válasza TexT-BoY (#21) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szándékosan nem OFF.

Mindezt le lehetett volna gyorsan tisztázni, ha Olibaba válaszra méltat minket. Így viszont kénytelenek voltunk írására, és az abban lévő félreérthető kifejezésekre hagyatkozni.
Hozzászólni természetesen nem volt kötelező, de megtettük.

Egyébként volt már hasonló, mi több, unalmasabb, ömlengősebb történet is a címlapon. Szerintem elfér. Egy lány vergődése a téma, meglehet kicsit szétszórtan, nehezen követhetően írta meg a történetet.

Olibaba: "...mindenkinek más a véleménye..."
Erről van szó. Alakítgattuk volna, de egy szó válaszra sem méltattál senkit. Jó kérdés, hogy akkor minek írtad meg vergődésedet.
Mondjuk a magunkét, kérdezgetünk is, válasz nincs. Gondolhatjuk, hogy elénk vetettél valamit, csámcsogjunk rajta kedvünkre.
Szeretsz beszélgetni? Akkor beszélgessünk. Ha nem, akkor a legközelebbi írásodat azzal fejezhetnéd be, hogy nem kérsz hozzászólásokat, véleményeket. Sok olyan "beszólást" megspórolhatsz, amely esetleg bántó lehet számodra.

"...semmi jogom hozzá, hogy másnak az értékrendjét ócsároljam;)"
Ócsárláshoz nincs is, jól látod. Viszont lehet véleményeket ütköztetni, nagyokat vitatkozni.
Ésszel, felnőttek módjára, ez fontos.

Egyébként dícséretes, hogy nem hemzseg írásod a helyesírási hibáktól. Több bekezdés látványosabb lett volna, netán fejezetekre osztás.
A fogalmazásról nem mondhatom el ugyanezt. Nem eléggé plasztikus, képszerű a történet. Hiába olvasom, nem látom.
Na meg a kritikus szó: összejöttünk. A mai szóhasználatot figyelembe véve automatikusan az intim kapcsolat volt a megfelelő szinoníma. Tehát óvatosan a szavakkal, mert mindenki úgy értelmezi, ahogy értelmezhető.

Remélhetőleg ezután válaszolsz is a hozzászólóknak. Most csúnyán fogok fogalmazni, de nem rossz szándékkal. Nem ebek vagyunk, hogy koncot vess elénk, aztán hátat fordítva mész utadra.
Tessék velünk törődni, megtisztelni reagálásoddal, válaszaiddal. Nem mi panaszkodtunk neked, hanem Te tártad elénk életed egy szeletkéjét.

Türelmed köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25) legiaap válasza Jégkokó (#6) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ez tök jogos. Én már rápacsáltam így párszor...szar dolog.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#26) nike_


nike_
addikt

3 hónap alatt 4 csávó? Nem kapkodtad el egy kicsit? :(

(#27) Olibaba válasza nike_ (#26) üzenetére


Olibaba
csendes tag

Nem volt 4 srác! Nem tudom, honnan vettétek, talán rosszul fogalmaztam. Akkor elnézést kérek. Összesen 3 fiú volt... 1, aki átvert... 1, akivel össze jöttem a szülinapja után és 1, akivel eddig jártam. Vakegérke, igazad van... de nem azért írtam, amit írtam, hogy a Te, vagy akár mások véleményét kritizáljam. Épp ellenkezőleg. Szóval ezért hiába támadsz.

A világot megváltani nem tudom, de nem hagyom, hogy a világ változtasson rajtam.

(#28) Olibaba válasza Olibaba (#27) üzenetére


Olibaba
csendes tag

És nem 3 hónap volt, hanem kb fél év...

A világot megváltani nem tudom, de nem hagyom, hogy a világ változtasson rajtam.

(#29) Jégkokó válasza Olibaba (#28) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát annyival nem több a fél év a 3 hónapnál :)

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#30) zoltanz válasza Olibaba (#27) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Olyan nem volt hogy ok nélkűl dobtad, mondjuk csak azért hogy fájdalmat okoz, vagy dámát alakítva "játszól a színekkel"? Mint már nekem volt szerencsém.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#31) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Monjuk nem lehetünk teljesen biztosak benne, szerencsétlen ember egyedűl van -e a világon (mert hát honnan gondolatolvasás ááá), vagy ven -e élet a halál után, de valaha voltak még igaz dolgok mind a szerelem, barátság vagy mi, nem kéne elhanyagolni ezt az apróságot. Ez amit nagyon nehéz még nagyítóval is megtalaláni. Akinek sikerűl az boldog.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#32) Vakegérke válasza Olibaba (#27) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ejnye...

Támadtalak? Ha én támadok, az nem így néz ki.

Elmondtam a véleményem, (néma) kérdéseim is voltak. Nem regáltál, mint ahogy mások bejegyzését is figyelmen kívül hagytad. TexT-BoY barátunk "intézte el", hogy egyáltalán megszólalj. Mivel egyértelművé vált, hogy figyelsz, így közöltem azon véleményem, miszerint megérdemelnénk, hogy törődj velünk, ha már elénk tártad érzelmi problémádat.
Támadtalak? Ez támadás?
Avagy a #11-es, vagy a #18-as bejegyzésem lenne támadó hangvételű?

Amikor elolvastam írásod, bennem olyan kép alakult ki, amelyet nem akartam leírni. Köszönhető ez kusza fogalmazásodnak, félre érthető szavaknak, szituációknak. Idézgettelek, kommentáltam, és sok kérdést is feltettem.
Figyelsz egyáltalán? Most jön a lényeg, amit már elmondtam. Tiszta képet akartam látni, hogy ne alakuljon ki bennem az a negatív képzet, amelyet Gnómi barátunk olyan szolídan lefestett.
Válaszoltál? Nem.
Akkor mi a búbánatos fittyfenét vártál? Gondoltad, hogy majd "lyullyde" sajnálgatunk? Volt ok rá?

Jól elbeszélgethettünk volna. Él még a remény, hiszen konkrét adatokkal is szolgáltál a #27-ben és #28-ban. Kérdés, hogy korábbi passzivitásod miatt érdekel-e valakit.

Figyelek, és ha lesz véleményem, el is mondom. Ha akarod, vedd támadásnak. Én nem annak szánom.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33) Olibaba válasza Vakegérke (#11) üzenetére


Olibaba
csendes tag

Elnézést kérek, hogy eddig nem válaszoltam, most bepótlom a hiányosságot. Vakegérke, az "öszejöttünk" nem épp intim együttlétet akar jelenteni jelen esetben. És bár nem tudom, hogy kötelességszerűen volt-e velem szilveszterezni, de akkor már nem nagyon érdekeltem.
"Akkor a nagy szerelem, amelynek ez a fiú nem a tárgya, már nem létezett? Avagy már ebbe a fiúba voltál olthatatlanul szerelmes?"-Amikor kimondta, akkor már mindennél jobban szerettem, de rájöttem, hiba volt.
Nem, nem épp intim együttlét. Itt sem.
Nagyjából mindent jól értettél, de amit nem, azt már kijavítottam.
Igazad van, elnézést kérek, ahogy Te is mondtad, nem kutyák vagytok. Mindenkitől bocsánatot kérek!

A világot megváltani nem tudom, de nem hagyom, hogy a világ változtasson rajtam.

(#34) Vakegérke válasza Olibaba (#33) üzenetére


Vakegérke
veterán

Látod, így is lehet.

Úgy vélem, hogy érzelmekkel teli, szeretetre vágyó lány vagy. Fél év alatt soknak találom a három szerelmet, de még a kettőt is.

Elmondanád részletesen, hogy melyik srácot miért szeretted meg?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35) Olibaba válasza Vakegérke (#34) üzenetére


Olibaba
csendes tag

Az elsőt (aki átvert) azért, mert nagyon imponált nekem, hogy 22 évesen hajt rám. Elhívott ide-oda-amoda... és nekem tetszett. Jóképű volt, kedves volt velem, és ami a zsánerem: igazi, vérbeli rosszfiú. Nah, erre rá is fáztam rendesen. A második fiút azért, mert Ő hajtott rám, kedvesen, aranyosan, bókolt, ahogy "régen" volt szokás. A harmadik meg mellettem állt, mikor a haverja "elhagyott", vígasztalt, bármikor ott volt, amikor szükségem volt Rá. Oda figyelt rám, amikor nem voltam épp jól, és azt hittem, senki sincs velem. Tetszett, ahogy beszélt velem, ahogy bánt velem. Talán még sok minden közre játszott, alán csak egyszerűen hülye voltam. :)

A világot megváltani nem tudom, de nem hagyom, hogy a világ változtasson rajtam.

(#36) 7 válasza Olibaba (#35) üzenetére


7
addikt

Majd rájössz több tapasztalattal, hogy csak szeret(t)ed őket, de nem szerelemmel :)

(#37) Olibaba válasza 7 (#36) üzenetére


Olibaba
csendes tag

Yetike, talán igazad van :) Illetve nagyon remélem

A világot megváltani nem tudom, de nem hagyom, hogy a világ változtasson rajtam.

(#38) TexT-BoY válasza Olibaba (#37) üzenetére


TexT-BoY
addikt

De akkor már késő lesz mert már foglalt lesz addigra a kis szivem, sajnálom.
MOD: lehet már ma is késő ;]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#39) Olibaba válasza TexT-BoY (#38) üzenetére


Olibaba
csendes tag

Legnagyobb bánatomra...:'(:'( ;):D :C :C :C

A világot megváltani nem tudom, de nem hagyom, hogy a világ változtasson rajtam.

(#40) rarri válasza Olibaba (#35) üzenetére


rarri
senior tag

Szerintem egyálltalán nem voltál hülye , csak boldogságot kerested, teljesen rendben van ez.

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#41) Olibaba válasza rarri (#40) üzenetére


Olibaba
csendes tag

Jó, de milyen áron? Így, ahogy leírtam, és kaptam érte szúrást, esetleg sajnálatot, vagy megértést ismeretlen emberektől, rájöttem, hogy igazatok van. Ha ismeretlen lennék önmagamnak, akkor én is egy kis hmmm... hogy is mondjam... könnyű vérű kis cafkának tartanám magam....

A világot megváltani nem tudom, de nem hagyom, hogy a világ változtasson rajtam.

(#42) rarri válasza Olibaba (#41) üzenetére


rarri
senior tag

Én egyálltalán nem tartalak könnyűvérűnek. Mások pedig annak alapján mondanak véleményt, amit megfogalmaztál, de a belsődet nem ismerik, hogy te egy nagyon mély érzésű lány vagy és valahogy el kellett viselned a bánatot, amit az a fiú okozott. Hát persze hogy elfogadtad azt a szeretetet, törődést amit az a fiú adott akit csak barátként szerettél. Lehet hogy nem volt helyes, de nem tehettél mást.

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#43) Vakegérke válasza Olibaba (#35) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az első rosszfiú, ami ugye a zsánered.
De mitől nyerő egy rosszfiú? Attól, hogy mindenkit átver, "neszójjábe" a modora, lop-csal-hazudik, drogos? Esetleg arra gondoltál, hogy melletted megváltozik? Azt nem hiszem, hogy rosszfiúval akarsz tartós kapcsolatot.
Rá is fáztál. Ezt kifejtenéd?

A második ráhajtós.
Nyomul, de nem tolakodik, kedves, aranyos, szép szavakat suttog a füledbe. Miután sikertelen a próbálkozása, elhagy.

A harmadik a "lepattanóra" utazik.
Hoppá, csalódott a csaj, majd én vígasztalgatom.

Mondhatnám tipikus esetek. Te pedig bedőlsz a simulékony modornak, szép szavaknak.
Még meg sem szólaltál, amikor ezt mondtam: "Nekem úgy tűnik, hogy ez a lányka könnyen meghódítható, és ezt ki is használják." Módosítok: "Nekem úgy tűnik, hogy ez a lányka könnyen meghódítható, és ezt ki is akarják használni."

Nem tartalak cafkának, viszont túl könnyen bedőlsz az imponálni akaróknak. Rég láttam ekkora szeretet éhséget, amennyi benned lapul. Pár hízelgő szó, és máris érzelmeket képzelsz beléjük.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#44) Olibaba válasza Vakegérke (#43) üzenetére


Olibaba
csendes tag

Mitől nyerő? Hmm... ez érdekes és jó kérdés. De nem lop-csal-hazudik és főleg nem drogos. Nah jó, a hazudik az pont igaz rá. Hát, talán igazad van abban, hogy könnyen meghódítható vagyok. Sajnos.... és valahogy mindig rossz személyt választok.

Rosszfiúval tartós kapcsolat... szerintem lehetetlen, de én próbáltam minden percét kiélvezni és boldog lenni. A rá is fáztam rendesen, arra vonatkozik, hogy amikor hajtott rám, azt mondta, nincs barátnője. Aztán hoppá, másnap már nem keresett. Mikor megkérdeztem, miért, nem azt válaszolta, hogy mert más valakije van, hanem azt hazudta, hogy a legjobb haverja halálosan szerelmes belém, és ezért inkább nem beszél velem, de nem akarja megbántani a barátját. Aztán később felhívott a haverja, -akit egyébként ismertem, mert az én legjobb barátom bátyja, és egy utcában lakunk- hogy reméli, hogy nem hittem el, amit hallottam, mert egy szó sem igaz belőle, csak kellett valami indok, hogy dobjon a srác, mert már akkor is volt barátnője, mikor velem kikezdett.... Ettől padlót fogtam rendesen.

Pár héttel később áthívtk a fiúk pókerezni. Nem tudtam, hogy ő is ott lesz, ezért nyugodt szívvel mentem el játszani. Tudtam, hogy ha nem látom, nem lehet semmi baj. Mert már kezdtem úgy érezni, hogy közömbös számomra. De egyszer csak beállított és egy csapásra minden a feje tetejére borult bennem. Nem nétünk egymásra, nem beszéltünk egymással. Aztán egy idő után megmint játszotta nekem a jófiút... kedveskedett, átölelt, puszilgatott... és én nem tudtam nemet mondani. :( Egyszer csak a szobában találtam magam, mellette. Nem történt semmi, de már a gondolattól is rosszul lettem, hogy vele voltam az éjjel. Tudom, hogy mi történt, nem feküdtnk le.. de a tudat is borzasztó, hogy azzal, akit próbáltam utálni és gyűlölni ( indokkal ) , azzal az emberrel találom magam egy ágyban.

És persze, ahogy lennie kell, megint nem hívott... pedig még mondta is. Na sebej, gondoltam, nem baj... De sajnos néha összefutunk és még mindig képes összerántani a gyomromat a puszta létével....

A világot megváltani nem tudom, de nem hagyom, hogy a világ változtasson rajtam.

(#45) Olibaba válasza rarri (#42) üzenetére


Olibaba
csendes tag

Rarri, köszönöm, amit mondtál, illetve írtál. :)De szerintem biztos, hogy nem volt helyes, mégis megtettem sajnos.

A világot megváltani nem tudom, de nem hagyom, hogy a világ változtasson rajtam.

(#46) Vincenzo001 válasza Olibaba (#44) üzenetére


Vincenzo001
csendes tag

Akkor mit csináltatok az ágyban egész éjszaka? Nyilván bélyeggyüjteményt nézegettetek. Ne csodálkozz ha ribizlinek tartanak mert olyannal is ágyba bújsz akit alig ismersz és 1 napig "jártál" vele. Manapság a fiatalokból hiányzik az erkölcsi tartás, a lányok többsége teljesen elqrvult bár ez köszönhető a szennykanális médiumoknak amelyek azt sugározzák, hogy ez a követendő minta.

[ Szerkesztve ]

(#47) Olibaba válasza Vincenzo001 (#46) üzenetére


Olibaba
csendes tag

Hát, ha valamilyen más stílusban kérdezted volna, akkor válaszoltam volna, mert nem épp olyan dolgot csináltunk, ami intim... de ezek után nem nagyon fogok válaszolni, ne is haragudj...

A világot megváltani nem tudom, de nem hagyom, hogy a világ változtasson rajtam.

(#48) TexT-BoY válasza Vincenzo001 (#46) üzenetére


TexT-BoY
addikt

Apukám te mekkora király vagy, csak azzal a lánnyal voltál egy ágyba akit megcsináltál?
Én is jártam Olibaba ágyába mégsem "csináltam" meg. Neharagudj de ez elég szélsőséges, minekután korábban kifejtette hogy nem volt intim együttlét. Hozzáteszem hogy viszonylag mégis intimnek nevezhető ha már valakivel egy ágyba vagy és nem sok választ el, de a nemsok az nem -10cm.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#49) Olibaba válasza TexT-BoY (#48) üzenetére


Olibaba
csendes tag

TexT-Boy úgy éri, hogy feküdt az ágyamban... de nem volt semmi...:D szóval nem félre érteni:D csak barátok vagyunk;)

A világot megváltani nem tudom, de nem hagyom, hogy a világ változtasson rajtam.

(#50) The DJ válasza Olibaba (#49) üzenetére


The DJ
addikt

Férfi és nő közt nincs barátság...legalábbis hosszabb ideig nincs. Ha azt hiszed van, akkor tévedsz vagy nem ismered a barátod belső érzéseit :P

Ezt most így ide nagyon offban, benéztem és reagálnom kellett :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.