Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) D.Va


D.Va
senior tag

Összeállhatna a régi RBR-t fejlesztő gárda és megvehetnék a WRC jogokat hogy végre méltó WRC játékot készítsenek... Bár a WRC rajongók nagy része szerintem nem szimulátorozásra vágyik csak gyors könnyed arcade wrc szórakozásra. Bár ez a szimulátoros réteget nem vigasztalja...
Annak fényében hogy Nintendora is készül az új rész... én nem várok túl hardcore fizikát a játéktól... :DDD

A Codemasters szerintem direkt nem akar hivatalos WRC-t csinálni mert nekik ott a Dirt széria, saját név ami többet ér, és jobb reklámja, respectje van mint a WRC játékoknak... Pedig van már náluk hivatalos FIA licence az F1 képében... De Strezi kolléga biztos jobban tudja mi a hányás Codiéknál, miért nem csapnak le a WRC-re, bár gondolom a Bigben évekre előre megvette a WRC jogokat, szal amíg le nem jár a szerződés addig úgyis ők készítik a WRC-t...

Viszont kíváncsi lennék hogy mi folyik ott gyöngyösön mert nagy a csönd a GRID széria körül... Meg ha jól tudom a PS4-es Driveclub fejlesztő csapatát megvette a Codemasters... nem tudom ezzel mi lett, talán beolvadtak a többi Codemasters studióba? :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.