Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) shifty!


shifty!
senior tag

A '19 szeptember még messze van, de ez az első videó borzasztóan kezdetleges grafikai modellről árulkodik. A fák, a fények, a felverődések mind mind messze alulmúlják a mai szintet. Mondom, remélem ez csak a WIP miatt van így, de nekem a Dirt3 is realisztikusabbnak érződött ennél a videónál. :F

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#2) b. válasza shifty! (#1) üzenetére


b.
félisten

sajnos nagyon elhanyagolják a grafikát mostanában a rally játékokban. Tudom sok minden fontosabb, irányítás satöbbi,de emlékszem anno a CMR idejében ezek a játékok igencsak előremutatóak és látványosak voltak.
Én imádtam a z esőben csapatni, villámlásban, vagy hóban, gyönyörű helyszíneken.

oriic : Az jó lenne. :K

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3) oriic válasza shifty! (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kicsit még odébb van a premier, talán meglepnek majd minket egy jól kinéző játékkal.

Live-Die-Respawn

(#4) #78687232 válasza shifty! (#1) üzenetére


#78687232
törölt tag

Ennél a sorozatnál nem érdemes túl sokat várni. :(

(#5) snecy20 válasza #78687232 (#4) üzenetére


snecy20
veterán

Hát nem. 2010 óta újra és újra próbát teszek vele, és mindig csalódnom kell.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#6) #78687232 válasza snecy20 (#5) üzenetére


#78687232
törölt tag

Leginkább "ingyen" szoktam hozzájutni (gold és gp-ben is volt már rész) és ennél mindegyik dirt izgalmasabb, még a sokak által lehúzott negyedik részt is jobban megcsinálták. Biztos pénzmosás megy a háttérben :D

(#7) Strezi válasza #78687232 (#6) üzenetére


Strezi
őstag

Szerintem annyiba kerül a liszensz a FIA-tól, hogy a fejlesztésre már alig-alig marad pénz. A Codemasters ezért sem csinálja, ill próbálja csinálni a hivatalos WRC játékot.

[ Szerkesztve ]

... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#8) oriic válasza Strezi (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Te még mindig ott, Uram? :)

(#9) Strezi

Haver kérdezi, hogy nem akartok Switch-re is csinálni F1-et? :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#9) Strezi válasza oriic (#8) üzenetére


Strezi
őstag

Igen, a cégnél. De az F1 szekerét tolom ;]

... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#10) FrozeN`


FrozeN`
tag

A grafika még csak-csak, de miért kell felgyorsítani? Borzasztóan gagyinak hat. (és valszeg az is lesz) Mindegy, reméljük a DR 2.0 hozza majd az elvárt szintet. :K

(#11) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Nem baj ha jól néz ki, de nálam másodlagos a grafika.

Viszont egy Rally játékban (Értem én hogy nem szimulátor...) lehessen már bekonfigurálni a kormányt valahogy...

5,6,7 ezért (is...) ment a levesbe.

Life is shor...

(#12) snecy20 válasza DummyBoy (#11) üzenetére


snecy20
veterán

+ vannak bugok, amiket a 2-3. (!) rész óta konstans hordoz magán a játék...
Végülis bízni azért lehet a minőségi fordulatban. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#13) D.Va


D.Va
senior tag

Összeállhatna a régi RBR-t fejlesztő gárda és megvehetnék a WRC jogokat hogy végre méltó WRC játékot készítsenek... Bár a WRC rajongók nagy része szerintem nem szimulátorozásra vágyik csak gyors könnyed arcade wrc szórakozásra. Bár ez a szimulátoros réteget nem vigasztalja...
Annak fényében hogy Nintendora is készül az új rész... én nem várok túl hardcore fizikát a játéktól... :DDD

A Codemasters szerintem direkt nem akar hivatalos WRC-t csinálni mert nekik ott a Dirt széria, saját név ami többet ér, és jobb reklámja, respectje van mint a WRC játékoknak... Pedig van már náluk hivatalos FIA licence az F1 képében... De Strezi kolléga biztos jobban tudja mi a hányás Codiéknál, miért nem csapnak le a WRC-re, bár gondolom a Bigben évekre előre megvette a WRC jogokat, szal amíg le nem jár a szerződés addig úgyis ők készítik a WRC-t...

Viszont kíváncsi lennék hogy mi folyik ott gyöngyösön mert nagy a csönd a GRID széria körül... Meg ha jól tudom a PS4-es Driveclub fejlesztő csapatát megvette a Codemasters... nem tudom ezzel mi lett, talán beolvadtak a többi Codemasters studióba? :U

(#14) D.Va válasza b. (#2) üzenetére


D.Va
senior tag

Volt a Colin2-ben egy Environmental Mapping amit ha "Cubic"-ra állított az ember akkor nagyon jó lett az autók tükröződés effektje (szélvédők, kasztni), de úgy akadt tőle mint állat, még egy 4 magos phenomon is 8G DDR2-vel és r9-270X-el... :DDD

(#15) LeventeV válasza D.Va (#13) üzenetére


LeventeV
senior tag

Az FIA Rallycross licensz is naluk van. Dirt Rally 1 ota hasznaljak. A Dirt Rally 2-be bekerul az egesz tavalyi szezon. Az eleg izgalmasan hangzik azert.

Az Evolution csinalta az Onrush-t, ami eleg nagy bukas lett. Most gondolom beolvadtak a tobbi fejlesztocsapatba, de a kollega, ha szabad neki, talan megoszthatja mi a helyzet.

(#16) D.Va válasza LeventeV (#15) üzenetére


D.Va
senior tag

Na ez az Onrush nekem totál kimaradt :DDD Nem is baj, régen éltem az ilyeneket de már nem túl izgalmas ezerrel nitrózva hegyeket átugrálni... ezért uncsi nekem a forza horájzon is... árkon bokron büntetlenül keresztbe kasul nulla fizikával ugratgatni eeehhh :N

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.