Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Szóval jön egy kieg egy full game árában amihez vehetsz még season passt is? :C

Aki hülye, haljon meg!

(#2) Hunpriest válasza L3zl13 (#1) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Ezek átmentek full retardba... :W

(#3) orion1025


orion1025
őstag

Ilyenkor örülök annak, hogy totálisan eltűnt az életemből a kockulás iránti vágy, így a konzoljaim tupírozásával és gyűjtögetésével messze több időt töltök el, mint magával a játékkal, mert lassan évente kétszer előkapok egy régi klasszikust, de azt is a felénél megunom, a mai játékok meg egyenesen röhejesek annyira semmilyen, töltelék hatásúak.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#4) rottenbull


rottenbull
senior tag

Siman veszem, nagyon jonak tunik.

(#5) duvi


duvi
nagyúr

A bemutató alapján egy új játékra való tartalmat kapunk. Én se örülök ennek az árképzésnek, de az újdonságok tetszenek. Részemről várós :K

(#6) Snip3r_HUN válasza orion1025 (#3) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Akkor ajánlom figyelmedbe a Sony exkluzív címeit, nem hiszem hogy a felénél abbahagynád őket. ;)

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#7) bunfi válasza rottenbull (#4) üzenetére


bunfi
őstag

Na igen, ilyenkor értem meg, hogy miért romlik a termékek minősége. Nem kel jót csinálni, ha a szart is megveszik. Semmit nem tudunk semmiről, csak teasereket kaptunk, bevillanásokat láttunk és a rohadt nagy önhypeot, hogy megcsináltuk (eddig mi gátolta meg őket ebben?), extraként a nagyon szánalmasan puffogó-durrogó fejlesztőket, de legalább amit megmutattak, arra mindenre rá volt írva, hogy work in progress. De vegyed nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#8) rottenbull válasza bunfi (#7) üzenetére


rottenbull
senior tag

Nyugodtan fogom megvenni.

(#9) AxBattler válasza orion1025 (#3) üzenetére


AxBattler
félisten

Hátöö... nem azért vesz konzolt az ámbör, hogy utána már ne kelljen b@xakodnia a hardveres dolgokkal, csak levágja magát, és endzsój? :D
Legalábbis nálam ez (lesz) a helyzet...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10) orion1025 válasza Snip3r_HUN (#6) üzenetére


orion1025
őstag

Nem szeretem a PS-t, már csak elbaxott controllere miatt sem. Világ életemben utáltam azt a bugyuta irányítót ami a PS3-ig tartott, bár utóbbin már a ravasz funkció egy fél sikernek számított, de gagyi lett az is. A PS4 esetében is hasonlóan vélekedem, nálam már itt elvérzett a Sony, mint konzol. A palettájukból csak Kratos mester és a GT széria mozgat meg, de már ezek sem kötnek le.

AxBattler:

Én szeretem moddolni a konzoljaim, legyen az PSP, XBOX, vagy egy ezer éves Nintendo. De legjobban GameBoy játékot szeretek magyarítani :P

Én így vágom le magam, csak nem a gép elé, hanem a buherálós asztalomhoz:

X360 tripla radiátorral, SSD-vel, Advance custom házban, új LCD-vel, magyarított Pokémon LeafGreen-nel ;] És ez csak a jéghegy csúcsa nálam, mert többet pepecselek mindenemmel, mint használom őket.

Off vége.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#11) Snip3r_HUN válasza orion1025 (#10) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

A kontroller szvsz nem rossz, persze mindenkinek más jön be. Én eleve az exkluzív címek miatt vettem anno meg a PS-t, mert valljuk be azon a téren a XBOX nem remekel.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#12) ribizly válasza orion1025 (#10) üzenetére


ribizly
veterán

Nem semmi! :C

De hogy a hírhez is szóljak:
Ez azért egy kicsit túlzás! Ennyiért sokkal jobb játékokat kapni már, sokszor több content-el.
Sajnálom, hogy ilyen üzleti lépésekkel vágják pofán azokat, akik pénzt adtak ki érte az első körben. Én kihagyom a DLC áradatot.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#13) orion1025 válasza Snip3r_HUN (#11) üzenetére


orion1025
őstag

Igazából szerintem a vásárlók eloszlását a mostani generciót illetőel az old gen határozta meg. Azaz aki anno 360 párti volt, az maradt a Microsoft vonalon, úgy szint a PS tábornál, hiába az exkluzív címek. Engem anno a Fable vett meg kilóra, akkor tértem át a sötét oldalra, előtte a PS volt az úr, a controller kényelmetlenséget leszámítva.

ribizly:

Sajnos ez a teljes áron kapunk egy fél (vagy annyit sem) játékot az elmúlt években igen durván elhatalmasodott, és szánalomra méltó. Egy játék + három DLC ára már néha olyan irreális összegeket verdes, hogy horrorisztikus, és akkor a DLC névvel eladott valami, igazából az alapjátékhoz tartozó holmi lenne, csak csipegettek belőle...

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#14) AxBattler válasza orion1025 (#10) üzenetére


AxBattler
félisten

Szép lett, grats! A Styx csini ház, és itt biztos nem fő meg a HW. :C

Mindenkinek kell egy hobbi... :DDD
Csak nekem már sok volt a kombinálásból; múkoggyon, és kész.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.