Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Ja, ez a szoftveres ál-3D rettentőjó dolog szerintem... asszem' talán iPhone 4-hez van ilyen cydiás app, ami a menüt ilyenre megcsinálja.
Szvsz rettentőjó cucc, csakhogy nem teljes térhatás... de legalább sztereovakok is látják ezt. :K

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2) kenwood3


kenwood3
őstag

Jól ki lett találva :C nekem bejön már csak azért is , mert nem kell szemüveget viselni :K
Bár gondolom az ára elég horrorisztikus lesz :U

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#3) Kendek válasza tDr1v3r (#1) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az iPhone 4 kijelzőjébe is integrálva van ez az aktív lencse, melynek elmozdításával keletkezik a térhatású kép?

<-ƘƘ->

(#4) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Nem, csak ott úgy van "megoldva" a 3D (ami mint írtam, csak "ál", és nem is hivatalos), és erről az jutott eszembe. :D

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5) kapeti07


kapeti07
senior tag

És ha többen nézzük a notebookot pl. filmnézésnél. Akkor kinek a szemét/fejét követi a térhatás :)

Xbox: kapeti

(#6) yanna válasza kapeti07 (#5) üzenetére


yanna
őstag

Pontosan ugyan ez a kérdés fogalmazódott meg bennem is. :K Szerintem a főnökét. :)

(#7) mirrmur válasza yanna (#6) üzenetére


mirrmur
aktív tag

és ha van egy kis kosz a kamera lencséjén? vagy elqrodik a fókusz? ez az a kütyü ami garidőig szokott jó lenni job esetben utánna meg szopsz keményen és a fejed vered a falba hogy minek vettél ilyen drága sz@rt...

Az értetlenek is meghallgatásra találnak, csak a választ nem értik, mert azok amik. A cél lebega szemük előtt amit önmaguknak állítottak, füleik süketek, szemeik vakok a végigvitt út melett álló figyelmeztetésekre...

(#8) T. Almeida


T. Almeida
senior tag

Qosmio rulez!

(#9) cOxeR


cOxeR
Ármester

Na és ha sötétben nézed, akkor a beépített kamera képes lesz, pl 3 méterről érzékelni a szemed?
Érdekes ketyere kategóriába vele...

[ Szerkesztve ]

(#10) pilóta válasza cOxeR (#9) üzenetére


pilóta
nagyúr

Sőt, ha egy másik kontinensről webkamerán keresztül nézed, akkor sem működik...

Viszont amire egy laptopot használnak ott meg jó. Alapesetben egy laptopot hogyan is használunk? Szemből egy ember közelről nézi. Biztosan vannak más lehetőségek is, de szvsz az alapeset kimeríti a felhasználás 99.9999999%-át, úgyhogy jó lesz ez. :DDD

Aki él és nem boldog, az téved!

(#11) yanna válasza mirrmur (#7) üzenetére


yanna
őstag

Akar a franc ilyen vackot venni, főleg mióta van 3D-s Kiszel Tünde kacsintós buxa! :DDD

(#12) Romvr


Romvr
őstag

Komolyan nem értem miért nem tudnak ilyen kijelzős laptopot összedobni az alsó kategóriába. Marha jó a kijelző meg a köré épülő technológia, erre hozzácsapnak egy i5-öt, BD olvasót, meg GF5xx-es VGA-t, terás vinyót meg 8 giga ramot, hogy jóóóóó drága legyen. Ha már van benne 2Dto3D konvertálási lehetőség akkor nem kötelező az a BD olvasó. Minek bele i5-ös proci és tápos VGA? Aki játszani akar az ennek a konfignak az árából úgy is vesz egy 2x ilyen jó asztali gépet és hozzá szemöveges 3D-t.

Szóval csináltak egy "mi ilyet is tudunk" laptopot amit csak a felső 10ezer fog megvenni. Hát taps! :C

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#13) pilóta válasza Romvr (#12) üzenetére


pilóta
nagyúr

Ez azért nem teljesen így van. Az újdonságokat mindíg is a csúcs(közeli) cuccokba rakják.
A merci se az A osztályban vezeti be a távolságtartó tempomatot meg ilyesmit, hiába lenne olcsóbb, mint az S osztály...
Majd pár év múlva benne lesz az olcsóba is. Így megy ez.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#14) Silverss


Silverss
aktív tag

Szerintem rettentő drága lesz, bár ha "kőgazdag" lennék sem venném meg.
Inkább beruháznék egy "igazi" 3D-s dologra.

(#15) EkSYS


EkSYS
senior tag

3D - viva 3D !

Eki - az eredeti

(#16) Z86 válasza Romvr (#12) üzenetére


Z86
őstag

Hát valószínűnek tartom, hogy itt csak a panel és a 3D létrehozásáért felelős többi komponens ára kitesz egy alsó kategóriás gépet. Vagy többet :DDD

Egyébként igazán kíváncsi lennék rá élőben mit tud.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.