Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Angel1981


Angel1981
veterán

Nagyon csinos darabok, az ár érdekelne!
(Nem mintha terveznék ilyet, de ki tudja, mit hoz a jövő?) :)

(#2) finest


finest
őstag

Jó koszos a csaj talpa.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#3) atti_2010 válasza finest (#2) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Változtass a monitorod színbeállításán, nem koszos.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#4) Mappa


Mappa
addikt

szemrevaló... a kis csaj! :K :U

nem kötelező megadni

(#5) mate0314 válasza atti_2010 (#3) üzenetére


mate0314
aktív tag

BIG LIKE! xDDDDDDDDDD

(#6) rii válasza finest (#2) üzenetére


rii
nagyúr

én nem a talpát néztem :D
de amúgy így utólag rásasolva télleg' nem koszos ;-)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#7) vond


vond
MODERÁTOR

27" 1920x1080?
Azért ide már WQHD kellene/illene...

Eladó Panasonic G9 + 12-35 II + Sigma 10-20 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#8) Patice


Patice
nagyúr

Nem rossz egybegép, de szerintem igen borsosan fogják majd mérni a hazai pénztárcákhoz képest.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#9) lujó55


lujó55
őstag

Nem koszos a csaj talpa, csak elkopott míg megfaragta a műanyag karácsonyfát :DDD
Tetszetős kis egybegép, de teszt és ár nélkül csak a külcsínről lehet nyilatkozni. :C

(#10) Alex91


Alex91
félisten

Ez eleg csinosra sikeredett, de kar a kijelzo felbontasaert.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#11) atike


atike
nagyúr

Bejön a gép is... :D

(#12) franc0


franc0
őstag

Egybegépet csak buták vesznek.
Fogy is rendesen...

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#13) XtremLor válasza atike (#11) üzenetére


XtremLor
őstag

"Hat meg a korites" ;]

Kar hogy meregdragan adjak az ilyen egybegepeket, mindig tul vannak arazva a tudasukhoz kepest :(

"Legen...Wait for it...Dary"

(#14) onereborn válasza franc0 (#12) üzenetére


onereborn
tag

nem feltétlenül, egy színpados technikához, ahol számít a szét-össze szerelés, praktikusabb ilyennel rohangászni, mint egy komplett hagyományos pcvel...

(#15) atti_2010 válasza franc0 (#12) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Nem mindenki szeret buherálgatni mint az itt fórumozók nagy százaléka, aki úgy adja el vagy dobja ki a gépet x év múlva ahogyan megvette annak tökéletes.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#16) MongolZ válasza franc0 (#12) üzenetére


MongolZ
addikt

Ez hülyeség, nagyon sok embernek és nagyon sok helyre messze a legpraktikusabbak.

GT640 helyett jobb lett volna egy kis AMD VGA vagy ne adj Isten egy AMD APU, vagy önmagában csak az Ivy.

(#17) Angel1981 válasza vond (#7) üzenetére


Angel1981
veterán

Szerintem meg kifejezetten jól tették, hogy maradtak ennél.

(#18) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Szép, szép és még az az LG egybegép se néz ki rosszul. :D

(#19) F34R


F34R
nagyúr

Nem vagyok oda az all-in gepekert de ha ilyen azsiaival adjak mar is veszek egy parat 444444444!
(akarok egy azsiait most :W )

(#20) Beri78


Beri78
őstag

jópofa cucc :C

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#21) jjeahh


jjeahh
nagyúr

ha ismernék lg vagy goldstar tulajt, akinek nem ment taccsra a kütyüje, talán szemet vetnék erre...

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#22) vond válasza Angel1981 (#17) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Persze, van az a terület, ahol jól jön, hogy maradtak FullHD-nél...
De nálam pl. kizáró ok lenne ekkora méretben az 1080p...

Eladó Panasonic G9 + 12-35 II + Sigma 10-20 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#23) atike válasza franc0 (#12) üzenetére


atike
nagyúr

Ezt mivel támasztod alá...? :U :F Az első mondatodat...

(#24) Crias válasza vond (#22) üzenetére


Crias
senior tag

Ha a nénit is adják vele akkor én eltekintek az 1080p-től :)

Crias

(#25) banhammer


banhammer
veterán

A Photoshop artista se állt a helyzete magaslatán amikor a kijelzőre rágányolta a képet.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#26) siti válasza banhammer (#25) üzenetére


siti
senior tag

épp ezt néztem, pláne hogy mindenhova ugyanazt :D

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#27) HookR válasza atike (#23) üzenetére


HookR
addikt

Akkor szokás látszólag indokolatlanul sarkos, lekicsinylő bélyeget ragasztani másokra, ha Önnön különb mivoltunkat kívánjuk kifejezni, illetve ennek megerősítését kiprovokálni mások reakciója által. Ahelyett hogy belátná, más igényekre más megoldások valók. Nem jobbak, nem rosszabbak, csak mások.
Jellemfejlődésének épp egy önértékelési válságos szakaszában jár. Majd kinövi. :)

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#28) Fex válasza HookR (#27) üzenetére


Fex
tag

Perfect! :DD

"...Az emberi tényezőt minden rendszer működtetésébe bele kellene tervezni, mint egy olyan random hibagenerátort, ami mindenképpen működésbe lép, csak nem tudjuk, mikor, hogyan, miért és milyen kaotikus belső logika alapján...."

(#29) Fex


Fex
tag

Nekem tetszenek az ilyen gépek, pont elég lenne az igényeim kielégítésére. Nem játszok, ha mégis, akkor régi vagy egyszerű játékokkal, viszont filmet nézek, és mindenféle rendszergazdai feladatokkal dolgozok, ahhoz pont jó, és tetszik is.
Az ár a kérdés!

"...Az emberi tényezőt minden rendszer működtetésébe bele kellene tervezni, mint egy olyan random hibagenerátort, ami mindenképpen működésbe lép, csak nem tudjuk, mikor, hogyan, miért és milyen kaotikus belső logika alapján...."

(#30) Paci.


Paci.
tag

Ugyanilyen távirányítóm van a TV-hez.
Mármint a fekete plasztik, nem a fehér gatyás ledér ;]

[ Szerkesztve ]

Vétkezz csak, gyónni ráérsz...

(#31) so_ha


so_ha
senior tag

Akinek kevés lenne a hardver ereje egy all in one gépben: Lenovo IdeaCentre A720:
Intel i7-3820QM, 16GB (2×8GB) 1600MHz DDR3, 256GB mSATA SSD + 1TB 5400rpm HDD, nVidia GT 630M / 1GB, Blu-Ray RW SuperMulti 8X DVD+/-R/RW Dual Layer
Persze nem adják ingyen: 2.442$

Vagy aki extrém notebookra vágyik: Lenovo ThinkPad W530:
Intel i7-3920XM !!!!!, NVIDIA Quadro K2000M 2GB, 32GB (4×8GB) 1600MHz DDR3, 128GB mSATA SSD + 1TB/5400rpm, 15.6" 1920×1080 LED Backlight
Ez sem olcsó: 2.850$

Üdv so_ha

(#32) Angel1981 válasza so_ha (#31) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez igen! Tetszik mindkettő! :R
Ha ilyesmiben gondolkodnék, akár még szóba is jöhetne, főleg az AIO! ;)

(#33) edward2 válasza finest (#2) üzenetére


edward2
addikt

(#34) finest válasza edward2 (#33) üzenetére


finest
őstag

LOL

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#35) alienpapa


alienpapa
senior tag

összepocsíkolnám

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#36) so_ha válasza franc0 (#12) üzenetére


so_ha
senior tag

"Egybegépet csak buták vesznek."

A hozzászólásból látszik, hogy a fiam lehetnél, így adnék pár jótanácsot:

Egyszer talán megéled, hogy keresel annyit, hogy az igényeidhez mért legjobb gépet vedd meg, és nem az ár lesz a legfontosabb szempont, hanem az, hogy neked mi felel meg a legjobban.

Pár év múlva kinövöd a tuningolást, állandó "fejlesztést", mert előbb-utóbb rádöbbensz, hogy ez nem más, mind marketing szöveg, ... veszel új videókártyát + bővítesz memóriát, akkor már a processzor a gyenge láncszem, így veszel új processzort, persze az új foglalat, és a nagyobb FSB miatt veszel hozzá másik alaplapot, de itt már lehet, hogy az új lap csak másik memóriát fogad, és persze nagyobb tápot ... szóval sosincs vége ... és mégis csak egy javítgatott géped lesz a legújabb technikához képest. Csak azok a geek-ek engedhetik ezt meg maguknak, akik nagyker áron vesznek mindent, majd pár hónap múlva csak a kiskerárhoz képest adják el számukra nullán, vagy minimális veszteséggel, és megint nagykeráron megveszik a legújabbat ... az emberek 95%-a nem ebbe a csoportba tartozik ... gondolom Te sem.

Remélem kicsit elgondolkodsz, mielőtt legközelebb az észt osztod itt a fórumon!

(#37) franc0 válasza so_ha (#36) üzenetére


franc0
őstag

Akkor kicsit még fejleszd a "párszó a neten és megmondom kivagy" skilledet. Durván mellélőttél. Egy iMac nekem nem tétel.
Amit egyébként sokkal inkább a marketing ad el, mint azt a kategóriát amit te mondasz.

De amúgy minden stimmel...
Lesz még olyan, hogy valakinek határozott véleménye lesz valamiről, amivel te nem értesz egyet. És még ért is hozzá. Szokj hozzá. Majd kihevered.

[ Szerkesztve ]

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#38) Alex91 válasza franc0 (#37) üzenetére


Alex91
félisten

Megint pihenned kene... :DD

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#39) edward2 válasza so_ha (#36) üzenetére


edward2
addikt

Az ember nem azért kezdi el kedvelni az egybegépet mert a fejlesztés baromság, hanem mert már nincs hozzá kedve meg ideje.

Nekem személy szerint nincs, de addig marad az összerakós gép amíg nincs jó egybegép. És nincs.

(#40) Alex91 válasza edward2 (#39) üzenetére


Alex91
félisten

Van, csak nem olcso :DD .

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#41) edward2 válasza Alex91 (#40) üzenetére


edward2
addikt

Na akkor adjál már egy két tippet mert én nem találok megfelelőt semmilyen árban... :S

(#42) Alex91 válasza edward2 (#41) üzenetére


Alex91
félisten

IMac, mindent visz, csak legyen penzed :DD . Mondjuk jatekra inkabb konzolt vegyel :C !

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#43) edward2 válasza Alex91 (#42) üzenetére


edward2
addikt

Hát Apple no comment. Legdrágább konfignál tudok olcsóbban és jobb Dell egybegépet mutatni, de abban se SSD van tehát kuka.

(#44) Alex91 válasza edward2 (#43) üzenetére


Alex91
félisten

Ne a papirt nezd, hanem hasznald! Aztan rajossz te is... :) .

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#45) siti válasza franc0 (#37) üzenetére


siti
senior tag

ha nem tétel, akkor ugye az se gond ha veszel nekem ilyet :D

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#46) edward2 válasza Alex91 (#44) üzenetére


edward2
addikt

rettenetes az OSX és az egész rendszer zártsága és Apple féle hozzáállás. Felőlem gyárthatnak bármit sem fogok venni és nem annyira gyors mint amennyire drága.

(#47) Alex91 válasza edward2 (#46) üzenetére


Alex91
félisten

Rolls-Royce-t se a sebessege miatt veszik :).

Van gyorsabb, van olcsobb, de ennyire jo nincs egy se :)!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#48) rii válasza edward2 (#46) üzenetére


rii
nagyúr

az OSX rettenetes???????

'92 óta használok pc-t, munkahelyen találkoztam OSX-el, de ennyire kifinomult, igényes, felhasználóbarát, felesleges sallangoktól, csicsáktól mentes, designos OS-t, GUI-t még nem láttam

pedig végigmementem a
dos+win 3.1, win 95, win98 (különböző felületetkkel), wim me, win nt, win xp, win 7
Linux (debian, red hat, uhu) rengeteg alblakkezelővel (enliegtement, window maker, open wm, ice wm stb.)
és Sun Solaris
vonalon

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#49) so_ha válasza franc0 (#37) üzenetére


so_ha
senior tag

"határozott véleménye lesz valamiről, amivel te nem értesz egyet. És még ért is hozzá."
Hamar kihevertelek ... főleg a "szakmailag értelmes, hozzáértő" #12 hsz-odat.

A legtömörebben #27 HookR válaszolta meg a lényeget.

(#50) jjeahh válasza rii (#48) üzenetére


jjeahh
nagyúr

apple fan én sem vagyok, sőt nem állhatom a sznobságot, konzervatív felfogást...sőt nekem túl divatcuccok is, de az osx nem szar...sőt ha win8 bukik, nem tudom milyen használható rendszer lesz rajta kívül a piacon...

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.